Autor Wątek: GBA SP plus kilka oryginalnych gier. Kupuj, póki nie wiem ile za to wziąć.  (Przeczytany 2511 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Dobra, więc tak. Chce dostać pieniądze ale jestem zbyt leniwy na to, żeby się za to porządnie zabrać. Dlatego oferuję w pełni sprawnego GBA SP, który wygląda mniej więcej tak:



Do tego trochę gier, w większości oryginalnych - Mario Kart, Yoshi's Island, Duke Nukem, Onimusha Tactics, BeyBlade (nie, nie wiem co to u mnie robi), jakiś Dragon Ball, Advance Wars 2 (!!!), no i też kilka piratów, w których nie wiem czy działają sejwy: Harvest Moon, Castlevania Aria of Sorrow, coś tam Superstar Saga... Część gier w pudełkach, część bez.

Zainteresowani niech rzucą jakąś cenę, która jeśli wyda mi się sensowna, to dobijemy targu. Na allegro przepatrzyłem pierwszą stronę i ludzie krzyczą sobie za GBA SP naprawdę różne kwoty, także punktu odniesienia za bardzo nie mam. Może znalazłbym je na którejśc z dalszych stron aukcji, ale

Cytuj
Chce dostać pieniądze ale jestem zbyt leniwy na to, żeby się za to porządnie zabrać

zatem - składać oferty i brać, póki jest możliwość zrobienia mnie w przysłowiowego balona. Może komuś się uda, czego szczerze życzę.

Diuk

  • Gość
Odp: GBA SP plus kilka oryginalnych gier. Kupuj, póki nie wiem ile za to wziąć.
« Odpowiedź #1 dnia: Października 18, 2009, 23:15:10 pm »
Miazga, nareperuj foteczqe

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: GBA SP plus kilka oryginalnych gier. Kupuj, póki nie wiem ile za to wziąć.
« Odpowiedź #2 dnia: Października 18, 2009, 23:21:12 pm »
Mi tam działa. No nieważne, to i tak nie jest real foto, tylko z googli wziąłem. Chodziło o pokazanie koloru - jest to GBA SP Red. Szczerze mówiąc całkiem ładnie się prezentuje, nie jak te wszystkie wieśniackie tribale. Aha, zapomniałem dodać, że dodaje też hiszpańskojęzyczne Pokemon Fuego (czyli Fire - w każdym razie jakaś tam czerwona odmiana pokemonów). Przypuszczam, że na allegro można fajny pieniążek za takie coś dostać.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: GBA SP plus kilka oryginalnych gier. Kupuj, póki nie wiem ile za to wziąć.
« Odpowiedź #3 dnia: Października 19, 2009, 06:05:01 am »
ja kupię

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: GBA SP plus kilka oryginalnych gier. Kupuj, póki nie wiem ile za to wziąć.
« Odpowiedź #4 dnia: Października 19, 2009, 15:21:11 pm »
mission complete, temat można zamknąć.