Autor Wątek: CIVILIZACJA IV  (Przeczytany 3445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
CIVILIZACJA IV
« dnia: Listopada 13, 2006, 21:56:13 pm »
hej, kto z was przycina czasem w tą prześwietną grę?
macie ochotę o niej pogadać?
proszsz zatem!

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
CIVILIZACJA IV
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 17, 2006, 00:05:42 am »
Oj swego czasu cialem mocarnie we wszystkie dostepne Civilization (wyjatkiem bylo Colonization, ktore mnie nie wciagnelo ;)

IV jak dla mnie jest swietna pozycja, myslalem, ze przez bajerancka grafe civ'ka straci klimat, ale jednak sie mylilem. Co prawda ostatni raz gralem dawno temu, ale skoro, kun, odswiezyles temat to moze siegne po nia w wolnym czasie? :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
CIVILIZACJA IV
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 17, 2006, 08:28:19 am »
good man yourself Pallik!

:D

ja swoimi chińczykami zdążyłem już ukończyć tą pozycję.
zrzucanie atomówek na wrogie miasta, to jest to!

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
CIVILIZACJA IV
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 31, 2006, 18:52:24 pm »
mówiac szczerze to w IV jeszcze nie gralem przypomina mi się wiele godzin z I na amisi no i civilization II na PSX mimo kiepskiej grafiki grało się świetnie ech...

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 836
  • Reputacja: 81
CIVILIZACJA IV
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 01, 2007, 20:53:35 pm »
Cytat: "dydol"
mówiac szczerze to w IV jeszcze nie gralem przypomina mi się wiele godzin z I na amisi no i civilization II na PSX mimo kiepskiej grafiki grało się świetnie ech...

Żałuj, żałuj. Ja w Civ gram również od czasów Amisi i muszę przyznac, że po beznadziejnej trójce, w którą to pograłem "aż" 10 minut i wyłączyłem, podchodziłem do czwartej części z dużą rezerwą. Jednak już pierwsze minuty spędzone z tym tytułem przypomniały mi stare, dobre dzieje, w ktorych to zagrywałem się dniami i nocami w Civilization. Naprawdę gra się kapitalnie. Wymagania tej gry to osobna, co prawda, bajka. Jednak warto dokupic trochę ramu, aby chodziło wszystkie pięknie i sprawnie, a co najważniejsze szybko.:) Szkoda tylko, że wzorem Medieval'a nie ma Polaków. Ponoc ma to się zmienic w Civ5.:)

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl