Ankieta

czy jestes za  usunieciem licznika ?

tak
15 (46.9%)
nie
17 (53.1%)

Głosów w sumie: 28

Głosowanie skończone: Października 12, 2005, 13:50:22 pm

Autor Wątek: Licznik postów -ma być czy ma NIE być?  (Przeczytany 7424 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« dnia: Października 12, 2005, 13:50:22 pm »
Jesli idzie o mnie to jest mi to zupelnie obojetnie czy obok ksywki widac  ilosc postow czy tez nie .

Chcialbym tylko wiedziec co Wy sadzicie o tym  :?:  :!:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #1 dnia: Października 12, 2005, 13:53:11 pm »
Lepiej żeby był po go kasować jak nie przeszkacza a może sie do czegos przyda.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Cosmaty

  • Gość
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #2 dnia: Października 12, 2005, 13:57:58 pm »
Skasować!!

lupinator

  • Gość
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #3 dnia: Października 12, 2005, 14:08:07 pm »
Przy nicku moze nie pisac ile mam postów ale chciałbym aby pisało to przynajmniej w profilu bo zawsze fajnie jest wiedziec ile ma sie postów :)

Cosmaty

  • Gość
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #4 dnia: Października 12, 2005, 14:22:15 pm »
Po co sama data przyłączenia nie wystarczy?

lupinator

  • Gość
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #5 dnia: Października 12, 2005, 14:25:16 pm »
Nie ja bym chciał wiedziec ile mam postów  :roll:  A jak nie pasuje to licznik moze byc dostępny tylko dla uzytkownika a dla innych nie

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #6 dnia: Października 12, 2005, 14:28:00 pm »
Cosmaty a w czym ci przeszkadza licznik postów??
Yeahh, me and hate that's an odd couple

oscyp

  • Gość
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #7 dnia: Października 12, 2005, 14:34:14 pm »
ja bym go skasował. zauważyłem na wielu forach że osoby o większej ilości postow traktuje sie "wyżej" a i na spamerów bysmy nie narzekali - "a ty to nabiłeś X postów w Y dni! aaaaale spamer!".

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #8 dnia: Października 12, 2005, 14:54:42 pm »
skasowac doszczetnie, zlikwidowac, zabic na smierc, zmienic rangi, praca dla bezrobotnych!! eee zagalopowalem sie 8)

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #9 dnia: Października 12, 2005, 14:58:07 pm »
Oglądając forum dużo osób robi za tak zwanych spamerów.
I to prawda ze jak ktoś ma wysoką range to uważa sie za guru forum.

Mógł bym szybko zrobić wałaśnie taką liste nabijaczy postów ale narazie sie powstrzymam bo nie chce być znienawidzony na tym forum ;) :wink:

Cosmaty

  • Gość
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #10 dnia: Października 12, 2005, 15:01:11 pm »
Taka lista już istnieje.
Lista Spamerów :wink:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #11 dnia: Października 12, 2005, 15:02:39 pm »
Oczywiscie, ze licznik musi zostać. Dobrze wiedziec kto ile ma postów. A jesli są osoby co piszą wiecej na forum, dlatego zeby miec wiekszy licznik to chyba dobrze wpływa dla forum, prawda? przeciez o to chodzi zeby rozmowy się kreciły. A jak ktos pisze byle co (dla nabicia licznika) czyli spamuje to ofkors dostaje ostrzezenie. No i po co kasowac?

A ci co są za kasowaniem licznika niech napiszą jakies argumenty...

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #12 dnia: Października 12, 2005, 15:18:05 pm »
W sumie to niech licznik zostanie bo bez niego czy z nim to i tak spamerzy zostaną
I wogule to nawet z tym licznikiem profił ładniej wygląda :wink:



Co do listy Spamerów to bym ją troszke zmodyfikował. :wink:

oscyp

  • Gość
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #13 dnia: Października 12, 2005, 15:19:48 pm »
podswiadomosc chopie! hipotetycznie wchodzi sobie jakis typek, rejestruje sie i patrzy w licznik a tam Shadowek master of avatar lub Don_Pedro master of "wszyscy mnie nie lubią zakładam o tym temat" maja ileśtam postów więc taki łepek czuje do nich hmmm... respekt? a oni przecież, nie to ,że nie zasługuja na to, ale poprostu sa typki ktore bardziej sobie na to zasłużyły (nie mowie o sobie, bo ja to ostatnio po 2 latach obecnosci powoli chyba zaczynam tu niepasowac do "nowej gwardii", wiec nie piszę zbyt dużo). a ten licznik tak naprawde nic nie znaczy, czujesz sie lepszy gdy masz 3- lub 4-o cyfrowa liczbe przy ksywie? przy twoim numerze gg nie widnieje żaden wskaźnik nawiązanych rozmów, bo niby po co? i zapewne nie przeszkadza Ci to.

