Autor Wątek: Z rozdziału...depresja forumowicza?  (Przeczytany 7155 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« dnia: Listopada 19, 2005, 00:21:47 am »
Hmmm...temat dość dziwny ale pozwoli wypowiedzieć sie forumowiczom na dręczące pytania które w głowach kiwają im sie od dawna...

Pisze to bowiem to najprawdopodobniej mój ostatni post. Odchodze z forum. Powiem szczerze że jestem jednym z tych ludzi którzy mają własne poglądy, których sie trzymają ale...siłą argumentacji idzie mnie przekonać do pewnej zmiany. Jestem zakochany w PlayStation. To od tej konsoli zaczynałem, poznałem najpiękniejsze gry, nie grałem w nie tylko je przeżywałem! Obecnie mam PS2 i jakoś mi dziwnie...Otóż im więcej rozmów z ludźmi, im więcej wymiany poglądów tym dziwniej...Sporo sie tu psioczy na SONY, że SONY to, że SONY tamto...niektórzy z was zostali omamieni przez konkurencje, przemydlenie oczu? Chyba tak niemniej jednak ja nie widze wyjścia. Nienawidze MS - wje*ał sie na ten rynek, nie wywołał rewolucji, nic nie pokazał...Ninny na moich oczach umiera a...a na PLAYSTATION nadal chce grać! I nie chce żeby ktoś psioczył ale nie można niechcieć...powiem tylko jedno...gdzie ci wszyscy fani? Gdzie te piękne czasy z 97-98 roku? Gdzie te klimaty, gdzie ci wspaniali gracze? No gdzie? Czasy sie zmieniają i w tym problem...Ja jednak pozostaje wierny swym ideałom i dlatego nie będe już dyskutował...

Na koniec chciałbym sprostować kilka spraw odnośnie swojej osoby...Po pierwsze...Pedro pisał o sobie mity, opowieści niemal w 90% niezgodne z prawdą! Zaskoczeni?No to po kolei...
Chciałem poprostu wbić sie tu wielkim butem, niechciałem być anonimowy, chciałem aby każdy sie ze mną liczył, każdy pogadał...i sie udało! Dziś zna mnie tu prawie każdy. Ale żałuje bowiem niejestem taki jak sie opisywałem...
Zaznaczam jednak żeby nie było że...jestem zwyczajnym człowiekiem bez większych nałogów, trenuje karate kyokiushin i regularnie od 2 lat chodze na siłownie tak więc...niewszystko było mitem:)...jednak...czy ja rzeczywiście jestem taki zarywacz, cwaniaczek? NIE! Mam laske(jedną jedyną kochaną)i nie interesują mnie inne, nie cwaniakuje, nie bujam sie na mieście...jestem innym człowiekiem niż PEDRO...i tutaj dochodze do kolejnego punktu...(brawa dla Walkera za spostrzegawczość i domysły)...FERNANDO TO PEDRO!Fernando powstał tylko dlatego że nie chciałem już pozostać w tej głupiej marce jaką sam sobie wyrobiłem, miałem już tego dość...No i pomysł niewypalił bowiem powody dla których odchodze wypisałem dużo, dużo wyżej...

Tak więc żegnam wszystkich forumowiczów których polubiłem, z którymi trzymałem, z którymi poprostu można pogadać!

Troche tu byłem i na dzień dzisiejszy chce jeszcze pozdrowić przedewszystkim ALIUSZA! - tak wporzo kolesia jeszcze na necie nie poznałem, w dodatku my po tej samej stronie barykady!I nie zarywaj tam chłopie lasek tylko bierz sie ostro do roboty i promuj SONY! Bo ty sie znasz najlepiej, takiej wiedzy jak ty masz to nie ma nikt inny(nawet tak wielce wychwalany WUDI)...i takich ludzi potrzeba...
Dalej Walker - masa słów na gg i przedewszystkim karate! O tym sie gadało...

A pozatym to jeszcze pozdrowionka dla ekipy z nieistniejącego już SLT! Czekam na reinkarnacje...
A i dla wszystkich modów...żarłem sie z wami jak cholera ale jednak niejesteście żadnymi sztywniakami tylko rozbujanymi gościami prowadzącymi to forum:)  

Jeszcze tu będe wpadał, sporadycznie coś przeczytam, sporadycznie poprosze o pomoc w przejściu jakiejś gry...nic więcej...

