Autor Wątek: TOP SPIN 4  (Przeczytany 3836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
TOP SPIN 4
« dnia: Marca 06, 2011, 09:21:48 am »
Zakładam wątek, bo gra jest tego warta. Po ograniu stwierdzam że to najlepszy tennis jaki kiedykolwiek wyszedł, i pretendent do gry roku w dziale "gra sportowa". Więcej wrażeń umieściłem, w wątku "w co teraz gracie?"

 :)

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: TOP SPIN 4
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 06, 2011, 09:30:59 am »
Grales tez w TS3?
Czy czworka jest rownie wymagajaca czy seria poszla bardzie w strone Virtua Tennis?

Unlimited

  • Gość
Odp: TOP SPIN 4
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 06, 2011, 09:49:33 am »
Grałem też w TS3, to była jedna z moich ulubionych gier, seria poszła w kolejny etap ewolucji, teraz jeszcze bardziej czuć różnice między zawodnikami, ruchliwością, zwrotnością. Trzeba wykorzystywać mocne strony zawodnika, a starać się omijać słabe. System gry się trochę zmienił, czy na lepsze, czy na gorsze, trudno po tak krótki czasie ocenić(teraz jeszcze większe znaczenie ma timing i ustawienie się zawodnika). Na pewno nie jest to radosny tennis znany z serii VT. :)

Ps. Demo jednak daję do wyboru stopień trudności(easy/normal/hard). Polecam omijać Easy, rozpocząć grę na normal, a potem grać na hardzie. Póki co rozegrałem 4 spotkania na hard, i tylko 1 wygrałem(gram Rogerem, przeciwko Nadalowi, i ta jego defensywa mnie zadziwia, jak on to robi, jak dobrą ma technikę). 8)
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2011, 09:52:05 am wysłana przez Unlimited »

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: TOP SPIN 4
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 06, 2011, 13:30:08 pm »
Zapowiada sie swietnie :)
Jestem fanem tenisa i TS3 dostarcza mi mase rozgrywki.
Nie to co VT gdzie timing nie istnieje i non stop walisz po liniach praktycznie bz mozliwosci wyrzucenia pilki.
Jedyne co w TS3 mnie wkurzalo to animacja Rogera...ma sie wrazenie ze ogladamy laleczke Chucky :)

nakimushi

  • Gość
Odp: TOP SPIN 4
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 07, 2011, 18:08:07 pm »
no demko jest naprawde swietne i gra wyglada na bardzo realistyczna i rozbudowana

Unlimited

  • Gość
Odp: TOP SPIN 4
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 07, 2011, 18:29:19 pm »
Ja nie mogę się od niego(poziom hard jest świetny, mam nadzieje że w pełnej wersji gry, będzie jeszcze jakiś po nim i dobre nie lagujące multi) uwolnić, w tym miesiącu premiera, a ja stoję lipnie z kasą(tzn. będę miał, ale w drodze są inne wydatki), i myślę co by tu zrobić, by grę jednak na premierę kupić.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: TOP SPIN 4
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 17, 2011, 16:19:06 pm »
Kiedy jest oficjalna premiera tej gry? Sklepy internetowe wysyłają a wczoraj byłem w MM i nie ma nic. :(

Unlimited

  • Gość
Odp: TOP SPIN 4
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 17, 2011, 18:21:21 pm »
Od wczoraj, albo od jutra. Ja także chce kupić swój egzemplarz do końca tego miesiąca. :)

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: TOP SPIN 4
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 17, 2011, 21:06:37 pm »
Nie moge oprzec sie wrazeniu ze poszla troche w strone VT. Jest zdecydowanie latwiej niz w TS3...ustawienie i timing nie sa just takie wazne :(

Unlimited

  • Gość
Odp: TOP SPIN 4
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 17, 2011, 21:20:18 pm »
Nie, nie zgodzę(też miałem przez chwilę takie wrażenie, ale szybko ono minęło), wył. sobie przede wszystkim w menu(jak zaczynasz grę), wszelkie wspomagacze i graj tylko na hardzie. Mam nadzieje że w pełnej wersji będzie jeszcze jakiś very hard. Tutaj nawet jeden mały błąd może zadecydować o przegranej. Jak dla mnie zmiany są na plus, a nowe animację i charakterystyczne ruchy graczy są KA-PI-TA-LNE. Duże też zależy jak grasz, ja swoją grę staram się w miarę adaptować do zawodnika jakim gram. :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: TOP SPIN 4
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 09, 2011, 14:40:45 pm »
Trochę odkopię, ponieważ właśnie ograłem demko. Zacząłem się zastanawiać,jak wygląda gra na Move. Poszperałem na YT i znalazłem ten świetny filmik, który dokładnie ukazuje jak wygląda gra na Move w VT4 i TS4. Koleś jest mega. Świetne porównanie ze śmiesznym akcentem, które pokazuje, że jeszcze trzeba poczekać na dobry tenis pod Move.

« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2011, 14:48:38 pm wysłana przez Ryo »