Autor Wątek: Gears of War na PC robia Polacy  (Przeczytany 10667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 26, 2007, 22:52:03 pm »
Tarniak, czyli lepiej gdyby tych dodatków na PC nie było wcale? "Ja nie mam, to ty także nie". Oczywiście lepiej aby wszyscy dostali tę kampanię (użytkownicy Xboxów i PC), ale jeżeli Microsoft ma taką politykę, a nie inną, to niech gracze PC się ucieszą i połechtają swoje ego ("a komputer jest lepszy, bo ma nowe misje").

Cytuj
Gry na wyłączność to ważna sprawa, gdyby wszystkie tytuły wychodziły na wszystkie platformy było by troche nudno.
Jestem za ideą Hawkinsa z 3DO. Także to co napisałeś mnie przeraża. Wyobraź sobie, że filmy i muzyka wychodzi na różnych nośnikach, które odtwarzają tylko sprzęty Panasonic, Sony i Philips. Chcesz posłuchać płyty x, y i z, to musisz mieć wszystkie sprzęty. Do zada. Nie lepiej jest teraz? Nieważne jaki masz sprzęt, czy Sony, czy chiński bubel, nagranie, lub film, odtworzy. Szkoda, że z grami jest to nierealne (szybko rozwijająca się technologia) i wyszłoby jak z PC. Instalowanie jakieś i dokupowanie ram-u.

Cytuj
Wtedy potrzebne by było pytanie Czy lubiesz żonglować płytami?
1. Jeśli tak bierz X360
2. Jeśli nie bierz PS3
Podobno twórcom nie podoba się wielkość nośnika używanego przez Xboxa, także narzekają, że nie zmieszczą tam swojej doskonałej gry. Można to rozwiązać przez wydania dwu płytowe. PlayStation 3 odtwarza Blu-ray, który pozwala twórcom zaszaleć. Tylko jakoś nie widzę, by Gears of War był pocięty przez małą pojemność płyty... Jednak twórcy mają wymówkę, w razie czego.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2007, 22:58:01 pm wysłana przez setezer »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 26, 2007, 23:44:56 pm »
Akurat tu się rozbija o konkretną chamówę w postaci dodatkowego (dodatkowych?) aktu (aktów?) do single player'a z jednoczesnym brakiem możliwości downloadu z Xbox Live dla posiadaczy konsoli. "Trochę" przykre.

Bo akurat to jest odosobniony przypadek, że konwersja, która wychodzi później, dostaje jakieś bonusy w stosunku do wersji podstawowej... Tak było, jest i będzie zawsze. I wasze psioczenia o "chamówie" naprawdę nic tu nie zmienią.

Poza tym, o ile dobrze pamiętam z newsa na GO, to wersja na XO dlatego nie może dostać nowego etapu, gdyż był on pisany już pod nowszą wersję UE niż ta, na której siedzi GoW na XO. Więc w czym problem?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2007, 23:46:43 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 27, 2007, 14:03:59 pm »
Dodatkowe informacje na temat współpracy Epic Games z twórcami Painkillera
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36151
- prace nad PeCetową edycją gry Gears of War trwają ponad pół roku
- Warszawiacy stworzyli trzy nowe mapy przeznaczone do zmagań wieloosobowych

Tarniak

  • Gość
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 27, 2007, 14:13:37 pm »
Cytuj
Tarniak, czyli lepiej gdyby tych dodatków na PC nie było wcale? "Ja nie mam, to ty także nie". Oczywiście lepiej aby wszyscy dostali tę kampanię (użytkownicy Xboxów i PC), ale jeżeli Microsoft ma taką politykę, a nie inną, to niech gracze PC się ucieszą i połechtają swoje ego ("a komputer jest lepszy, bo ma nowe misje").
Oczywiście, że nie. Nie jestem jakimś cholernym konsolowym szowinistą. Niech mają, ale fakt, że ten content nie jest dostępny na Marketplace jest krzywdzący. Szczególnie, że nie po to wydałem 200 zł na GoWa, żeby nie móc ściągnąć DARMOWYCH oraz PŁATNYCH map, tylko dlatego, że jestem Polakiem...a teraz dochodzi do tego kolejny akt w singlu.
Bo akurat to jest odosobniony przypadek, że konwersja, która wychodzi później, dostaje jakieś bonusy w stosunku do wersji podstawowej... Tak było, jest i będzie zawsze. I wasze psioczenia o "chamówie" naprawdę nic tu nie zmienią.
Oczywiście, że nie jest to odosobniony przypadek, ale chyba się nie zrozumieliśmy. Na konferencji było mówione jak ważna jest dla nich unity między Games For Windows Live i Xbox Live, wspólne rozwiązania itd. Czy to w obliczu przedstawionych faktów nie jest "chamówą"? O mnie za mnie mogą wydać wszystkie gry z XO na PC, ale bez kłamstw złotoustych oficjeli.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2007, 14:17:22 pm wysłana przez tarniak »

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 27, 2007, 22:52:44 pm »


Cytuj
Gry na wyłączność to ważna sprawa, gdyby wszystkie tytuły wychodziły na wszystkie platformy było by troche nudno.
Jestem za ideą Hawkinsa z 3DO. Także to co napisałeś mnie przeraża. Wyobraź sobie, że filmy i muzyka wychodzi na różnych nośnikach, które odtwarzają tylko sprzęty Panasonic, Sony i Philips. Chcesz posłuchać płyty x, y i z, to musisz mieć wszystkie sprzęty. Do zada. Nie lepiej jest teraz? Nieważne jaki masz sprzęt, czy Sony, czy chiński bubel, nagranie, lub film, odtworzy. Szkoda, że z grami jest to nierealne (szybko rozwijająca się technologia) i wyszłoby jak z PC. Instalowanie jakieś i dokupowanie ram-u.



Gry na wyłączność to przecież znak rozpoznawczy konsoli co tworzy pewną kultowość jak i klimat maszynki.
Gdyby było tak jak mówisz panowała by monotonia, równie dobrze mogła by być jedna platforma jak i dziesięć czy więcej, dla innych ułatwienie dla mnie ponura wizja.


Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #45 dnia: Września 05, 2007, 20:30:22 pm »
Cytuj
Szczególnie, że nie po to wydałem 200 zł na GoWa, żeby nie móc ściągnąć DARMOWYCH oraz PŁATNYCH map, tylko dlatego, że jestem Polakiem...a teraz dochodzi do tego kolejny akt w singlu.

W dodatku Polacy tworzą tą grę. Coś się chyba europie należy, a przynajmniej DARMOWE dodatki. Jaki kuźwa interes mają w blokowaniu darmowych plików to ja do końca życia, się nie dowiem.