Autor Wątek: Program telewizyjny o grach Waszych marzen!  (Przeczytany 6844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ojciec

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-01-2005
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« dnia: Lutego 21, 2005, 20:41:31 pm »
Czesc :!:
Co powinien zawierac program Waszych marzen? Jak dlugie powinny byc recenzje? Czy interesuja Was testy sprzetu czy tylko gry?
Ile powinien trwac taki program, abys nie czul sie przemeczony ogladaniem?
Stworzmy prawdziwy program o grach!

Tobin_666

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2005
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 21, 2005, 20:51:29 pm »
Hm jeśli mogę się wypowiedzieć sądze że półgodziny to wystarczający czas programu.Sądzę że inni sie też zgodzą że w takim programie powinny być zarówno testy gier jak i sprzętu.Co do recenzji, sądzę że nie powinny być za długie ale dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie dwóch recenzentów tak jak to ma miejsce na GO.



Zapraszam na forum!!

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 21, 2005, 21:18:04 pm »
ok moja lista życzeń:
- program trwa 45 minut (to dobry czas, można go podzielić na trzy 15 minutowe części główne)
- testy sprzętu - generalnie nie, chyba, że wyszło naprawdę coś nietuzinkowego o czym warto wspomnieć słówko lub dwa, ale nie za dużo - testy są nudne
- newsy, naturalnie na początku programu jakieś 5 - 10 króciutkich njusików (w tle jakaś szybka muzyczka, lektor szybko czyta zapodany mu text, oczywiście wszystko to zgrane jest z materiałem lecącym na wizji - myślę, że metoda taka jak w teleexpresie była by ok, lub ewentualnie szybka zajawka tego o czym będzie się mówić w programie, a potem dopiero rozwinięcie - to było by dobrą informacją dla widza czy warto oglkądać program czyteć nie, lub którą część programu warto danego dnia ogladać)
- ważne, żeby każda część programu była oddzielona jinglem - jakimś lajtowym :)
- prowadzący, hmmm myśle, ze nie ma sensu pakować na wizję od razu 15 prowadzących tak jak w Gejboksie - stawiam na taką koncepcję - każdy chłopek w programie był by od czego innego i w miarę potrzeby pojawiał by się na wizji - wiesz jeden od materiałów w plenerze (turnieje, etc), dwójka operujaca w studio
- konciki tematyczne - hmmm z tym będzie ciężko, ale warto było by podzielić program (a właściwie dział recenzji) na części poświęcone danemu gatunkowi, który opisywał by odpowiedni fachowiec

jak podzielić taki program hmmm:

- pierwsza piętnastka: drzngiel, przywitanko (5 min), o tym co w programie (w miarę szybko), reszta pozostałego czasu poświęcić na njusy,
- druga piętnastka: drzingiel, recki pogrupowane gatunkowo, naturalnie można by zwiększyć długość recek do 20 minut - wiadomo im więcej tym lepiej
- trzecia piętnastka: jakiś kacik tematyczny (można by np w jednym tygodniu dać kacik rpg, w innym bijatyk, etc) to na jakieś 10 minut, reszta czasu to podsumowanie i zakończenie
- ważne żeby nie lać wody tak jak ma to miejsce w Gejboksie (wiecie, pseudofachowe gadki, itp
- nie tracić czasu na ględzenie o retro

ok na dziś to tyle co ty na to Ojcze??? daj znać!!! czywybrałeś już kogoś do programu??

BOLEK

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-02-2005
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 21, 2005, 22:03:00 pm »
Kun ale się rozpisałeś... 8). Powiem krótko: chętnie oglądał bym program zrobiony według schematu jaki napisałeś.

Wolny

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-07-2004
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 21, 2005, 22:13:42 pm »
Chcem zeby program niebył z dupy.Czyli nieprzesadnie sztuczny i powazny co ma miejsce w Game Boxie,ale tesh niea aż tak wyluzowany jak to było w programie w 4fantv .Nie chcem żadnych syfów typu konkursów sms czy reklam magazynów growych.Prezenterzy to przedw szystkim jakis spoko ziom i jakaś fajna laseczka która cos doda od czasu do czasu (recka np. doa w jej wykonaniu to byłoby coś),chcem wywiadów z wążnymi osobami,relacji z imprez growych.Duzo recek i playn testów z gier na konsole ps2 xbox gcn itp.To by było na tyle.

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 21, 2005, 22:35:28 pm »
Kurde że! W 100% popieram pomysły Wielkiego Kuna Gangsta Madafaki*, skądże Mistrzu bierzesz takie pomysły(niech zgadnę-z głowy?)?


*Jeżeli będę tak mówił do Ciebie na wieki wieków, to przestaniesz już mnie torturować tym zgniłym muflonem?Prooooosze!

Ojciec

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-01-2005
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 21, 2005, 22:36:53 pm »
Troche gorzej z jakas goraca laseczka. Niestety zadna odpowiednia sie nie zglosila :cry:
Kun :arrow:  to dobry pomysl o skrocie wszystkiego na poczatku. Moim zdaniem testy sprzetu to tylko nowych konsol, jakichs super gadzetow np. mat do tanczenia, gitar, wedek etc :twisted:

Piszcie prosze rzeczy, jakie chcielibyscie ujrzec w tym programie. Wszystko sie przyda, bo to bedzie program dla WAS! OD GRACZY DLA GRACZY!

Jeszcze casting nie zostal przeprowadzony, ale widze kilka osob przodujacych w temacie 8)
Stworzmy prawdziwy program o grach!

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 21, 2005, 22:54:49 pm »
Ojcze - jeśli chodzi o laski to jestem przeciw. prawada jest taka - jeśli ładna to na 10000% nie gra, a jesli gra to jest brzydka niczym zimowa, bezśnieżna noc i nie będzie jej warto pokazywać na wizji. toteż laski won, ale wiesz co?? można by jako lektorkę zatrudnic jakiś mega seksowny damski głos. to było by coś -0 nie wiem czy kojarzysz Agnieszkę Szydłowska z radiowej Trójki, to ten styl.

a jak Ojcze rozwiązałbyś sprawę testów - testy wiadomo jeśli nie są wnikliwe to o kant d.. je można potłuc, jednak wiadomo, że nie można na nie tracić zbyt wiele czasu. ja stawiam na japońskie pierdółki!!!

poza tym chyba , nieee co ja mówie TRZEBA grom będzie dawać oceny!!! kurde bele tym sposobem program wyrobi sobie imię - w Gejboksie z tego co wiem ocen nie ma, a tym samym program pozbawiony jest jaj kompletnie

LapTop

  • Gość
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 21, 2005, 23:14:52 pm »
gangsta Kun ma racje 8)

Wolny

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-07-2004
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 22, 2005, 11:37:54 am »
I prosiłbym jeszcze relacje z turniejów tekkena czy innych.

Tobin_666

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2005
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 22, 2005, 11:59:11 am »
gólnie realcja z turniejów, konwentów, zlotów i wszelkich większych imprez byłby mile widziane.

A takie małe pytanie: gdzie ten program będzie można zobaczyć??Telewizja lokalna?kabel?publiczna( :D )?internet (jak KoRnTV)?



Zapraszam na forum!!

Wolny

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-07-2004
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 22, 2005, 14:05:48 pm »
A ten program jest na 100% pewny?

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Re: Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 22, 2005, 17:23:49 pm »
Cytat: "Ojciec"
Czesc :!:
Co powinien zawierac program Waszych marzen? Jak dlugie powinny byc recenzje? Czy interesuja Was testy sprzetu czy tylko gry?
Ile powinien trwac taki program, abys nie czul sie przemeczony ogladaniem?

Taki program powinien trwać conajmniej 2 h ( wiem! Chciałbym!!!:) ) oraz fajnie by było gdyby poza obszernymi zpaowiedziami i recenzjami pojawiały się też materiały o ciekawych miejscach w sieci i kody. A także turnieje graczy ( tak jak to było w programie Joystick ) oraz szansa dla telewidzia ( czyli coś w stylu umarłej Nici Ariadny ).

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Tobin_666

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2005
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 22, 2005, 17:31:28 pm »
Hmm nie sądzę żeby jaka kolwiek telewizja puściła 2 godzinny program o kosolach - a po za tym jest to wielki koszt i dużo roboty z każdym wydanie.A o relacjach z turniejów i innych bajerach (newsach) byłą już mowa.Kody jeśli są tak potrzebne można zamieszczać np. w co 3 odcinku (kody można znaleźć sobie w sieci).A co do szansy dla telewidza - nie sądzę żeby był to dobry pomysł.Rozumiem że mówisz o pomyśle z jakimś portami, czy coś do telefonów - jeden- to dodatkowy koszt, dwa- niegdy nie byłem za tą opcją i jakoś mi sie nie podobała, trzy- zaczną dzwonić dzieci bo raczej gry dla dzieci będą wymagane (kto pozwoli w telewizji grać np. w wrestling czy GTA, jeśli tępią super prowadzącego RYŁKOŁAKA z 94 za jego "niecenzuralne " audycje), a zróbmy jeszcze linię info (darmową) to już wogóle będzie super  :twisted: .



Zapraszam na forum!!

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 22, 2005, 18:00:47 pm »
jak już mówiłem najlepiej 45 minut, najlepiej można je podzielić

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 22, 2005, 20:23:32 pm »
Może gdzieś tak z godzinkę. Na samym początku wstępniak, później sterta newsów, krótkie i treściwe recenzje debeściaków z każdej platformy, może z dwa konkursy, jakiś felietonki z akcją w terenie... i ja 8)

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 22, 2005, 20:33:30 pm »
Tylko proszę BEZ ŻADNYCH KODÓW. Marnują mnóstwo czasu, a do tego (jak już Tobin powiedział) można je ściągnąć z netu. Wiem, że niektórzy nie mają dostępu do internetu i kodów nie zdobędą, ale czy są aż tak potrzebne(patrz- ten temat)? :roll:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 22, 2005, 20:35:17 pm »
ok, to jeszcze raz ja coś od siebie napiszę:
- przemyślałem sobie jeszcze raz w jakiej mogło to by być koncepcji, otóż:
  - można by to oprzeć o szkielet wiadomości (hehe śmiejcie się, śmiejcie),  naturalnie w pełni luzackim stylu. tylko z dala od pomysłów "megapopularnych" programów typu Gejbox czy Tilt (jakieś sesemesy), jeśli już konkurs to kreatywny, do wora z wciskanymi nam wszedzie (nawet pożal się Boże w N+) konkursidłami sesemesowymi. poza tym listy top sellerów ze świata i z polski. listy najlepszych gier wg. graczy (głosowanie mailowe) itp...

Tobin_666

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2005
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Program telewizyjny o grach Waszych marzen!
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 22, 2005, 22:07:25 pm »
Popieram kun`a z tymi rankingami mailowymi.A co do kodów kov4 - nawet jak ktoś nie ma netu w domu (jak ja za tydzień) to może pójść do C@fe (tak robiłęm jak sie męczyłem z LOTR:ROTK) i problem z głowy a nie zawracanie głowy w programie.



Zapraszam na forum!!