Autor Wątek: Lans, balans, koko dżambo.  (Przeczytany 4194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Lans, balans, koko dżambo.
« dnia: Czerwca 15, 2010, 15:46:28 pm »
W T7 jakiś dialog o designu postaci z SC IV się wdrążył, w SSF IV przelało się sporo zdań o technice, jak i balansie.
Stąd, by tamte tematy nie były zaśmiecane (do czasu, aż oscyp kupi jakieś mordobicie), proponuje tu wypowiadać się o różnorakich aspektach poszczególnych mordobić.

Patosław wspomniał o tym jak się ma opanowanie kilku mordobić 2d w stosunku do Tekken.
Podtrzymajmy temat. Rozszerzmy go również na inne pozycje SPoD znaku ciosów w krtań.

Co sądzicie o balansie w dzisiejszych (jak i tych starszych) produkcjach.

I jak oceniacie poszczególne postaci....


Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Lans, balans, koko dżambo.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 15, 2010, 23:42:07 pm »
Patosław wspomniał jak to wygląda jego zdaniem ( nie chce potem fanów Tekena stojących z widłami i pochodniami pod moimi oknami)  ;)



Co do balansu:

Cytuj
There are no Low tier characters, only Low tier players.


Piękne słowa ale niestety nie są prawdziwe  :cry:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2010, 23:54:11 pm wysłana przez Patosław »

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Lans, balans, koko dżambo.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 16, 2010, 23:33:45 pm »
Chciałbym zgłosić zażalenie na Abla który dostał takiego niesamowita, przechwyt z powietrza łapie teraz wszystko, druga Ultra zachęca do walenia na pałę (+ niebotyczny damage). NIENAWIDZE SKURWIELA  :mad: Chociaż nie walczyłem jeszcze z jakimś mocno zaawansowanym Ablem, ale jakbym na takiego trafił to czuję że by mnie pozamiatał.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2010, 23:36:36 pm wysłana przez Mejs »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Lans, balans, koko dżambo.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 17, 2010, 00:03:56 am »
Po części tak i nie zarazem. Taki Hwo za mocarza przykładowo uważany nie jest. No, za arcy mocarza. Podobnie jak bagatelizowano (w naszym kraju, to norma zresztą) Julię w T4.
Aneica, razu pewnego przywędrowawszy na rodzime nasze ziemie i posprzątał równo wszystkie te przesadzone Kazamy.

A MDJ co w T5 swego czasu wyprawiał Hworrym.... A ileż ona do Wei/Fury ma. O Stevensonie nie wspomnę.
Wystarczy chęć i ambicja oraz .... U nas jest tak, że gra się głownie topami. Dlatego inne postaci mogą zaskoczyć. Swego czasu trenowałem Beak Do Sana swego dobrego kolegi.
Pozamiatał nim w grupach. Ba. W kilku walkach zniszczył (dosłownie) Matt'a, bijać go przykładowo w osiem sek i to z perfect.
A Icu co zrobił Kuma w T3. Wygrał największy pol. turniej. Strasznie kosztowne (jak na Polskę) nagrody zgarnął. Ot, wystarczy o ps2 wspomnieć, która w tym okresie ponad dwa tys. kosztowała.

W innych grach jest podobnie. Jakiś czas temu Goh do finału zawędrował w VF5.

Oczywiście Daigo grający Kenem w SF III miałby łatwiej niż Daigo grający Oro przykładowo. Fakt.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Lans, balans, koko dżambo.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 12, 2011, 16:17:29 pm »
Zmieniam platformę do grania, czyli niedługo zobaczycie mnie na PS3. Jest ktoś chętny na sparingi? SSFIV i Blazblue CS?

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Lans, balans, koko dżambo.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 12, 2011, 21:45:46 pm »
Na Syfa4 jestem chetny. :)