Autor Wątek: Logitech Driving Force Pro vs Gran Turismo 4 i inne wyscigi  (Przeczytany 6244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
Logitech Driving Force Pro vs Gran Turismo 4 i inne wyscigi
« dnia: Kwietnia 17, 2006, 14:06:39 pm »
Przymierzam się do kupna tego kółka. Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma może tę kierownice i GT4 lub też inne ścigałki? Jeśli tak to interesuje mnie jak ona się zachowuje w grach, jako że nie miałem nigdy do czynienia z kierownicą wyposażoną w force feedback nie wiem czego się spodziewać. Czy np. podczas jazdy bokiem kierownica obraca się ciężej, jak reaguja pedały na nacisk i czy ogólnie da się wygodnie kierować trzymając kierownice na kolanach. Granie na padzie w GT4 i Toce3 juz nie daje mi pełnej radochy, ale nie chciałbym też wywalić 400 złotych na marne jeżeli nie ma wielkiej różnicy (chodzi mi o wrażenia z jazdy).

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Logitech Driving Force Pro vs Gran Turismo 4 i inne wyscigi
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 17, 2006, 14:35:54 pm »
Osobiście na niej nie jeździłem ale podobno jest niesmaowita

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
Logitech Driving Force Pro vs Gran Turismo 4 i inne wyscigi
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 18, 2006, 09:27:36 am »
Jezdziłem na jej młodszej siostrze w GT4 :arrow:  zaje***** wrazenia :!:  mozna sie poczuc jak prawdziwy kierowca... wersja Pro z tego co wiem jest jeszcze doskonalsza wiec sie nie zastanawiaj!... nie ma to jak  odprezyc sie w fotelu (najlepiej jeszcze miec jakis stół or something aby odpowiednio umocowac kierownice) i polozyc łapy na kierownicy... zapewniam ze duzą wieksza frajde bedziesz miał uzywając kierownicy niz pada.
We lack the motion to move to the new beat