Autor Wątek: Mortal Kombat Armageddon  (Przeczytany 6577 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Mortal Kombat Armageddon
« dnia: Sierpnia 09, 2006, 23:29:56 pm »
Kolejna część Smoczej Sagi zapowiedziana została, jak wiemy, również na Nintendo Wii.

Mamy tutaj obrazek przedstawiający plansze wyboru postaci :

[ http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Mkacs.jpg ] - Wikipedia

Oraz wzmiankę o systemie sterowania :

[ http://www.wii-play.com/nintendo_wii_news_view.asp?news_item=98 ] - Wii-Play

Zapowiada się kolejna gra, dla której warto kupić sprzęt Reginalda. Powiem tak- gdybym jeszcze 4 lata temu usłyszał, że na nowym Nintendo będzie Mortal ze wszystkimi postaciami, to prawdopodobnie musiałbym podnosić szczękę z podłogi...Ale i tak jestem pod wrażeniem.

Ktoś kupuje ? A może sądzicie, że lepszy jest sonowki Tekken :] ?
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Mtau

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-02-2005
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: 0
  • Remember, u're unique. Just like everyone else
Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 09, 2006, 23:57:05 pm »
Ja zdecydowanie wole Mortala od Tekkena, gdyby nie zapowiedzieli go na wii miałbym wątpliwości co do zakupu konsoli, a tak nie mam żadnych

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 10, 2006, 07:25:25 am »
Cytuj
A może sądzicie, że lepszy jest sonowki Tekken :] ?

Tekken, a Mortal Kombat to dwie zupełnie różne gry, mimo że obie pochodzą z tego samego gatunku. I porównywanie ich ze sobą jest, moim skromnym zdaniem, bezsensowne.

Prawdę mówiąc, nie ma w MK nic, co by mi się jakoś szczególnie podobało, i co spowodowałoby, że mógłbym śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych gier ever. Fakt, fatalities i inne te dodatki to fajna sprawa, ale po pewnym czasie to również zaczyna nudzić. Mam nadzieję, że ta część będzie się czymś wyróżniała (poza sterowaniem), że znajdzie się w niej coś nowego (coś, czego nie było w poprzednich odsłonach serii). Jeśli nie, to ja nie kupię. Nie dam im zarobić :lol:.

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 10, 2006, 15:24:50 pm »
Grosteskowy Mortal zawsze przemawiał do mnie najbardziej ze wszystkich mordobić. W pewnym momencie tak byłem zajarany graniem w MK Trilogy na N64, że nie liczyła się dla mnie żadna inna gra. Później podobnie było z MK 4, tyle, że z mniejszą zajawką...

Next genowe Mortale moim zdaniem spuściły nieco z tonu, a większość zmian, łącznie ze stylistyką nie spodobała mi się.

Co do MK A- design niektórych powracających postaci również mnie rozczarowuje. Popatrzmy chociaż na Reiko czy Raina- z trudem ich rozopoznałem...Design podupadł. Z drugiej strony Shao Kahn czy Goro wygladają jak zawsze doskonale. Widać, że po prostu trzeba to przełknąć i się przyzwyczaić.

Sterowanie, choć nie jest jeszcze potwierdzone, przedstawia sie cholernie ciekawie. To, oprócz zawarcia kazdego wojownika i dużego rozbudowania sprawia, że dam szansę tej grze. I choć pod zwględem klimatu zapewne nie dorówna dwuwymiarowej Trylogii, będącej dla mnie najlepszą częścią, to powinna dostarczyć wiele godzin zabawy. Będzie dobry produkt..
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Kraken

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 12, 2006, 12:37:56 pm »
Szkoda tylko ,że modele postaci są takie biedne w polygony  :( .
Mam jednak nadzieję iż Midway dopracuje jeszcze MK:A przed premierą.

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 13, 2006, 17:47:12 pm »
Cytat: "Kraken"
Szkoda tylko ,że modele postaci są takie biedne w polygony  :( .
Mam jednak nadzieję iż Midway dopracuje jeszcze MK:A przed premierą.


Mnie też to boli...A do tego design niektórych wojowników, którzy kiedyś wygladali fachowo dzisiaj woła o pomstę do nieba. To jacyś popaprani kosmici,a nie budzący grozę samym wyglądem fajterzy zdolni jedynm ruchem wyrwać kręgosłup albo nabić na pal...

Oczywiście nie można tak powiedzieć o każdej postaci- jak zwykle zamaskowani Sub Zero czy Scorpion trzymają poziom, ale i tak kłuje w oczy porównanie takiego MK A z cudownym Virtua Fighter 5. Twórcy widać liczą, że stawiając na innowacyjne sterowanie i sentyment ludzi do osobników o takich imionach jak Kung Lao, Nightwolf czy Noob Saibot. I ja to łykam !
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 13, 2006, 18:19:40 pm »
Szczerze mówiąc, kiedy patrzę na tą planszę wyboru postaci to lekka załamka- nigdy nie lubiałem mortala w 3d, ale to już jest komedia co na tym zdjęciu widzę.
Szkoda, bo kiedys MK był moją ulubioną serią- w Trilogy na N64 zagrywałem się do upadłego, ale na powrót do 2d liczyć raczej nie można.

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 13, 2006, 18:27:51 pm »
Niestety, trzeba powiedzieć wprost, że design można porównac tylko do tego co robi każdy pies na trawniku, gdy spuści się go ze smyczy...O ile areny trzymają pewien poziom, tak design postaci jest za bardzo karykaturalny. Plansza ze zdjęciem rostera może odrzucić dawnych fanów Mortala...ale ja radziłbym jednak MK A sprawdzić, ponieważ będzie to podsumowanie current-genowych Mortali, wzbogacona o wiele ciekawych aspektów, pomijając gigantyczną liczbę postaci ( co mi się bardzo podoba; co z tego, że wielu z nich to pokraki, ale w końcu Kano to Kano, a Liu Kang...eh, no dobra, teraz wyglada jak ekshumowany po miesiącu dziadek), sterowanie i mozliwość stworzenia własnego Fatality.

Jeśli jednak zawiodę się na MK A całkowicie, to już sobie poprzysięgne, że na kolejnego Mortala nawet nie splunę, no chyba, że Midway powróci do tradycji 2D, co jest raczej wątpliwe. Końcówka 2006. roku to ostatnia szansa, by przekonać takich zagubionych graczy jak my, że to wciąż Mortal a nie wynaturzony projekt growej ewolucji, który wymknął się niejako twórcom spod kontroli prawie że przypadkiem...Tak czy inaczej, co do szansy i odpowiedzialnośći, która spadła na wątłe barki Armageddomn-  jesli Mortal ją zaprzepaści, to moim zdaniem powinien połozyć się do swojego grobu na Cemntarzu Matrwych Serii Gier na wieki wiekow i ustapić pola nowym mordobiciom.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

raven84

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 13, 2006, 19:22:56 pm »
Więc ja także się wtrące do tematu bo wydaje mi się bardzo fajny.
Jak także od małego grałem w Mk2, Mk3 MkTrilogy nawet w 4, swojego czasu miałem także Ps2 I xbox i nagrałem się także w 5, 6 część i co mogę powiedzieć.
Jak dla mnie Midway powinien stworzyć każdej postaci 2 pożądne style walki.
1 normalny i 2 dostosowany do broni i tak ma byc własnie w Armageddon jak  im to wyjdzie to zobaczymy.
Co do grafiki to na Wi mam nadzieję że Midway postara się stworzyć jakąs lepszą na tą własnie konsolę. Wkońcu jak na to nie patrzeć będzie do NextGen którego mam zresztą zamiar kupić ale zobaczymy jak się jeszcze sytuacja na rynku rozwinie.

