Ankieta

Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?

Sony
12 (52.2%)
Microsoft
4 (17.4%)
Nintendo
7 (30.4%)
SEGA
0 (0%)

Głosów w sumie: 21

Głosowanie skończone: Października 27, 2005, 21:22:50 pm

Autor Wątek: Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?  (Przeczytany 12830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #40 dnia: Października 28, 2005, 11:40:50 am »
oka niech ci bedzie maja ta twoja dusze ty grasz na ngc ja na ps2 i ja uwazam ze moje gry na konsole sony sa lepsze ty bedziesz upracie twierdzil ze na gacka a kazdy i tak gra w to co lubi temat proawdzi do nikad ja jestem fanbojem SONY a ty kingboo Ninny  :D

Cosmaty

  • Gość
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #41 dnia: Października 28, 2005, 12:53:38 pm »
Cytat: "kingboo"
I właśnie tym pytaniem pokazałeś, że jesteś użytkownikiem konsoli $ony. Laughing

A jeżeli chodzi o gry może Mario Sunshine trochę stracił kondycję względem SM64, ale są jeszcze takie perełki jak Zelda, Pikmin (jedna z najlepszych i najbardziej wciągających gier w jaką grałem), Metroid, DK: Jungle Beat, F-Zero, Paper Mario czy Luigi's Mansion, które mają w sobie to coś.


Czyli dokładnie co?
Mario ma duszę, jakiś pokrak kolorowy, gościówa w hełmie… co w nich jest takiego magicznego czego nie ma w grach made in Sony.

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #42 dnia: Października 28, 2005, 14:09:19 pm »
Tematem tej dyskusji jest to która firma najlepiej wspiera swoją konsolę. I tutaj można podzielić to na dwie strony:
1. Gry, które tworzą sami producenci konsol.
2. Gry, tworzone przez innych developerów.

W przypadku punku pierwszego nie ma wątpliwości, że najlepiej wspiera swoją platformę Nintendo. Gry przez nich tworzone są jednymi z najlepszych w swoich gatunkach i kropka.

Natomiast jeżeli chodzi o punkt drugi to bezwzględnie wygrywa Sony. Wspomniane wcześniej FF czy MGS to genialne produkcje, których posiadacze gacków czy X-ów mogą tylko zazdrościć (w tym i ja). Jednak firmy które tworzą takie perełki nie są w żaden sposób zależne od Sony (po za umowami i oczywiście wilką kasą ze strony Sony) i swobodnie mogły by stworzyć te gry na inne platformy...
Life's a game
Gaming 24:7

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #43 dnia: Października 28, 2005, 16:06:40 pm »
Sony wydaję gry to fakt. Sony tworzy gry to fakt.
Microsoft wydaję gry to fakt. Microsoft robi gry to nie fakt.
Nintendo wydaję gry to fakt. Nintendo robi gry to fakt.

Pomyślmy która z tych firm wydaję najwięcej gier i która robi ich najwięcej. Microsoft wydaję mało, a robi wogóle. Sony wydaję bardzo dużo, robi również sporo. Nintendo wydaję bardzo dużo i robi bardzo dużo.

Co by się stało gdyby dla PS2 zabrakło gier ROBIONYCH przez Sony, ano dużo by się nie zmieniło, a co z Xboxem? Nic by się nie zmieniło! A z GC? Konsola upadłaby już dawno, dawno temu... Chyba jasne, więc że to N najlepiej wspiera swoją konsolę. JEDNAK wspiera SAMO i przez to gier jest tyle a nie więcej.*

* - jak ktoś mi ma wyjeżdzać z tekstem na maila, że jestem głupi i "Sony żądzi" to ja podziękuję. Drogi ******** (ilość gwiazdek przypadkowa) daj se siana.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #44 dnia: Października 28, 2005, 16:11:44 pm »
Misiek to powiedz, prze kogo są robione Halo, Forza Motosport czy Kameo. Możesz się uprzeć i powiedzieć wewnętrzne studia Microsoftu o nazwie Bungie czy Rare, ale to nie zmienia istoty rzeczy. A to że Mocrosoft również podpisuje umowy z najlepszymi developerami zawnętrznymi na robienie dla nich gier to chyba nic złego, nie?

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #45 dnia: Października 28, 2005, 16:20:28 pm »
Wlasnie bo przeciez gry typu Eye toy itp. tez nie sa robione przez sony, tylko przez Sony London itp. Rozni sie to chyba tylko nazwa
PSN: CooliG

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #46 dnia: Października 28, 2005, 16:25:12 pm »
Hmmm, ale Halo zrobiło Bungie czy Microsoft? ... No właśnie.

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #47 dnia: Października 28, 2005, 16:29:19 pm »
Cytat: "Setezer"
Hmmm, ale Halo zrobiło Bungie czy Microsoft? ... No właśnie.

A Virtua Fightera zrobiła Sega czy AM2? heh, jak zwał tak zwał :]

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #48 dnia: Października 28, 2005, 16:30:43 pm »
Hmmm, a God of War zrobiło Sony czy Sony Santa Monica? ... No właśnie.

Zależności Bungie<=>Microsoft i Sony<=>Sony Santa Monica są identycze, więc równie dobrze można powiedzieć, że God of War nie robiło Sony (i tak o wielu innych grach Sony czy Nintendo).

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #49 dnia: Października 28, 2005, 16:39:52 pm »
Masz rację, źle się wyraziłem - mój błąd. TYLKO Nintendo robi gry, Sony i Microsoft je wydaję. Chyba teraz już nikt mi nie zarzuci, że się myle...

...chyba, że ja sam. Sony ma wyspecjalizowane działy twórców gier/developerow i przydzieliło im specjalne nazwy. A nintendo nie robiło takiego zabiego, co najwyżej Hall Laboratory i tyle.

A Bungie to NIE MICROSOFT! Po prostu firma z nim związana, tak jak retro z N czy nie gdyś Silicon Knights też z nintendo. AM2 to czysta SEGA, po prostu podzielili sobie firmę na różne działy.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #50 dnia: Października 28, 2005, 16:46:32 pm »
Bungie jest takim samym działem Microsoftu jak AM2 jest działem SEGI. Zresztą Nintendo też się dzieli na studia, a to że większość jest anonimowych to żadna różnica (gra robiona przez Camelot to też gra robiona przez Nintendo - ta sama zasada, tylko Camelot nie jest anonimowy).

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #51 dnia: Października 28, 2005, 16:49:32 pm »
Jeśli masz rację to... masz rację. Jeśli jednak się mylisz, to ja mam rację. Takie moje stanowisko i JUŻ NIE WCHODZĘ w ten temat. Więc nie odwołujcie się już do moich postów, bo nie wyprowadzę odpowiedzi.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #52 dnia: Października 28, 2005, 16:53:59 pm »
Zwykly szary gracz nie odczuje klimatu (duszy) gier Nintendo. Gry z pod znaku N na konsoli GCN, czy DS az wylewają sie miodem i pełną frajdą z grania. I nie zauwazają tego tylko zaslepione fanboje N! Sam miałem prawie kazda kosnole w domu i smialo moge to potwierdzic, moj brat i brat cioteczny rowniez, tak samo dcf, i inni forumowicze. Nie sądze zeby te wszystkie osoby od poczatku byly zakochane w N.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #53 dnia: Października 28, 2005, 19:17:44 pm »
Ja tam wole zdanie Xellosa 8)

