Autor Wątek: Condemned  (Przeczytany 4369 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Condemned
« dnia: Sierpnia 08, 2006, 01:24:45 am »
Właśnie pożyczyłem grę od kumpla na PC. Ponieważ i tak kupie 360-tke niedługo, to mam pytanko: Jaka jest wersja na XB360 w porownaniu do wersji PC?? Ja gram na maxymalnych ustawieniach i wygląda bardzo ładnie (fajny klimacik), a poniewaz nie lubie grac na PC, wiec interesuje mnie czy warto olac granie na nim i poczekac z graniem na xkloca?

Crichton

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-12-2005
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Condemned
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 08, 2006, 08:06:21 am »
Gralem na 360tce w HD i wygladalo wedlug mnie bardzo ladnie. Mozna sie bylo przyczepic tylko do wygladu postaci. Poza tym nie wyobrazam sobie grania w to na myszce i klawiaturze ;), sterowanie w tym tytule idealnie spisuje sie na padzie.
Jump In and Play B3yond.

nakimushi

  • Gość
Condemned
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 08, 2006, 09:07:47 am »
no i gierka jest naprawde kozacka ;) niedawno ja ukonczylem i jest świetna.
fajnie ze robia 2 czesc

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Condemned
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 08, 2006, 19:48:58 pm »
Gra jest na prawdę świetna i uważam, że jest to jeden z najlepszych tytułów na xboxa 360. Wiesz granie w nocy w tą grę w łóżeczku kiedy wszyscy śpią, ach super klimat.



Don

  • Gość
Condemned
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 08, 2006, 22:58:47 pm »
Polecam grę... Początek zupełnie jak w Seven (ach te negatywy archiwalnych dokumentów i wydrapane żyletką litery z creditsów). Później znalezione ciało, pościg za zabójcą... Naprawdę mocny klimat... Spodziewałem się przygodówki, a dostałem grę fpp z rozbudowaną akcją (wyrywanie gazrurki ze ściany i wprasowaie jej w łeb zbira - poezja :!: )

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Condemned
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 29, 2007, 21:26:57 pm »
Zakupiłem gierke i fabułą wydaje sie ciekawa :) Gierka dość niezła tylko przeciwnicy powinni mieć inne ubiory. Ma w sobie fajny klimacik i trzyma w napięciu dizęki ciemności w której łązisz z włączoną latarką (bez niej to nie da rady iśc gdziekolwiek). CHoć dla mnei lokacje są trochę za ciemne z uwagi na brak mapy=p (GPS'a)

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Condemned
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 29, 2007, 22:40:35 pm »
No świetny tytuł. Polecam grać późno w nocy, przy zgaszonym świetle, zasłoniętych oknach no i najlepiej by każdy spał do tego najtrudniejszy poziom i wtedy to jest gra.



ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Condemned
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 30, 2007, 09:22:38 am »
mam demo Condemned. Gra sie jakby sie siedziało na szpilkach. W nocy sobie włączyłem, siedze na pufie i tylko podskakuje caly czas. :D A tu ktos przebiegnie, a tu odpadnie plytka glazurowa. Oczy ma sie non stop otwarte i gra sie w  maxymalnym skupieniu. gra zajebista, musze dprwać full wersję :)

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Condemned
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 30, 2007, 10:41:01 am »
Przelazłem całą... Miałem tyle styków że szkoda gadać :D FEAR przy tej grze to dobranocka... Super że jest bardzo mało amunicji, przez całą grę trzeba pydować z gaz rurek itd. itp.  :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Condemned
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 30, 2007, 16:14:46 pm »
Ale by znaleźść martwe gołębie to trzebe sie napracować szukajac... Czy da sie w opcjach gdzieś choć troche rozjaśnić otoczenie=p?

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Condemned
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 30, 2007, 16:21:59 pm »
Jesli ktos zainteresowany to w robosnie uzywki sa po 70 zika.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Condemned
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 03, 2008, 15:00:54 pm »
Ok odkopuje:)

Niedawno ukonczylem ten zacny tytul i musze sie podzielic wrazeniami.
Gralem na PC, ale spokojnie, bez nerwow, gralem na bezprzewodowym padzie od 360, wygodnie rozwalony, gapiac sie w 46calowy FHDtv wiec dla mnie to doznania byly "konsolowe" a nawet troche wiecej ;)
Anyway. Gra jest swietna. Niespodziewalem sie, ze mi sie az tak spodoba. Klimat jest porazajacy, historia opowiedziana w grze jest ciekawa i wciagajaca, grywalnosc jest jak dla mnie zaskakujaco genialna. Idealnie udalo sie tworcom polaczenie gry FPP gdzie walczy sie zarowno "bronia" biala (ok deske z gwozdziem, czy gas rurke ciezko nazwac bronia, ale wiadomo o co chodzi) jak i palna. Duzo przyjemnosci sprawiaja potyczki, milusim uczuciem jest raz na jakis czas znalezc takiego shotgun'a czy inny karabin. Ogolnie gra jest rewelacyjna. Podoba mi sie prawie wszystko. Granie w nocy samemu + sluchawki na uszach bylo dla mnie sporym wyzwaniem i musze przyznac, ze nie dalem rady tak przejsc wiecej niz jednego chaptera;). Smiem twierdzic, ze to najlepszy horror w jaki gralem od czasow SH2 (RE to shooter, ktory ze straszeniem nie ma juz prawie nic wspolnego). Moja ocena -9, gra jest kapitalna. Uzywka na allegro na 360 chodzi w niskich cenach wiec kto nie gral niech sobie wyswiadczy ta przysluge i sie zaopatrzy w ten tytul bo warto.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Condemned
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 05, 2008, 02:49:34 am »
Nie będę powtarzał po przedmówcach, więc przejdę do konkretów thriller równy najlepszym z tego gatunku filmom. Filmowy klimat rodem z najlepszych dreszczowców nic dodać nic ująć. Właśnie zabieram się za nową część depczącej psychike gry segi i powiem wam coś...już powoli zaczynam być w skurze Ethana Thomasa i wiem, że jeżeli wybiegne na ulice z shotgunem, to będę miał na co zrzucić powód tego faktu :grin:.