Autor Wątek: co wybrać?  (Przeczytany 5113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

buczacza

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-06-2006
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
co wybrać?
« dnia: Czerwca 30, 2006, 09:18:04 am »
rodzice obiecali mi ze jak sie dostane do dobrej szkoly to sprezentują mi jakis fajny sprzęcik :D problem polega na tym ze mam problem co wybrac. nowego kompa na pewno nie chce, bo ten ktory mam mi wystarcza. od dawna moim marzeniem bylo ps2. ale teraz , kiedy wkrotce pojawia sie konsole nowej generacji, nie wiem czy jest sens kupowac ps2. jak bedzie z grami na te konsole? czy dalej beda produkowane? myslalem takze o psp. nigdy nie interesowalem sie specjalnie rynkiem konsolowym. No wiec prosilbym kogos zeby rozwial moje watpliwosci i doradzil mi którą z nich (psp, ps2) wybrać?

PS ten temat chyba niezbyt pasuje do tego dzialu, ale nie wiedzialem gdzie go wepchnąć :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
co wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 30, 2006, 09:22:51 am »
Zależy ile masz kasy na sprzęt, czy chcesz grać w nowości czy możesz nadrabiać przechodzą to, co do tej pory wyszło na PS2.

Stoimy u progu nowej generacji i myślę, że najlepszym wyborem będzie Xbox 360 albo poczekać do końca roku i kupić PlayStation 3.

Jeśli kupisz PS2, to na rynku jest masa gier, w które warto zagrać ale na wychodzące ciągle nowości raczej nie licz - nie będzie już wielu dobrych gier.

Tarniak

  • Gość
co wybrać?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 30, 2006, 09:29:08 am »
Hmm, PSP czy PS2 to już zależy od indywidualnych preferencji. Wolisz się rozsiąść w fotelu i rozkoszować grą na kilku dziesięciu/kilkunastu calowym telewizorze czy móc grać dosłownie wszędzie w dość dużą bazę tytułów. Jak na mój gust obie konsolki mają przed sobą świetlaną przyszłość i na razie moim zdaniem nie masz co myśleć o next-genach (do ps3jki w Europie jeszcze sporo czasu, a o Xboxie 360 nie wspominasz więc jak mniemam nie interesuje Cię to :P). Z PSXem i PS2 było podobnie, gry ukazaywały się na PSXa jeszcze dość długi okres po ukazaniu się PS2. Myślę, że spokojnie kupuj PS2, gdyż jest jak mi się wydaja dostępna w fajnych bundle'ach (np. z Singstarem) po przystępnej cenie. Chyba, ze chcesz rozkoszować się urokami 'przenośnego grania'.

Baza tytułów na PS2 jest tak ogromna, że nie będziesz miał na co narzekać nawet jeśli nowe gry będą sie stopniowo ukazywały rzadziej.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
co wybrać?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 30, 2006, 09:30:21 am »
Kupno xboxa 360 to dobry wybór ale ps2 też dobry pomysł
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

darekxx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-04-2005
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: 0
co wybrać?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 30, 2006, 09:56:35 am »
Ja bym brał xbox 360 jest to konsola nowej generacji na którą bedzie duzo gier wspaniała grafika itd.
A ps2 to juz dosyć stara maszyna jej lata świetlności już chyba przeminoły
i zawiele nowych fajnych tytułów na nią się nie pojawi bo Sony robi już gry na PS3
profil na xbox live gold: darekPOLSKA

"Bergkamp trafił bramką w słupek" - Dariusz Szpakowski (TVP)


Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
co wybrać?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 30, 2006, 11:12:32 am »
PS2. Na ta konsole jest wiele swietnych gier, których zapewne nie przeszedłes. Przeciez nie musisz grac w apsolutne nowosci, chyba ze jakims redaktorem jestes. Na PS2 jest mnustwo swietnych gier po dzien dzisiejszy. A to, ze moga byc troszke starsze idzie tylko na plus, bo cena bedzie zdecydowanie nizsza. Życ nie umierac ;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

_invictus

  • Gość
co wybrać?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 30, 2006, 11:36:37 am »
ja bym się nie zastanawiał nad kupnem ps2 (skoro masz kase by kupić psp, to razem z ps2, kupiłbym NGC). Biblioteka gier jest tak ogromna, że zawsze coś dla siebie wybierzesz, i masz zapewnioną rozrywkę na kilkanaście(-dziesiąt) miesięcy. Flagowe tytuły za grosze można kupić (+platyny). No chyba że przedkładasz "gwałcenie gałki ocznej" (tu nie mam na myśli że gry na x360 są denne, a tylko grafiką nadrabiają; i nie ma PESa i silent hill'a:) ) nad samą frajdą grania - to x360 (no ew. xbox też rozsądny wybór - ale nie mam, więc nie wypowiadam się w tej kwestii)

Cytuj
Kupno xboxa 360 to dobry wybór ale ps2 też dobry pomysł

 :shock: cóż za wielce pomocna wypowiedź...ileż ważnych - dla pytającego - kwestii, ona rozwiązuje ("samochód jest fajny, ale rower też jest dobry") buerrk

buczacza

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-06-2006
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
co wybrać?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 30, 2006, 14:35:54 pm »
z tego co mowicie to najlepszym kupnem bedzie ps2. tak chyba zrobie. na xboxa nie ma pes-a?łeeeeee :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
co wybrać?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 30, 2006, 14:41:05 pm »
Cytat: "buczacza"
na xboxa nie ma pes-a?łeeeeee

Na Xboxa jest PES. Na X360 też będzie  :wink:

_invictus

  • Gość
co wybrać?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 30, 2006, 15:06:36 pm »
najlepiej by było wszystkie kupic konsole :) ale kalkulując ilość gier, ich rajcowność i kilka innych subiektywnych cech oceniania gier - wg mnie najlepiej jest kupic PS2

Tarniak

  • Gość
co wybrać?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 30, 2006, 17:20:42 pm »
Cytat: "buczacza"
z tego co mowicie to najlepszym kupnem bedzie ps2. tak chyba zrobie.

Jak nie lubie Sony, tak wybór jedyny prawidłowy.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
co wybrać?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 30, 2006, 18:23:31 pm »
Bierz PS2 :) Dobrej zabawy :).

pozdro