Autor Wątek: Która konsola panie?  (Przeczytany 4468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Która konsola panie?
« dnia: Lipca 27, 2006, 20:26:11 pm »
Mam pewien problem.
Moja konsola kończy swe żywoty (PS2) bo jak wiemy nei jest zbyt trwała.
Niektóre gry dziłają bdb a niektóre wczytują się niewiadomo ile.
Planuje kupić xboxa, jednak mam wątpliwości.
I tu kieruje się do was forumowych wyjadaczów o podpowiedź.
Ile jescze xbox (1) będzie suportowany przez M$, ale główny problem, który mnie męczy to czy lepiej poczekać na obniżenie cen next-genów i kupienie jednej z 3 konsolek n generacji czy wchodzić w kupno xboxa.
Który wybór będzie trafniejszy w przyszłości? :roll:
Aha, polecilibyście mi jakiś sklep (nie allegro) gdzie można tanio, pewnie zakupić xkloca?

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Która konsola panie?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 27, 2006, 20:56:12 pm »
support xboxa raczej nie bedzie juz wielki ale jest sporo perelek do zaliczenia na niego a do tego konsolka nie jest droga i malo awaryjna

virus343

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-07-2006
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Która konsola panie?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 27, 2006, 21:09:04 pm »
Proponuje dreamcasta - kupisz tanio na allegro, ,jest wiele super gier - w sam raz na caly okragly roczek (w najgorszym wypadku :D)

darekxx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-04-2005
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: 0
Która konsola panie?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 27, 2006, 21:11:09 pm »
ja proponuje pagazusa  :D  :D  :D
profil na xbox live gold: darekPOLSKA

"Bergkamp trafił bramką w słupek" - Dariusz Szpakowski (TVP)


Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Która konsola panie?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 27, 2006, 21:50:25 pm »
Odczekaj jeszcze okolo pol roku, zgormadż kasę i kup Nintendo Wii. Cena nie będzie zbyt wygórowana, a w bibliotece znajdą się po tym okresie czasu prawdziwe perełki.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Która konsola panie?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 27, 2006, 21:56:31 pm »
Dreamcast pada równie dobrze jak przerobione PS2... także odradzam, no chyba, że naprawdę jest to jakiś pewniak. Xkloc jest raczej martwy, ale ma dosyć dużą bibliotekę gier, niestety wiele z nich to multiplatformy/porty z PC. Zależy co lubisz.  Najlepiej spisz sobie listę gier na dane platformy i pomyśl w co warto zainwestować. Bo kupno jakiejś konsoli tylko dlatego, że w danej chwili jest tania mija się z celem, jeżeli nie będą interesowały Cię gry na nią. Ja osobiście radziłbym Ci poczekać na Wii- tania konsola, ciekawe rozwiązania, nie wymaga HDTV, ale zawsze jest to jedna wielka niewiadoma...

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Która konsola panie?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 27, 2006, 22:04:39 pm »
Xbox otrzyma może jeszcze pare gier godnych uwagi, choć zdecydowanie lepiej przejrzeć listę gier jakie już wyszły na X-a. Ja sam kupuję teraz za śmieszne pieniążki świetne gry, których jeszcze nie przeszedłem. Jest tego naprawde dużo i zabawa jest przednia.
Poza tym jest masa zabawy z emulatorami/programy  itp.
Obniżki cen next-genów bym się nie spodziewał, skoro dwie z nich jeszcze nie miało nawet premiery. X360 może stanieć przed premierą PS3 ale i to niepewne. PS3 będzie DROGIE, naprawdę drogie i tak zostanie jeszcze przez długi czas.
Zanim nowe konsole się naprawde rozkręcą minie sporo cczasu.
Mój ulubiony, naprawde godny zaufania  sklepik:
http://www.norbit.pl/xbox_hard.html

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Która konsola panie?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 27, 2006, 22:34:54 pm »
Xbox w gruncie rzeczy jest już martwy, jednakowoż jest sporo dobrych tytułów na niego :) Biorąc pod uwage, że prawdopodobnie interesują Cie current-geny, a nie np retro/handheldy, powinieneś przejrzeć listę najlepszych gier na Xboxa i GC, chyba że gry Ninny odpadają dla Ciebie na starcie, to bierz Xboxa, gry chodzą po śmiesznych cenach.
A kiedy zaliczysz najlepsze gry na Xboxa, będziesz mógł go odsprzedać, dołożyć troche kasy i kupić next-gena, jak stanieją ;)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 125
  • Reputacja: 6
Która konsola panie?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 28, 2006, 01:07:50 am »
Bierz xbox'a, maszyna ma powera nawet w obecnych czasach, dobrze go "oprogramujesz" i masz "domowe centrym rozrywki i multimediów" :wink:  Ja za miesiac wymieniam swojego hd 80GB na 320GB i bedzie juz całkiem maszyna jak "ta lala". :wink:

Arin

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-08-2004
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Która konsola panie?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 28, 2006, 07:25:08 am »
Bierz albo Xboxa albo poczekaj ok. 3 miesięcy na Wii. W przypadku tej drugiej konsoli, od razu będziesz miał do dyspozycji całą bibliotekę gier z Gacka.

Jest jeszcze GC, który chodzi w cenie gry ale zastanów się czy lubisz gry od Ninny. Ja mimo wszystko wolałbym jednak dozbierać trochę kasy do Wii, które na starcie nie powinno przekroczyć 800 zł (Australia :) ).

Na twoim miejscu kupiłbym od ręki Xboxa, przedłbym kilka perełek a w październiku sprzedałbym konsolke i kupił Wii (co i tak zrobię  :wink: ).