Autor Wątek: Guitar Hero: Aerosmith  (Przeczytany 4010 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Guitar Hero: Aerosmith
« dnia: Lutego 15, 2008, 17:37:41 pm »


-.-

Pomysł mi się nie podoba, nei lubię tego zespołu, nie wierze że mają minimum 30 piosenek które nadają się do umieszczenia w grze i ogółem jestem na "nie" pewnie będzie spin-off w stylu 80's a IV powstaje niezaleznie. Mam nadzeję

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Guitar Hero: Aerosmith
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 15, 2008, 20:50:03 pm »
ales zajebiscie rozpoczal temat hehe :P
to spin off, fajnie by bylo zobaczyc rowniez inne zespoly... po nudnych piosenkach w gh3 zagralbym obojetnie co, byle by fajne bylo..

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Guitar Hero: Aerosmith
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 15, 2008, 21:35:13 pm »
W GH3 są prawie same dobre piosenki.

Tarniak

  • Gość
Odp: Guitar Hero: Aerosmith
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 15, 2008, 21:36:00 pm »
Nie-eeeeeeee. :( Co za chłam. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego nie np. Anthrax, czy inny thrashowy band. Przecież są szybkie, mają połamane solówki, nie są szatańskie i wpasowują się w Guitar Hero (no przecież Undertow i Cro-Magsów bym nie zaproponował). Kur... dlaczego...? :???:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Guitar Hero: Aerosmith
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 15, 2008, 21:41:28 pm »
Nie-eeeeeeee. :( Co za chłam. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego nie np. Anthrax, czy inny thrashowy band. Przecież są szybkie, mają połamane solówki, nie są szatańskie i wpasowują się w Guitar Hero (no przecież Undertow i Cro-Magsów bym nie zaproponował). Kur... dlaczego...? :???:
Anthrax z ich Madhousem to jeden z lepszych kawalków w GH, natomiast same old song and dance z GH3 to zdecydowanie najgorszy kawałek.

Więc czemu wybór padł na tak ch**owy zespoł? Chcialbym wiedziec.

bialko

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-07-2007
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Odp: Guitar Hero: Aerosmith
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 15, 2008, 21:58:38 pm »
Kaszana i tyle, skok na kasę, do piachu z tym. Bush by się nadawał o wiele lepiej. do piachu Activision....

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Guitar Hero: Aerosmith
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 30, 2008, 20:52:32 pm »
Cytat: onlinecenter
Activision ujawniło nieco szczegółów o ścieżce dźwiękowej, która znajdzie sie w Guitar Hero: Aerosmith. Mimo że gra skupia się na historii jednego znanego rockowego zespołu, to ich piosenki będą stanowić tylko 60% całej listy utworów. Pozostałe 40% do podziału otrzymają klasyki oraz współczesne dzieła, które ma się dobrze grać na charakterystycznym kontrolerze w kształcie gitary. Podano też przy okazji kilka przykładów. Z dyskografii Aerosmith pojawią się na pewno kawałki: "Make It", "Uncle Salty", "Draw the Line", "No Surprize" oraz "Sweet Emotion", a z pozostałych: Mott the Hoople - "All the Young Dudes", Cheap Trick - "Dream Police", Joan Jett & the Blackhearts - "I Hate Myself for Loving You", The Kinks - "All Day and All Night".

Nie wszystko stracone!

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Guitar Hero: Aerosmith
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 30, 2008, 22:11:19 pm »
Zdziwiłbym się, gdyby nie było "I dont wanna miss a thing"
Szkoda, że to Aerosmith.
Ucieszyłbym się z Guitar Hero: RHCP, bo wiadomo, że na mniej znane zespoły nie ma co liczyć.