Autor Wątek: Ulubieni sportowcy.  (Przeczytany 4731 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Ulubieni sportowcy.
« dnia: Czerwca 01, 2006, 20:00:43 pm »
Jakich sportowcow szczegolnie lubicie?
W moim przypadku sa to (kolejnosc przypadkowa):

 :arrow: Peter Schmeichel- moim zdaniem najlepszy bramkarz,
 :arrow: Alvaro "Il Chino" Recoba- pilkarz Interu, ktorego darze najwieksza sympatia,
 :arrow: Ronaldo- jeden z moich ulubionych pilkarzy, zanim przeszedl do Realu,
 :arrow: Patrcik Kluivert- po prostu go lubie :) Zarowno z reprezentacji Holandii, jak i z Barcelony (niegdys),
 :arrow: Ronaldinho- zawsze usmiechniety pilkarz (nawet jak mu cos nie wychodzi), poprawiajacy morale calej druzyny,
 :arrow: Javier Zanetti- drugi (po Recobie) najbardziej lubiany pilkarz Interu,
 :arrow: Sebastien Foucan- jeden z tworców Parkour'a.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Ulubieni sportowcy.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 01, 2006, 20:18:06 pm »
Henry.
Ostatnimi czasu darzę go OGROMNĄ sympatią. Wcześniej nie miałem możliwości oglądac go na boisku, ale po sukcesach w LM, coraz częściej mam zaszczyt oglądac go w akcji. Mistrz footbolu. Z jaką gracją i legancją porusza się na boisku...aż miło patrzeć.

Zawsze lubiłem Gabriela Batistutę i Adriano. Głównie za ładne gole.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Ulubieni sportowcy.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 01, 2006, 20:26:09 pm »
:arrow: Roger Federer.

Świetny tenisista - bejeczna technika, wspaniałe czucie gry; poza tym w wywiadach widać, że to naprawde spoko koleś; od zawsze go lubiłem, nawet jak nie był na szczycie ATP.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Ulubieni sportowcy.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 01, 2006, 21:16:01 pm »
Michael Jordan- ikona koszykówki lat-90 tych .
Lothar Matthaeus - ponad 150 meczów w barwach Niemiec
Rivaldo - pod koniec lat 90-tych jeden z najlepszych piłkarzy na świecie .Niestety nie do końca wykorzystał swój talent ;/
Roberto Carlos -szybki , blyskotliwy i potrafiący niezle przy***dzielić :D
Andrzej Juskowiak - po prostu , moj ulubiony polski pilkarz ever :wink:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Ulubieni sportowcy.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 01, 2006, 21:21:18 pm »
Zizou -mój pierwszy piłkarski trykot to była niebieska koszulka z kogutem i dziesiątką właśnie- aż łezka się w oku kreci. Piłkarz całkowicie genialny technicznie, prowadzący całą drużynę, podający piłkę na centymetr- osiągnął wszystko co mógł. Nigdy nie był gwiazdorem- po prostu mój piłkarski sensei,po mundialu świat futbolu straci naprawde wielką osobowość.

Henry -kolejny wielki francuz- napastnik bperfekcyjny, swietnie gra głową, silny, technicznie mistrz- do tego ta niesamowita szybkość i rzuty wolne- prawdziwy wojownik

Terry -najlepszy obrońca świata, tak po prostu. Jest jak mur- prawdziwy kapitan druzyny
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Ulubieni sportowcy.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 01, 2006, 22:21:36 pm »
Sławomir Drabik - zywa legenda Czestochowskiego Wlokniarza. "Sławek to przede wszystkim siła tradycji i przywiązania, na dobre i złe, z przeplataniem lat chudych oraz obfitujących w ogromne sukcesy w barwach CKM, to słowem ktoś z kim przez lata się jest na dobre i na złe i ktoś, kogo nie ocenia się po wielu latach kariery z perspektywy komercyjnej, czyli wyniku w dzisiejszym czy jutrzejszym meczu. Ten etos bowiem się buduje i taki status Drabikowi będzie w Częstochowie przysługiwał zawsze."

Rune Holta - najbardziej widowiskowo jezdzacy zawodnik. "Walczak", na ktorego zawsze mozna liczyc w trudnych momentach.

Michael Jordan - Nie trzeba znac sie na baskecie zeby go doceniac.

Eric Cantona - Musze cos pisac?

Roy Keane - Prawdziwy kapitan druzyny. Ciekawe jak dlugo czekac bedzie trzeba na jego godnego nastepce.

Cytuj
Henry  -kolejny wielki francuz- napastnik bperfekcyjny, swietnie gra głową

WTF? Ogladales jakies mecze z udzialem Henry'ego? Ile on strzelil w tym sezonie bramek glowa? 1 czy 0?  8)

fazanaldo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-01-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Ulubieni sportowcy.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 02, 2006, 18:34:26 pm »
Luis Figo - Kiedy jest w formie potrafi sam wygrać mecz, a na boisku daje z siebie zawsze wszystko, poza tym świetny drybler.

