Autor Wątek: TIMESHIFT  (Przeczytany 3944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szpynda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-01-2007
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
TIMESHIFT
« dnia: Listopada 02, 2007, 22:46:13 pm »
Witam!
Jak Wam się podoba Timeshift?Nabyłem dziś pełną wersję i właśnie zagłębiam się w misje ;)
Graficznie nawiązuje do GoW ale to nie ten silnik i wygląda to trochę inaczej.Na początku krótka historyjka co jak i dlaczego i zaczynamy z uszkodzonym "kombinezonem".Przez misje jesteśmy prowadzeni sprawnie i szybko.Szybko też dostajemy mozliwość regulowania czasu.W czasie walki trochę można się zamotać.Kwestia treningu.Sterowanie prawie identyczne jak w OrangeBox.Nie ma więc problemu. Trochę wkurza to, że drzwi otwierają się przed tobą same.No i w przeciwników trzeba władować sporo ołowiu.A i tak potrafią 2x wstać.Dziwny efekt gdy weźmiesz widok w zbliżeniu twoje oczy po chwili łapią ostrość.Jakbyś był starym geriatrykiem.Dźwięk broni trochę dziwny ale po chwili już tylko strzelasz i nic więcej się nie liczy :). Co do muzy to jakoś jej nie słychać.Interakcja z otoczeniem całkiem ok.Odłupują się kawałki ścian i takie tam.
Dopiero co skończyłem OrangeBox i mam dość FPSów na długo chyba(do jutra zapewne).Po połgodzince grania daję 8/10 tak na zachęte.HL2 to nie jest napewno.
 A jak Wasze wrazenia? Jaka jest Wasza opinia?
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2007, 23:30:26 pm wysłana przez szpynda »

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: TIMESHIFT
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 03, 2007, 02:11:58 am »
moja opinia jest taka, ze patent z czasem jest kozacki i prosze cie bys napisal cos o nim wiecej :cool:

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: TIMESHIFT
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 03, 2007, 02:43:31 am »
moja opinia jest taka, ze patent z czasem jest kozacki i prosze cie bys napisal cos o nim wiecej :cool:

kozacki jest ale stanowczo za krótki (za szybko go ubywa)

szpynda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-01-2007
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: TIMESHIFT
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 03, 2007, 19:37:57 pm »
Faktycznie cakiem szybko go ubywa.Masz do wyboru 3 opcje z czasem.Fajnie jest podejść do kolesia i wyjąć mu giwerę z rąk.He he, jest zaskoczony trochę zanim zginie :)