Autor Wątek: PN piekna gra?!  (Przeczytany 5697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
PN piekna gra?!
« dnia: Czerwca 05, 2005, 21:24:32 pm »
Jak wiadomo to jeden z najbardziej popularnych sportow w Europie wiekszosc go kocha :D ,a mniejszosc nienawidzi :twisted: ,ale mowiac powaznie mam pytania do uzytkownikow forum:
1.Czy ktos z was gral zawodowo w pilke lub gra amatorsko
2.Jakiej druzynie kibicujecie(krajowa i zagraniczna)
3.Czy Polska pojedzie na najblizsze MŚ
Najlepiej piszcie o wszystkim co dotyczy PN

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 05, 2005, 21:37:13 pm »
1. Nie
2. Inter Mediolan i Wisła Kraków/Legia Warszawa
3. Licze na to i w to wierze.

Narazie tyle :)

Player01

  • Gość
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 05, 2005, 21:37:23 pm »
Gram w druzynie szkolnej jesli to sie liczy (w drugim skladzie, ale zawsze cos).
Kibicuje Pogoni Szczecin, troche im sie popaprala gra ostatnio ale wierze w nich, mysle ze niedlugo beda mogli rywalizowac z Barcelona (ktore rowniez kibicuje).
Wszyscy jkuz chyba wiedza ze Polska pojedzie na najblizsze mistrzostwa swiata i o ile nie wygra, to zajmie wysoka pozycje. Czy ktos jeszcze w nich watpi, po ostatnim wystepie Dudka?
Pilka nozna to piekny sport, ale tylko w dobrym wykonaniu. Niektore mecze sa tak beznadziejne ze sie odechciewa ogladac.

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 05, 2005, 21:51:29 pm »
1. nie
2. Pogoń Szczecin, z zagranicznych kibicuje angielskim klubom
3. jesli zagrają na mś kupuje bilety (niewazne ile beda kosztowac), wsiadam w samochod i jade do hitlerowka  :)

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 05, 2005, 22:09:14 pm »
1. Nie.
2. My wierzymyyyy, tylko w KKS, hej Lech, Kooolejooorz, gola, gola (na melodie you'll never walk alone:)
3. Pewnie tak, co przy mysli szkoleniowej Janasa nie przestaje mnie zadziwiac nawet pomimo slabosci rywali.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

patras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-11-2004
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 05, 2005, 22:42:12 pm »
1.nie , :D tylko kiedyś na podwórku
2.juve i wisła
3. mam nadzieje , chociaz po meczu z Albanią.......

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 05, 2005, 23:08:54 pm »
1.Ja gram tylko z kumplami na boisku:P
2.Krajowa już od wielu lat Wisła Kraków , zagraniczne jeszcze dłużej kibicuje dwą drużyną Manchester United i FC Barcelona  :twisted:
3.PZPN to jedno wielkie g***  , Jeżeli Polska nie pojedzie to już będzie koniec Polskiej piłki na pare dobrych lat :/ Ja tam bilety i tak kupuje i jade na MŚ (mam strasznie blisko:P) ale chciałbym zobaczyć tam Polaków byle nie w takie formie jak na ostatnich MŚ  :evil:  !!!
When dreams become truth... Play Station 3

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 05, 2005, 23:11:14 pm »
1. Nie
2. FC Barcelona ;)
3. Mimo wszystko wydaje mi się, że... nie. Coś czuję, że będzie niemiła niespodzianka  :(

Don

  • Gość
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 05, 2005, 23:17:54 pm »
1 Nie
2 Niezmiennie od lat tylko "Tot el Camp" w mym sercu gra... [Barca, Baarca, Baaarca!]
3 Mam nadzieję, że tak (dawac mi Koreańczyków w grupie...)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 05, 2005, 23:49:08 pm »
1.Nie
2.Raków, Manchester United
3.Nie widze innej mozliwosci  8)

...a najwspanialszym sportem i tak jest zuzel ;)

pickaxe

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 06, 2005, 00:03:11 am »
1. Nie
2. Wisła Kraków / Fc Liverpool
3. Myślę, że awansuje bezpośrednio z drugiego miejsca
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 06, 2005, 03:38:45 am »
hmm...chyba juz od roku w pilke nie gralem :roll:
1. gralem w druzynie w szkole podstawowej (pierwsza piatka :wink: w gimnazjum nie gralem bo mialem akurat kontuzje :? a tak to gralem w mlodzikach w lokalnym klubie :D
2. tylko Strumyk Malawa :!:
3. mysle ze nie

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 06, 2005, 07:20:32 am »
1.Gram  głównie w wakacje ( aż do skurczu  :lol: )
2.Bayern/ Legia Warszawa
3. Polska  powiinna sobie poradzić. Zostaly  jej 3 mecze do końca w tym jeden , w którym jestem pewny wygranej . Rozstrzygniecie zapadnie po ( wygranym) meczu z Austrią. Poza tym  Polska musi nadal  strzelać sporo bramek rywalom  aby mysłec o bezposrednim awansie  z 2 miejsca( Czechy i Szwecja maja bardzo dobry bilans  bramkowy)

Dodam jeszcze ,że moj ulubiony mecz  to fianl LM w sezonie 98/99 - Manchester United - Bayern Monachium
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 06, 2005, 13:32:28 pm »
1. nie
2. Wisła Kraków, poza tym AC Milan(jak oni mogli przegrać? Aaaa!), Leverpool(hehe), Dynamo Kijów(kiedyś).
3. Wejdzie, wejdzie.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 06, 2005, 13:37:53 pm »
Pytanie: ilu z was jest gazetowymi kibicami?

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 06, 2005, 13:56:16 pm »
Cytat: "lewik"
Pytanie: ilu z was jest gazetowymi kibicami?

Jesli chodzi o pilke nozna to ja sie do takich zaliczam :P na Raków chodze rzadko. W moim sercu jest Włókniarz. Odkad zaczalem mu kibicowac opuscilem jeden mecz, ze wzgledu na ospe :/ Szkoda tylko, ze wsrod "konsolowcow" jest tak malo kibicow zuzlowych :P no, ale to temat o PN...
BTW. Kiedy ostatnio na lige pilkarska bylo jakies 30-35 tysiecy widzow ? ;)

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 06, 2005, 14:12:16 pm »
Oglądam od czasu do czasu mecze, czasem pójde na stadion Lech Rypina (wielkie lol). Ostatnią gazetę o sporcie kupiłem 4 lata temu, a i to przypadkiem ("mama kup gameboy magazyn" / "nie mieli gbm, kupilam bravo sport").

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 06, 2005, 15:49:02 pm »
bardziej sportowa gazeta niz bravo sport jest tygodnik szachisty ... :P

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 06, 2005, 17:04:08 pm »
Cytat: "blancio_"
Cytat: "lewik"
Pytanie: ilu z was jest gazetowymi kibicami?

Jesli chodzi o pilke nozna to ja sie do takich zaliczam :P na Raków chodze rzadko. W moim sercu jest Włókniarz. Odkad zaczalem mu kibicowac opuscilem jeden mecz, ze wzgledu na ospe :/ Szkoda tylko, ze wsrod "konsolowcow" jest tak malo kibicow zuzlowych :P no, ale to temat o PN...
BTW. Kiedy ostatnio na lige pilkarska bylo jakies 30-35 tysiecy widzow ? ;)


W tym sezonie jest biednie, rekord frekwencji na Bulgarskiej tylko 22 tys, w poprzednim bylo 3 razy okolo 26 tys. zobaczymy co bedzie na Wisle, chcociaz Czwartek to nie najlepsza pora.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 06, 2005, 20:06:35 pm »
a ile stadion miesci ?
z tego co ja sie orientuje ( czyli srednio :P ), to najlepsza frekwencja w Polsce ( na pilce noznej ) jest wlasnie w Poznaniu i Szczecinie ;) jestem w bledzie ?

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 06, 2005, 20:34:04 pm »
Nie, czyli masz racje. Oficjalna pojemnosc stadionu 26 tys, na scisk wchodzi i 30. Stadion jest w trakcie przebudowywania,  ale plany zmieniaja sie tak szybko, ze nikt nie wie jak w koncu ma wygladac (jest jedna nowa trybuna 8 tys pojemnosci). Jesli przyznanoby Polsce Euro stadion liczyc bedzie 40 tys.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Tarniak

  • Gość
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 06, 2005, 20:49:48 pm »
1. Nie gram zawodowo. Amatorsko też już nie...
2. Kibicuje Realowi choć jak podkreślam, chodzi głównie o Raula, z którym "jestem" od 9 roku życia
3. Pojedzie, ale będzie to niestety farsa. TO co pokazali z Azerami to tragedia. Skuteczność Żurawskiego? Jaka "skuteczność"? Jedne celne podanie "mistrza" Mili na mecz? No sorry, ale z taką grą znów będziemy grupowymi out-siderami :cry:.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 06, 2005, 21:14:18 pm »
nam w Czestochowie tez modernizuja stadion ( obecny to ruina ), ale niestety , w przeciwienstwie do Waszego, bedzie mniejszy :(. Nie bedzie mozliwe powtorzenie sytuacji z 2003 roku, meczu o zloto z Toruniem. Wtedy wg niektorych zrodel na stadionie bylo nawet do 35 tys widzow, teraz stadion ma miec jedynie 19 100 krzeselek...

