Autor Wątek: Orange Ekstraklasa  (Przeczytany 17286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 27, 2006, 13:00:55 pm »
Cytat: "paprot"
malutki jeno 15,500 co to jest krzeselek zabraklo czy co

A po co wiecej miejsc jak i tak wiecej kibicow na mecze Korony nie przychodzi?

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 07, 2006, 14:11:11 pm »
Jakie tam cudo. Ladny kameralny stadion. Dla kontrastu ;).

http://www.budowa.maroonpoint.com/

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 10, 2006, 20:48:40 pm »
Jest ktos chetny obejrzec mecz Legia- Wisla? Bilety jeszcze do kupienia  :roll:
http://allegro.pl/item100879823_legia_wisla_meczsezonu_2bilety_trybuna_podkryta.html
http://allegro.pl/item102659260_bilet_na_mecz_legia_wisla.html
http://allegro.pl/item102154146_bilety_na_mecz_legia_wisla_szt_2.html  :shock:

Wczoraj (a raczej dzisiaj) o polnocy ustawialy sie kolejki przed stadionem Legii, aby zakupic bilety na mecz z Wiselka.

EDIT:
Legia mistrz, mistrz, mistrz!
Po zwyciestwie 1-0 nad Gornikiem Zabrze Legioniscie zapewnili sobie 9. Mistrzostwo.

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 11, 2006, 20:27:11 pm »
Podobno przy rozbudowie stadionu Lecha odkopali jakiś zabytkowy klasztor czy coś :lol:
Legii gratulujemy mistrza :wink:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 11, 2006, 20:50:23 pm »
a w Krakowie to ludzie przy linii kibicowali pupilom  :lol:  .
 
W Łodzi standardzik(w końcu to derby nie  :lol: )

w Zabrzu tez się biją

Ah, to jest właśnie Polska .Kraj w ,którym łatwo o guza a trudno o przetrwanie 8) .Meksyk Europy jak nic  :roll:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 11, 2006, 21:20:09 pm »
Cytuj
http://allegro.pl/item102659260_bilet_na_mecz_legia_wisla.html

LOL to JOKe jakis :lol: Ponad tysiąc za bilet :P

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 11, 2006, 23:45:23 pm »
Cytat: "barman"
Ponad tysiąc za bilet

Na Pucharze Konfederacji, który odbył się w minione wakacje za bilet na mecz Niemcy - Brazylia zapłaciłem około 2000 zł :wink:.

Tytek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-02-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 13, 2006, 15:42:15 pm »
no to gratuluje..blyskotliwosci

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 13, 2006, 17:48:44 pm »
Cytat: "Tytek"
no to gratuluje..blyskotliwosci

Pogratuluj jej sobie.
W takim razie co powiesz o tym, że mój ojciec na ten sam mecz zapłacił za bilet ok. 3500zł? :lol:

Tarniak

  • Gość
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 13, 2006, 18:31:35 pm »
No fajnie, gratuluje zamożności, a Tytek dostaje bana za nic nie wnoszące posty.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 13, 2006, 19:16:02 pm »
Wielka szkoda, ze Legia juz ma zapewnione mistrzostwo... bo jesli by nie miała, to dzisiaj byłby bardzo dobry mecz o wszystko z Krakowem! A tak znamy juz mistrza i widzemistrza :( Zreszta i tak nie obejzał bym dzisiaj tego meczu, mam juz inne plany na wieczór.
A i Polska liga obecnie mnie mało obchodzi w sumie... legia wzbudzi moj szacunek dopiero pokaze cos w europejskich pucharach i wyeliminuje jakas dobra druzyne. Cos jak Groclin pokonał Manchester City :D Ahh ta bramka Mili, piekne czasy.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 13, 2006, 20:17:37 pm »
Cytat: "Tarniak"
No fajnie, gratuluje zamożności, a Tytek dostaje bana za nic nie wnoszące posty

prosze się bardziej rozejrzeć  na forum i zbadac czy tylko Tytek zasługuje na bana .

[Tarniak: A co, też chcesz?]

Jeśli to ci sprawi przyjemnośc to proszę bardzo .

[Tarniak: Naprawdę? :D To ja może zrobie topic, kto chce zostać zbanowany i będę banował chętnych :lol:]

To na co czekasz ?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 14, 2006, 15:27:44 pm »
Hłe hłe, Wisła wygrała! :D Ciesze sie.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 14, 2006, 17:54:33 pm »
Cytat: "Ako"
Hłe hłe, Wisła wygrała!  Ciesze sie.

