Autor Wątek: PSP Z ALLEGRO  (Przeczytany 6367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dr3dzior

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-12-2005
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
PSP Z ALLEGRO
« dnia: Grudnia 03, 2005, 18:28:11 pm »
hmm takiego tematu chyba tutaj nie ma a mysle ze kilka osob tez szuka odpowiedzi na takie pytania.. Czy bezpiecznie jest kupowac PSP z allegro? czy jest mozliwe ze w oprogramowaniu jest cos namieszane i nie bedzie np dzialal internet z powodu jakiejs ingerencji w oprogramownie albo cos? na zakup PSP chcialem przeznaczyc okolo 1200 zł wiec za ta cene mialbym oryginalny valuepack na gwarancji + gra, podczas gdy na allegro proponuja konsolke bez gwarancji ale np. +10 gier(pirackich) i mimo tego ze czytalem na forach ze sa problemy z uruchamianiem piratów, gosc zapewnia ze wszystko smiga pieknie. taki to moj maly problem.. moze ktos cos doradzi? w BRAVO odpisac mi nie chcieli :P
EDIT: wiem wiem, nikt ni etoleruje piractwa.. ale chodzi mi o stronę bezpieczeństwa sprzętu.


Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
PSP Z ALLEGRO
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 03, 2005, 19:08:30 pm »
Najprościej - znaleźć ofertę  z twojego miasta i umówić się na odbiór osobisty, wszystko sprawdzisz i zobaczysz czy jest ok.

dr3dzior

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-12-2005
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
PSP Z ALLEGRO
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 03, 2005, 19:36:56 pm »
w moim miescie na bank nie znajde oferty :P


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
PSP Z ALLEGRO
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 03, 2005, 19:50:29 pm »
Cytuj
moze ktos cos doradzi? w BRAVO odpisac mi nie chcieli


Aha- to żart...

Cytuj
gosc zapewnia ze wszystko smiga pieknie. taki to moj maly problem..


Na allegro można kupić fajnie i tanio naprawde solidny sprzęt, tylko trzeba kupować z głową- bo cwaniaczków też nie brakuje.
Jak chcesz się bawić w piractwo, to twoja sprawa...
Wszytko i tak zależy od gościa od którego kupujesz- od ilości pozytywów, jak przebiegały ostatnie aukcje, sprawdzić co ten osobnik wcześniej sprzedawał, itp.

Ps. Ewentualnie kupuj od gościa, który mieszka gdzieś w pobliskim mieście- i zapowiedz, żeby dla jego dobra, lepiej nie kręcił, bo masz blisko i wiesz gdzie mieszka :roll:
Zabawne? Na wakacjach tak musiałem zrobić, bo do tej pory bym nie zobaczył MGS'a...

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Re: PSP Z ALLEGRO
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 01, 2006, 20:40:32 pm »
Cytat: "dr3dzior"
w BRAVO odpisac mi nie chcieli :P


trzeba było pisac do BRAVO GIRLS - odpisza ci.... :lol: