Autor Wątek: Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!  (Przeczytany 7047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

soolars

  • Gość
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« dnia: Grudnia 23, 2005, 14:28:33 pm »
Dostałem dzisiaj Network Adaptor'a z allegro. Zaczynam rejestracje w central station a tutuj proszą mnie o wpisanie Network Access Code ale nie mam zadnej karteczki z takim kodem, nie ma go instrukcji ( nie ma w niej nawet wznianki o takim kodzie) nie ma go w całym opakowaniu. Nie mam zadnego 14 cyfrowego kodu typu ********-******** !!!!!! Napiszcie moze źle szukam, gdzie go mieliście na jakiejs specjalnej kartce? Do Sony Polska nie zadzwonie bo powiedza ze nie obsluguja Network Adaptera a pomoc w UK jest tylko dla angoli....

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 23, 2005, 14:36:20 pm »
Sprawdź na urządzeniu.

soolars

  • Gość
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 23, 2005, 14:46:09 pm »
Niestety nie ma nic na NA oprócz numeru seryjnego ktory jest 7 cyfrowy a nie 14:(

_invictus

  • Gość
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 23, 2005, 15:29:38 pm »
jest na ostatniej stronie jednej z książeczek, w formie naklejki

soolars

  • Gość
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 23, 2005, 16:12:05 pm »
Mam trzy książeczki: grubą (Fr, It, Nl,De) oraz małą po angielsku. Jeszcze jeszcze drustronna zółta zawierająca ostrzezenia dot. użytkowania ale na zadnej z nich nie ma naklejki....

_invictus

  • Gość
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 23, 2005, 16:21:44 pm »
nie mam teraz dostępu do tej ksiązeczki, a wyglądała ona mniej więcej tak: format-a5 poziomy, na okładce było napisane chyba free access i reklama hardware arena online, szara z różowymi motywami...

za playstation.com: "If your PlayStation 2 does not have a built-in network connector, you should purchase a separate Network Adaptor (Ethernet) (for PlayStation 2). You'll find the Network Access Code and packaged alongside the bundled Network Access Disc and network cable."

poszukaj chłopie na googlach, to naprawde nie jest trudne, tylko trzeba odrobinę samozaparcia i chęci, nie ma lekko, nie zawsze dostaniesz wszystko pod nos ;)

soolars

  • Gość
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 23, 2005, 16:38:17 pm »
Znalazłem informacje na oficialnym forum playstation że brak Access Cod'u lub Access Disk'a zdarza się dosyć często! Nie wiem kto pakuje te pudełka, chyba kolesie z Wietnamu:) (nie obrażając mieszkańców tego kraju). Dowiedziałem się też że można uzyskac nowy AC wysyłając meila pod ten adres Help@UK.PS2CentralStation.com -  trzeba tylko podać numer seryjny konsoli oraz Network Adaptera. Swoją drogą powinienen wystawić negatywa kolesiowi tylko że on wtedy odwdzięczy tym samym.....

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 23, 2005, 16:44:25 pm »
Cytat: "soolars"
Swoją drogą powinienen wystawić negatywa kolesiowi tylko że on wtedy odwdzięczy tym samym.....

To jest własnie najgorsze w aukcjach - wystawiasz negatywa i masz 100% pewność, że też go dostaniesz, nawet jeśli wina leży w całości po jego stronie.

_invictus

  • Gość
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 23, 2005, 16:49:24 pm »
a to był używany NA?

soolars

  • Gość
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 23, 2005, 16:56:00 pm »
Nowy, był originalnie zapakowany, zadnych rys na śrubach od NA, płyta czysta bez skazy....

_invictus

  • Gość
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 23, 2005, 16:59:16 pm »
chyba 2 wyjścia widzę:
-albo zadzwonic [z tego co poczytałem to mailem nie wyślą Ci, ale mogę się mylić]
-albo szukać, szukać i szukać po książeczkach dołączonych do NA, ja ledwo co znalazłem swój NAC - była to naklejka wielkości ~6x30mm na tyle okładki ksiązeczki chyba rejestracyjnej

aha, zmień sobie rozmiar avka do regulaminowych zanim ostrzżeniem wymuszą to na Tobie 'z góry' ;)

soolars

  • Gość
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 23, 2005, 21:30:42 pm »
Jak chłopcy z Londynu nie podadzą mi tego kodu to załatwię go sobie inaczej. Mam taki pomysł. Idę do Saturna z cała rodzinką prosimy kolesia aby otworzył nam pudełko konsoli PsTwo. Zrobi to widzą rodzinkę chcącą kupić sobie zabawkę:) Podchodzę do konsoli oglądam ją spisuje do komórki,którą bede miec w kieszeni, serial konsoli i jej model. Dziękujemy kolesiowi wracam do chaty. Wchodzę na rejestracji konsoli w UK wpisuje serial konsoli numer i ze kupiłem ją właśnie dzisiaj. Czekam dwa tygodnie dostanie Network Access Code i do widzenia. Pozostaje tylko sie modlic ze numer ten nie będzie przypisany bezpośrednio do konsoli, a myśle że nie powinien być.
Niestety jak ktoś mnie robi w konia to ja tez jestem do tego zmuszony. Mam nadzieje ze koles który rzeczywiście kupi tę konsolę nie będzie chciał grac w sieci.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 23, 2005, 21:48:23 pm »
A czy Acces codu nie wysyłają po zarejestrowaniu konsoli na adres domowy? Ja miałem tak ,że odpaliłem network acces disk, zarejestrowałem podając to co miałem w książeczkach ,ale było to jakby konto nie do końca aktywowane (mogłem grać ,ale nie mogłem zrobić więcej niż jednego konta) po jakimś czasie dostałem pocztą list z UK (jeah) z numerkiem ,który wpisałem i miałem pełną aktywację

soolars

  • Gość
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 23, 2005, 21:57:51 pm »
Mnie access disk prosi o kod o nic więcej. Juz wczesniej zarejestrowałem moją konsolę tylko że do starych PS2 nie wysyłają access kodu tylko do nowych slimów. Wiem że po rejestracji wysyłają do domu access diska oraz kod którego potrzebuje i który ty własnie dostałeś z UK.

_invictus

  • Gość
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 24, 2005, 07:14:57 am »
@dcf - przysyłają PIN - NAC trzeba własnie wpisać podczas pierwszej rejestracji konsoli

@juraks - no nieźle żeście zrobili:/ ja bym na Twoim miejscu nie zgodził się na spisanie kodu z jakiejś konsoli , tylko przycisnął do muru sprzedawce, a co, niech dzwoni do Careline:)

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 26, 2005, 22:07:44 pm »
Panowie wiecie jak to jest ze slimem, mam zamiar kupić se właśnie slima i gdzie będą te papierki od Network Adaptora?

soolars

  • Gość
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 28, 2005, 01:47:43 am »
Cytat: "Juraks"
Powiedz mi jedno-NA był zapakowany w plastikowym ,przezroczystym pudełku(ala Memory Card),to pudełko bylo hermetycznie zamkniete(zgrzane na gorocą) czy też spięte zszywkami????Jeśli to drugie to zapomnij o Acces Code(miałem podobnie-tylko ja kupiłem osobiście w pewnym sklepie zajmującym się konsolami i akcesoriami,po około tygodniu tłumaczeń i upomonania się przepisano mi ów kod z nowiutkiej PS Two-ktos kto ją kupi i zechce sie zarejestrować może mieć mały kłopot :lol:
Więc pomysł z przepisaniem kodu z PS Two jest najszybszym rozwiązaniem....
A teraz drugi zonk .....po wpisaniu Acces Code i swoich danych poinformowano mnie (Sony)iż aby dokonać pełnej aktywacji konta musze wpisać kod pin ,który wyśla mi pocztą do góra 1-go miesiąca .....to było 8 sierpnia 2005 i nic(mimo kilku wysłanych maili do Admina Central Station o co chodzi i czemu nie dochodzi)ale cóż moje konto nadal jest aktywne a czas jaki mi pozostał do jego pełnej aktywacji wynosi około -100 dni(tak MINUS-nie ma to jak organizacja)
A z drugiej strony owa rejestracja nie była mi do niczego potrzebna ponieważ jest to wymagane tylko do grania przez siec w gry firmowwane przez Sony(Socom,WRC i coś tam jeszcze) ja jako maniak Monster Hunter nie potrzebuje owego konta na Central Statio bo nie korzystam z serwera Sony tylko Capcomu(podobnie z grami EA-Burnout,SSX,,ProEvolSoccer czy też Champions:Ret To Arms(mimo ze ta gra jest od Sony))


Mój NA jest był spięty nie zgrzewany... Swoją drogą po co sprzedają NA bez kodu? Ale mam to gdzieś bo właśnie gram w Battlefielda 2 MC i zadne kody nie są mi potrzebne.[/i]

Rykuzushi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-11-2004
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 18, 2006, 09:06:42 am »
Panowie wiecie jak to jest ze slimem, mam zamiar kupić se właśnie slima i gdzie będą te papierki od Network Adaptora?

Po zakupie pstwo powinieneś mieć w zestawie co najmniej dwie książeczki. Jedna czarno biała, miękka i gruba, zawierająca instrukcję obsługi konsoli. Druga natomiast kolorowa, cieńka, mniej więcej tej samej wielkości, jest to właśnie książeczka rejestracyjna. Na jej odwrocie, dokładnie ostatnia zewnętrzna strona, jest mała nalepka. Pisze dokładnie tam tak:
Your unique network access code is: xxxxxxx - xxxxxxx (gdzie x to odpowiednie cyfry)

To powinno pomóc wszystkim tym którzy chcą zakupić nową kosnolę. Jednak tu nadal jest mały problem!

Jeżeli kupujecie pstwo to prócz network adaptora nie macie żadnej dokumentacji zawierającej kod PIN (wymagany do grania właśnie przez sieć) i płyty NAD. Należy się wówczas zarejestrować albo przez tą książeczkę gdzie znajduje się network access code i wysłać pocztą, albo przez internet.

Ja wybrałem to drugie rozwiązanie, bo nie jestem miłośnikiem spacerów. PIN otrzymałem dokładnie po miesiącu czasu od rejestracji (zarejestrowałem się pod koniec czerwca), natomiast na NAD'a czekam do dzisiaj i się chyba nie doczekam... Pisałem wielokrotnie do central station, pisałem również do sony.pl, nawet do playstation.pl. Central station do dzisiaj się nie pofatygował mi odpisać, sony.pl odesłało mi odpowiedź od playstation.pl, natomiast jak pisałem wprost do playstation.pl to nie otrzymałem nic...niezłą tam politykę prowadzą. Proszę się już ich ponad pół roku by przysłali mi NAD'a i głucha cisza. Więc moje pytanie dotyczy NAD'a, czy jak ściągnę z netu piracką kopię, to czy uda mi się ustawić parametry sieci? Te NAD'y mają przydzielane każdy jakieś osobne numery, czy jak?
Solidarity didn't exist...it's only a empty word...only money and power had to be respected...

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Network Adaptor $ Network Access Code HELP!!
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 18, 2006, 11:59:23 am »
Cytat: "Rykuzushi"
Więc moje pytanie dotyczy NAD'a, czy jak ściągnę z netu piracką kopię, to czy uda mi się ustawić parametry sieci? Te NAD'y mają przydzielane każdy jakieś osobne numery, czy jak?


Musisz odpowiednim programem spachować gre.