Autor Wątek: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?  (Przeczytany 4134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« dnia: Marca 14, 2009, 21:22:12 pm »
Jak w temacie, wykosztowałbym się na Wii, w jakimś centrum handlowym jest może po atrakcyjnej cenie? Bo 1000zł za to mnie lekko przeraża.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 15, 2009, 13:48:03 pm »
A szukałeś w Ultimie, Madgamesie, Świecie gier itp?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 15, 2009, 17:06:56 pm »
999zł albo drożej, w Saturnie nie ma i nie będzie, jak to powiedział facet z obsługi "nie odważą się kupić przy takim zabójczym kursie EUR". :(

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 15, 2009, 18:40:57 pm »
Przygotuj się na to, że mogą zwiększyć cenę. :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 15, 2009, 18:41:57 pm »
No, Nintendo zapowiedziało podwyżki cen w Europie (na pewno dotyczyło to konsol, nie wiem, czy też gier).
Więc teraz albo nigdy ;).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 15, 2009, 18:44:10 pm »
(nie wiem, czy też gier).

Cytuj
PS. Jak właśnie ujawniło Nintendo, podwyżki cen mogą dotyczyć także gier.
http://www.gram.pl/news_8gfhGeq2_Nintendo_obni_podnosi_cene_Wii_w_UK.html

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 15, 2009, 20:44:10 pm »
Cenę to chyba już zwiększyli, o ile pamiętam to kiedyś Wii stało po 799zł za nówkę? :?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 16, 2009, 08:54:40 am »
Cenę to chyba już zwiększyli, o ile pamiętam to kiedyś Wii stało po 799zł za nówkę? :?
A skąd, od początku sprzedawali za 999 lub 1099 zł.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 17, 2009, 22:16:26 pm »
Cenę to chyba już zwiększyli, o ile pamiętam to kiedyś Wii stało po 799zł za nówkę? :?
A skąd, od początku sprzedawali za 999 lub 1099 zł.
Widocznie słabo szukałeś . Konsole można było nabyć już od 800 złotych ( nowa ) w Electro World .Nawet w Norbicie miał używaną Wii w bardzo dobrym stanie z gwarancją za 700 złotych .

Grafoman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-01-2007
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 17, 2009, 22:49:43 pm »
Orientujecie się w ogóle Panowie  czy aktualna cena Wii to jest ta cena już po planowanej podwyżce, czy jeszcze przed nią?

A tak swoją drogą to jestem totalnie zdegustowany polityką cenową Nintendo. Ażeby sprzedawać - jak mówią złośliwi - dwa gamecuby sklejone taśmą, a więc niespecjalnie zaawansowaną technologicznie maszynkę(w porównaniu do konkurencji), po takiej cenie dwa lata od premiery, i jeszcze ją podnosić tłumacząc się kryzysem? Cała ta sprawa wydaję mi się diabelnie podejrzana, tym bardziej, że o ile mi wiadomo już dość sporo czasu temu firma Nintendo została oskarżona przez Komisja Europejską za nieuczciwe praktyki i sztuczne zawyżanie cen na Europejskim rynku....:/  Szanuję Big N za solidność i pomysłowość ich produktów, ale pod  kątem cenowym przeginają równo. Zrozumiałbym jeszcze, gdyby popyt na ów sprzęt wciąż był tak astronomiczny, tyle że ten ponoć ostatnio się zmniejsza, więc szczerze mówiąc trudno mi znaleźć inne wytłumaczenie sytuacji niż zwykła pazerność.
Your mysterious ice blue eyes...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 17, 2009, 22:57:43 pm »
Orientujecie się w ogóle Panowie  czy aktualna cena Wii to jest ta cena już po planowanej podwyżce, czy jeszcze przed nią?
Wydaje mi się, że już po. Cena podskoczyła chyba w każdym sklepie do pułapu ok 1000zł :???:

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 17, 2009, 22:59:47 pm »
Grafoman , podwyżka dotyczy na dzień dzisiejszy tylko  UK . U nas powinno być wszystko w normie .

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 18, 2009, 07:51:35 am »
Widocznie słabo szukałeś . Konsole można było nabyć już od 800 złotych ( nowa ) w Electro World .Nawet w Norbicie miał używaną Wii w bardzo dobrym stanie z gwarancją za 700 złotych .
Na palcach jednej ręki policzysz, gdzie Wii było sprzedawane za taką cenę.
Na allegro jeszcze może znajdziesz tańsze Wii, ale 90% sklepów sprzedaje Wii za prawie 1000 zł.

mateo

  • Gość
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 18, 2009, 18:17:55 pm »
Orientujecie się w ogóle Panowie  czy aktualna cena Wii to jest ta cena już po planowanej podwyżce, czy jeszcze przed nią?

A tak swoją drogą to jestem totalnie zdegustowany polityką cenową Nintendo. Ażeby sprzedawać - jak mówią złośliwi - dwa gamecuby sklejone taśmą, a więc niespecjalnie zaawansowaną technologicznie maszynkę(w porównaniu do konkurencji), po takiej cenie dwa lata od premiery, i jeszcze ją podnosić tłumacząc się kryzysem? Cała ta sprawa wydaję mi się diabelnie podejrzana, tym bardziej, że o ile mi wiadomo już dość sporo czasu temu firma Nintendo została oskarżona przez Komisja Europejską za nieuczciwe praktyki i sztuczne zawyżanie cen na Europejskim rynku....:/  Szanuję Big N za solidność i pomysłowość ich produktów, ale pod  kątem cenowym przeginają równo. Zrozumiałbym jeszcze, gdyby popyt na ów sprzęt wciąż był tak astronomiczny, tyle że ten ponoć ostatnio się zmniejsza, więc szczerze mówiąc trudno mi znaleźć inne wytłumaczenie sytuacji niż zwykła pazerność.
z ceną to jest kompletna parodia.

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 18, 2009, 18:56:17 pm »
Ja widziałem raz Wii z Wiisports za 799zł, a X360 elite przed świętami za 899zł, Ps3 najtaniej widziałem też w MM jakiś pak za 1149zł bo pamiętam jak jakiś koleś kupił ok.10-12sztuk i płacił gotówką  :lol:

Ja ciągle czekam na czarną wersję  :-x I też uważam, że 999zł to lekka przesada. 799zł może bym dał...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 20, 2009, 23:31:10 pm »
Orientujecie się w ogóle Panowie  czy aktualna cena Wii to jest ta cena już po planowanej podwyżce, czy jeszcze przed nią?

A tak swoją drogą to jestem totalnie zdegustowany polityką cenową Nintendo. Ażeby sprzedawać - jak mówią złośliwi - dwa gamecuby sklejone taśmą, a więc niespecjalnie zaawansowaną technologicznie maszynkę(w porównaniu do konkurencji), po takiej cenie dwa lata od premiery, i jeszcze ją podnosić tłumacząc się kryzysem? Cała ta sprawa wydaję mi się diabelnie podejrzana, tym bardziej, że o ile mi wiadomo już dość sporo czasu temu firma Nintendo została oskarżona przez Komisja Europejską za nieuczciwe praktyki i sztuczne zawyżanie cen na Europejskim rynku....:/  Szanuję Big N za solidność i pomysłowość ich produktów, ale pod  kątem cenowym przeginają równo. Zrozumiałbym jeszcze, gdyby popyt na ów sprzęt wciąż był tak astronomiczny, tyle że ten ponoć ostatnio się zmniejsza, więc szczerze mówiąc trudno mi znaleźć inne wytłumaczenie sytuacji niż zwykła pazerność.

Z Wii teraz jest prawie jak z apple- zawyżona cena w stosunku do możliwości i trendi jest miec te sprzety teraz w domu, więc się płaci :]

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 01, 2009, 13:55:30 pm »
Konsola jest dostępna w Norbicie :
Cytuj
Konsola używana, 100% sprawna, bardzo zadbana! W zestawie znajduje się: konsola, zestaw kontrolerów (Wii remote + Nunchuk), zasilacz, komplet kabli do TV, instrukcja, gwarancja. Uwaga! Konsola jest w pełni kompatybilna z Nintendo GameCube!
Cena : 649 zł
http://www.norbit.pl/gc_hard.html

mateo

  • Gość
Odp: Poległem, gdzie w Wawie kupić Wii bez ataku serca?
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 01, 2009, 13:57:17 pm »
Śmiało inwestujcie w akcesoria, gry i konsole od norbiego. Ja bynajmniej się nie zawiodłem.