Ale wracając do Mortala podoba mi się to że jest tyle postaci, także fajne że będzie można stworzyć sobie własną i przy okazji wykreowac mu ciosy i fatale to jest wielki + tej gry mam też nadzieję że nie spaprają tak tego jak w Soul Calibur 3 tam przynajmniej dla mnie tworzenie postaci było beznadziejnie zrobione.
Fajnie tez że będzie w grze ponad 40 Plansz do walki mam nadzieję że wykonaniem będa przypominać te z Mortala 6.

skunek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 13, 2006, 19:44:47 pm »
Cytat: "raven84"

Fajnie tez że będzie w grze ponad 40 Plansz do walki mam nadzieję że wykonaniem będa przypominać te z Mortala 6.


to ja powiem wiecej-Mam nadzieje ze beda je przewyzszac pod kazdym wzgledem :wink:

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 13, 2006, 22:30:30 pm »
Ale też nie spodziewałbym się rewolucji od strony graficznej. Usprawnienia tak, a na dłubanie nad stroną wizualną koderzy z Midway zapewne nie za bardzo mają czas i ochotę (bo po co- engine jest, wystarczy troszkę szlifów i kosmetycznych zabiegów...) i zabiorą się za ten problematyczny element przy 8. części...

Natomiast 7. Mortal mimo wszystko prezentuje się fajnie i wspominany przeze mnie "nierówny i zdeczka karykaturalny" design spokojnie łykną osoby, które nie pamiętają czasów Mortala w 2D, bez sentymentów, kojarzący MK jako krwawe mordobicie; i starzy wyjadacze, którzy, jak ja, z jakiś względów nie chcieli / nie mogli zagrać w MK 5 i 6 mają szansę, aby na dłuzej przysiąść i ocenić jak naprawdę udała się zmiana charakteru seriii celem przystosowania jej do mozliowści (zdychających) current-genów. Bo oczywiście nie ulegą wątpliwości, że MK A będzie doszlifowany, będzie prezentował to, co najlepszego może zaoferowac jak na teraz Midway w temacie Mortala- i to mi się podoba. Tak jak pomysł zebrania ponad 60 postaci i 40 aren - kurcże, myślę sobie....kiedyś nikt nawet nie podsunałby takiej możliwości...Byłoby to nie do pomyślenia. Ale hej, mamy 2006. rok, więc czas chyba, aby i Mortal w końcu przełamał pewne bariery...

No tak, ale skoro Mortal Kombat ma się wreszcie skończyć, albo raczej zacząć od nowa, to jest to wlasnie najlepszy moment, by taką akcję przeprowadzić. Tzn- poubijać 95 % (jeśli nawet nie więcej) postaci. Tak czy inaczej, dla mnie MK A to kolejny mocny i bardzo rozbudowany tytuł, który musi być przeze mnie sprawdzony- i nie ma innej opcji !

A dla biblioteki gier Wii to kolejny argument potwierdzający różnorodnośc gier na tę konsolę, oczywiście.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

raven84

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 14, 2006, 22:05:37 pm »
Napewno będą jakieś bonusy w wersji na Wii
ps ile ma kosztowć na starcie Wii?

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 14, 2006, 22:39:44 pm »
Cytat: "raven84"
Napewno będą jakieś bonusy w wersji na Wii
ps ile ma kosztowć na starcie Wii?


Mam taka nadzieję, że oprócz mozliwości grania za pomocą padopilota dostaniemy coś więcej...Ot, choćby nieco wyższą jakość tekstur, jakieś efekty...Poprzednia część na GCN miała takie bonusy, więc sytuacja może się powtórzyć na Wii, którego ceny oficjalnie jeszcze nie znamy, ale wszystko wskazuje na to, że bedzie ona oscylowała naprawdopodobniej w granicach +/- 700 zł.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

raven84

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 14, 2006, 22:43:52 pm »
Ja tez mam taka nadzię.
Ale mam takie przeczucie że ten Mortal będzie najlepszy z 3d:)

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 14, 2006, 23:13:13 pm »
No tak, w końcu MK A podsumowuje dotychczasowy dorobek twórców i do diabła- niech to zrobi w dobrym stylu! Zresztą to na tyle ciekawie zapowiadajaca się gra, że każdy fan Mortala jest zobligowany, by ją sprawdzić. Co prawda wątpię, by nawet wersja na Wii odkryła jakieś nieprzebrane ilości miodu, czy pokazała (oprócz sterowania) coś, czego nikt nigdzie wcześniej nie widział, ale i tak jestem optymistycznie nastawiony, gdyż zamierzenia twórców wymieniane w wywiadach są bardzo szczytne i zacne. W końcu kiedy to ostatnio graliśmy w morobicie ze zbieraniną wszystkich fajterów z aż 6 odsłon serii ? Mały problem może stanowić fakt, że wielu z nich na początku nie rozpoznałem, jednak przełknięcie faktu, że Liu Kang wygląda jak dziadek wyciągnięty z trumny a Drahmin przypomina zielonego ufoka mam już za sobą. W końcu to cena ewolucji serii...