@Tarniak, pesymista z Ciebie :P chociaz co do Mili sie zgodze, zupelnie nic nie gra.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 07, 2005, 08:43:03 am »
dla Polski  sam awans  do kolejnych  MŚ( może kiedyś także ME) jest juz sukcesem .Nie licze  na sukcesu podczas mundialu bowiem jestem realistą.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 10, 2005, 14:11:53 pm »
Co sądzisz o wyniku wczorajszego spotkania Lech vs. Wisła? A o odpowiedź poprosimy kandydata nr 1 - Ojca Dyrektora Lewika :]...

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 11, 2005, 15:12:01 pm »
A co mam sadzic, piekny mecz, radujmy sie:).

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 24, 2005, 21:23:11 pm »
dzisiaj odbyla sie inauguracja polksiej Ekstraklasy  w sezonie 2005/2006.Pierwszy mecz  pomiedzy Arka Gdynia a  Legia Warszawa  mocno zawiodl kibicow.Zadnych skladnych akcjii  , malo dokladnych podan , ospale tempo. Legia w niczym nie przypominala druzyny sprzed paru  dni gdy pokonala potentata  Bundesligi .Arka natomiast  nie  mogla byc niezadowlona  z bzebramkowego wyniku bowiem od 35 minuty  meczu graliw dziesiatke .WLegii widoczny jest az nadto brak  kluczowych do tej pory Saganowskiego i Boruca .Mlodzi zawodnicy nie  sa jeszcze w pelni skuteczni , tak jakby zyczyliby sobie tego symopatycy Legii.Musi trioche minac czasu zanim   beda sila napedowa Legii .

Marnie rowniez widze  szanse naszych druzyn w europejskich pucharach .Wisla Krakow jest  mocno oslabiona  , ma nowego trenera , brak  nowych  widocznych wzmocnien dla zespolu .Wislacy mieliby  jedynie szanse na LM  jezyliby    trafilby  na Rosenborg  lub Dynamo Kijow.Choc  i od tego nie jestem zbyt juz pewny.To co pokazli Wislacy w ostatnich 2 sezonach mozna  uznac za totalna  kompromtacje i  utrate szansy pokazani sie w pilkarskiej Europie/ wypromowania zawodniikow.
Wisla Plock zespol co najwyzej przecietny  w polskiej  lidze nie ma wikeszych szans na sukces . Awans  do fazy grupowej PU bede uwazal  za sukces tego perspektywicznego zespolu.
Legia  stanowi dla mnie jedna wielka niewiadoma .Wojskowi  sa w stanie zmobilizowac sie  i pokonac   wyzej notowane  , jednak  zalicza rownie z takie spotkania gdzie  nic  im nie wychodzi .Awans  do fazy grupowej   uwazam jednak  za wiecje niz mozliwy .W koncu moze Legia  o cos powalczy w tym sezonie .
Groclin -najbardziej  obiecujacy zespol i  najwiecj  nadziei w nim pokladam .Ten zespol ma szanse najadalej  zajsc ze wszytkich plskich drzuyn .Swa dobra dyspozycje  Grodziszczanie potwierdzali  juz w meczach sparingowych wygrywajac miedzy innymi z austriackim GAK.
Awans  do fazy grupowej jest  minimum.Zbigniew Drzymala wysoko mierzy w tym sezonie.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

carbo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-07-2005
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
PN piekna gra?!
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 29, 2005, 03:38:17 am »
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM W MOIM SERCU JEST LECH I NA DOBRE I NA ZŁE .A NA WYJAZDY JEŻDZICIE TO DOPIERO JEST ZABAWA ,MÓJ NAJLEPSZY WYJAZD TO ZESZŁO ROCZNY PUCHAR POLSKI-MECZ LECHA Z LEGŁĄ W WARSZAWIE A NAJWIĘKSZY EGZOTYK ZORZA DOBRZANY Z 3LATA TEMU.