Mirko "Cro-cop" Filipovic - Najsilniejsza lewa noga w "pride" i "K1" walczy bardzo efektownie

Ronaldinho - Dużo milej ogląda się mecze kiedy widzę go na boisku - jemu na prawde gra sprawia coraz więcej przyjemności

Andy Roddick - gra bardzo efektownie i potrafi się dobrze bawić na korcie

Valentino Rossi i Daniel Pedrosa - Obydwaj jeżdżą jak świry , teraz są w tej samej klasie "Moto GP" i wyścigi mogą być jeszcze ciekawsze
DRES GENERATION MEMBER

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Ulubieni sportowcy.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 04, 2006, 19:40:02 pm »
Ronaldinho - to nazwisko mówi samo za siebie
Maciej Żurawski - gwiazdor Wisły Kraków, a teraz świetnie mu idzie w Celticu
Kamil Kosowski - sama nie wiem, czemu darzą go taką sympatią
van Nistelrooy - świetnie gra i o czym tu jeszcze można wspomieć?

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Ulubieni sportowcy.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 04, 2006, 19:50:24 pm »
Grzegorz Rasiak
 :lol:
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Ulubieni sportowcy.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 04, 2006, 20:31:57 pm »
ostatnio wypisąłem footbakll playerów (Henry,Terry,Zizou) to teraz czas na 'resztę świata' (hierarhia musi być- piła forever :mrgreen: )

Hot Sauce :shock: najwięszkszy IMO streetball pleya wszechczasów, pewnie połowa tego co robia kolesie z AND1, została wymyslona przez niego... szybkość i technika na starcie niszczy, p oprostu niesamowity kolo (polecam na video googlach chociazby czegoś poszukać)

Vitor Belfort -po prostu mój ulubiony fajter z UFC, to jak w 12 sek dosłownie rozsztrzelał (kto widział ten wie ocb) V. Silve to się w pale nie mieści. w zyciu nie chciałbym na niego wkur**onego trafić

Nastula - naprawde zaimponowal mi w UFC- jest potężny

Pudzianowski -tego pana nie trzeba przedstawiać
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Ulubieni sportowcy.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 05, 2006, 00:50:01 am »
Paweł Nastula - mistrz polski 91-99, trzykrotny mistrz europy, dwukrotny mistrz świata, zloty medalista olimpijski, zwycięzca wszystkich najbardziej prestiżowych zawodów na świecie, najdłuższa seria bez porażki w historii judo i jeden z najlepszych zawodników w historii tego sportu. Osiągną wszystko co było do osiągnięcia. Dzieciaki w Japonii uczą się o nim w szkołach.

Kazushi Sakuraba - pogromca rodziny Gracie (pokonał czterech), prawdziwy świr na ringu i poza nim (trzeba zobaczyć jak wchodzi na ring przebrany za Mario do muzyki z gry :) ) Mimo ze prowadzi nie sportowy tryb życia (alkohol, papierosy) przez wiele już lat utrzymuje świetną formę.

Thierry Henry - po prostu najlepszy piłkarz na świecie.

Cytuj
Vitor Belfort -po prostu mój ulubiony fajter z UFC, to jak w 12 sek dosłownie rozsztrzelał (kto widział ten wie ocb) V. Silve to się w pale nie mieści. w zyciu nie chciałbym na niego wkur**onego trafić


Nie w 12 tylko w 44 sekundy. Szkoda że Belfort to nie ten sam zawodnik co kiedys, teraz rezultat byłby pewnie odwrotny.

Cytuj
Nastula - naprawde zaimponowal mi w UFC- jest potężny


Nie w Ufc tylko w Pride.

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Ulubieni sportowcy.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 05, 2006, 12:10:36 pm »
Z fajterów również podziwiam całą rodzinke Gracia, Belforta, Nastule i Z pięściarzy uwielbiam Tysona (za dokonania w boksie bo zresztą to u niego różnie bywało)- po prostu najsilniejsze uderzenie w historii.
Z reszty to Federer, Ayrton Senna ['], Ronaldinho.

zaar

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2003
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Ulubieni sportowcy.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 06, 2006, 20:30:20 pm »
Litmanen - dla mnie legenda; wzorowałem się na nim; nikt nie miał takiego przeglądu gry jak on - gościu widział wszystko;karne wykonywał z morderczą precyzją;
Bergkamp - nie trzeba komentować 8)
Davids - wlaczy do końca niezmordowany... nie dziwięsięże dostał przezwisko pitbull,
Overmars - swego czasu najszybszy lewoskrzydłowy świata;
Earvin "Magic" Johnson - jego magiczne podania pozostaną na zawsze w mojej pamięci
Ronaldinho - niesamowity talent
All Hell Cant Stop Us Now !!!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Ulubieni sportowcy.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 07, 2006, 21:28:29 pm »
Zapomnialem napisac o Alanie Shearer (nie wiem jak to sie odmienia)- szkoda tylko, ze nie wygral nic wielkiego w swoim zyciu.

Tarniak

  • Gość
Ulubieni sportowcy.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 11, 2006, 13:27:29 pm »
Alan Shearer - nawet urodził się 13 sierpnia tak jak ja :) moja pierwsza futbolowa inspiracja :D
Diego Armando Maradona - bez niego to nie byłoby to samo
Raul Gonzales Blanco - mój ulubieniec, sam nie wiem dlaczego, zobaczymy co pokaże niedługo
Vince Carter - za te piękne wsady, którymi podnicałem się będąc małym gnojkiem
Henrik Larsson - za stalowe nerwy
Edgar Davids - za to jaką przyjemność czerpał z gry

i Ronaldinho - nie lubie Brazylii, Barcelony, ale to jak cieszy go ta gra... :cry: coś pięknego, każdy powinien brać przykład.