Autor Wątek: graMy  (Przeczytany 6643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TheMichal

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 16-02-2004
  • Wiadomości: 351
  • Reputacja: 0
graMy
« dnia: Marca 19, 2006, 14:44:51 pm »
Co myślicie o tym programie o grach na TVN Turbo ? Wczoraj o 19 był pierwszy odcinek - jak na początek nie jest źle (nie oglądałem początku, nie zauważyłem konsolowych gier, ale może na początku jakąś dali)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
graMy
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 19, 2006, 15:02:04 pm »
Powiedz w jakie konkretnie dni i o której godzinie nadawany jest ten program, to z chęcią zobaczę co to takiego :) oraz ile trwa jeden odcinek?  :D

TheMichal

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 16-02-2004
  • Wiadomości: 351
  • Reputacja: 0
graMy
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 19, 2006, 15:13:36 pm »

papamarcin

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-01-2006
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
graMy
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 19, 2006, 15:33:16 pm »
Lakoniczny, torchę na siłę luzacki prowadzący-trza dać szanse programowi,może coś z tego będzie:)

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
graMy
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 19, 2006, 16:00:38 pm »
dzisiaj o 18 00 jest powtórka sam jestem ciekawy jak to wyglada bo jescze nie widziałem. Ale  dobrze że taki program powstał, takich projektów ogólno growych powinno być  coraz wiecej.
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
graMy
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 19, 2006, 18:56:04 pm »
Oglądałem i ..... Początek kiepski.Cztery gry nakrzyz i to same "hity" zamiast nowości,Red na gościa zapowiada "hiphopowy klimat" :? i strasznie krótki ale to dopieropierwszy program i wierze,ze z czasem sie rozwinie w dobra strone.A ten prowadzący to porażka :?
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
graMy
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 19, 2006, 22:42:22 pm »
Dokładnie też to dzisiaj obczajiłem i jakoś mi za bardzo nie podszedł i dlaczego nie było żadnych gier na konsole czyżby tylko gry na pieca miały się pojawiać hmmm. Jak narazie jest średnio może z biegiem czasu sie rozkręci zobaczymy. A z programów które bym polecił jest Rewiew Terrytory,  
 który leci na kanale HYPER są tam zarówno gry na pieca jak i na konsole a Miłosz i Tadeusz dają nieżle czadu, jednym słowem fajni prowadzący jeszcze raz polecam.
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

WujeK™

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
graMy
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 23, 2006, 09:02:56 am »
Ja tez ogladalem i nie jestem zachwycony zabardzo ale moze byc  8)
Najlepsza obrona jest atak!!!!
PW wYmIaTa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
graMy
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 24, 2006, 14:42:25 pm »
Cytat: "kazuyoshi"
Dokładnie też to dzisiaj obczajiłem i jakoś mi za bardzo nie podszedł i dlaczego nie było żadnych gier na konsole czyżby tylko gry na pieca miały się pojawiać hmmm. Jak narazie jest średnio może z biegiem czasu sie rozkręci zobaczymy. A z programów które bym polecił jest Rewiew Terrytory,  
 który leci na kanale HYPER są tam zarówno gry na pieca jak i na konsole a Miłosz i Tadeusz dają nieżle czadu, jednym słowem fajni prowadzący jeszcze raz polecam.
Najlepsze jest to, że Miłosz to Grabarz z Neo Plus!!! :D

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
graMy
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 26, 2006, 00:14:03 am »
no wiem  :wink:
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
graMy
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 26, 2006, 10:17:21 am »
ogladalem, srednie... ciekawe czemu gry na pc szarpia? nie maja dobrych piecow?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
graMy
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 08, 2006, 19:51:35 pm »
Ogladalem 2 odcinki. Program krotkomowiac beznadziejny. Gry sie tak zacinaja, ze obrzydzenie bierze. Toca u nich PC wyglada 100 razy gorzej niz na konsole :lol:  :lol:  :lol: no i ten beznadziejny wywiad z pedałkiem wesolowskim... a na koncu dostal gre diablo II i powiedzial do prowadzacego "Aaa, to ta nowa pilka?". Jedyne co mi sie podobało to wywiad z Brzozowskim. Spoko koles, no i fajnie zalatwil prowadzacego :p gdy powiedzial ze sciagneli tablice wynikow z top geara :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

TheMichal

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 16-02-2004
  • Wiadomości: 351
  • Reputacja: 0
graMy
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 10, 2006, 20:12:21 pm »
myślałem że pierwszy odcinek będzie tylko słaby, a później będzie lepiej. A tu jest tak samo - tragicznie. Prowadzący zgrywa luzaka, ale zamiast tego jest żałosny. Recenzję - krótkie, nic nie mówiące, ogólnie słabiutkie. Nic nie mówią o grafice, jakiś szczegółach, ciekawostkach, tylko gadają głupie (pseudo śmieszne) historie o redakcji (która raczej nie istnieje, bo takie recenzję zajmują 5min, gdy piszesz reckę po 20min gry). Żałosne scenki prezentera w plenerze (nie wiem po co był ten MiniCooper - chyba żeby w zapowiedzi coś dać). Goście głupi (oprócz tego rapera, który nieźle przygryzał prowadzącemu, reszta rozmów słaba, widać że prowadzący nie wali sztampowe pytanka z karteczki).

A najbardziej rzuca się w oczy płynność gier. Wszystkie pozycje tną się, jakby grali na Celeronie. Rozdzielczość PALowa, więc rozdziałkę/detale można zmniejszyć, a tutaj idzie góra 10fps. Nie liczę że będzie lepiej,bo ten program ma mieć taki styl, szkoda  :roll: