Autor Wątek: HaloCustomEdition  (Przeczytany 2251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

apollo302

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-12-2005
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
HaloCustomEdition
« dnia: Maja 20, 2009, 04:38:21 am »
Właśnie jestem po dłuższej "randce" z tytułem i ......JESTEM W SZOKU!!!!! Nie wiem czy ktokolwiek z was bawił sie Halo Modami? Ja właśnie zaczołem i to co odkryłem przerosło moje oczekiwania! Własnie jestem po partyjce HaloCE które tak naprawde jest zupełnie nową grą!! Niby plansza tytułowa z Halo ,ale sama gra kompletnie przerobiona!! Część broni z Halo 2 , część zupełnie nieznana, plansze wydłużone , dodani nowi przeciwnicy, nowe pojazdy dialogi cut scenki, słowem Halo 1.5 . Wszystko zaczeło sie gdy Bunge wypusciło własnie HaloCustomEdition które pozwala edytowac plansze w mulitplayerze, ale nie skonczylo sie tylko na nim, zdolni chlopacy wyedytowali plansze z singleplayera, pozmieniali to i owo, w efekcie otrzymujemy zupełnie nową jakość, nową grę ,znacznie szybszą z nowymi planszami pomysłami cholera to jest lepsze od Halo3!!! Najfajniejsze jest to ze nowych plansz jest od zatrzesienia, kazdy kto chce może stworzyc gre od "nowa" , własnie jestem po 3 pierwszych układzikach i naprawde szczęka na podłodze!! To tak jakby Bungie wypuściło zupełnie nowe Halo, na bazie oczywiscie pierwszej czesci!!! Spróbujcie , gwarantuje że szczęki bedziecie szukali na podłodze tak jak ja, dopiero dochodzę do siebie i idę grać dalej, juz nie musze czekać do listopada na Halo Ost,. Pozdrawiam wszystkich maniaków Halo z całej Polski