Autor Wątek: SOCOM i Internet w PS2  (Przeczytany 6647 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
SOCOM i Internet w PS2
« dnia: Września 28, 2005, 23:00:50 pm »
Mam zamiar założyć NETA w PS2 i grać online...zupełnie niewiem jednak jak sie za to zabrać! Mam PS2 slim i wiem tylko tyle że ma już wbudowany Network Adaptor...

po drugie mam zamiar zakupić SOCOMA(jedynke). Czy ktoś w tą część gra jeszcze w necie? Czy jest dobra? Czy jest dobra w singlu? Jak możecie dajcie indywidualne oceny w skali od 1 do 10

radzik

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 10-09-2005
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
SOCOM i Internet w PS2
« Odpowiedź #1 dnia: Września 29, 2005, 09:25:34 am »
Odrazu mówie ... Polacy grają w Socoma II wszyscy praktycznie ... niedlugo przezucamy się na Socoma III ale to pewnie potrwa ... i odrazu najlepiej kupuj Headseta bo bez niego .... powiedzmy szczeze ... niepogadamy.

Internet w PS2 ... to historia chyba omawiana wielokrotnie więc opcja "szukaj" wskazana

Powodzenia
http://e-psd.pl    - polskie tutoriale do photoshopa !

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
SOCOM i Internet w PS2
« Odpowiedź #2 dnia: Września 29, 2005, 14:26:21 pm »
eee...niejestem dobry w wyszukiwaniu...mozesz zapodać jakiś odnośnik? :wink:

selene

  • Gość
SOCOM i Internet w PS2
« Odpowiedź #3 dnia: Września 29, 2005, 17:02:11 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
eee...niejestem dobry w wyszukiwaniu...mozesz zapodać jakiś odnośnik? :wink:

Don, to naprawde w cale nie jest takie trudne... ;) Na gorze masz przycisk "Szukaj", musisz na nim kliknac lewym przyciskiem myszy, potem wpisac "Network Adapter" i wyskocza ci rozne tematy dotyczace on-line na PS2, np. takie jak ten:
http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=89&postdays=0&postorder=asc&highlight=network+adaptor&start=0
Proste, prawda? ;)

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
SOCOM i Internet w PS2
« Odpowiedź #4 dnia: Września 29, 2005, 17:41:02 pm »
Cytat: "selene"
Cytat: "Don_Pedro"
eee...niejestem dobry w wyszukiwaniu...mozesz zapodać jakiś odnośnik? :wink:

Don, to naprawde w cale nie jest takie trudne... ;) Na gorze masz przycisk "Szukaj", musisz na nim kliknac lewym przyciskiem myszy, potem wpisac "Network Adapter" i wyskocza ci rozne tematy dotyczace on-line na PS2, np. takie jak ten:
http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=89&postdays=0&postorder=asc&highlight=network+adaptor&start=0
Proste, prawda? ;)

Heh, nie siedze w tej technice....oto macie tu Pedra, człowieka nie potrafiącego azinstalować gier, defragmentacji zrobić i wogóle wszystkiego praktycznie...siedzenia w necie długo sie uczyłem i to mi dobrze(w miare)idzie...ogółem z komputerami do pracy mam żadko kontakt...Siedze na konsolach albo w internecie...albo wogóle nie siedze tyklo ide se w dal z dala od wszystkiego i wszystkich technologii :wink:

marox16

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2006
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
SOCOM i Internet w PS2
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 09, 2006, 19:15:15 pm »
jak grac w sieci ktos mi pomorze :(  :(