Autor Wątek: Nerwica frustracja i takie tam  (Przeczytany 15288 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Nerwica frustracja i takie tam
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 11, 2006, 21:51:34 pm »
Cicho, Ako, nie widzisz, że wzbudzasz tylko co najwyżej jego żal? :lol:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Nerwica frustracja i takie tam
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 11, 2006, 22:26:58 pm »
Cytat: "Ako"
Cytat: "rainuS"
Jeżeli gry Was tak bardzo denerwują, to mam dla Was jedną radę- nie grajcie. A takie wyczyny nie są żadnym powodem do dumy, nie wzbudzicie u mnie podziwu, tylko co najwyżej żal.

Nie mozesz nikim zabronic wyrazac swoich emocji podczas grania. Emocje, to normalne i dosyc czeste zajwisko. Zadowolenie - ze cos sie przeszło, wkurzenie - ze sie zgineło itd.
Najwieksze emocjo sa przy PESie. Chyba nie ma osoby co by sie nie wkurzała z np. niewykorzystanych sytuacji i by tych emocji nie pokazywała. To samo z zadowoleniem kiedy sie strzeli gola. Zapewne RainuS głównie chodzi Ci o te rzucane pady... no serio, dziwne wyrazanie zlosci. Ja padzika nigdy bym nie skrzywdził.


Ako ma fajną reakcję jak strzeli gola. Szybko wstaje tak do połowy, podnosi rękę do góry, równierz do połowy i krzyczy ,,jest!", i siada z uśmiechem na kanapie :) .
Ja jak w 93 min strzele na 1:1 to dre się ,,jahoo!", albo ,,jest!". Albo tekst: ,,należała mi się bo w 1 połowie miałm poprzeczkę xD".
Ogólnie moty z ręką do góry jest u mnie częsty. Albo schybam się do połowy i ,,napężłoną" ręką macha, tu w górę, tu w dół, i ,,jest!"  :wink:

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Nerwica frustracja i takie tam
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 11, 2006, 22:27:39 pm »
Ja ogolnie tlumie to w sobie, ale jesli cos mnie naprawde wkurzy (to sie zdarza glownie przy PESie), to na...am padem o lozko - przynajmniej nie ponosze strat finansowych. :)

_invictus

  • Gość
Nerwica frustracja i takie tam
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 12, 2006, 00:05:47 am »
ja od niedawna stosuje taki trik: wk***iony [np. pes5: 91minuta i 2:1 dla przeciwnika] ide popatrzeć w lustro......od razu zaczynam polewać z tego jak debilnie wyglądam wkurzony, i wracam do konsoli

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Nerwica frustracja i takie tam
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 12, 2006, 00:08:55 am »
hehe, ciekawe :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
Nerwica frustracja i takie tam
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 12, 2006, 15:30:09 pm »
rainuS nei przepada za kobietami, frustracje uważa za bezsensowną... może chce nam coś powiedzieć? Mnie się zdarzyło tylko raz w Driv3rze je*nąć takim kurczaczkiem 'piskającym' o ścianę i w PESie je**ąć padem w kogoś i powiedzieć "Pier*ole tą je*aną grę", wtedy wychodzę i mam tzw. "żyłkę". :wink:

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Nerwica frustracja i takie tam
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 12, 2006, 15:50:49 pm »
Dobija mnie FarCry. Zazwyczaj jestem opanowany, ale dzisiaj rzuciłem padem o ławe bo juz nie moge. Zaciąłem sie w takim glpim momencie. Dzisiaj nareszcie to przeszedlem i z podniety strzelam gdzie mozna i zabiłem Kade, czyli game over... a nie bylo checkpointu  :lol:

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Nerwica frustracja i takie tam
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 12, 2006, 16:07:20 pm »
Gdy gra naprawde mnie wkurza i nie moge przejsc danego momentu to zazwyczaj po po kolejnej porazce wale piescia w łóżko i przeklinam :) Na sprzecie sie nie wyzywam, bo mi zal kasy, gdybym musial cos potem naprawiac.

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Nerwica frustracja i takie tam
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 12, 2006, 16:13:28 pm »
Cytuj
Gdy gra naprawde mnie wkurza i nie moge przejsc danego momentu to zazwyczaj po po kolejnej porazce wale piescia w łóżko i przeklinam Smile Na sprzecie sie nie wyzywam, bo mi zal kasy, gdybym musial cos potem naprawiac.


Też tak robie.
Ale zdarzylo mi sie to 1 raz a ława była blisko mnie wiec nic sie nie stało.
No i juz przeszedlem ten moment zreszta :D

i kto tu ma najwiekszego gs ??