Autor Wątek: Jaką grę ostatnio skończyliście?  (Przeczytany 6923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 835
  • Reputacja: 81
Jaką grę ostatnio skończyliście?
« dnia: Października 05, 2006, 11:20:24 am »
Co ostatnio ciekawego skończyliście i możecie polecic z czystym sumieniem?:)
Ja wczoraj ukończyłem Spartan: TW (PS2) i muszę przyznac, że pomimo początkowego sceptycznego podejścia do tej gry - po doświadczeniach z GoW, które zawiodło mnie na całej linii, jak dla mnie przereklamowany do bólu tytuł, głównie poprzez wtórnośc polegającą na zabijaniu kolejnych partii przeciwników, co na dłuższą metę nuży i to bardzo - muszę przyznac, że Spartan to jedna z najlepszych gier w jakie mi dane było grac na PS2. Pomimo tego, że mamy tu do czynienia z czystym slasherem, to znajdziemy tutaj poza zadaniami stricte wyżynającymi, również takie, w których musimy czy to uratowac kogoś, czy też pomóc jakiejś osobie/osobom, a walki z bossami (zwłaszcza szefem Duńczyków) to czysta poezja.:) Im dłużej się gra tym chęc na dalsze przygody naszego bohatera wzrasta, a niestety te kończą się zbyt szybko `10h. No i te loadingi między poziomami zabijają.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Re: Jaką grę ostatnio skończyliście?
« Odpowiedź #1 dnia: Października 05, 2006, 12:55:29 pm »
Cytat: "RyoHazuki"
Co ostatnio ciekawego skończyliście i możecie polecic z czystym sumieniem?:)
Ja wczoraj ukończyłem Spartan: TW (PS2) i muszę przyznac, że pomimo początkowego sceptycznego podejścia do tej gry - po doświadczeniach z GoW, które zawiodło mnie na całej linii, jak dla mnie przereklamowany do bólu tytuł, głównie poprzez wtórnośc polegającą na zabijaniu kolejnych partii przeciwników, co na dłuższą metę nuży i to bardzo - muszę przyznac, że Spartan to jedna z najlepszych gier w jakie mi dane było grac na PS2. Pomimo tego, że mamy tu do czynienia z czystym slasherem, to znajdziemy tutaj poza zadaniami stricte wyżynającymi, również takie, w których musimy czy to uratowac kogoś, czy też pomóc jakiejś osobie/osobom, a walki z bossami (zwłaszcza szefem Duńczyków) to czysta poezja.:) Im dłużej się gra tym chęc na dalsze przygody naszego bohatera wzrasta, a niestety te kończą się zbyt szybko `10h. No i te loadingi między poziomami zabijają.




Z kolei dla mnie spartan jest bardzo przeciętny. Na początku bardzo fajny, później zabija wtórnością. Nuda, błędy w kodzie które czasami uniemożliwiają dalsze przechodzenie misji, czasami hardkorowe momenty. Spartan jest przereklamowany. Im dłużej się gra tym mniejsza chęć na granie dalej myśli się o tym żeby już jaknajszybciej ją skończyć i odstawić na półkę. Lubię slashery męczyłem świetne devile, przeszedłem GOW-a, w Dynasty Warriors też długo grałem, jednak Spartana uważam za przeciętnego.
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

mateo

  • Gość
Jaką grę ostatnio skończyliście?
« Odpowiedź #2 dnia: Października 06, 2006, 09:56:05 am »
Wczoraj ukończyłem Secret of Mana na SNES'a
Sam niewiem ile było na liczniku gry (nie ma godzin podanych)
Gre katowałem naprawde długo.....aż do końca  :)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Jaką grę ostatnio skończyliście?
« Odpowiedź #3 dnia: Października 06, 2006, 15:27:22 pm »
A ja skonczylem po raz n-ty Jak 2: Renegade. I chyba nikomu nie musze mowic, jak swietna jest ta gra.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 835
  • Reputacja: 81
Jaką grę ostatnio skończyliście?
« Odpowiedź #4 dnia: Października 14, 2006, 14:54:33 pm »
Własnie skończyła się moja przygoda w LocoRoco. Gra jest genialna, co zresztą potwierdziły nasze magazyny konsolowe w swoim czasie, aczkolwiek trochę zbyt krótka. 40 poziomów - Exit ma 100! :shock:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Adam50000

  • Gość
Jaką grę ostatnio skończyliście?
« Odpowiedź #5 dnia: Października 22, 2006, 13:07:05 pm »
Ja ostatnio skończyłem Lemingi na PSP

Adam50000

  • Gość
Jaką grę ostatnio skończyliście?
« Odpowiedź #6 dnia: Października 22, 2006, 16:43:17 pm »
Który level masz w Exit. Ja jest na 59

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Jaką grę ostatnio skończyliście?
« Odpowiedź #7 dnia: Października 22, 2006, 16:44:36 pm »
Dzisiaj skonczylem Onimusha 3- bardzo fajna gierka, polecam.