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #54 dnia: Października 29, 2005, 08:39:27 am »
Kto najlepiej wspiera? W Polsce jest to jak na moje oko Sony [wyrobiona marka duuzo wczesniej, ma kase na reklamy nawet na autobusach i w naszej szkole :), w gazetach, etc., poza tym nie ma osoby ktora by nie znala tej firmy. W ojczyznie naszej da sie kupic naprawde duzo org. gier [w stosunku do gier na X'a czy GCN] w niezbyt wysokich cenach - przez promocje typu platynowe wydanie - co sie znow rozbija o popularnosc tej firmy u nas], za granica (na zachodzie) jest to pewnie Microsoft, pakuje sporo szmlacu w rozgrywke online, najszybciej dlubie nad swoimi konsolami [w koncu 360'tka ma byc najwczesniej], ma kontakty w wieloma 3rd party developersami, natomiast nastepnie jest Ninny, ktore robi furore w Japonii, wyprzedzajac wszystkie inne konsole o kilka dlugosci pod wzg. sprzedanych gier. Wszystko to co napisalem powyzej jest moim subiektywnym zdaniem, ktore sobie wyrobilem przez obserwowanie calej sytuacji na rynku konsol. Dla mnie, mimo ze Ninny w Europie i na calym Zachodzie jest troche z tylu jest najlepsze, najbardziej podobaja mi sie ich gry i na pewno bede ta tradycje kontynuowal za sprawa Revolution. Kuniec.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #55 dnia: Października 29, 2005, 09:16:12 am »
Cytat: "Castor Krieg"
djprodigy napisał:
Sony - największy support gier, największy dostęp itp. - sumując, wychodzi im to wszystko najlepiej.

Jaki support gier? Przecież 95% gier na PS2 to gry 3rd party developers. Gdzie ty tu widzisz support Sony, że niby twórcom dev kit przysłali? Jeśli chodzi o support gier to najlepiej wychodzi Ninny, które robi większość gier na Gamecube'a i około 90% hitów na tę platformę powstało w N. Microsoft dobrze wspiera rozgrywkę on-line, Live to super sprawa i gigantyczne przedsięwzięcie. Sony na końcu - jak powiedział oscyp wszelkie akcje są jedynie odpowiedzią na działania konkurencji, samo z siebie Sony nic nie robi.


No ale najpierw ci developerzy muszą tam uzgadniać wszystko z Sony, no nie? To w takim razie, idąc Twoim tokiem rozumowania, Gamecube i PS2 powinien mieć tyle samo dostępnych gier. A przecież wiadomo, że Nintendo kładzie lache na 3rd-party developers.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #56 dnia: Października 29, 2005, 09:16:17 am »
Cytat: "Desser"
najszybciej dlubie nad swoimi konsolami [w koncu 360'tka ma byc najwczesniej]

To że 360 ma być najwcześniej to nie oznacza że MS bardziej dokłada sie do swojej konsoli...poprostu to że wypuszczą konsole wcześniej może dać im jakieś szanse na walke z konkurencją ale ostatecznie moim zdaniem to durna tktyka. Konsola technologicznie odstaje od PS3 które wyjdzie raptem 4-6 miesięcy później...Ciekawe co zrobi MS kiedy mocą 360 po 3-4 latach już sie wypali...no i ten nieszczęsny nośnik...buhaha

MS pakuje w online. Owszem, racja ale moim zdaniem temat gier zaniedbują...Wypuścili tylko kilka naprawde dobrych gier sprzedających konsole a i zupełnie zaniedbali pierwszego X'a. Nie mają już na tę konsole żadnych zapowiedzi, pociągnie jeszcze na oparach i do grobu...ciekawe co na to posiadacze starego X'a którzy poprostu czują sie skrzywdzeni szczególnie gdy patrzą na PS2 na którą ukarze sie jeszcze multum świetnych gier...

kodipar-0

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #57 dnia: Października 29, 2005, 09:36:11 am »
tak MS daje cialo na pierwszym iksie teraz ale sie temu nie dziwie wychodzi x360 i cale sily przeszly na niego o co do oparow na iksi to ostatni nr PSE pokazal co to za opary i jesli konsola ma jechac przez najblizsze miechy tylko na takich wyziewach to mi to pasi

FaLo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-08-2005
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #58 dnia: Października 29, 2005, 10:44:51 am »
Tylko nikt nie zwrócił uwagi, że Sony jest na rynku już parę dobrych latek, a X-box można powiedzieć, że w porównaniu z PS jeszcze raczkuje.

Sony przyjeło taktykę taka jak Easports z Fifą, dopóki nie ukazało sie PES olewali ludzi dodając do kolejnych wydań tylko nową cyferkę. Nagle zza rogy wyskakuje niespodziewanie Xbox na 2 miejsce, Sony poczuło jego oddech na plecach i próbuje szybko walczyć o klienta.

Za granicą jest duży dostęp do gier, to że w Polsce ich nie ma to się nie dziwię. Podziękujcie swoim kolegom co kupują piraty a nie krytykujecie producenta.

Uważam, że Xbox niedługo prześcignie Playke - a to, że wydaje konsole szybciej tylko pokazuje, że coraz pewniej się czuje na rynku i wierzy w swoje możliwości.

Cytuj
Konsola technologicznie odstaje od PS3 które wyjdzie raptem 4-6 miesięcy później...


A skąd to wiesz? Grałeś na xbox360 i na PS3, że dajesz takie argumentu  :wink:

Cytuj
Ciekawe co zrobi MS kiedy mocą 360 po 3-4 latach już sie wypali.


To samo co "rewelacyjne" PS3 - wyda kolejną konsolę  :wink:[/code]
"Blues to korzenie - reszta muzyki to owoce"...Willie Dixon

ArturNOW

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-04-2005
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #59 dnia: Października 29, 2005, 15:33:40 pm »
a www.playstation.pl nadal nieczynne...

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #60 dnia: Października 29, 2005, 16:54:13 pm »
Cytuj
Konsola technologicznie odstaje od PS3 które wyjdzie raptem 4-6 miesięcy później...

Wróżka jakowaś?


Cytuj
Ciekawe co zrobi MS kiedy mocą 360 po 3-4 latach już sie wypali...

Nie może być! A jednak wróżka!


Cytuj
MS pakuje w online. Owszem, racja ale moim zdaniem temat gier zaniedbują...

No pewnie. Co to ma być - tryb online w grze?! To jest nieporozumienie. Po co poświęcać mnóstwo czasu na testy sieciowie, opracowywać specjalne tryby rozgrywki, przecież to nie ma nic wspólnego z grami.
Nie ma to jak Magiczny Świat Sony...


Cytuj
Wypuścili tylko kilka naprawde dobrych gier sprzedających konsole a i zupełnie zaniedbali pierwszego X'a. Nie mają już na tę konsole żadnych zapowiedzi, pociągnie jeszcze na oparach i do grobu...


Poniżej zamieszczam listę, gier które ukazały się w samym październiku i ukażą w pierwszym tygodniu listopada. Lista do końca roku jest naprawdę pokaźna i rozciągnęłaby nieprzyzwoicie wręcz posta. Oczywiście, z punktu widzenia fanboja Sony, nie ma tutaj już żadnych tytułów:

Conflict: Global Terror (Xbox)
Brothers In Arms: Earned In Blood (Xbox)
Worms 4: Mayhem (Xbox)
FIFA Soccer 06 (Xbox)
DOOM 3: Resurrection of Evil (Xbox)
L.A. Rush (Xbox)
Serious Sam II (Xbox)
Codename: Kids Next Door (Xbox)
Tim Burton’s The Nightmare Before Christmas: Oogie’s Revenge (Xbox)
Splat Renegade Paintball (Xbox)
NCAA March Madness 06 (Xbox)
Ty the Tasmanian Tiger 3: Night of the Quinkan (Xbox)
SSX On Tour (Xbox)
Blitz: The League (Xbox)
Stubbs the Zombie in "Rebel without a Pulse" (Xbox)
Shattered Union (Xbox)
The Warriors (Xbox)
IHRA Drag Racing Sportsman Edition (Xbox)
Sniper Elite (Xbox)
Crash Tag Team Racing (Xbox)
Greg Hastings’ Tournament Paintball MAX’D (Xbox)
Tony Hawk’s American Wasteland (Xbox)
Disney’s Chicken Little (Xbox)
World Poker Tour 2K6 (Xbox)
Fable: The Lost Chapters (Xbox)
Major League Baseball 2K5: World Series Edition (Xbox)
SpongeBob SquarePants: Lights, Camera, PANTS! (Xbox)
The Bible Game (Xbox)
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (Xbox)
Battlefield 2: Modern Combat (Xbox)
Zathura (Xbox)
The Sims 2 (Xbox)
Land of the Dead: Road to Fiddler's Green (Xbox)
Spartan: Total Warrior (Xbox)
Shrek SuperSlam (Xbox)
Taito Legends (Xbox)
Star Wars Battlefront II (Xbox)
World Championship Poker 2 (Xbox)
Ed, Edd n Eddy: The Mis-Edventures (Xbox)


Cytuj
ciekawe co na to posiadacze starego X'a którzy poprostu czują sie skrzywdzeni szczególnie gdy patrzą na PS2 na którą ukarze sie jeszcze multum świetnych gier...

Czyli jakich? Jeśli o mnie chodzi właśnie pozbywam się PS2, jako że z nadchodzących tytułów tylko Wandę co Kolosa nie chciała jakoś przetrawię. Reszta to kotlety (Soul 3, pożal się boże Rachet, Jak) i inne odgrzewańce...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #61 dnia: Października 29, 2005, 17:38:18 pm »
Cytat: "Von Zay"
Reszta to kotlety (Soul 3, pożal się boże Rachet, Jak) i inne odgrzewańce...



Chyba sequele czy jakoś tak :roll:

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #62 dnia: Października 29, 2005, 17:56:03 pm »
No cóż... Co do tej technologii... Dziś widziałem screeny z Perfect Dark Zero w Neo Plus... I powiem, że niektóre gry na Xboxa pierwszego wyglądają lepiej, niż PDZ.

Tak, tak wiem, zaraz będziecie mówić, że coś tam coś tam... Ale takie mam wrażenie.

Za to Gears Of War wygląda super. Nie wiem, czemu takie różnice są między tymi grami pod względem graficznym.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #63 dnia: Października 29, 2005, 18:41:29 pm »
Cytat: "Von Zay"
Poniżej zamieszczam listę, gier które ukazały się w samym październiku i ukażą w pierwszym tygodniu listopada. Lista do końca roku jest naprawdę pokaźna i rozciągnęłaby nieprzyzwoicie wręcz posta. Oczywiście, z punktu widzenia fanboja Sony, nie ma tutaj już żadnych tytułów:

Conflict: Global Terror (Xbox)
Brothers In Arms: Earned In Blood (Xbox)
Worms 4: Mayhem (Xbox)
FIFA Soccer 06 (Xbox)
DOOM 3: Resurrection of Evil (Xbox)
L.A. Rush (Xbox)
Serious Sam II (Xbox)
Codename: Kids Next Door (Xbox)
Tim Burton’s The Nightmare Before Christmas: Oogie’s Revenge (Xbox)
Splat Renegade Paintball (Xbox)
NCAA March Madness 06 (Xbox)
Ty the Tasmanian Tiger 3: Night of the Quinkan (Xbox)
SSX On Tour (Xbox)
Blitz: The League (Xbox)
Stubbs the Zombie in "Rebel without a Pulse" (Xbox)
Shattered Union (Xbox)
The Warriors (Xbox)
IHRA Drag Racing Sportsman Edition (Xbox)
Sniper Elite (Xbox)
Crash Tag Team Racing (Xbox)
Greg Hastings’ Tournament Paintball MAX’D (Xbox)
Tony Hawk’s American Wasteland (Xbox)
Disney’s Chicken Little (Xbox)
World Poker Tour 2K6 (Xbox)
Fable: The Lost Chapters (Xbox)
Major League Baseball 2K5: World Series Edition (Xbox)
SpongeBob SquarePants: Lights, Camera, PANTS! (Xbox)
The Bible Game (Xbox)
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (Xbox)
Battlefield 2: Modern Combat (Xbox)
Zathura (Xbox)
The Sims 2 (Xbox)
Land of the Dead: Road to Fiddler's Green (Xbox)
Spartan: Total Warrior (Xbox)
Shrek SuperSlam (Xbox)
Taito Legends (Xbox)
Star Wars Battlefront II (Xbox)
World Championship Poker 2 (Xbox)
Ed, Edd n Eddy: The Mis-Edventures (Xbox)


