Autor Wątek: Xbox360ELITE vs PS3 Co wybrac?  (Przeczytany 16168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Xbox360ELITE vs PS3 Co wybrac?
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 04, 2008, 10:50:45 am »
Pad jest niezły trzeba mu to przyznac, świetnie trzyma się w rękach i wręcz idealnie pasuje do wszelkiego rodzaju strzelanek. Ale w sportówkach już na przykład daje ciała i oddał bym wszystko by móc do partyjki PES'a podpiąc starego dobrego dual shocka :wink:.
Kwestia przyzwyczajenia. Mi się bardzo dobrze grało w PES'a na xO, a na "jedynce" grałem na "balonie".
krzyżak w padzie iksboksowym to jakieś jedno wielkie nieporozumienie ;/ kierunki wciskają się jak chcą i nie ma mowy o dobrej grze w pesa :[ za to reszta pada jest genialna...i ma o wiele lepsze triggery od tych z sixaxisa!

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Xbox360ELITE vs PS3 Co wybrac?
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 04, 2008, 11:50:54 am »
Podzielam zdanie przedmówcy :)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Xbox360ELITE vs PS3 Co wybrac?
« Odpowiedź #82 dnia: Stycznia 04, 2008, 12:13:17 pm »
Podzielam zdanie przedmówcy :)

ja wogole krzyzaka nie uzywam do gry (tzn. do sterowania) zawsze galka (PES tez zawsze galka) i jakos da sie grac:D

boski

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-08-2007
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox360ELITE vs PS3 Co wybrac?
« Odpowiedź #83 dnia: Stycznia 04, 2008, 12:16:23 pm »
akurat mówisz o Microsofcie, który przedłużył gwarancje na 3 lata i w tym czasie ci sie zepsuła ok, ale jak np. PS3 ma gwarancje na rok i
Odkąd jesteśmy w Unii minimum rękojmi/gwarancji to dwa lata.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Xbox360ELITE vs PS3 Co wybrac?
« Odpowiedź #84 dnia: Stycznia 05, 2008, 16:17:24 pm »
Pad jest niezły trzeba mu to przyznac, świetnie trzyma się w rękach i wręcz idealnie pasuje do wszelkiego rodzaju strzelanek. Ale w sportówkach już na przykład daje ciała i oddał bym wszystko by móc do partyjki PES'a podpiąc starego dobrego dual shocka :wink:.
Kwestia przyzwyczajenia. Mi się bardzo dobrze grało w PES'a na xO, a na "jedynce" grałem na "balonie".
krzyżak w padzie iksboksowym to jakieś jedno wielkie nieporozumienie ;/ kierunki wciskają się jak chcą i nie ma mowy o dobrej grze w pesa :[ za to reszta pada jest genialna...i ma o wiele lepsze triggery od tych z sixaxisa!
Podobnie jak Londek- na krzyżaku w ogóle nie gram, tak więc dla mnei nie ma problemu. W PES"a moim zdaniem o niebo lepiej grać analogiem.