Obiecałem coś jednak..zdjęcia! Niezapomniałem a i pamiętam że mam je dać na lato...no to poczekajcie do lata a wujcio Pedro-ściema napewno je wrzuci do albumu...

Trzymajcie sie wszyscy!

Narazie!

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 19, 2005, 00:32:45 am »
Ulżyło mi  :twisted:  :twisted:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 19, 2005, 07:11:50 am »
troszku przesadzasz Pedro, ale co tam, twoja decyzja 8)  8)

Tarniak

  • Gość
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 19, 2005, 07:29:20 am »
Cytat: "Don_Pedro"
FERNANDO TO PEDRO!

To dobrze, że odszedłeś, bo dostałbyś bana za multikonto :D.

A tak na serio, każdy jest kowalem swojego losu i jeśli uzależniasz tą decyzję od moich "zamknięć" twoich tematów, to pozdrowienia. I moja rada na przyszłość, wiesz taka na droge: nigdy nie pij cytrynowej wódki po pomidorówce. :|

Don

  • Gość
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 19, 2005, 10:20:45 am »
Prawie płakałem podczas tej wstrząsającej lektury...

Tarniak

  • Gość
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 19, 2005, 10:22:34 am »
Pedro, ale Lodzik zostanie, prawda :cry:?

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 19, 2005, 10:28:05 am »
Wróci. Na pewno wróci, zawsze wracają. Ten temat to taki "zwracajuwagę".

selene

  • Gość
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 19, 2005, 10:38:05 am »
o_0

No tego to ja sie nie spodziewalam...

Cytat: "set"
Wróci. Na pewno wróci, zawsze wracają.

...powialo groza ;)

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 19, 2005, 10:58:17 am »
1. Temat pojawił się w złym miejscu forum.
2. Górniak też trąbiła że odchodzi.
3. Osobiście mam nadzieję, że będzie to niesamowity cios dla sekty "Kutaragich Beretów".
4. I co mam z tym teraz zrobić?

_invictus

  • Gość
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 19, 2005, 11:03:32 am »
no, jak wchodziłem w wiek "dorosły" [każdy w innym wieku chyba odczuwa to] to też mialem totalnie skrajne decyzje, jednych żałowałem innych nie. Chłop przyzwyczai się do życia w kolejnym jego etapie i pomyśli sobie pewnie "...ale to były czasy jak się pisywało na forum GO...tylu fajnych ludzi było...warcam tam" . Zawsze jak się wraca pamięcią w lata poprzednie wspomina się wiekszość wydarzeń - albo mniejszość, wtedy z większym sentymentem - jako te najbardziej klimatowe, pełne emocji, pozytywnych chwil. Zawsze. My ze znajomymi też wspominamy jak to się grywało w gry planszowe [magia i miecz, battletech, labirynt śmierci itd] potem wspominamy RPG [warhammer] kiedy w polsce moze kilkanaście osób miało i potem powstało czasopismo magia i miecz [RIP, Grabarz z tego pisma jest teraz red. N+ i w hyperze kiedyś występował, nie wiem czy dalej], a za pare lat bedziemy z sentymentem wspominali te nocki przy PES, CNK, EyeToy'u, hot shots golf... taka natura, zawsze patrzymy z sentymentem na pewne wydazenia z przeszłosci, dlatego nie narzekaj że kiedyś było inaczej, lepiej, undergroundowo, ciesz sie że wogole tak było i masz co wspominać z sentymentem i co tworzy na ryju banana jak sie np w pracy cos wspomni.

powodzenia na nowej drodze.....

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Re: Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 19, 2005, 11:14:28 am »
Cytat: "Don_Pedro"
Ninny na moich oczach umiera

Zwłaszcza że N ma najwięcej zysków z tej trójki a DS miażdży PSP w Japonii....
Wstrząsająca lektura :cry:

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 19, 2005, 11:20:40 am »
Dobra na poważnie. Decyzje jaką podjął Don Pedro, choć i tak wiemy, że wróci, jest decyzją idiotyczną.
Cytuj
Jestem zakochany w PlayStation. To od tej konsoli zaczynałem, poznałem najpiękniejsze gry, nie grałem w nie tylko je przeżywałem! Obecnie mam PS2 i jakoś mi dziwnie...Otóż im więcej rozmów z ludźmi, im więcej wymiany poglądów tym dziwniej...Sporo sie tu psioczy na SONY, że SONY to, że SONY tamto...niektórzy z was zostali omamieni przez konkurencje, przemydlenie oczu? Chyba tak niemniej jednak ja nie widze wyjścia. Nienawidze MS - wje*ał sie na ten rynek, nie wywołał rewolucji, nic nie pokazał...Ninny na moich oczach umiera a...a na PLAYSTATION nadal chce grać! I nie chce żeby ktoś psioczył ale nie można niechcieć...powiem tylko jedno...gdzie ci wszyscy fani? Gdzie te piękne czasy z 97-98 roku? Gdzie te klimaty, gdzie ci wspaniali gracze? No gdzie? Czasy sie zmieniają i w tym problem...Ja jednak pozostaje wierny swym ideałom i dlatego nie będe już dyskutował...

Czytając to ubawiłem się po pachy :D. A ja jestem zakochany w NESie, teraz mi jakoś dziwnie, bo ludzie gadają, że nintendo to i tamto. Nienawidzę Sony bo się wje*ało na rynek, nic nie pokazało. Gdzie tamte czasy 90-94? Ja też zostaję wierny swym ideałom i BĘDE dyskutował. Eh...

Przeżyłeś klasyczne załamanie na tle rynku gier, bo się wkurzasz na wszystko wokół oprócz Sony. Zły wgląd na te sprawy masz.

Swoją drogą ciekawe ile razy dziennie wchodzisz w ten temat spoglądając na odpowiedzi ;). Moja dobra rada - wróć sam, a jak tego nie zrobisz to i tak wrócisz  :mrgreen:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 19, 2005, 11:50:30 am »
Co za smutna historyjka :wink: Ale jakos specjalnie nie jest mi zle z tego wzgledu ze Pedro odchodzi (a ze Fernado to Pedro, podejrzewalem juz od dawna). Nie bede za Toba jakos specjalnie tesknic :)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 19, 2005, 13:12:09 pm »
Lol :roll:
Jutro flagi w całym kraju zostaną opuszczone do połowy masztów...

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 19, 2005, 13:16:26 pm »
Nie ma co dramatyzować. Uważam, że Pedro w swoim zwyczaju narobił szumu wokół swojej osoby i za jakiś czas, jak zły szeląg, wróci.

Pedro - zrobiłeś jak chciałeś, po to masz wolną wolę. Ale wiedz, że tworzenie sztucznych kont, tworzenie wirtualnych osobowości, najlepszym pomysłem na pogadanie z ludźmi nie jest. Wierz mi.

Enyłej, forum jest otwarte dla każdego - fanów Sony także, jeśli tylko przestrzegają regulaminu, zasad dobrego wychowania i są choć trochę normalni. Jeśli zaś zasady są łamane - a wiedz, że już teraz mógłbyś dostać brutalnego kopniaka w cztery litery za założenie drugiego konta - nie ma przebacz. Znacie moją ulubioną zasadę. "Dura lex...".

W sumie, to tyle. Pożegnałeś się, napisałeś topik, zwróciłeś raz jeszcze na siebie uwagę, płakać nie będziemy.

edit: no proszę, nawet nie zauważyłem, że napisałem 700 postów. I to w takim topiku...;)
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 19, 2005, 13:39:25 pm »
Cytat: "_Music"
Lol :roll:
Jutro flagi w całym kraju zostaną opuszczone do połowy masztów...

Przez ciebie Music ośliniłem soibie monitor jak się śmiałem. A co do Pedro to wróci czy nie nie lubie jak ktoś na forum udaje kogoś kim nie jest.
"to już jest koniec, nie ma już nic Pedro nie pisze wieszam się dziś..."

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 19, 2005, 14:45:17 pm »
Cytat: "_Music"
Jutro flagi w całym kraju zostaną opuszczone do połowy masztów...


Cytat: "Jarek"
"to już jest koniec, nie ma już nic Pedro nie pisze wieszam się dziś..."


 :mrgreen: teraz to ja oplułem monitor..

Cosmaty

  • Gość
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 19, 2005, 20:35:03 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Narazie!


Trzymaj się Miłosz [Mietek?]. Wpadaj od czasu do czasu. Sam pamiętam jak zaczynałem tu pisać to pierwszą osobą z którą gadałem byłeś ty… jakoś tak na czacie. Pamiętam, że zlewałem z jakiejś klaty czy coś.
Akcja „Uwolnić Wudiego” też była niczego sobie, no i w końcu ..::S::L::T::… które co prawda zdechło lecz na jego podwalinach pojawiło się coś innego [fakt, że zapewne nie na długo…] coś co zawsze chciałem robić [a jak już zostało zrobione… nie chce mi się…].
Zapewne narażę się kilku ludziom, ale będzie mi brakowało Twoich postów…. Chociażby takich jak ten co żeś teraz napisał. Przynajmniej było się z czego pośmiać. Fakt czasami przeginałeś, ale już taki widać miałeś „styl”.
No to jeszcze raz: na razie, trzymaj się.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 19, 2005, 20:57:15 pm »
Żegnamy cie Pedro będzie mi cie brakowało twoich postów, twojego stylu poprostu ciebie i będe promował Sony a na rwał laski na klate:).
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 19, 2005, 21:14:40 pm »




 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :shock:  :shock:  :shock:  :lol:  :lol:  :lol:

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 19, 2005, 21:29:25 pm »
Fajne, zwłaszcza ze jest komunikat o hotlinkowaniu
a co do pedra... to byla pierwsza osoba z tego forum do ktorej sie odezwalem...wogole nie rozmawialismy, moze czasem, ale sporadycznie... eh..on przynajmniej nie zachowywal sie tak wyniosle jak inni z forum...
A zreszta... pedro troche naklamal, ale przeciez nie on jeden. Zaloze sie ze wiele osob na tym forum kreuje sie na kogos kim nie jest.

---
skoro pedro to fernando, to ... kto jest na avku fernanda? :P

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 19, 2005, 21:42:04 pm »
Trzymaj się Pedro, a jak chcesz sobie poprawić opinię to nie wracaj ;-) Seeyou.

Tarniak

  • Gość
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 19, 2005, 21:59:17 pm »
Cytat: "Slay"
kreuje sie na kogos kim nie jest.

Eee, ja to bym takich pobanował... :roll:

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 19, 2005, 22:05:22 pm »
Aż sie łza w oku kręci. Ten temat to jak jak by w realu pogrzeb. :P  :twisted:  :twisted:

Cosmaty

  • Gość
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 19, 2005, 22:07:53 pm »
Cytat: "Tarniak"
Eee, ja to bym takich pobanował...


Przymus dodawania fotek do profilu :roll:  :lol:

Tarniak

  • Gość
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 19, 2005, 22:09:18 pm »
Cytat: "Cosmaty"
Przymus dodawania fotek do profilu

Ta, potem by się zaroiło od Michael'ów Douglas'ów i innych Robert'ów De Niro ;)

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 19, 2005, 22:16:41 pm »
Cytat: "Tarniak"
Cytat: "Cosmaty"
Przymus dodawania fotek do profilu

Ta, potem by się zaroiło od Michael'ów Douglas'ów i innych Robert'ów De Niro ;)

What?
My name is Reggie :lol:
Cholera, dostanę upomnienie za spam zapewne ale mam to gdzie, to będzie pierwsze upomnienie, przeżyję [;
[Tarniak: Miłosierny Tarniak, daje ci szansę chłopcze :)]

Cosmaty

  • Gość
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 19, 2005, 22:18:45 pm »
Cytat: "Tarniak"
Ta, potem by się zaroiło od Michael'ów Douglas'ów i innych Robert'ów De Niro


To wtedy z bana i po problemie :wink:
Kłamstwo nie popłaca. Ostrzega minister czegoś tam i coś.

//edit
Cytat: "Derek"
A poezji nienawidze tak jak nauczycielki od polskiego;P moze zmienie moje poglądy na świat;P


 :|

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 19, 2005, 22:33:10 pm »
Postanowiłem specjalnie ze względu na tą wzniosłą okazję napisać kilka słów od serca. Będzie to wiersz pod tytułem "Zatracenie".


Teraz już nic nie jest takie samo.
Mrokiem te dni zalane-krzyk, ciemność.
Gdzie jesteś?
Już odszedł-słowo, pustka.
Czas niczym rzeka swą niezmąconą siłą porwał nas i niszczy pamięci o Tobie zatracone chwile-upadek, cierpienie.
Gdzież są te słowa te chwile radości-"Sony" czy już nigdy nie doznamy tej mądrości?
Kamień niczym olbrzym, źdźbło trawy-Ken, nadzieja.
Teraz już nic nie będzie takie samo-...i tylko te pełne mroku dźwięki, ciągłej pustki głosy- "Nie lekceważ potęgi Nintendo."
Nicość...-szept, zatracenie.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 19, 2005, 23:02:16 pm »
kingboo to pierwszy wiersz który mi sie podobał. A poezji nienawidze tak jak nauczycielki od polskiego;P moze zmienie moje poglądy na świat;P

sory za spam

[Ależ proszę. Dajcie tylko znać jak już wszyscy się wpiszą, to usunę temat. A swoją drogą - Derek masz nieregulaminowy rozmiar avatara]

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 20, 2005, 15:44:45 pm »
Cytat: "Shadowek"
Seeyou.

allegro?  8)
a co do tematu.. może założymy forum SLT?:P

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 20, 2005, 18:43:25 pm »
Cytat: "Mikes"
a co do tematu.. może założymy forum SLT?

Taa... a jako admina ukonorujcie Don_Pedro na spolke z Wudim. Życze powodzenia :wink:

lupinator

  • Gość
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 20, 2005, 18:53:12 pm »
Narka Pedro, choć czasami przeginałeś ( ;) ) to byłeś fajnym kolesiem (i pewnie nadal jesteś)
Troche za bardzo poważnie potraktowałeś to wszystko ale moge to zrozumieć ;)

A co do SLT to zobaczycie ze za rok powali GO i będzie najlepszą stroną o konsolach (SONY) w Polsce ;) :) ;)

A ja z tego forum kiedyś tez odejdę (pewnie juz niedługo ;) ) ale zbanowany ;)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 20, 2005, 18:58:58 pm »
Żegan Pedro! Krótko się znaliśmy ale zdążyłem zobaczyć, że jednak jesteś wporzo. Rozumiem bardzo dobrze Twoje przywiązanie do SONY ale za bardzo brałes sobie to do serca, tu trzeba trochę dystansu :wink:


Cytat: "lupinator"
A ja z tego forum kiedyś tez odejdę (pewnie juz niedługo  ) ale zbanowany

Nie odchodź Lupi, jesteś jedną z osób, które naprawde polubiłem i bez Ciebie będzie mi się dużo gorzej pisało...

lupinator

  • Gość
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 20, 2005, 19:03:31 pm »
Cytuj
Nie odchodź Lupi, jesteś jedną z osób, które naprawde polubiłem i bez Ciebie będzie mi się dużo gorzej pisało...

Miło mi to słyszeć :) ;)

Cosmaty

  • Gość
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 20, 2005, 20:20:59 pm »
Cytat: "lupinator"
A ja z tego forum kiedyś tez odejdę (pewnie juz niedługo ) ale zbanowany

Cytat: "Ibra"
Nie odchodź Lupi, jesteś jedną z osób, które naprawde polubiłem i bez Ciebie będzie mi się dużo gorzej pisało..

Cytat: "lupinator"
Miło mi to słyszeć


A co na to Kaczyński :lol:

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 20, 2005, 20:28:38 pm »
Cytat: "lupinator"
A ja z tego forum kiedyś tez odejdę (pewnie juz niedługo ) ale zbanowany

Cytat: "Ibra"
Nie odchodź Lupi, jesteś jedną z osób, które naprawde polubiłem i bez Ciebie będzie mi się dużo gorzej pisało..

Cytat: "lupinator"
Miło mi to słyszeć


Lupi, słyszysz posty ? :) Postaraj się nie przeginać, bo też Cie bardzo lubie i chyba sam poprosze o bana jeśli odejdziesz :D ( Zapoczątkujemy reakcję łańcuchową ? Tarniak będzie miał dużo roboty :) )

Tarniak

  • Gość
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 20, 2005, 20:31:48 pm »
Ja tam z miłą chęcią poklikam wam BANy.

lupinator

  • Gość
Z rozdziału...depresja forumowicza?
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 20, 2005, 20:34:37 pm »
No co? :D
Pierwszy post był na temat, drugi był nie mój, a trzeci był uprzejmościowy.
----------
A zeby juz totalnie nie było nie na temat to napisze ze nie wiem o czym ma być ten temat :} (pozegnanie z Pedro?) i dlatego ciężko uznac czy oftopowałem bo mozna zaliczyc go do temtów o pozegnaniach....  :roll:
Od czasu upomnienia Tarniaka staram sie nie offtopowac :) :roll: