Autor Wątek: Ryu ga Gotoku  (Przeczytany 7718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ryu ga Gotoku
« dnia: Sierpnia 30, 2005, 09:36:14 am »
a wiec slyszeliscie juz cos o tej grze???? Ja wlasnie obejrzalem trailer i sie niesamowicie napalilem na ta gierke, czyzby Sega wracala do formy????Qrde jezeli sega nie wyda tej gry w europie to chyba osobiscie wysadze ich siedzibe w powietrze 8)  8)  trailer jest na oficjalnej stronie gry( japonska  :evil: ), a screeny mozna zobaczyc na gamespot.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 30, 2005, 12:36:25 pm »
Weź lepiej podaj Europejską, sensowną nazwe bo ta nic mi nie mówi... :wink:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 30, 2005, 13:18:44 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Weź lepiej podaj Europejską, sensowną nazwe bo ta nic mi nie mówi... :wink:


jakby taka byla to bym podal, zreszta shenmue takze mialo tylko japonska nazwe...

Dark

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-08-2005
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 1
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 30, 2005, 13:26:47 pm »
Nie mogli tego filmiku dać na eurpoejskiej stronie Segi ( poległem w gąszczu krzaczków  :cry: ). A tak wogóle to screeny są fajne i może z tego wyjść naprawdę niezła gra. Oby Sega tego nie spartoliła bo oprócz Spartana (no może jeszcze dwóch innych tytułów) ich lista gier które chcą wydać jest dość uboga. No trzeba być dobrej myśli. Przecież z Rare zaczyeło się dziać dobrze wraz z zapowiedzią next-genów może i Sega się obudzi.

Tarniak

  • Gość
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 31, 2005, 10:02:21 am »
Jeśli będzie trzymała klimat Shenmue to nie mam pytań :shock:.

Dark

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-08-2005
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 1
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #5 dnia: Września 01, 2005, 16:30:38 pm »
Coś Walker twój temat nie ciesz się dużą popularnością. Czyżby przestrach przed czymś nowym odstrasza  :cry: . A szkoda bo gra może być jednym z czarnych koni końcówki PlayStation 2.

lupinator

  • Gość
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #6 dnia: Września 01, 2005, 17:14:04 pm »
Cytat: "Dark"
. A szkoda bo gra może być jednym z czarnych koni końcówki PlayStation 2.



Jakiej końcówki PS2?  :?  Narazie nie zapowiada się na koniec zalewu gier wystarczy spojzec na premiery do końca i na początek roku, a wtedy zapewne poznamy kolejne premiery perełek na Playstation 2. Poza tym Sony zapowiedziało ze nie zamierza olać PS2 i utrzyma jeszcze ją trochę przy życiu po premierze kolejnego systemu co nastąpi i tak dopiero za ponad rok jeśli premiera sie nie opóźni

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #7 dnia: Września 01, 2005, 17:22:37 pm »
Ja juz czuje, ze z Xem i PS2 jest słabo. Zastuj gier niesamowity, co innego powiedzą ludzie co mają duzo gier do zaliczenia.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

lupinator

  • Gość
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #8 dnia: Września 01, 2005, 17:24:40 pm »
@Ako: Ale tak zawsze jest przed świętami. Zobaczysz co będzie później

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #9 dnia: Września 01, 2005, 18:59:22 pm »
hej dajcie tu jakies screeny i link do filmów bo nie będą błądził w krzakach :D

Cosmaty

  • Gość
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #10 dnia: Września 01, 2005, 19:53:30 pm »
screeny

screeny

trailer nie jestem do konca pewny czy to o tym filmiku pisze walker

Dark

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-08-2005
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 1
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #11 dnia: Września 01, 2005, 20:11:07 pm »
Coś się za bardzo rozpędziłem z tymi osądami dotyczącymi listy gier Segi. Bo może tytuły które mają się pojawić na obecną generację nie miażdżą ( oczywiście oprócz Spartana i Ryu ga Gotoku). To za to Virtua Fighter 5 i  Virtua Tennis 3 zapowiedziane na automaty i z pewnością w niedługim czasie na next-geny (pieniądz rządzi światem  :wink: ) na pewno sprowadzą nas do parteru. Nie należy także zapominać o Crazy Taxi 4 które może się pojawić jak potwierdzą się plotki z magazynu EGM. Jeszcze do pełnego szczęścia brakuje Shenmue 3 i nowa konsola niebieskich :lol:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 07, 2005, 22:53:36 pm »
trzeba lekko odswiezyc temat bo sie hit szykuje....w famitsu gra ta dostala ponoc 37/40 :shock:  :shock: , ladnie :D  :D  :mrgreen:  :mrgreen:

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 26, 2006, 22:47:46 pm »

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 836
  • Reputacja: 81
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 13, 2006, 14:39:16 pm »
Po raz pierwszy obejrzałem trailer z gameplay'a z Yakuzy - do tej pory moja wiedza o tej grze opierała się jedynie na zdjęciach, zapowiedziach oraz filmikach - i muszę powiedzieć, że jeszcze bardziej napaliłem się na tę grę, niż to miało miejsce do dzisiaj.:) Widać ewidentne uwielbienie twórców dla Shenmue i naśladownictwo tej wspaniałej produkcji, z tym, że widać tutaj też postęp w grafice jaki zaszedł z biegiem lat od czasu wydania Shenmue - pięknie ta gra się prezentuje. Mam nadzieję, że warto będzie wydać za tę pozycję ok. 200 zł na dzień dobry podczas jej premiery, bo już jestem zdecydowany na ten zakup. Premiera ponoć 15 września, więc byle do września, przyszli fani Yakuzy. Oj, szykuje się nam hit, szykuje.

Walker---> tak według Famitsu ta gra dostała 37/40 zgadza się. Potwierdziły te informacje 2 strony www, niemiecka i francuska.

P.S.
Czy była może jakaś recenzja w PSXE? Pytam, bo czasami PSXE daje recenzje czy też wrażenia z gry w wersję japońską. Ciekawi mnie co oni jej wystawili.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 13, 2006, 17:22:08 pm »
W sumie na razie ciężko określić, jaka ta gra będzie. Z tego co wiem, to nie ma takiej swobody jak w Shenmue. W każdym razie mam nadzieję, że sukces tej pozycji pozwoli wrócić Sedze do sagi o Ryo Hazukim.

Może kupię grę parę tygodni po premierze, jeśli będzie w jakiejś sensownej cenie do nabycia.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 836
  • Reputacja: 81
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 16, 2006, 19:43:32 pm »
Z tego powodu, że wydawcą Yakuzy jest Sega, to naturalnym stanem rzeczy wychodzi na to, iż w kraju nad Wisłą tę grę wyda CDP. Tymczasem jak przystało na ciekawskiego fana, a zarazem osobę, która pokłada w tej grze wielkie nadzieję, szukając choć po części w tej produkcji w minimalnym stopniu następcy Shenmue, postanowiłem napisać do CDP maila z pytaniem o tę grę, jej cenę i datę wydania w Polsce. Gra ma premierę w Europie 15.09 za Gameplay.co.uk, a panowie i panie, a w tym wypadku pani :shock: , z CDP odpowiada z rozbrajającą szczerością:

Witam,
Zachęcam do śledzenia planu wydawniczego na naszej stronie gram.pl, tam znajdują się wszelkie informacje dotyczące wydawania gier. Jeśli gra Yakuza na PS2 będzie miała się pojawić, na pewno tam będą umieszczone informacje na ten temat.

No ok panowie, taką odpowiedź to ja i mogę zrozumieć, gdybym zadawał to pytanie w maju, ale na litość Boską do 15 września nie ma nawet miesiąca, a ci "spece" jak przypuszczam wiedzą o tej grze mniej, niż ja o produkcjach na DS'a. Tymczasem można już na Yakuzę składać pre-ordery na dvdcrave, a także we wspomnianym już gameplay'u. (Co ciekawe w obu przypadkach wychodzi jakieś 160 zł, więc pewnie i tak taniej, niż u nas będzie to miało miejsce. Czy ktoś się orientuje jakie są koszty wysłanie do Polski gry z tych sklepów?) Jak tak dalej pójdzie to ściągnę tę grę z Angli i wypnę się na CDP i ich "genialną" politykę z ich planem wydawniczym na czele i moją konieczność śledzenia tegoż planu.

Może na starość ramoleje i dewocieje, ale dla mnie to niepoważne traktowanie potencjalnych klientów. Niech oni już lepiej wydają gierki po 5 zł na komputery. :evil: To im najlepiej idzie.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 728
  • Reputacja: 74
Ryu ga Gotoku
« Odpowiedź #17 dnia: Października 11, 2006, 08:48:25 am »
Gram sobie i jest świetnie
Kamera pracuje coś jak w onimusha 3 (można też ustawiać za pomocą L1)
Walki się doładowują i są naprawdę dobrze pomyślane
Muzyka doskonała, grafika ok
Ale najlepszy jest scenariusz - taka japońska rodzina soprano
Po prostu gram bo chcę wiedzieć jak to się rozwinie
Rekomendacją niech będzie to, że okami leży, a ja gram w YAKUZA
Polecam