Autor Wątek: MK:Shaolin monks  (Przeczytany 3620 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
MK:Shaolin monks
« dnia: Września 30, 2005, 14:59:04 pm »
Graliście?świetna gierka,jeno krótka strasznie,ale zajebiście sie bawiłem przy niej.A jakie są wasze odczucia?
live by honor

sws

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
MK:Shaolin monks
« Odpowiedź #1 dnia: Września 30, 2005, 21:11:31 pm »
Za samo umieszczenie wer Arcade "Mortal Kombat 2" daję grze 8/10 , gra jest świetna , jedno z lepszych chodzonych mordobić . Must have dla fanów starszych mortali , choć zawsze jak im coś nie podpasuje  mogą pograć w MK2 :D
sws

globiOne

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-12-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
MK:Shaolin monks
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 05, 2006, 21:01:44 pm »
Szkoda ze save jest raz na ruski rok
Odpalając Xboxa stąpam po krainie magii i wyobrazni

ZenoN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2006
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
MK:Shaolin monks
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 06, 2006, 12:24:12 pm »
Cudo! Szczególnie w Ko-op'ie! Fatale typowo Mortalowe(Zabijanie królikami rul :twisted: ). Rozwój postaci też niczego sobie. Kapitalne scenki(Walka z Baraką). Z DCF przechodzimy jeszcze raz. Dałbym nawet 10/10, lecz za szybko się kończy(Mamy 70%, a tu po walce z Shao Kanem 100% :shock: ).

globiOne

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-12-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
MK:Shaolin monks
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 14, 2006, 17:55:47 pm »
Jak zapisywac fatale - mam 55% gry i 3 fatale zapisane i ani fatala wiecej :/
Odpalając Xboxa stąpam po krainie magii i wyobrazni

Player_01

  • Gość
MK:Shaolin monks
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 18, 2006, 16:23:43 pm »
MK:SM jest całkiem fajna, ale znacznie lepsza jest jej wersja na PS2. Jest tam więcej postaci, ciekawzse plansze, lepsze fatality i wogóle grafa nie jest plastikowa.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
MK:Shaolin monks
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 18, 2006, 22:55:53 pm »
Cytat: "Player_01"
MK:SM jest całkiem fajna, ale znacznie lepsza jest jej wersja na PS2. Jest tam więcej postaci, ciekawzse plansze, lepsze fatality i wogóle grafa nie jest plastikowa.


w koncu ps2 to maszyna o wiele potezniejsza od xboxa,
wiec to zrozumiałe ze grafika lepsza itd itd... 8)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
MK:Shaolin monks
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 19, 2006, 00:55:07 am »
Cytat: "siudym"
w koncu ps2 to maszyna o wiele potezniejsza od xboxa,

A nawet od X-box'a 360 :wink:
A MK: Shaolin Monk jest gra bardzo udana, jednak rozwijajaca skrzydla dopiero w multiplayerze.

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
MK:Shaolin monks
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 19, 2006, 18:09:39 pm »
Ja grałem, ale na PS2, a ponieważ wersje z XBOXa i PS2 praktycznie się między sobą nie różnią (oczywiście pewnikiem grafa na iksie lekko lepsza), to dodam coś od siebie. MK: Shaolin Monks jest grą o fenomenalnym klimacie. Jest zarówno powrotem do przeszłości, a konkretnie do jakże przełomowego MK1, a także do MK2. Powracają nie tylko postacie, ale przede wszystkim  KLIMAT! Mnie łezka zakręciła się w oku zaraz po tym, gdy zobaczyłem fenomenalnie wykonane intro. Następnie przyszedł moment ocknięcia, gdyż w porównaniu ze świetnym intrem grafika nie była jakoś powalająca (powtarzam, że grałem na PS2, nie wiem jak jest na XBOXie), ale muszę przyznać, że i tak była całkiem niezła i napewno powyżej przeciętnej (ale bez rewelacji). Dalej mamy całkiem nieźle pomyślany system rozwoju postaci (fatale, ciosy itp.). Za każdego pokonanego przeciwnika dostajemy punkty doświadczenia, co przydaje się do dalszego rozwoju naszej postaci. Miejscówki są bardzo klimatyczne,  szczególnie dla kogoś kto grał w staroszkolne Mortale. The Pit (most z MK1) prezentuje się wprost fenomenalnie! Ogólnie masę frajdy sprawia podbijanie przeciwników w powietrzu. System walki jest całkiem prosty, ale miodny. Walki z bossami są naprawdę ekstra, szczególnie walka z Kintaro zapadła mi w pamięć. Poza tym jest ponoć fajny tryb kooperacji, ale nie miałem okazji go przetestować z racji braku osoby chętnej do wspólnej gry  :cry:  Wiem natomiast, że Midway zaimplementowało w MK: SM całkiem ciekawy dodatek w postaci trybu VS. Niestety nie posiada on możliwości gry przez sieć, jaką miał chociażby MK:Deception (w którego, nawiasem mówiąc, często pykam po sieci  :) ). Jednakże VS ten znacznie różni się od tego, jaki Amerykańska firma zwykła serwować nam w swoich pełnoprawnych odsłonach smoczego turnieju. Mamy oczywiście Fatale, ale najważniejszą rzeczą jest całkowicie odmienny system walki. Otóż przypomina on bardziej ten z Power Stone (całkiem fajna bitka z DC), niż ten z dotychczasowych Mortali, ale o tym wspomniałem już wyżej.
Podsumowując: dla mnie, jako wiernego fana smoczej serii, MK: SM był bardzo dobrą pozycją. Powrócił staroszkolny klimat, niczym nieskrępowana jatka i Fatale! Kung Lao i jego kapelusz działają cuda  :wink:
Szczerze polecam Ci tę pozycję, nawet jeżeli nie jesteś fanem smoczej serii. Znajdziesz w niej masę zabawy, sporo rzeczy do odblokowania, i wyżyjesz się za wszystkie czasy  :)
Cytat: "sws"
Za samo umieszczenie wer Arcade "Mortal Kombat 2" daję grze 8/10 , gra jest świetna , jedno z lepszych chodzonych mordobić . Must have dla fanów starszych mortali , choć zawsze jak im coś nie podpasuje mogą pograć w MK2


Niestety, w PALowej wersji gry autorzy musieli w ostaniej chwili usunąć dodatek w postaci automatowej wersji MK2. Szkoda to wielka, ale przynajmniej posiadacze XBox'a mogą się nią nacieszyć  :wink:
[/quote]

globiOne

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-12-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
MK:Shaolin monks
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 16, 2006, 15:33:41 pm »
1. Jak rozwalic shangtsuna i kintaro i pozniej wielkiego mastahe skoro po nim zostaje mi tak malo zycia? hmm?

2. Kiedy bede mial odkryte wszystkie postacie na Multyplayerze dla PvP ? Jak przejde czy pozbieram wszystkie czerwoneg znaczki?

3. MkII jest w kazdej wersji?
Odpalając Xboxa stąpam po krainie magii i wyobrazni