Szkoda tylko (jak pisales juz wyzej), ze Legia zapewnila sobie mistrzostwo przed meczem. Jak powiedzial Dan Petrescu- w tym meczu okaze sie kto tak naprawde jest lepszy. I chyba sie okazalo :)
Tabela:

Szkoda Poloni  :(

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 14, 2006, 18:18:23 pm »
Heh, a banda cieciów warszawskich zrobiła zadyme i niszczyła własne miasto O_o trza miec łep!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 15, 2006, 23:24:51 pm »
Cytat: "barman"
Podobno przy rozbudowie stadionu Lecha odkopali jakiś zabytkowy klasztor czy coś :lol:
Legii gratulujemy mistrza :wink:


Bunkier, do XIX wieku Poznan byl twierdza, stad fortow i fortyfikacji Ci u nas dostatek, a stadion stoi obok jedego z fortow.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 16, 2006, 17:33:12 pm »
Cytuj
Heh, a banda cieciów warszawskich zrobiła zadyme i niszczyła własne miasto O_o trza miec łep!

Nie rozumiem tych "kibicow". Po wygraniu mistrza powinni swietowac, a nie wszczynac rozroby. Zrozumialbym ich jeszcze, gdyby stracili mistrzostwo, ale po zwyciestwie...

BTW
W Krakowie tez byla Feta. Kibice Leggi wyslali do Krakowa paczke ze spleśniałym serem Feta  :lol: (powaznie).

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 16, 2006, 17:37:32 pm »
Śmiechu warte. Miasto przez takich głąbów ponosi całkiem spore straty. Czemu winni są np. tacy sklepikarze, którym banda podpitych wyrostków demoluje sklepy? Niszczą im  w kilka minut to, na co nieraz pracowali całe życie. Robią to z głupoty, chęci pokazania się, wyżycia, a niejednokrotnie czują się przy tym zupełnie bezkarni. Całe szczęście, że to zaczyna się już zmieniać, i teraz takim karkom grożą wyroki nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Wiadomo jednak, że wszystkich nie da się wyłapać.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 09, 2007, 10:28:20 am »
co to się porobiło w naszej kopanej . Dwa czołowe niegdyś ''timy'' Wisła Kraków i Legia Warszawa , ciągnie się w grupie pościgowej .A kto ma największe ma szanse na majstra ? Miasteczko Bełchatów , gdzie pojemnosć stadionu wynosi niecałe 7 tysięcy , Zagłębie Lubin , gdzie obiekt sportowy pamięta jeszcze lata 60 - te , i co ważne prężnie rozwijająca się i solidnie zarzadzana Korona Kielce z najpiękniejszym jak dotąd polskim stadionem . Patrząc na takie http://youtube.com/watch?v=r5OkfvTMJWU bramki czy takie http://youtube.com/watch?v=v5IM3Q-Y8J0 akcje to ja nie mam żadnych zastrzeżeń by ci malutcy grali o Ligę Mistrzów . Mało tego , byłbym podwójnie szczęśliwy z tego faktu , bo sztuka , która nie udała się żadnemu klubowi z Warszawy , Łodzi czy Krakowa nagle udała się małemu miasteczku na obrzeżach wielkiego futbolu w Polsce .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 09, 2007, 12:31:15 pm »
Troszkę się pozmieniało w OE, ale jak najbardziej na lepsze. Legia i Wisła są po prostu źle zarządzane i o ile do tej pory się to udawało ze względu na brak silnych rywali w kraju to teraz już widać to jak na dłoni. To co się dzieje w Krakowie jest żenujące. Trenerów zmieniają co kilka miesięcy, w zarządzie zmiana za zmianą. Brakuje tam stabilizacji. Co trener to inne obyczaje. W Legii z kolei problemem jest Wdowczyk który nie potrafi zmobilizować zespołu. Czyli jest po prostu słabym trenerem.
Bełchatów jest moim zdaniem najmądrzej kierowanym zespołem od czasu Kasperczaka w Wiśle. Pieniądze mają i potrafią z nich mądrze korzystać. Zauważcie, że przed tym sezonem nie było żadnych gwiazd w tej drużynie, a już po jesieni wielu piłkarzy zamieniło się w te gwiazdy. Nowak który w Gwarku Zabrze był zaliczany do najsłabszych piłkarzy teraz robi największą furorę.
Cieszy mnie, że liga wreszcie stała się bardzo wyrównana. Idziemy ku lepszej drodze i dzięki temu niebawem będziemy liczyć się na klubowej arenie międzynarodowej.
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 09, 2007, 23:18:01 pm »
Nad wyraz optymistyczne. Na boiskach już tego marszu niestety nie widać.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 11, 2007, 09:03:27 am »
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,4046852.html
Bełchatów może okazać się fenomenem na skale światową  :cool:

Autor jak zwykle zgorzknialy polskim futbolem wytyka kolejne błędy polskim klubom .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

chudini

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2006
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 11, 2007, 09:33:10 am »
no jak na razie Bełchtów gra piłke bardzo skuteczna i przyjemna dla oka, ale tak samo kiedys grała Wisła i skonczyło sie :( odczuwam, że i w przypadku Bełchatowa, bedzie to samo. Mam wrazenie, ze nasz futbol bazuje tylko na szybkim zarobku i zwinieciu interesu po wczesniejszym sprzedaniu połowy składu do klubów zagranicznych, gdzie i tam wieksza połowa tych zawodników grzeje ławę.   

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 11, 2007, 12:59:40 pm »
Nie sądzę by Cupiał coś zarobił na Wiśle. On więcj wkłada niż z tego ma zysku. Problem Wisły polega na braku stabilizacji i opieraniu drużyny na piłkarzach starszych wiekiem. Teraz nastąpępuje zmiana pokolenia i do drużyny dostają się tacy piłkarze jak Błaszczykowski, Małecki czy Kokoszka. Jednak co z tego jak co miesiąc trenują pod okiem nowego trenera? Nie ma drużyny która by ciągle tylko wygrywala. Prędzej czy później musiał nastąpić kryzys zarówno w Legii jak i Wiśle, a że akurat pojawiły się mocne zespoły jak Bełchatów czy Zagłębie nie mam nic przeciwko. Nie sądzę by w Bełchatowie sponsor zamierzał nachapać się kasą, a następnie odejść wyprzedając drużynę. Nie znam człowieka który chcialby pozbyć się kury znoszącej złote jajka. Wystarczy sobie wyobrazić jakie pieniądze zyska BOT po awansie GKS-u do LM. Jest dobrze, a może być jeszcze lepiej ;)
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 11, 2007, 19:51:01 pm »
przede wszystkim rotacja w składzie . Brożek , który dobrze zaczynał w 2002 bodaj nie grał przez bity sezon . Był to co prawda okres chwały w Wisle Kraków bo nie grał nawet taki gwiazdor jak Frankowski ,ale to co wtedy nastapiło (a raczej nie nastapiło ) widac wydatnie teraz . Brożek pyknąl te dwie bramki ale w lidze , straszna posucha . W jego wieku to Shrek już od 3 lat podstawowym zawodnikiem repry a u nas , nie niech się uczą przyjdzie na nich czas  no i tak nam wyrastają 30 letni debiutanci . A potem się dziwimy dlaczego wciąż nam tak daleko do elity .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 20, 2007, 22:46:12 pm »
W Polsce cały system szkolenia juniorów jest beznadziejny. Wiem, bo przeżyłem to na własnej skórze. W juniorskich drużynach jest jedno wielkie kolesiostwo. Nie masz dobrych układów w drużynie? Nie grasz, nie ważne, że jesteś lepszy od kilku zawodników z pierwszej drużyny. Hierarchia jest jasno z góry ustalona. Trenerzy zamiast stosować rotację, grają tą samą jedenastką przez cały sezon. Później się dziwią, że wychodzą Polacy na mecz z Anglią i boją się grać. Później junior trafia do drużyny seniorskiej i tam jest wypożyczany po A-klasach, aż wreszcie po 5 latach gdy ma 27 lat może dumnie zadebiutować w Ekstraklasie :| Cała Polska...
Opublikowane: Kwiecień 14, 2007, 12:18:16
Legia ostatnio jest na topie. Tak jak pisałem wcześniej problem najwidoczniej tkwił we Wdowczyku. Nie wiem, być może piłkarze celowo grali przeciwko trenerowi. Teraz pod wodzą Zielińskiego odnieśli już trzecie z rzędu zwycięstwo i po raz kolejny 3:0. Zieliński za wiele zrobić przez ten czas nie mógł. Dziś świetne spotkanie z Koroną i Legia jeszcze powalczy.
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 30, 2007, 10:07:15 am »

Cytuj
Legia ostatnio jest na topie. Tak jak pisałem wcześniej problem najwidoczniej tkwił we Wdowczyku. Nie wiem, być może piłkarze celowo grali przeciwko trenerowi. Teraz pod wodzą Zielińskiego odnieśli już trzecie z rzędu zwycięstwo i po raz kolejny 3:0. Zieliński za wiele zrobić przez ten czas nie mógł. Dziś świetne spotkanie z Koroną i Legia jeszcze powalczy.
niestety Legia poległa w Krakowie 1-3 i marzenia o mistrzostwie może odłożyć na następny sezon :( Przegrała z zespołem , który bodaj przez pięć kolejnych kolejek nie mogła ustrzelić bramki  :!: . Legie ma być podobnież zgłoszona do Pucharu Intertoto , ale nawet z tym może być ciężko  :lol: , Nie wiem jak wy , ale ja nie widzę nas w tych pucharach .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 30, 2007, 10:38:04 am »
To były derby, a wiadomo, że te rządzą się swoimi prawami. Wisła się przełamała i po tym spotkaniu być może zaczną znów strzelać bramki. Jednak zwycięstwo Wiślakom w pełni się należała. Zagrali bardzo dobry mecz od dawien dawna, a ta asysta Błaszczykowskiego to coś pięknego. W moim przekonaniu to jest obecnie najlepszy polski piłkarz młodego pokolenia i szkoda, że odchodzi do Borussi.
W walceo mistrzostwo liczą się już tylko dwa kluby, Zagłębie i Bełchatów. Z kolei bardzo ciekawa będzie walka o Puchar UEFA gdzie walczyć będą trzy kluby Wisła, Legia i Korona.
Już dawno nie było tak ciekawej końcówki :)
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 01, 2007, 16:30:17 pm »
Jakie znowu derby?:D

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

CrazyFox

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 27, 2007, 19:56:55 pm »
No i mamy mistrza, Zagłębie Lubin.Naprawdę dziwny był ten sezon, koniec dominacji Legii i Wisły Kraków, 2 lata temu srednie Bełchatów walczyło w tym sezonie o tytuł mistrza Polski (i wywalczyliby tytuł gdyby nie porażka w dziwnych okolicznościach Legi z Zagłębiem Lubin w ostatniej kolejce).No ale cóż zdaża się :).Miejmy nadzieje ,że z zespółu z Lubina nie odejdą czołowi gracze, a także uda im się wykupić Łukasza Piszczka z Herthy Berlin.Bądźmy dobrej myśli i trzymajmy za nich kciuki nie zważajać na antysympatię, przecież bedą reprezentować nasz kraj w europejskich pucharach ;]



chudini

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2006
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 29, 2007, 12:28:03 pm »
co masz na mysli piszac w dziwnych okolicznosciach Legia przegrała z Lubinem byłem na meczu i spotkanie w swojej dramaturgi mogło sie podobac.

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 21, 2007, 22:10:28 pm »
Co sądzicie o początku naszej ekstraklasy? Jak na razie Wisła idzie na majstra.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 21, 2007, 22:30:23 pm »
I bardzo dobrze. Brożek nabija bramki, Wisła nawet gra nieźle. Legia jej utrzymuje tempa. Szkoda tylko, że Kolporter tak zdziadział, podobnie z resztą jak i Bełchatów czy chociażby Groclin. No, ale to dopiero początek. I tak sukces, że w ogóle Orange Ekstraklasa wystartowała po tych nieporozumieniach z licencjami :D.
Póki co - dla mnie jest w porządku, ale jak Wisła w tym roku nie wygra ligi, to się wkurzę :?.

chudini

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2006
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 22, 2007, 09:45:41 am »
na razie nie ma sie co ekscytować. Wisła ostro poszła do przodu i moze, utrzymac wysoka pozycje bo graja ciekawa piłke. A legia moim zdaniem tymczasowy zryw. Troche zawodzi mistrz Polski, ale ja wieze ze bedzie o wiele lepiej wraz z rozkreceniem sie orange na dobre 

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Orange Ekstraklasa
« Odpowiedź #74 dnia: Września 29, 2007, 11:39:01 am »
Legia bez większych problemów tłucze Bełchatów 4-1 .O czym to świadczy tłumeczyć chyba nie musze , wystarczy tylko sobie porównać obecna tabele z tą z poprzedniego sezonu , wnioski nasuwają się same . Z takich pipidówek jak Zagłebie czy Bełchatów nie da się stworzyć dobrej drużyny na więcej niż sezon . Nie pomoga tu nawet słynne nazwiska trenerów czy coraz większe pieniądze pompowane w ten interes . Ja sie ciesze ,że do liga powróciła normalność bo o sukcesach w pucharach mogą tylko myśleć Legia i Wisła . Reszta się do tego wybitnie nie nadaje o czym świadczą wyniki .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl