Autor Wątek: Potrzebna pomoc kogos, kto przeszedl Hitman: BM  (Przeczytany 3809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Potrzebna pomoc kogos, kto przeszedl Hitman: BM
« dnia: Września 02, 2006, 20:43:54 pm »
Gram wlasnie w ta gre i zdarzyla sie dziwna sytuacja. Cos mi sie chyba popsulo, w ten sposob, ze wszystkie filmiki wylaczaja sie zaraz po starcie. Nic nie jest wcisniete, bo podczas gry nic sie nie dzieje. Otoz moja prosba jest nastepujaca- czy ktos moglby mi opisac filmiki i strescic o co w nich chodzilo? Interesuja mnie wstawki od konca misji "A dance with the devil" (czyli od tej, w ktorej Hitman jedzie samochodem- włącznie z tą). Z gory dziekuje.

BTW
Czy sa gdzies do sciagniecia cut scenki z tej gry?

lupinator

  • Gość
Potrzebna pomoc kogos, kto przeszedl Hitman: BM
« Odpowiedź #1 dnia: Września 02, 2006, 20:56:31 pm »
SPOJLERY O ZAKONCZENIU GRY


No wiec agencja upadla i hitman radzi sobie sam, w A dance with the devil zabija mordercow ktorzy planuja go zabic co juz pewnie wiesz.  Po tej misji uciekajac samochodem zastaje na tylnim siedzeniu swojego znajomego ktory mówi mu ze planowany jest zamach na prezydentową. Organizuje go oczywiście wice prezydent z tym klonem ktorego zabijasz w białym domu. Po tej misji jest wstawka jak twoja zleceniodawczyni z agencji wbija ci w kryjowce strzykawke i zabija cie. Potem jest film jak ten dziennikarz i reszta idą na pogrzeb Hitmana. Twoja morderczyni  wkłada ci w ręce na grobie pistolety. W Requiem budzisz sie machajac gałką analogowa na dol i do gory i robisz swoje. Potem jest filmik jak Diana rozmawia z kimś  przez telefon i mowi ze jest nie uchwytny czy jakoś tak (chodzi o Hitmana). Na koncu Agent 47 przygodzi do jakiegoś Azjaty i razem wchodzą za zasłone w pomieszczeniu. The End

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Potrzebna pomoc kogos, kto przeszedl Hitman: BM
« Odpowiedź #2 dnia: Września 02, 2006, 21:15:11 pm »
Wielkie dzieki :)