Autor Wątek: Toca Race Driver 3  (Przeczytany 6234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szarak

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
Toca Race Driver 3
« dnia: Kwietnia 16, 2006, 23:10:10 pm »
Miałem okazje grać w najnowszą część  i musze powiedzieć ze giera nawet dobra jest, tylko troszke mało zmian do  poprzedniej cześci ale za to doszło sporo  wyścigów w porównaniu do drugiej części różnej maści pojazdami takie jak gokarty, buggi, monster tracki, kosiarki, sprint cary, muscle cars, wrc i wiele wiele innych, kazdy znajdzie cos dla siebie, choć dla niektórych może być niewygodne przesiadki z wozu na wóz.
Model jazdy jest w miarę wygodny  w zależności od pojazdu, bo  do każdego jest zróżnicowany. Cieszą warunki atmosferyczne i wizualizacja uszkodzeń.
Grafika trzyma dobry poziom  w wersji na PS2, wprawdzie nie jest to poziom GT4 ale może być, choć wyglądem aut do GT4 brakuje trochę. Co przyczepić się można w oprawie to ząbki na krawedziach samochodów i torów.
80 tras kusi by grać.

A jakie są wasze wrażenia z gry?

www.projectzero.republika.pl - Strona o świetnym horrorze na Ps2: FATAL FRAME . "Zobacz czym jest prawdziwy strach..."

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
Toca Race Driver 3
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 16, 2006, 23:30:01 pm »
Ano też w to pogrywałem ostatnio i potwierdzam że gra fajna tylko zaciołem się obecnie na palmers car czy jakoś tak, lekkie otarcie o samochód przeciwnika i on jedzie do przodu a ja ląduje na poboczu bardzo wkurzajace, w  F 1000 było podobnie, ale ogólnie gra jest fajna własnie ze względu na duże zróżnicowanie.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Toca Race Driver 3
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 17, 2006, 01:46:14 am »
Widzialem w zabce za 19.99zl na peceta. To dla tych z dobrymi piecami, ktorzy maja ochote zagrac za pol darmo.