Niech Armageddon będzie najlepszą częścią w 3D i najlepiej ostatnią. Mortal Kombat 8, o ile kiedykolwiek powstanie, powinien wrócić do 2D i nieco bardziej realistycznego designu wojowników...
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

raven84

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 15, 2006, 12:25:16 pm »
Wydaje mi się że Midway odwali kawał dobrej roboty, i fajnie że Wersja na Wii wychodzi troszę pózniej będą mieli czas na poprawienie ewentualnych błędów chociaż mam nadzieję że takowych nie będzie :)

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Odp: Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 28, 2007, 16:12:53 pm »
Nowy zawodnik:



Z pewnością doda on obrzydzenia w grze, które towarzyszy od 1 części. Poniżej filmik:

http://wii-mote.net/news_97.html

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 28, 2007, 19:27:25 pm »
Nowy zawodnik:



Z pewnością doda on obrzydzenia w grze, które towarzyszy od 1 części.

Jezeli Meat jest nowym zawodnikiem w serii MK, to gratuluje znajomosci serii. Dla Twojej wiedzy dodam tylko, ze nie jest to zadna ekskluzywna postac dodana w wersji na Wii, gdyz Meat wystepuje takze w wersjach gry na PS2 i X'a.

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Odp: Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 28, 2007, 23:29:06 pm »
W Armageddona i Deception nie grałem. Po prostu źle zrozumiałem powyższy filmik...

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 29, 2007, 10:40:36 am »
W Armageddona i Deception nie grałem. Po prostu źle zrozumiałem powyższy filmik...
Nie musiales grac, ale Meat pojawil sie juz w 1997 roku wraz z MK4, takze jak widzisz nie jest to nowa postac. Meat wystapil takze w Mortal Kombat Gold (ulepszona wersja MK4 wydana na DreamCasta), a takze w Mortal Kombat: Armageddon wlasnie. W Mortal Kombat: Deception nie jest on grywalna postacia, jedynie mozna go ujrzec w Konquest Mode. Meat tak naprawde byl dodatkowym strojem dla kazdej z postaci, ale wygladal przefachowo jak na tamte czasy. Gralo sie szkieletem odzianym w mieso i krew, ale postac zachowywala swoje wlasne ciosy, w tym Fatality.
Troche historii nie zaszkodzi :)

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 29, 2007, 12:16:40 pm »
jak dla mnie najlepszy jest MK Trilogy na ps1 :P na temat armageddon'a niewypowiadam się ponieważ jeszcze w niego nie grałem


Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 29, 2007, 17:46:56 pm »
Meat w wersji MK4 bardziej mi się podobał, był bardziej szkieletem z kawałkami mięcha, aniżeli postacią bez skóry ;].
No, czyli dobrze mi się wydawało, że w Armageddonie na PS2 również widziałem Meat'a, już wątpiłem w swoją pamięć :d
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 04, 2007, 12:10:49 pm »
Fighter of the Wii-k: Blaze
trailer:
http://media.wii.ign.com/media/845/845775/vids_1.html

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 18, 2008, 11:01:34 am »
ten mortal jest jak dla mnie najlepszy z nowych mortali, poz tym mocno nawiązuje muzyką i planszami do MK2 a to dla mnie najlepsza część mortala z 2d (pomimo braku combo - sentyment z AMIGI) jest fajny ale aby był grywalny trzeba trochę potrenować (zadawanie ciosów krzyżakiem). Fanom mortala P O L E C A M.
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 28, 2008, 01:42:16 am »
Mortal Kombat SPAMRMAGEDDON !!!!!!!


HAIL TO THE SPAM !

svonston

  • Gość
Odp: Mortal Kombat Armageddon
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 28, 2008, 01:42:39 am »
;///