selene

  • Gość
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #14 dnia: Października 12, 2005, 15:22:03 pm »
Zgadzam sie z Ako...
Licznik sie przydaje.
A jesli ktos twierdzi, ze jest "wyzej" tylko dlatego, ze ma te 5000 postow, to znaczy, ze ma problemy ze swoim ego i usuwanie licznika raczej tego nie zmieni... ;)

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #15 dnia: Października 12, 2005, 15:48:51 pm »
Nieeeeeee nie ważcie się go usuwać!

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #16 dnia: Października 12, 2005, 16:04:12 pm »
mi to w sumie zwisa...jak jest to fajno, jak nie ma to też fajno... :wink:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #17 dnia: Października 12, 2005, 16:06:57 pm »
Cytat: "Cosmaty"
Taka lista już istnieje.
Lista Spamerów :wink:

lista spamerow to raczej najszybsi uzytkownicy, bo taki kun np jest na GO od samego ,poczatku, wiec dziw sie ze ma tyle postow, ale palyer01 jest od maja tego roku, ma niewiele mniej postow....BTW spamer to osoba piszaca nie na temat, nabijacz postow to co innego, bo i mozna nabijac posty teoretycznie piszac na temat, a oscyp ma racja, kiedys na poczatku jak sie widzialo ilosc postow kuna, czy Miela to czulo sie ze sa to wyjadacze, ale bylo takze widac date przylaczenia....

Cosmaty

  • Gość
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #18 dnia: Października 12, 2005, 16:13:27 pm »
walker_san Jaki tu kurde wrażliwy jesteś na tym punkcie.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #19 dnia: Października 12, 2005, 16:13:36 pm »
Cytat: "oscyp'"
podswiadomosc chopie! hipotetycznie wchodzi sobie jakis typek, rejestruje sie i patrzy w licznik a tam Shadowek master of avatar lub Don_Pedro master of "wszyscy mnie nie lubią zakładam o tym temat" maja ileśtam postów więc taki łepek czuje do nich hmmm... respekt? a oni przecież, nie to ,że nie zasługuja na to, ale poprostu sa typki ktore bardziej sobie na to zasłużyły (nie mowie o sobie, bo ja to ostatnio po 2 latach obecnosci powoli chyba zaczynam tu niepasowac do "nowej gwardii", wiec nie piszę zbyt dużo). a ten licznik tak naprawde nic nie znaczy, czujesz sie lepszy gdy masz 3- lub 4-o cyfrowa liczbe przy ksywie? przy twoim numerze gg nie widnieje żaden wskaźnik nawiązanych rozmów, bo niby po co? i zapewne nie przeszkadza Ci to.

W sumie Oscyp nic o mnie nie wiesz a brednie wypisujesz...masz coś przeciw? to że jestem aktywnym forumowiczem nie oznacza że wypisuje brednie! Fakt, i niezaprzeczam że kiedyś tak było, teraz mimo wszystko nie zależy mi na ilości postów, mam to w pompie a tematy zakładam dużo bardziej sensowne niż przykład jaki podałeś...słowem, nie masz pojęcia to po kiego grzyba bierzesz głos i psioczysz na mnie? Lepiej pomyśl 10 razy zanim coś na mnie napiszesz...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #20 dnia: Października 12, 2005, 16:17:53 pm »
Cytat: "Cosmaty"
walker_san Jaki tu kurde wrażliwy jesteś na tym punkcie.

no dalej napisz ze jestem nabijaczem albo spamerem, ale najpierw zerknij na na swoj profil i przeanalizuj go, i patrz co wyszlo 8)  8)  8)

BTW. ty tez jakos wrazliwy sie stales na moje posty, chyba bede musial cie dodac do listy "ignoruj jego posty", bo coraz bardziej problemowy sie robisz w stosunku do mojej osoby....

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #21 dnia: Października 12, 2005, 16:49:33 pm »
Cytat: "Ako"
Oczywiscie, ze licznik musi zostać. Dobrze wiedziec kto ile ma postów. A jesli są osoby co piszą wiecej na forum, dlatego zeby miec wiekszy licznik to chyba dobrze wpływa dla forum, prawda? przeciez o to chodzi zeby rozmowy się kreciły. A jak ktos pisze byle co (dla nabicia licznika) czyli spamuje to ofkors dostaje ostrzezenie. No i po co kasowac?

A ci co są za kasowaniem licznika niech napiszą jakies argumenty...

Ja jestem za skasowaniem i już podaję argument.

Chodzi głównie (ale jestem odkrywczy) o spamerów. Rozumiem, jak ktoś nadmiernie spamuje, to można mu dać ostrzeżenie, tylko później niektórzy z nich zadając pytania ("eeej, a za co ja mam ostrzeżenie, blabla?"), robią jeszcze większy bałagan. Jak ktoś chce powiedzieć coś sensownego - niech to zrobi. Niepotrzebne nam liczniki i tym podobne wynalazki, a gdy ów licznik zniknie, to na pewno wielu z tutejszych forumowiczów nie będzie marnować własnego czasu na to, by tylko komuś przytaknąć.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #22 dnia: Października 12, 2005, 17:49:10 pm »
ja nierobiłem i mam ostrzeżenie:P A licznik wsumie mi zwisa:P

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #23 dnia: Października 12, 2005, 18:13:45 pm »
Cytat: "Master_666"
ja nierobiłem i mam ostrzeżenie:P A licznik wsumie mi zwisa:P

Że jak? Przedstawie Ci zaledwie trzy wybrane posty (z tych popełnionych ostatnio) Twojego autorstwa, które można podiągnąć pod wyraz "spam".

- "Dobre  :D "  

- "i nie widze roznicy
To poco przepłacasz?"  

- "a Cell w lodówkach  :lol: "

Własnie po to licznik powinien zninkąć. Po to byś(cie) nie czerpał takiej przyjemności pisania z tego typu postów ;).


PS. Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale masz za dużą sygnaturkę. Ostrzeżenie (na razie słowne).

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #24 dnia: Października 12, 2005, 18:28:49 pm »
Krótkie wypowiedzi nie znacza od razu, ze są dla nabijania postów :wink: np. taki FAX (joł) nie raz pisze jednowyrazowego posta, lub uśmieszek walnie ":)" czy on nabija licznik, na pewno nie 8)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #25 dnia: Października 12, 2005, 19:09:16 pm »
Cytat: "Casper"
Cytat: "Master_666"
ja nierobiłem i mam ostrzeżenie:P A licznik wsumie mi zwisa:P

Że jak? Przedstawie Ci zaledwie trzy wybrane posty (z tych popełnionych ostatnio) Twojego autorstwa, które można podiągnąć pod wyraz "spam".

- "Dobre  :D "  

- "i nie widze roznicy
To poco przepłacasz?"  

- "a Cell w lodówkach  :lol: "

Własnie po to licznik powinien zninkąć. Po to byś(cie) nie czerpał takiej przyjemności pisania z tego typu postów ;).


PS. Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale masz za dużą sygnaturkę. Ostrzeżenie (na razie słowne).

Łiii...to o Kunie juz lepiej nie wspominać...

W sumie zgodze sie z tym że część forumowiczów odejdzie bo ów licznik jest dla nich najważniejszy...Z 200 aktywnych zostanie...30! A to już by było przegięcie...może jednak lepiej go nie usuwać

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #26 dnia: Października 12, 2005, 20:56:19 pm »
Cytat: "Casper"
Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale masz za dużą sygnaturkę. Ostrzeżenie (na razie słowne).



Niemam zadużej. Jest poprostu wyższa ale za to ma mniejszy obwud w pasie. A oto że nierobiłem to sory źle zformułowałem zdanie. Chodziło mi żem się niekłócił że dostałem ostrzeżenie.

PS. zapomniałeś do tych moich cytatów dodać że były inne cytaty :wink:

oscyp

  • Gość
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #27 dnia: Października 12, 2005, 23:24:09 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Cytat: "oscyp'"
podswiadomosc chopie! hipotetycznie wchodzi sobie jakis typek, rejestruje sie i patrzy w licznik a tam Shadowek master of avatar lub Don_Pedro master of "wszyscy mnie nie lubią zakładam o tym temat" maja ileśtam postów więc taki łepek czuje do nich hmmm... respekt? a oni przecież, nie to ,że nie zasługuja na to, ale poprostu sa typki ktore bardziej sobie na to zasłużyły (nie mowie o sobie, bo ja to ostatnio po 2 latach obecnosci powoli chyba zaczynam tu niepasowac do "nowej gwardii", wiec nie piszę zbyt dużo). a ten licznik tak naprawde nic nie znaczy, czujesz sie lepszy gdy masz 3- lub 4-o cyfrowa liczbe przy ksywie? przy twoim numerze gg nie widnieje żaden wskaźnik nawiązanych rozmów, bo niby po co? i zapewne nie przeszkadza Ci to.

W sumie Oscyp nic o mnie nie wiesz a brednie wypisujesz...masz coś przeciw? to że jestem aktywnym forumowiczem nie oznacza że wypisuje brednie! Fakt, i niezaprzeczam że kiedyś tak było, teraz mimo wszystko nie zależy mi na ilości postów, mam to w pompie a tematy zakładam dużo bardziej sensowne niż przykład jaki podałeś...słowem, nie masz pojęcia to po kiego grzyba bierzesz głos i psioczysz na mnie? Lepiej pomyśl 10 razy zanim coś na mnie napiszesz...

słuchaj człowieku skojarzyłes sie mi z tematem w ktorym mowisz o tym jak to na Ciebie jadą i że modowie Cie nie lubią(była jakas taka historia) i podałem taki luźny przykład. a cała treść posta jest kierowana do Ako przecież, a nie do Ciebie! no.

Tarniak

  • Gość
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #28 dnia: Października 13, 2005, 10:21:25 am »
Cytuj
podswiadomosc chopie! hipotetycznie wchodzi sobie jakis typek, rejestruje sie i patrzy w licznik a tam Shadowek master of avatar lub Don_Pedro master of "wszyscy mnie nie lubią zakładam o tym temat" maja ileśtam postów więc taki łepek czuje do nich hmmm... respekt? a oni przecież, nie to ,że nie zasługuja na to, ale poprostu sa typki ktore bardziej sobie na to zasłużyły (nie mowie o sobie, bo ja to ostatnio po 2 latach obecnosci powoli chyba zaczynam tu niepasowac do "nowej gwardii", wiec nie piszę zbyt dużo). a ten licznik tak naprawde nic nie znaczy, czujesz sie lepszy gdy masz 3- lub 4-o cyfrowa liczbe przy ksywie? przy twoim numerze gg nie widnieje żaden wskaźnik nawiązanych rozmów, bo niby po co? i zapewne nie przeszkadza Ci to.

Podpisuję się pod tym rencami i nogami, bo wszyscy wiemy kto tak naprawdę zasługuje tu na respekt? :wink:. A tak poważnie to, pomimo dość dużej liczby postów jestem za zniesiniem licznika, gdyż:
a) dzieci
b) dzieci
c) spam
nikogo nie wytykam palcem, a statystyka Pedra, że 170 osób odejdzie, bo zależy im na liczniku jest...hmm lekko przesadzona :P.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #29 dnia: Października 16, 2005, 15:18:26 pm »
Cytat: "Tarniak tha MAN"

Podpisuję się pod tym rencami i nogami, bo wszyscy wiemy kto tak naprawdę zasługuje tu na respekt? :wink:.
...
a) dzieci
b) dzieci
c) spam
nikogo nie wytykam palcem, a statystyka Pedra, że 170 osób odejdzie, bo zależy im na liczniku jest...hmm lekko przesadzona :P.


yep, co prawda, to prawda..

ps. moze powinnismy zalozyc GameOnly Junior?? :D

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #30 dnia: Października 16, 2005, 19:31:00 pm »
Ktos kiedys rzucil pomyslem(bodajze piki, ale glowy nie dam), by usunac licznik postow tylko w forum Różne. Mysle, ze to dobra mysl.
Fryty tyty dotknij pyty

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Licznik postów -ma być czy ma NIE być?
« Odpowiedź #31 dnia: Października 17, 2005, 00:40:55 am »
Cytuj
ps. moze powinnismy zalozyc GameOnly Junior??


Nice :roll:

Ja już wiele razy wcześniej byłem za zniesieniem liczników- bo pożytku z nich nie ma. A tylko zawadzają i wprowadzają niezdrową konkurencję.