Autor Wątek: The Bourne Conspiracy  (Przeczytany 4244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
The Bourne Conspiracy
« dnia: Maja 09, 2008, 20:02:27 pm »
Zassałem demko z PSS i musze powiedziec ze w moim odczuciu gra wypada całkiem dobrze. Jest bardzo filmowa, grafa całkiem spoko, QTE's jest dużo, ale to miało raczej takie byc szybkie i filmowe :) Głowny bohater jest nawet podobny do aktora  :eek: Co o tej grze sądzicie? Ja bym ją chętnie wypożyczył :P
Opublikowane: Maj 09, 2008, 19:58:44
premiera w Europie 27 czerwiec

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: The Bourne Conspiracy
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 10, 2008, 08:58:29 am »
Po zapoznaniu się z demkiem stwierdzam, że lepiej obejrzeć sobie trylogię filmową niż grać w tę "filmową" gierkę...
Słabe :-x

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 855
  • Reputacja: 82
Odp: The Bourne Conspiracy
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 10, 2008, 15:29:09 pm »
Też ściągnałem demko, 1,6gb! :twisted: i bardzo żałuję. Co gorsze, jako fan Bourne'a, jestem strasznie rozczarowany. Ta gra to będzie totalne dno. Nie da się tutaj wczuc w bohatera i poczuc klimatu, bo co chwilę są albo kretyńskie cut scenki albo jeszcze bardziej kretyńskie QTE, góra na pół sekundy!? i loading. Kto to wymyślił? Kamera też bez komentarza. Pomijam już kwestię graficzną, która Uncharted może buty czyścic.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: The Bourne Conspiracy
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 10, 2008, 16:03:14 pm »
Mi sie gra na poczatku bardzo podobala, dopoki nie widzialem jak on strzela z pistoletu :P
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: The Bourne Conspiracy
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 10, 2008, 20:27:50 pm »
Gra na którą bym wydał 50zł nie więcej!
Yeahh, me and hate that's an odd couple

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Bourne Conspiracy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 04, 2008, 18:29:58 pm »
Robert Ludlum's The Bourne Conspiracy Review
http://xbox360.ign.com/articles/878/878907p1.html

Cytuj
8.0    Presentation
The flashback format and retelling of The Bourne Identity movie is handled well, as are the interactive cutscenes.
7.0    Graphics
While the character models are large and the environments are detailed, camera angles, clipping, collision detection and warping can hamper the visual strength of the game.
7.5    Sound
Vocal performances are good and the music serves to draw you into the title and feel as though you're playing sections of the movie.
7.5    Gameplay
Hand to hand combat is excellent for the game. Unfortunately, shooting sections are particularly weak and driving is truly poor. The Bourne Instinct is practically useless as well.
6.0    Lasting Appeal
Although there's three difficulty levels, you unlock just about everything there is with one playthrough. After that, you're simply grinding for achievements.

7.5   OVERALL

Średnia z gamerankings: 78.3%
http://www.gamerankings.com/htmlpages4/941631.asp

Spodziewałem się bardzo przeciętnej gry, a jest całkiem nieźle :)

Spidey^

  • Gość
Odp: The Bourne Conspiracy
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 05, 2008, 16:19:24 pm »
W The Bourne Conspiracy 5GB instalka! :D

Zastanawia mnie czemu developerzy nie wykorzystują dynamicznego bufora dyskowego tylko brną w te instalki. Tak chociażby działał Uncharted, mimo że instalki nie było dało się zauważyć że dysk podczas gry pracuje niemal cały czas. To po to każdy posiadacz PS3 pozbawiony jest tych kilku GB, żeby twórcy z tego korzystali, szkoda że robią to tylko developerzy od Sony.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: The Bourne Conspiracy
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 05, 2008, 16:36:54 pm »
W The Bourne Conspiracy 5GB instalka! :D

Zastanawia mnie czemu developerzy nie wykorzystują dynamicznego bufora dyskowego tylko brną w te instalki. Tak chociażby działał Uncharted, mimo że instalki nie było dało się zauważyć że dysk podczas gry pracuje niemal cały czas. To po to każdy posiadacz PS3 pozbawiony jest tych kilku GB, żeby twórcy z tego korzystali, szkoda że robią to tylko developerzy od Sony.

Osobiście w UDFie wolałbym instalkę, jej brak objawił się w niektórych miejscach doczytującymi się teksturami tuż przed nosem i napęd sporo chodzi :).

Co do Bourne'a nie spodziewałem się hitu więc za bardzo nie ubolewam, że wyszedł z tego średniak ;).

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: The Bourne Conspiracy
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 05, 2008, 17:09:44 pm »
Pograłem przeszedłem trzy razy demko i tak
Grafika ujdzie nie jest źle nie jest też super ślicznie prostota akurat do tej gry pasuje, ale mogliby popracować nad otoczeniem takie jakieś drętwe i puste.

Muzyka motyw przewodni z filmu, w czasie walki miksy wałków z filmu itp,

Sterowanie troszke dziwne ale idzie się przyzwyczaić . Kamera to jakaś parodia nic ale to kompletnie nic nie idzie zauważyć przy tym koncie widzenia. Ponadto bieganie z bronią to kpina. Druga sprawa to taka że gra wygląda bardziej na film z interaktywnymi wstawkami typu przyciśnij X by bohater zrobił unik, czy zaciągnął ręczny pod tym względem gra mi przypomina Indigo.

Gameplay taki sobie o ile walka wręcz ciekawa o tyle strzelanie zwalone poprzez denną kamere tutaj ogromny minus.

Brakuje mi twarzy Damona szkoda że nie dał się prześwietlić. Ponadto ta gra nie opowiada o zabójcy co stracił pamięć a o mEGA BOHATERZE który na dodatek jest nieśmiertelny takie odniosłem wrażenie.

Jako że trylogie Bourne'a obejrzałem po trzykroć uwielbiam soundtrack zakupie gre ale jak stanieje do 100zł bo 180zł nie jest warta. Przede wszsytkim niech poprawią kamere bo psuje odbiór.