Autor Wątek: Wszystkich swietych??  (Przeczytany 6231 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Axonn

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-04-2004
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Wszystkich swietych??
« dnia: Listopada 01, 2004, 18:21:30 pm »
Ostatnio mialem zbyt duzo czasu na rozmyslanie. Niestety to co zobaczyBem po przegladnieciu ostatnich news'ow itp. Mozna smialo powiedzec, ze Nintendo powoli jak powoli, ale jednak ugina sie pod konkurencja. Pozwole sobie tutaj zacytowac slowa Miazgi z naszej konwersacji na gg: "Po $%# Ci fura, jak paliwa nie ma... :? ". Niesety to stwierdzenie tlumaczy wszystko. GameCube jest konsola naprawde potezna i z potencjalem ale wykonanie "paliwa" do niego jest powiesz szczerze kiepskie, a nawet zalosne. Nie no spoko, nie bijcie mnie, jednak mamy sie czym pochwalic. Cala seria NOWYCH Zeld, Marianow i innych party games'ow ale czy to wystarcza?? Naprawde niby taka glupia sprawa ale brakuje na niego PORZADNYCH sciganek na poziomie Gran Turismo. Nie mowie zeby bylo od niego leprze, ale zeby chociaz moglo byc na tyle dobre zeby mozna z nim bylo konkurowac. Za to z innej perspetywy patrzac w przyszlosc na nowe tytuly... co bedzie?? Minish Cup na GBA, Zelda na GC, RE4 o ktorym exclusivie mozemy juz zapomniec, kolejna odslona Mario Tennisa i Mario Party do entej czesci... I co? I koniec... Kiedys za czasow SNES'a taki Mario Kart i inne jego odlamy to bylo rzeczywiscie COS. Robilo wrazenie, a tak teraz kolejna nowa czesc to juz nie to samo. Nintedo w swych latach swietnosci mialo caly worek rewelacyjnych pomyslow jak Rumble Pack, analogowa galka... Potem Sony powiem zerznelo pomysl tworzac juz znanego nam dobrze DualShock'a. Za to pomysly na gry muzyczne to juz zupelnie inna bajka. Tak samo mnie irytuje dosc ubogi o ile nie zerowy tryb gry online, jak narazie to obsluguje jedna czy dwie gry i to jeszcze odlpatnie :? A reszta okolo 15-20 to juz tylko sieciowo LAN. Nie ukrywam ze ja na swojej PS2 uwielbiam pogrywac w sieci z innymi chlopami lub tez mi sie niewiasty zdazaly!! Ja mam dosyc dziwny gust jesli chodzi o gry, wiec wsrod kumpli o multiplayerze w nie moge zapomniec. Tak wiec Sony wygrywa kolejna bitwe.... Niedlugo pozostanie mi tylko modlic sie za leprze czasy jej czasy, oby powtorzyla sukces z lat 80 i 90... :cry:

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Wszystkich swietych??
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 01, 2004, 18:31:00 pm »
na pocieszenie  jest tylko "fakt" ze Zelda i Mario zawsze beda z N...

waluigi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2004
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Wszystkich swietych??
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 01, 2004, 18:43:13 pm »
Masz słuszność, szczerze powiedziawszy Nintendo to już nie to samo Nintendo co dawniej.
Kiedyś gry ukazywały się w miare częściej, a teraz (konkretnie w ostatnich miesiącach) susza jest potworna...
I zauważyłem jedną tendencję, na którą Niny cierpiało i z N64 i z GC, otóż na początku wypuszczenia konsoli na rynek, ukazuje się wiele gier, jak to miało miejsce z Gackiem: Metroid, Zelda, Mario Sunshine (jaki był taki był, wcale niezły) Starfox, czy nawet Luigi.
A teraz  od ok. połowy września, nie włączyłem GaCka, niemam poprostu w co grać...
Pozostaje mi tylko czekać na takie Hity (i wierzyc że będzie ich więcej) jak Paper Mario2, ToS, czy Metroid 2.
Pozdrawiam

[size=9]
Collecting data is a step to wisdom, but sharing data is a step to community.
[/size]

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Wszystkich swietych??
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 01, 2004, 19:51:31 pm »
Cytat: "wsciekly_blondyn"
na pocieszenie  jest tylko "fakt" ze Zelda i Mario zawsze beda z N...


oj nie zawsze, nie zawsze...
Pamietasz sytuacje SEGI??
Fryty tyty dotknij pyty

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Wszystkich swietych??
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 01, 2004, 21:43:36 pm »
teraz to juz nintendo nie masz szans na rynku, jeszcze jak ds przegar z psp to juz pewnie nie zobaczymy revolution, szkoda ze N konczy tak jak sega :(

lupinator

  • Gość
Wszystkich swietych??
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 01, 2005, 21:33:44 pm »
No to dzisiaj jest wszystkich świętych ponownie :D jak wam mineło to święto? (u mnie tak waliło słońce ze jakas baba sie na balkonie opalała w swetrze ;) ) a tak ogólnie to cały dzień przed kompem bo "na grobach" byłem wczoraj

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Wszystkich swietych??
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 01, 2005, 21:58:54 pm »
woooow, kolejny post nabity... brawo, brawo.