Autor Wątek: Crash Tests  (Przeczytany 8236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Crash Tests
« dnia: Lutego 05, 2007, 17:03:56 pm »
Sprawdzaliscie kiedys wytrzymalosc swojego sprzetu? Niekoniecznie konsoli. Bardziej lub mniej swiadomie? Podzielcie sie tym ze wszystkimi :)

Ja zaczne- pady od PS2 sa ardzo wytrzymale. Ten, ktorym gra moj brat w PES'a, przetrwal juz czeste i mocne uderzanie w podloge i rzuty przez pokoj. Tyle ze od jednego rzutu przestalo dzialac L2, a od uderzen bokiem zamiast wibracji jest tylko niesmiale swiergotanie :)

Inna sytuacja- moj odtwarzacz MP3 (Sandisk Sansa m240) przetrwal wypranie w spodniach.  Moj "madry" brat zapomnial wyjac go z kieszeni, a po wyjeciu z pralki probowal go jeszcze wlaczac (wilgotnego!). Jednak po kilku dniach suszenia na grzejniki dzialal bez zarzutu :)

svonston

  • Gość
Crash Tests
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 05, 2007, 17:10:09 pm »
Prawdziwe tortury przechodzi mój pad od komputera. Spadał na ziemię już niezliczoną ilość razy, brak w nim analoga, ponieważ ktoś na niego nadepnął gdy leżał na podłodze, jeden guzik musiałem wyjąć bo pad reagował, jakby był on cały czas wciśnięty, a lewe triggery przestają działać (od lotów?). Pad kupiony za ~25 zł a trzyma już 2gi rok :D

Poza tym właśnie umarł mój pad od PS2 - rozkręciłem go, ponieważ coś w nim latało. Po skręceniu niestety na nic nie reaguje.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Re: Crash Tests
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 05, 2007, 17:11:16 pm »
Cytat: "Hubi"
Sprawdzaliscie kiedys wytrzymalosc swojego sprzetu? Niekoniecznie konsoli. Bardziej lub mniej swiadomie? Podzielcie sie tym ze wszystkimi :)

Ja zaczne- pady od PS2 sa ardzo wytrzymale. Ten, ktorym gra moj brat w PES'a, przetrwal juz czeste i mocne uderzanie w podloge i rzuty przez pokoj. Tyle ze od jednego rzutu przestalo dzialac L2, a od uderzen bokiem zamiast wibracji jest tylko niesmiale swiergotanie :)

Inna sytuacja- moj odtwarzacz MP3 (Sandisk Sansa m240) przetrwal wypranie w spodniach.  Moj "madry" brat zapomnial wyjac go z kieszeni, a po wyjeciu z pralki probowal go jeszcze wlaczac (wilgotnego!). Jednak po kilku dniach suszenia na grzejniki dzialal bez zarzutu :)


Dual jest nie śmiertelny  :twisted: Mój od PS2 działa bez zarzutu a już nie raz upadł z tupetem na ziemie.

A Dual od PS1 majacy juz pare latek na karku i tysiace upadkow prawie dziala, bo analogi cos zle sie sprawuja ;) ale to i tak niezle.

pozdro

lupinator

  • Gość
Crash Tests
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 05, 2007, 17:15:09 pm »
Pady od PS2 - niesmiertelne  8) Mam dwa i oba spadaly i lataly po scianach niezliczona ilosc razy i nadal sa sprawne (no, prawie ;) )

Xbox 360 - spadl mi z lozka i zyje :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Crash Tests
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 05, 2007, 17:26:26 pm »
Mi jeszcze żaden pad sie nie zepsuł z zrzadnej konsoli =p

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Crash Tests
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 05, 2007, 17:37:35 pm »
Nokia 3210 - tozto jest niezniszczalne  :lol:  Raz spadla mi na schody z ok. 3 metrow i po za zadrapaniami na klawiszach wszystko bylo sprawne  :lol:  (dobrze, ze nikt akurat wtedy nie przechodzil, bo ta cegielka moglaby zabic  :lol: )

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Crash Tests
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 05, 2007, 19:03:22 pm »
Gdzieś napotkałem w internecie na filmik pokazujący wytrzymałość konsol.
Do rywalizacji startowały wtedy Ps2, Xbox, NGC.
Ostatecznie po kilku "konkurencjach" przeżyła jedynie zabawka Nintendo.

Monk

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-11-2006
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Crash Tests
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 05, 2007, 19:19:47 pm »
Cytat: "Derek"
Gdzieś napotkałem w internecie na filmik pokazujący wytrzymałość konsol.
Do rywalizacji startowały wtedy Ps2, Xbox, NGC.
Ostatecznie po kilku "konkurencjach" przeżyła jedynie zabawka Nintendo.


