Autor Wątek: Hack//G.U. Rebirth  (Przeczytany 2656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Hack//G.U. Rebirth
« dnia: Stycznia 22, 2007, 14:23:18 pm »
Po 4 częściach mocno średniej serii gier spod znaku .Hack, developer wziął się za siebie i mamy przed sobą pierwszą część nowej sagi dziejącej się w The World - MMORPG w który spędzamy 90% czasu gry.
Jak zauważyłem po godzince grania to wydarzenia z G.U dzieją się po poprzedniej serii. W poprzedniej serii były problemy z jednym z mitycznych graczy który zabijając innych graczy w grze, powodował, iż w realnym świecie gracz ten wpadał w śpiączkę. Domyślam się(nie grałem we wszystkie części), że im sie to udało(ówczesny bohater miał na imie Kite i pojawiał się jako gł. bohater w każdej z części).
A nowa historia zaczyna się od momentu kiedy pewien nastolatek zaczyna swoją przygodę w grze, loguje się po raz pierwszy i zaczyna. W momencie materializacji w swiecie gry, zagaduje go 2 osób i proponują mu pomoc w grze - ten zgadza się. Idziemy na pierwsza misje a wspomniana dwójka uczy nas grać(o tym później). po wykonanej misji nasz bohater, Haseo, dostaje przedmioty za wykonaną akcję. "Wspaniałomyślna" dwójka "pomagaczy" zmienia front i chce nas zabić (PK - Player Killer) wyzywając nas jednocześnie od Noob'ów XD
jednak Haseo zostaje uratowany przez pewnego strzelca i pierwsze co mówi to :
"Welcome to [The World] "

Akcja przenosi się kilka miesięcy później gdzie widzimy Haseo jako wylevelowanego ziomka, trudniącego sie zajęciem PKK(Player Killer's Killer). Mamy tu kilkuminutową akcję z rozwalaniem kilku OK (ŚWIETNE !).
Potem dowiadujemy się, że znów jest pewien PK który zabijając gracza w grze powoduje jego śpiączke...
bohater idzie w miejsce gdzie ma pojawić się ten PK(o ksywie Triple-Edge). Triple Edge pojawia się i ... Tu niespodzianka dla graczy grających w poprzednią serię - Triple-Edge to ... KITE !!! gł. bohater poprzedniej części. (jakby ktoś chciał - tu jest wlaka Haseo z Triple-Edge http://youtube.com/watch?v=alk6HOPq4-k )
Haseo przegrywa walkę w Triple-Edge po jego ataku w Twiglight Bracelet("toto" hakuje kod gry), jednak Haseo ne wpada w śpiączke, jego gra się formatuje, a on sam dostaje ciekawego maila od poprzedniego wybawcy(ten strzelec)...


Nie powiem historia zapodana w pierwszej godzinie jest tak zintensyfikowana, że chce sie grać ! Czekam na wyjąśnienia czemu Triple Edge aka Kite, jest zły ;/

Grafika w tej części to nie taka popierdółka jak w poprzedniej serii - mamy tu zaimplementowany Cel-Shading podobny do tego z Digital Devil Saga, aczkolwiek tutaj jest on mooocno dopracowany - świetne .
tryb walki - kiedy mogliśmy biegac po całej planszy i walczyc - teraz możemy wrogów zachodzic od tyłu i zaczynac walkę jako strona rozpoczynająca. Same walki są ograniczone polem siłowym z którego nikt nie może wyjść(cos jak w Okami). Mamy tu kombosy specjale, specjalne zagrania które lubia Twoi towarzysze(jak robisz ich ulubione akcje to rosną im pasek morale - nie wiem jeszcze co sie stanie po napełnieniu go:P),.
Standardowo mamy tu Trade z KAŻDĄ postacia w grze - nieważne czy to NPC czy nie smile.gif
Poza tym kustomizacja broni i wieleeee innych...
Nie ma co ide grac ;]
A FF XII znów w cieniu ^^


Dla chętnych - świetny Trailer :
http://youtube.com/watch?v=jA2CJIF5KCwp


[Post Shmatana z forum PSX Extreme]

Recka w PE bardzo mnie zainteresowała, jest to Action RPG(coś w stylu KH) trailerek jest bardzo dobry, fabuła zapowiada się świetnie, niestety nie wiadomo czy gra wyjdzie w Europie ;/

Grał ktoś? Jak się prezentuje?