Autor Wątek: Ferrari Project;)  (Przeczytany 6340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
Ferrari Project;)
« dnia: Czerwca 27, 2008, 12:16:16 pm »
Gra zapowiada się ciekawie. Tu porcja paru screenów, dla tych którzy tak jarają się grafiką GT5 odpowiedź że na X360 też wyjdzie bardzo ładna graficznie gra, dla mnie równie piękna jeśli nie piękniejsza niż GT5.Oczywiście fizyka i model jazdy ma stać na wysokim poziomie. Co z tego wyjdzie przekonamy się jak gra się pojawi.
Screeny:




svonston

  • Gość
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 27, 2008, 12:25:10 pm »
POZIOM GT5 JEST NIE DO OSIAGNIECIA NA IKSBOKSIE!!!

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 27, 2008, 12:25:57 pm »
No te trzy obrazki prezentują się całkiem fpyte, ale chyba nie ma jeszcze o czym dyskutować. :)

Unlimited

  • Gość
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 27, 2008, 12:26:36 pm »
@ svonston
Ja widzę na screenach podobny jak nie wyższy(trasy, efekty) poziom. Podpowiem że za model jazdy i fizykę odpowiada ekipa która zrobiła GTR na PC. :cool:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 27, 2008, 13:44:03 pm »
@ svonston
Ja widzę na screenach podobny jak nie wyższy(trasy, efekty) poziom. Podpowiem że za model jazdy i fizykę odpowiada ekipa która zrobiła GTR na PC. :cool:

no czyli moze byc mega symulacja na konsole, jeszcze niech MS oglosi wypuszczenie licencji na akcesoria i juz widze kierownice Logitech Ferrari przygotowana specjalnie pod ta gre :) :D moze wiadomo cos jeszcze o tej grze?!? na jakie platformy ma wyjsc itd.

Tango

  • Gość
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 27, 2008, 14:09:47 pm »
jezeli panowie pojda w strone GTR, to bedziemy mieli pierwszy symulator na konsole obecnej generacji  :D

Unlimited

  • Gość
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 27, 2008, 14:22:19 pm »
Z tego co wiadomo gra też może wyjść na Ps3. M$ póki co nie zapewnił sobie wyłączności, ale wszystko jest jeszcze otwarte. 8) Tak czy siak, mam nadzieję że powstanie prawdziwy Sim na konsole. Wiadomo że Forza idzie na pewnego rodzaju ustępstwa. Rajdowego sima już mamy(RBR), czas na "asfaltówkę". :smile:

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 27, 2008, 14:49:19 pm »
Boosko ! Ferrari ze swoją wspaniała historią i wielką paletą modelową pięknie sie nadaje na gre poświęcona tylko jednej marce.

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 27, 2008, 21:30:19 pm »
Screeny póki co wyglądaja równie dobrze jak te z GT5...Choć grafika poza full hd w GT 5 nie jest tak mega znowu...
Dziś grałem u zioma na 50 " plazmie full HD więc nie zarzucajcie mi że nie wiem o czym mówię. MA Ferrari czekam i napewno kupię tą szpile jak tylko okaże się warta swojej ceny

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 27, 2008, 21:36:42 pm »
Już nie mogę się doczekać, kiedy wskoczę za kółko wymarzonego Ferrari Testarossa :) Oby gra nie podzieliła losów ford racerów i innych tego typu porażek.

Ps. Czemu każdy wątek musi być pełen kłótni i głupich tekstów typu "na ps3 ładniej" , "na X360 goręcej". Dajcie spokój czerpcie frajde z tego co macie i nie oglądajcie się na innych. Czy gra będzie ładniejsza okaże się po premierze.

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

Unlimited

  • Gość
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 27, 2008, 22:02:40 pm »
@ kociub
zagraj na PC w GTR to zobaczysz czego się będziesz mógł spodziewać ;) Ja trzymam rękę na pulsie, bo coś czuję że to może być czarny koń jeśli chodzi o sim racer obecnej generacji. 8)

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 28, 2008, 10:08:37 am »
Grałem w GTR niszczył mnie realnością trochę za dużo gazu i bączek, troche za mało i stoich na zakręcie pod tym względem gra była super.

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 28, 2008, 10:36:37 am »
Ta gierka nie wygląda jak gierka tylko jak, jakaś transmisja F1 na tv w HD  :shock: szczególnie 2 ostatnie screeny.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 28, 2008, 13:58:40 pm »
Cytuj
Choć grafika poza full hd w GT 5 nie jest tak mega znowu...
Dziś grałem u zioma na 50 " plazmie full HD więc nie zarzucajcie mi że nie wiem o czym mówię

No dobra, a ja (tak chwale się bleh) mam 50' Full HD, 32' CRT 100Hz, 3x 22' CRT, 20' LCD - i wszędzie GT5 wygląda zajebiście, IMHO każdy telewizor jak podpina się konsole trza skonfigurować by uzyskać super efekt.

Co do tytułowej gry, to hm czym tu się jarać to ja nie wiem - na razie kompletnie nic nie wiadomo, są tylko 3 obrazki (lepiej wygląda od GT5? Hehehe, chyba ktoś nie grał w GT5 ;>).
Co można ocenić po tych screenach?
Tylko to, że ten piękny blur i typowy HUD daję uczucie, że mamy do czynienia z... arcadówką, chociaż może się mylę - chciałbym ;).

svonston

  • Gość
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 28, 2008, 14:00:48 pm »
Po screenach wydedukowales, ze gra jest arcade'owka? Aha... :lol:

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 28, 2008, 14:10:27 pm »
Cytuj
Tylko to, że ten piękny blur i typowy HUD daję uczucie, że mamy do czynienia z... arcadówką

Nigdzie nie napisałem, że to arcade tylko, że oprawa daję takie wrażenie, bo za bardzo symulator z motion-blurem rodem z NFS:UG mi nie pasi...
Czy tobie zawsze trzeba wszystko tak dokładnie tłumaczyć?!  :mad:

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 28, 2008, 14:28:18 pm »
No dobra, a ja (tak chwale się bleh) mam 50' Full HD, 32' CRT 100Hz, 3x 22' CRT, 20' LCD - i wszędzie GT5 wygląda zajebiście, IMHO każdy telewizor jak podpina się konsole trza skonfigurować by uzyskać super efekt.

to moze sprzedaj je wszystkie i kup sobie jakies nie dema  :-D

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 28, 2008, 15:01:16 pm »
Cytuj
Tylko to, że ten piękny blur i typowy HUD daję uczucie, że mamy do czynienia z... arcadówką

Nigdzie nie napisałem, że to arcade tylko, że oprawa daję takie wrażenie, bo za bardzo symulator z motion-blurem rodem z NFS:UG mi nie pasi...
Czy tobie zawsze trzeba wszystko tak dokładnie tłumaczyć?!  :mad:

leze...to juz efekt bluru swiadczy o tym ze gra jest arcade??

btw. za fizyka i modelem jazdy maja stac panowie od PeCetowego GTR wiec szykuje sie mocarny tytul:D

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 28, 2008, 15:05:07 pm »
Na screenach wyglada bardzo ladnie, zobaczymy co z tego wyjdzie.

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 28, 2008, 15:06:05 pm »
Cytuj
Tylko to, że ten piękny blur i typowy HUD daję uczucie, że mamy do czynienia z... arcadówką

Nigdzie nie napisałem, że to arcade tylko, że oprawa daję takie wrażenie, bo za bardzo symulator z motion-blurem rodem z NFS:UG mi nie pasi...
Czy tobie zawsze trzeba wszystko tak dokładnie tłumaczyć?!  :mad:

Czuje się zniszczony mocą dedukcji tego pana:/
To już grafika świadczy o tym czy to Sim czy arcade, a nie fizyka, model jazdy?
To fakt trochę mnie nie było ale nie wiedziałem, że aż tak się pozmieniało :/

Ps. Ktoś tu nie słyszał o GTR

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

svonston

  • Gość
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 28, 2008, 15:07:05 pm »
Tak, crasch, trzeba mi wszystko tak dokladnie tlumaczyc. Jak widac innym tez.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 28, 2008, 15:39:59 pm »
Oj, czyżby odezwali się x360-boye? Sami posiadacze xboxów widzę, że zabolało jak trochę skrytykowałem ten tytuł mówiąc, że wygląda arcadowo. Londek, kociub no i oczywiście Svonston - nie mogę wyrazić swojej opinii? Gra wygląda arcadowo (popatrzcie na HUD, ten piękny olbrzymi motion-blur który nijak ma się do symulatorów) i tylko to zaznaczyłem, nie mówię, że będzie arcadówką tylko, że po wyglądzie na to wskazuje co innego ludzie którzy robią tę grę - to już wskazuję na co innego.
Ale okej, okej napiszę, żeby nie było:

ŁOŁ, jak to wygląda, 2 razy lepiej od GT5, robią to ziomy od GTR, będzie to jedyny prawdziwy symulator na tej generacji - jaaa, będzie się działo, FERRARI PROJECT się zbliża! :cool:

svonston

  • Gość
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 28, 2008, 15:44:47 pm »
Oj, czyżby odezwali się x360-boye? Sami posiadacze xboxów widzę, że zabolało jak trochę skrytykowałem ten tytuł mówiąc, że wygląda arcadowo.
LOL. Zmiana z kloca na PS3 i Ci odpieprza. Kompleksy jakies? No posiadacze, a co? Jakbym mial PS3 i czytal 'wyglada na wyscigi arcade', to tez bym sie smial siedzac przy komputerze, bo to jakies bzdury.
Pomysl, co Ty mowisz (piszesz) w ogole.

Cytuj
no i oczywiście Svonston - nie mogę wyrazić swojej opinii?
No ta, Svonston naczelny x360boy, racja. A wyrazaj sobie, Twoja sprawa, ze piszes jakies glupoty.

Cytuj
ŁOŁ, jak to wygląda, 2 razy lepiej od GT5, robią to ziomy od GTR, będzie to jedyny prawdziwy symulator na tej generacji - jaaa, będzie się działo, FERRARI PROJECT się zbliża! Cool
:lol: Jakbys mial dalej kloca, to wlasnie tak bys gadal. :lol:

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 28, 2008, 16:03:02 pm »
Cytuj
Pomysl, co Ty mowisz (piszesz) w ogole.

Hehe, człowieku - motion blur czy ładny kolorowy HUD to chyba domena super racerów z systemem jazdy jak w PGR, prawda? 

Cytuj
Jakbys mial dalej kloca, to wlasnie tak bys gadal.  :lol:

Przecież ta gra wychodzi na PS3 również (możliwe to bynajmniej) więc coś Ci nie wyszło misiu, poza tym nie jestem żadnym fanboyem, ale co tam tu wszystko jest odbierane jako fanbojskie odzywki - tak więc nie da się napisać, że gra na Xa (a raczej w dziale na Xa, bo bedzie tez moze na PS3) wygląda na arcade bo odrazu od fanbojów Cie jadą jak nie masz w posiadane konsole - X360...  :lol:

===

do poniższego, svonie drogi - tak właśnie napisałem, tylko, że taka reakcja jaką zaprezentowaliście na mój iście diabelski komentarz była jak najbardziej w fanboyowskim stylu  :cool:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2008, 17:32:44 pm wysłana przez crasch »

svonston

  • Gość
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 28, 2008, 16:08:05 pm »
wygląda na arcade bo odrazu od fanbojów Cie jadą jak nie masz w posiadane konsole - X360...  :lol:
No nie, no. I mowi to osoba, ktora post wczesniej napisala:
Cytuj
Oj, czyżby odezwali się x360-boye? Sami posiadacze xboxów widzę
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cytuj
poza tym nie jestem żadnym fanboyem, ale co tam tu wszystko jest odbierane jako fanbojskie odzywki
Cytuj
Oj, czyżby odezwali się x360-boye?
:lol: :lol: :lol:

---
Okej, z mojej strony definitywny koniec.
Gra zapowiada sie fajnie, mam nadzieje, ze bedzie dobra symulacja.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 28, 2008, 16:09:57 pm »
Ja tam niczego specjalnego się nie spodziewam po tej gierce. Pozostaje czekać na więcej skrinów i jakiś filmik z gameplayu. Na razie za wiele nie można powiedzieć o grafice, a co dopiero o gameplayu. Poczekamy, zobaczymy.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 28, 2008, 16:43:59 pm »
:):):):)

Nie kumam tylko czym sie podniecac grafika w GT5:P moze ktos kiedys mi to wytlumaczy.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 28, 2008, 18:18:55 pm »
Oj, czyżby odezwali się x360-boye? Sami posiadacze xboxów widzę, że zabolało jak trochę skrytykowałem ten tytuł mówiąc, że wygląda arcadowo. Londek, kociub no i oczywiście Svonston - nie mogę wyrazić swojej opinii? Gra wygląda arcadowo (popatrzcie na HUD, ten piękny olbrzymi motion-blur który nijak ma się do symulatorów) i tylko to zaznaczyłem, nie mówię, że będzie arcadówką tylko, że po wyglądzie na to wskazuje co innego ludzie którzy robią tę grę - to już wskazuję na co innego.
Ale okej, okej napiszę, żeby nie było:

ŁOŁ, jak to wygląda, 2 razy lepiej od GT5, robią to ziomy od GTR, będzie to jedyny prawdziwy symulator na tej generacji - jaaa, będzie się działo, FERRARI PROJECT się zbliża! :cool:

hahahaha...wytlumacz mi jak po 3 obrazkach ( ktore raczej pochodza z replaya albo jakiegos photo mode ) wywnioskowales ze to arcade, tak samo po projekcie HUD'a ...
btw. w PGR sa rozne HUDy w zaleznosci od samochodu, a sama gra (PGR4) imo. to KROL wyscigow...

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 28, 2008, 18:22:47 pm »
Oj, czyżby odezwali się x360-boye? Sami posiadacze xboxów widzę, że zabolało jak trochę skrytykowałem ten tytuł mówiąc, że wygląda arcadowo. Londek, kociub no i oczywiście Svonston - nie mogę wyrazić swojej opinii? Gra wygląda arcadowo (popatrzcie na HUD, ten piękny olbrzymi motion-blur który nijak ma się do symulatorów) i tylko to zaznaczyłem, nie mówię, że będzie arcadówką tylko, że po wyglądzie na to wskazuje co innego ludzie którzy robią tę grę - to już wskazuję na co innego.
Ale okej, okej napiszę, żeby nie było:

ŁOŁ, jak to wygląda, 2 razy lepiej od GT5, robią to ziomy od GTR, będzie to jedyny prawdziwy symulator na tej generacji - jaaa, będzie się działo, FERRARI PROJECT się zbliża! :cool:

hahahaha...wytlumacz mi jak po 3 obrazkach ( ktore raczej pochodza z replaya albo jakiegos photo mode ) wywnioskowales ze to arcade, tak samo po projekcie HUD'a ...
btw. w PGR sa rozne HUDy w zaleznosci od samochodu, a sama gra (PGR4) imo. to KROL wyscigow...

Kur... już teraz zaczynasz mi działać na nerwach. Nigdzie nie piszę, że to ARCADe, tylko, że po HUDzie i tym wielkim motion blurze można by coś takiego wywnioskować, nigdzie nie napisałem, że to będzie arcade.

Cytuj
wytlumacz mi jak po 3 obrazkach

A Ty mi wytłumacz jak po 3 obrazkach wywnioskowałeś, że to będzie król symulacji na wszystkie konsole? :lol: Albo lepiej nie tłumacz...

Tarniak

  • Gość
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 28, 2008, 18:32:45 pm »
Cytuj
że po HUDzie i tym wielkim motion blurze można by coś takiego wywnioskować,

« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2008, 18:38:13 pm wysłana przez tarniak »

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 28, 2008, 18:37:45 pm »
Z tą różnicą, że na tych pierwszy obrazkach z Ferrari Project mamy gameplay (chyba, że nas autorzy okłamują)...

Tarniak

  • Gość
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 28, 2008, 18:40:28 pm »
Tak czy owak ilość motion blura nie jest wyznacznikiem "symulacyjności" symulatora. ;) HUD już bardziej.

Tango

  • Gość
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 28, 2008, 19:16:03 pm »
Tak czy owak ilość motion blura nie jest wyznacznikiem "symulacyjności" symulatora. ;) HUD już bardziej.

To jest oczywiste i nie podlega dyskusji :)

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 28, 2008, 20:48:05 pm »
Oj, czyżby odezwali się x360-boye? Sami posiadacze xboxów widzę, że zabolało jak trochę skrytykowałem ten tytuł mówiąc, że wygląda arcadowo. Londek, kociub no i oczywiście Svonston - nie mogę wyrazić swojej opinii? Gra wygląda arcadowo (popatrzcie na HUD, ten piękny olbrzymi motion-blur który nijak ma się do symulatorów) i tylko to zaznaczyłem, nie mówię, że będzie arcadówką tylko, że po wyglądzie na to wskazuje co innego ludzie którzy robią tę grę - to już wskazuję na co innego.
Ale okej, okej napiszę, żeby nie było:

ŁOŁ, jak to wygląda, 2 razy lepiej od GT5, robią to ziomy od GTR, będzie to jedyny prawdziwy symulator na tej generacji - jaaa, będzie się działo, FERRARI PROJECT się zbliża! :cool:

hahahaha...wytlumacz mi jak po 3 obrazkach ( ktore raczej pochodza z replaya albo jakiegos photo mode ) wywnioskowales ze to arcade, tak samo po projekcie HUD'a ...
btw. w PGR sa rozne HUDy w zaleznosci od samochodu, a sama gra (PGR4) imo. to KROL wyscigow...

Kur... już teraz zaczynasz mi działać na nerwach. Nigdzie nie piszę, że to ARCADe, tylko, że po HUDzie i tym wielkim motion blurze można by coś takiego wywnioskować, nigdzie nie napisałem, że to będzie arcade.

Cytuj
wytlumacz mi jak po 3 obrazkach

A Ty mi wytłumacz jak po 3 obrazkach wywnioskowałeś, że to będzie król symulacji na wszystkie konsole? :lol: Albo lepiej nie tłumacz...


Ja tu czegoś nie rozumiem, piszesz od pierwszych swoich postów, że wygląda jak arcade więc teraz nawet nie pisz, że nigdzie tak nie napisałeś. Do tego nawet w tym poście o tym piszesz, że tak wywnioskowałeś:/

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

Unlimited

  • Gość
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 28, 2008, 21:55:00 pm »
widzę że zawrzało, chyba trochę niepotrzebnie..to na dodatek by potwierdzić że motion blur nie występuje wszędzie, jeszcze jeden widok z środka. Poza tym motion blur występwał w Entiusha na ps2 i świetnie oddawał poczucie prędkości, tak jak ma sie to w realu, rozmazuje się obraz po bokach. 8)
screen:

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: Ferrari Project;)
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 29, 2008, 10:48:21 am »
Tak to właśnie jest jak posiadacze PS3 wpierdalają się do tematów o xO i odwrotnie ... Tak samo jak są wspólne tematy dla gier multiplatformowych.Np żeby poczytać o CoD 5 muszę wchodzić do nie interesującego mnie działu(PS3) i tam szukać ciekawiących mnie informacji....Byłem za tym żeby było inaczej , żeby każdy dział miał temat dot tylko danej wersji (np CoD 5 w dziale na PS3 tyczy się tylko wersji na PS3) ale mnie zjebały tęgie głowy ....poza tym co ja się znam

Gierka na skrinach prezentuje się dobrze i mam nadzieję że będzie ścigałką stawiającą na realizm jazdy i dającą masę funu z gry . Czekam