To chyba ten filmik.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Crash Tests
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 05, 2007, 19:28:47 pm »
Zapomnialem jeszcze napisac o Nokii 3100. Kolega zamiast mi podac do reki, rzucil ja. Zanim sie zorientowalem telefon spadl na podloge i wylal sie ekranik.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Crash Tests
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 05, 2007, 20:41:00 pm »
PS2 - 2 razy spadło z szafki bo ktos potknął się o kabel od pada.

Dual - Goosh, ile razy walnął o glebę, ile razy był rozkręcany, ile razy wypadła z niego L1(wystarczy wcisnąć :lol: ) eehh te pady są debest :P

Nokia 6020 - telefon-skała xD

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Crash Tests
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 05, 2007, 20:44:04 pm »
talerzyk parę dni temu zaliczyl zgona . Niech to szlag  , a był taki piękny ..
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Crash Tests
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 05, 2007, 20:54:37 pm »
Pad od pegazusa to jest dopiero twardziel ma 10 lat i działa :)
To sie nazywa jakość wykonania dzisiaj takich nie robią.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Crash Tests
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 05, 2007, 22:51:20 pm »
Cytuj
To chyba ten filmik.


Tak tak, dokładnie ten.

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Crash Tests
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 06, 2007, 16:20:08 pm »
Pad od GaCka zaliczyl kilka gleb, kiedy to chcialem wstac z fotela, a kabel od pada byl zaplatany w okolicach kostki u nogi ;) Na szczescie wysokosc nie byla duza i nic sie nie stalo. GBA spadl mi raz gdzies z ponad metra na drewniane krzeslo, odbilo sie od niego ekranem, przekoziolkowalo i upadla klapka od baterii na podloge. Tez zero defektow.

Generalnie padami i tego typu ustrojstwami nie rzucam. Wole zasadzic soczystego kopa w szafke ;]

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Crash Tests
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 10, 2007, 23:14:43 pm »
Mój Dual spadał już setki razy na ziemię, raczej przez potykanie się o kabel, niż furię, ale wciąż żyje, aczkolwiek coś w nim lata w środku. ^^ Pad od X0 jeszcze nie zaliczył upadku, pewnie z powodu braku kabla..
Siemens MC60- telefon-skała. Kiedyś seryjnie się zastanawiałam czy da się go zniszczyć, rzucałam o ścianę, ogólnie kosmos, a żyje do dziś, chociaż dawno nie używam ^^
GBASP- przeżył piasek, wodę, ale wyjątkowo hardkorowych rzeczy nie robiłam z nim. Trochę rys, i tyle.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Crash Tests
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 11, 2007, 00:48:59 am »
Stare Nokie są nie do zdarcia. Nowsze już trochę mniej, ale klasyki są niezniszczalne.
Natomiast sprzęty od Nintendo są niezniszczalne :lol:
DS przeleciał kiedyś przez przypadek przez pół pokoju, walnął w kaloryfer (dont ask...) i mimo że był otwarty zrobiła się tylko jedna rysa na górnej klapie :lol:
W GBA po 5 latach użytkowania jedyne co się zniszczyło... to ząbek z klapki od baterii :lol:
Stacjonarki też mocne są, z wii nic nie próbowałem, ale gacek wiele przeżył bez żadnych usterek :D

Ripmw

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Crash Tests
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 13, 2007, 11:39:59 am »
Mi kiedys pc spadl z niewiem moze 1,5 metra moze troszke mniej :) Nioc sie takiego niestalo oprocz dosc mocno wgniecionej obudowy  :D W srodku niebylo zadnych uszkodzen
I'm not angel...
PS3->Ripmaw

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Crash Tests
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 14, 2007, 14:54:49 pm »
Nokia 3310 - latała między drzewami (obijając się), spadała na kamienie, latała w góre i w dół ( Fg - siła grawitacji ;P tyle umiem z fizyki z nowego tematu ;) - efekt rzucania. Rozpadała sie setki razy, wpadła do śniegu...utopiła sie. nic nie dzialalo nie wlaczala sie a jesli to wariowała ( czyt. wyswietlala dziwne znaki i ekran opoznial wyswietlanie )... minął dzien...znowu dziala. A takie rzeczy na obozie sie z tym gratem wyprawiało ze... kom latająca po pokoju dla zabawy :) odbijanie jej zamiast piłki siatkowej, specjalne upuszczanie...rzucanie... dlaczego ona ciągle żyje ? ==' głupia xD

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Crash Tests
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 14, 2007, 17:39:50 pm »
Dual Shocki są prawie niezniszczalne, mój nie wytrzymał jedynie mojego kopa (nie z pół obrotu) ale naprawdę wiele przetrwał. Wydaje mi sie że pady srebrne są wytrzymalsze od czarnych.