Autor Wątek: I Am Alive  (Przeczytany 16034 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: I Am Alive
« Odpowiedź #80 dnia: Marca 04, 2012, 21:01:15 pm »
Po tym fragmencie kilka rzeczy zaczęło mnie martwić.

W oczy rzuca się cień bohatera, który w ogóle nie dotyka jego nóg przez co wygląda jakby chodził kilka centymetrów nad ziemią. Szkoda też, że zapowiada się korytarzyk. Liczyłem prawdę mówiąc na coś bardziej otwartego - nie sandbox oczywiście, ale przynajmniej 2-3 inny drogi do wyboru.

nakimushi

  • Gość
Odp: I Am Alive
« Odpowiedź #81 dnia: Marca 06, 2012, 20:54:21 pm »
jest juz kilka recenzji ... wiekszosc w okolicach 85%   :grin:
guardian dal nawet 5/5

szykuje sie niezla gra za tydzien

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: I Am Alive
« Odpowiedź #82 dnia: Marca 07, 2012, 09:24:14 am »
Jak ktoś już się skusi to niech rzuci kilka słów na forumie, czy warto te 1200 MSP inwestować, bo byłem trochę podjarany grą, ale filmik z pierwszych 10 minut gry oraz mieszane oceny trochę mnie stonowały w tej kwestii.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: I Am Alive
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 04, 2012, 15:14:23 pm »
Dlaczego nikt się nie pucuje że jest demko na US store? 2GB prawie waży :P

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: I Am Alive
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 04, 2012, 16:23:45 pm »
Poczekam do 17 zessam z plstore
ps.jak wrazenia??

nakimushi

  • Gość
Odp: I Am Alive
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 04, 2012, 16:36:20 pm »
ja kupilem bez sprawdzania dema .... pogralem moze godzine /
gra jest swietna _ klimat jest naprawde super i to on robi najwieksze wrazenie
gra jest spokojna ... duzo eksploracji i skakania ... czasem jakies spotkania z innymi ludzmi
co mi sie podoba to to ze nawet skakanie zjada stamine i trzeba uwazac zeby nie spasc _ fajne realistyczne podejscie
to samo z walka ... walka z przeciwnikami jesli juz jest jest bardzo szybka i realistyczna
jedynie co mnie drazni to muzyka .... czesto w tle gra cos szybkiego jakby mnie ktos gonil a czesto jestem sam _ ale mozna ja wylaczyc w menu  :D
dzisiaj napewno pogram dluzej bo wczoraj bylem padniety po pracy ...

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: I Am Alive
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 04, 2012, 17:33:14 pm »
Kupiłem bez sprawdzania dema, pograłem może godzinę i gra jest świetna. Klimat jest naprawdę super i to on robi najwieksze wrażenie. Gra jest spokojna, dużo eksploracji i skakania, a czasem jakieś spotkania z innymi ludźmi. Co mi się podoba to to, że nawet skakanie zjada staminę i trzeba uważać żeby nie spaść, fajne realistyczne podejście. To samo tyczy się walki z przeciwnikami, jeśli już jest to bardzo szybka i realistyczna. Jedynie co mnie drażni to muzyka, często w tle gra coś szybkiego jakby mnie ktoś gonił, a często jestem sam, ale można ją wyłączyć w menu  :D Dzisiaj na pewno pogram dłużej, bo wczoraj byłem padnięty po pracy i jeszcze uczyłem się poprawnego pisania po polsku.

nakimushi

  • Gość
Odp: I Am Alive
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 04, 2012, 18:18:43 pm »
pisalem z pracy na szybko ... jak chcesz to moge po angielsku pisac bo jest mi latwiej niz po polsku  :P

Ogur

  • Gość
Odp: I Am Alive
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 04, 2012, 19:56:01 pm »
Gra ma fajny klimat, ale jest niedopracowana (sterowanie, słaba grafika). Nie polecam kupować jej za pełną cenę. Lepiej już kupić Darksiders za 29 ziko ;)

Kupiłem i pograłem dwie godzinki, bo lubię takie klimaty. Z plusów można wyliczyć maczety, klimat i ciekawie przedstawioną fabułę. No i oczywiście to, że gra jest tpp z bardzo małą ilością strzelania.

Nie podoba mi się za to sterowanie, głównie chodzi mi tutaj o wspinaczkę, która jest bardzo podobna do tej z uncharted, ale postać robi różne dziwne wygibasy - tak jakby gałki joypada miały ustawioną zbyt dużą czułość (albo znowu - input lag :P).
Walka nie jest wcale realistyczna. W zasadzie to jej nie ma wcale. Starcia polegają na zastraszaniu przeciwnika, a gdy już dojdzie do rękoczynów to wystarczy napier**lać R1 podczas QTE.
QTE - NIENAWIDZĘ napier**lać R1 ZA KAŻDYM RAZEM KIEDY MUSZĘ OTWORZYĆ WEJŚCIE DO NASTĘPNEJ LOKACJI.
Grafika. Art-style nie jest zły. Ale przez paćkę na ekranie np. pomyliłem pistolet w reku przeciwnika z maczetą. I oberwałem kulkę.
Jeśli ktoś lubi kolory, to niech nie kupuje tej gry. :P

NO I NAJPOWAŻNIEJSZA WADA. CZEMU TO NIE JEST SANDBOX TYLKO LINIOWA GRA PRZYGODOWA??!?!

Generalnie to po pierwszym teaserze strasznie się zawiodłem.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: I Am Alive
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 05, 2012, 08:11:53 am »
Poczekam do 17 zessam z plstore
ps.jak wrazenia??
Na polskim też jest od wczoraj.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: I Am Alive
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 05, 2012, 09:15:00 am »
pisalem z pracy na szybko ... jak chcesz to moge po angielsku pisac bo jest mi latwiej niz po polsku  :P
Każdy na tym skorzysta - Ty nie będziesz kaleczył, a inni się podszkolą.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2012, 09:20:20 am wysłana przez Kert »