Cytuj
ciekawe co na to posiadacze starego X'a którzy poprostu czują sie skrzywdzeni szczególnie gdy patrzą na PS2 na którą ukarze sie jeszcze multum świetnych gier...

Czyli jakich? Jeśli o mnie chodzi właśnie pozbywam się PS2, jako że z nadchodzących tytułów tylko Wandę co Kolosa nie chciała jakoś przetrawię. Reszta to kotlety (Soul 3, pożal się boże Rachet, Jak) i inne odgrzewańce...

AAA X ma dostać same superprodukcje???buhaha...

no i weź teraz zamieść liste gier na PS2...zobaczymy, kto jest lepszy...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #64 dnia: Października 29, 2005, 18:43:26 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
no i weź teraz zamieść liste gier na PS2...



Zrób to za xellos'a albo wogule nie rób bo okropnie się twój post wydłuży :roll:

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #65 dnia: Października 29, 2005, 18:54:19 pm »
Cytuj
AAA X ma dostać same superprodukcje???buhaha...

To Ty tak mówisz. Ja tylko staram się zwrócić uwagę fanbojom by nie wciskali ludziom swojego świata jako rzeczywistości...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #66 dnia: Października 29, 2005, 18:55:25 pm »
Cytat: "Von Zay"
nie wciskali ludziom swojego świata jako rzeczywistości...


o lol :lol:  :lol:  :lol:

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #67 dnia: Października 29, 2005, 19:05:11 pm »
Cytuj
Czyli jakich? Jeśli o mnie chodzi właśnie pozbywam się PS2, jako że z nadchodzących tytułów tylko Wandę co Kolosa nie chciała jakoś przetrawię. Reszta to kotlety (Soul 3, pożal się boże Rachet, Jak) i inne odgrzewańce...


Bez obrazy ale teraz to ty zachowujesz sie jak FAnboy X'a.

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #68 dnia: Października 29, 2005, 19:19:59 pm »
Cytuj
Bez obrazy ale teraz to ty zachowujesz sie jak FAnboy X'a.


Ależ bez przesady :] Z fanboizmem jest obecnie podobna sytuacja jak kiedyś z listą Wildsteina - rzuca się tym hasłem na lewo i prawo. Natomiast nie rozumiem Waszego rozdrażnienia i nie widzę powodów by nazywać mnie fanbojem, Pedro wypisywał głupoty wyssane z jego świata, to mu przedstawiłem kilka argumentów i zwróciłem uwagę, że zależnie od punktu widzenia - każda konsola może zdychać.

Methos

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-10-2005
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 10, 2005, 20:29:55 pm »
Powiem tylko jedno PlayStation 2 wymiata a xbox wymieka!. :D
PlayStation 2 wymiata!!!.
PS2 For EVER

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 10, 2005, 22:40:16 pm »
Cytat: "Methos"
Powiem tylko jedno PlayStation 2 wymiata a xbox wymieka!. :D

A ja się tylko pod tym podpiszę :D

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 11, 2005, 09:21:39 am »
A ja napisze jedno GameCube wymiata a PlayStation2 i X-Box wymiękają....

Też fajnie brzmi :-D
Life's a game
Gaming 24:7

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Który gigant najlepiej wspiera swoją konsole?
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 11, 2005, 10:05:40 am »
skończcie off topa - również dobrze brzmi.