Ankieta

na co zwracasz uwagę gdy poznajesz nowa dziewczyne ?

ciało
3 (14.3%)
uśmiech
0 (0%)
twarz
13 (61.9%)
pupa, piersi
1 (4.8%)
charakter
4 (19%)
czy sama płaci swoje rachunki
0 (0%)
skąd jest
0 (0%)

Głosów w sumie: 16

Głosowanie skończone: Kwietnia 28, 2006, 16:34:36 pm

Autor Wątek: "jak ?"  (Przeczytany 13153 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
"jak ?"
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 29, 2006, 00:15:24 am »
Cytuj
Dobieranie sobie partnerki/partnera to jedna wielka loteria - teraz jest tak ale nie wiadomo co będzie np. 10 lat po ślubie. Niezła ta loteria - chyba najtrudniejsza w całym naszym życiu.


Sztuką jest właśnie, aby to jak najmniej przypominało loterię  :roll:

Gruuby

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-02-2006
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
"jak ?"
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 29, 2006, 00:18:55 am »
Cytat: "_Music"
Sztuką jest właśnie, aby to jak najmniej przypominało loterię


Ale czy taka sztuka jest możliwa - wydaje mi się, że nie. Bo nigdy nie wiesz do końca, jaka jest ta osoba, albo jak się zmieni w ciągu związku.

Ale jedno jest pewne trzeba się starać jak najbardziej żeby wszystko było OK. Te przysłowiowe dwie połówki jabłka.

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
"jak ?"
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 29, 2006, 10:05:27 am »
Cytat: "Gruuby"
Ale czy taka sztuka jest możliwa - wydaje mi się, że nie. Bo nigdy nie wiesz do końca, jaka jest ta osoba, albo jak się zmieni w ciągu związku.

Ale jedno jest pewne trzeba się starać jak najbardziej żeby wszystko było OK. Te przysłowiowe dwie połówki jabłka.




pewne jest to ze wiesz kogo bierzesz, bo jak to uslyszalem kiedys - ludzie po slubie nie zmieniaja sie, dlatego ja jestem za tym aby zamieszkac ze soba przed slubem, aby wiedziec co i jak jest z druga osoba

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
"jak ?"
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 29, 2006, 10:15:31 am »
Havana napisal:
Cytuj
tak poważnie, jeżeli panna nie wie o co chodzi jakby to znaczy ze tak naprawde nie jest warta fatygi,

Moim zdaniem jak jakas dziewczyna dawla by sie wyrwac na taki tekst to albo musi byc totalna idiotka, albo miec 15 lat. Dla mnie wlasnie takie dziewczyny nie sa warte uwagi, ktore daja sie lapac na takie oklepane teksty, posciagane ztv i innych programow, totalne dno. Dziewczyna musi miec klase, a zlapanie sie na takie cos swiadczy o totalnym jej braku, no chyba ze bedzie chciala sobie z ciebie jaj porobic i pokazac ci jakim to frajerem jestes myslac ze to dziala phiiii. Porazka panowie, porazka.

Pancake99

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-01-2006
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 1
"jak ?"
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 29, 2006, 10:29:32 am »
Uroda urodą wiadomo jakis tam poziom trzymać musi jednak dla mnie ważne jest także żeby dziewczyna umiała gotować, wedle starego powiedzenia "przez żołądek do serca" :)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
"jak ?"
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 29, 2006, 11:45:33 am »
Cytuj
Dziewczyna musi miec klase, a zlapanie sie na takie cos swiadczy o totalnym jej braku


Yep- przypomina mi się fragment programu "the club" na tele 5:
- "jakiej pozycji nie lubisz"? pytanie do dziewczyny
- "a no nie lubię kiedy on tak na mnie leży po prostu"

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
"jak ?"
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 29, 2006, 11:48:14 am »
_ReD_ masz duzo racji w swoim wywodzie 8)

chyba 'przekazem'  :lol: tego tematu było pytanie 'jak wyrywac lachony' nie? (taaaaaak jestem cham i prostak YO :wink: ). Tak więc idziesz ulicą, podoba ci się jakas dziewczyna- mówisz 'cześć' w taki sposób żeby dac jej do zrozumienia że chcesz z nią porozmawiać, zatrzyma się to gadasz i od Ciebie zależy jak to się potoczy, nie zatrzyma się to odpowie 'cześć' i pójdzie dalej- szukasz następnej... najwazniejsza jest pewność siebie, żadnego zmieszania, jąkania itd to ma być zabawa więc trzeba być wyluzowanym

A rozmawiać z dziewczynami o pilce noznej tez można przecież, ja nie raz się spytałem 'oglądałaś wczoraj LM?' a kolezanki na to wielkie zdziwko, uśmiech a ja im tłumaczę (oczywiście troszkę prześmiewczo i z ironią) co się działo, jak football 'działa' itd O dziwo słuchają :lol:
masz pasje to to pokaż i już...


PS a tłumaczenie jak działa 'spalony' to mam już do perfekcji opanowane 8)  :lol:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
"jak ?"
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 29, 2006, 11:52:03 am »
Wiek i doswiadczenie robi swoje  :lol:
Dziewczyny (kobiety) lubia konkretnych facetow,pewnych siebie, ktorzy wiedza czego chca a nie dzieci bawiace sie w zgaduj zgadula, przeciez jak mialbym z czyms takim wyskoczyc to bym sie ze wstydu spalil

Tarniak

  • Gość
"jak ?"
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 29, 2006, 11:59:43 am »
Rozumiem, że potraktowaliście te hasła zbyt bezpośrednio. To nie jest kwestia "pustosłowia" tylk oreakcji na to, to są żarty, które po prostu po uśmiechu proszą się o "... a tak w ogóle to jestem...". Szczególnie tekst o miłości od pierwszego wejrzenia :D.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
"jak ?"
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 29, 2006, 12:04:23 pm »
Cytuj
które po prostu po uśmiechu proszą się o "... a tak w ogóle to jestem...".

po jakim usmiechu? chyba po spojzeniu pelnym politowania ze strony dziewczyny na jakiego kolesia trafila, ona by sie nie usmiechnela, ona wybuchla by smiechem slyszac cos takiego.

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
"jak ?"
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 29, 2006, 12:48:05 pm »
Cytat: "_ReD_"
po jakim usmiechu? chyba po spojzeniu pelnym politowania ze strony dziewczyny na jakiego kolesia trafila, ona by sie nie usmiechnela, ona wybuchla by smiechem slyszac cos takiego.



wiesz, jezeli dziewczyna sie zasmieje to moze oznaczac ze ma poczucie humoru, a jakiegos takiego mruczka to nikt nie chce, no chyba ze inny mruczek - ja tam lubie gdy dziewczyna sie usmiecha i smieje sie z moich zartów (no moze nie ze wszystkich)

a taka gadka z dziewczyna to nie jest gotowy przepis na sukces, ale cos co wplata sie w rozmowe i to ma właśnie powodowac usmiech na twarzy