Autor Wątek: NBA 2K8 / 2K7/ 2K6  (Przeczytany 4043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
NBA 2K8 / 2K7/ 2K6
« dnia: Grudnia 23, 2007, 15:46:36 pm »
Przegladalem forum i nigdzie nie znalazlem tematu poswieconego NBA 2K8 wiec takowy zakladam, niby jest temat poswiecony NBA 2K7 ale jest tam ze trzy posty chyba, wiec zrobilem tak, aby co roku nie zakladac nowego tematu dla nowej wersji dopisze sie ja po prostu do tego tematu.

A po co temat? Ogolnie do dyskusji na temat ustawien, skladow, zagran, ustawek na turnieje i lige, wymiane pogladow i inne pierdolki. Sama gra z numerkiem 2K8 wyszla pod wieloma wzgledami lepiej niz poprzedniczka ale tez pod niektorymi gorzej, tych drugich jest znacznie mniej i ekipa 2K Sports w pocie czola pracuje nad usprawnieniami, juz pojawil sie jeden patch, ktory sporo poprawia a drugi jest juz w drodze, wiecej na temat samej gry napisze pozniej, narazie czas na prace :)

Tak przy okazji nowego tematu zrobilem filmik z NBA 2K8 i zapraszam do jego obejzenia :)

NBA 2K8 MixTape vol. 1 It's Like That
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/150381.html


Info
Jezeli ktos posiada NBA 2K8 i chcialby wziasc udzial w lidze, ktora zostala zalozona przez Bendera niech zostawi tutaj swoj GT lub wysle wiadomosc na live do mnie lub do Bender 1988. W lidze biora udzial sami polacy i ma ona status prywatny, co oznacza ze tylko osoby z zaproszeniami moga wziasc w niej udzial. Nie ma zadnych ograniczen co do druzyn, mozna wybierac z calego pakietu 30 dostepnych, z wyjatkiem tych zajetych juz przez innych graczy. Wiecej informacji w krotce :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2007, 21:37:57 pm wysłana przez _ReD_ »

sipap

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 1
Odp: NBA 2K8 / 2K7/ 2K6
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 25, 2007, 12:59:12 pm »
Grales tez moze w Live 2008? Jesli tak to ktorego kosza polecasz?
2K8 w demie nie za bardzo przypadla mi do gustu i dlatego kupilem kosza od EA.
Napisz jakie minusy wyczailes w 2K8.Mam nadzieje,ze Lakers sa w lidze jeszcze wolni :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: NBA 2K8 / 2K7/ 2K6
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 27, 2007, 08:37:02 am »
Sipap niestety w NBA Live 08 nie gralem jeszcze, sprawdzilem tylko demo i takze bylem nim oczarowany, widac panowie z EA Sports sie przylozyli w tym roku, ale niestety od zawsze bylem fanem gier od panow z 2K Sports dlatego wybor byl dla mnie oczywisty i wcale go nie zaluje, moim zdaniem koszykowka od 2K Sports zawsze posiadala wieksze mozliwosci i miala nastawienie bardziej symulacyjne niz zrecznosciowe, chociaz i tego drugiego tez w niej nie brakuje, moze nie jest to tak widoczne jak w Live ale mimo wszystko jest. NBA Live 08 zakupie na poczatku stycznia, wiec wtedy napisze ci co i jak, nie che porownywac pelnej wersji z demem :)

Co do ligi to LA Lakers jest nadal wolny :)

Co do minusow to jest kilka a wlasciwie jeden, ktory towarzyszyl juz w NBA 2K7, granie na SuperStar, czyli najlepszego zwodnika w druzynie, taki L. James, T.Mac czu Wade bardzo czesto maja duze ulgi i wiekszy margines bledu, a do tego bardzo czesto lapie sie na nich faule, po niekad jest to prawda ze Cavaliers czy Rockets zawsze dostosowuje gre do swoich gwiazdeczek i to wlasnie one najwiecej koszy zaliczaja, ale w NBA 2K8 jest to troszke przesadzone, ale prawdopodobnie ulegnie to zmianie w raz z pojawieniem sie nastepnego update'u. Drugim wielkim minusem jest skutecznosc z Lay upow, praktycznie co drugi layup nie jest trafiany, a to troszke smiesznie wyglada i ni jak ma sie do rzeczywistosci, mam nadzieje ze jak najszybciej ulegnie to zmianie. To chyba dwa takie wieksze minusy w tej odslonie, wiekszosc juz zostala poprawiona.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2007, 08:51:42 am wysłana przez _ReD_ »

sipap

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 1
Odp: NBA 2K8 / 2K7/ 2K6
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 27, 2007, 10:23:23 am »
Wyglada na to,ze trzeba bedzie wysuplac kaske i kupic 2K8. Ja tez od zawsze (od dreamcasta) grywalem w kosza serii 2K,ale niezbyt grywalne demo edycji tegorocznej,troche mnie odstraszylo.A jak jest z dunkami?Przyznam sie,ze umieszczenie ich pod prawym dzojem niezbyt mi sie podoba i wedlug mnie powoduje to,ze czesto sie powtarzaja. W Live jest to bardziej intuicyjne.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: NBA 2K8 / 2K7/ 2K6
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 27, 2007, 21:21:39 pm »
Jesli chodzi o Dunki to powiem ci szczerze ze nie wiem czy NBA Live 08 bedzie mialo cos do powiedzenia w tym temacie, zarowno pod wzgledem animacji jak i roznorodnosci, do dunkow wcale nie trzeba uzywac prawego analoga, mozna smialo je robic przy uzyciu "X", w grze wszystkie gwiazdy maja po kilka swoich firmowych dunkow + standardowy zestaw, kazdy zawodnik ktory moze zrobic dunka, bedzie mogl to zrobic na naprawde duzo sposobow, do tego jeszcze jest masa kombinacji i naprawde nie ma to jak zamknac buzie przeciwnikowi (zwlaszcza online) robiac 360 z pilka przelozona pod nogami przy uzyciu Cartera,kiedy jego obrona jest rozproszona, bezcenne :)

sipap

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 1
Odp: NBA 2K8 / 2K7/ 2K6
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 29, 2007, 02:54:59 am »
To super,juz zaczynam szukac funduszy.Jeszcze jedno pytanie.Czy instalowales juz nowego patcha,bo na jakims zagranicznym forum wyczytalem,ze po nim nie mozna robic wymuszonych fauli  :(

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: NBA 2K8 / 2K7/ 2K6
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 29, 2007, 08:52:30 am »
Tak instalowalem i nic podobnego nie zauwazylem, mozna je robic a ten ktos moze nie wie jak sie je robi i dlatego tak pisal, sam nie wiem o co chodzi ale ja nie mam z tym zadnego problemu.

sipap

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 1
Odp: NBA 2K8 / 2K7/ 2K6
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 11, 2008, 09:43:09 am »
Kupilem i probuje sie zaprzyjaznic :D.Na razie w dalszym ciagu grajac z konsola,bardziej podoba mi sie Live.Ale sie nie poddaje.Mam pytanie jak robi sie spin i alley oopa?
W instrukcji nic nie ma o takich ruchach specjalnych(w zeszlorocznej edycji byl taki opis).
Moj GT to sipap
Opublikowane: Styczeń 04, 2008, 11:43:57
Po pograniu kilka godzin w 2K8,rzeczywiscie potwierdza sie,ze ta seria jest najlepsza traktujaca o koszykowce.Live w tym roku jest oki,ale 2K8 jest znacznie trudniejszy,bardziej symulacyjny i co chwila zaskakuje nowymi mozliwosciami.
Ta gierka jest swietna!.