Autor Wątek: Problem z Neostrada Plus  (Przeczytany 19637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

El_Toro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
Problem z Neostrada Plus
« dnia: Maja 16, 2004, 12:50:11 pm »
Mam duzy problem z Neostrada Plus 320. Zestaw instalacyjny dostalem juz kilka dni temu ale do dzisiaj nie udalo mi sie polaczyc. Problem wyglada nastepujaco - dioda ADSL nie swieci sie. Dioda PWR swieci sie na zielono. Wszystko jest podlaczone jak w instrukcji, przy instalacji tez nie bylo zadnych problemow - wykrylo modem. Dodam iz posiadam modem Sagem F@st 800. Dzwonilem na infolinie TP i powiedzieli mi ze wszystko powinno dzialac bez najmniejszych problemow poniewaz linia jest juz gotowa (zkrosowana czy cos). Poradzili mi udac sie do telepunktu w celu wymiany modemu. Ale problem jest ten sam (troche watpie abym 2 razy dostal uszkodzony modem). Czy mial ktos kiedys cos takiego ? Komputer w pelni spelnia wymagania sprzetowe. Prosze o pomoc. Mam straszny napal na ssanie filmikow z E3 a tu takie cos ;(



cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Problem z Neostrada Plus
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 24, 2004, 20:08:59 pm »
o tak, tak odpowiadajcie, bo też mam zamiar niedługo stać się szczęśliwym (albo i nie) posiadaczem Neostrady, więc rozumiecie o co mi chodzi... :arrow:

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Problem z Neostrada Plus
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 07, 2004, 10:32:52 am »
huh nomanie wczoraj bylem u znajomej ktora miala identyczny problem tylko z takim wyjatkiem ze jej dioda ADSL sie swiecila , tak samo jak PWR czyli niby wszystko ok,ale niestety nie ma polaczenia z netem,probowalem co sie da i no i nic,zadzwonilem wkoncu na infolinie oni na bierzaco jak dzwonilem instruowali mnie nawet sprawdzali cos tam u siebie i po dluzszym czase kombinowania powiedzieli ze zapisza reklamacje,trzeba zadzwonic nastepnego dnia(czyli jak to pisze to bedzie juz dzis po poludniu:P),a tzw.reklamator odpowie co i jak ... huh niomanie sie zobaczy ło co komon

JJJ

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 2
Problem z Neostrada Plus
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 07, 2004, 14:21:37 pm »
hmm mam neostrade + od ponad roku i nieraz cos takiego zdaza sie...sprawdz dokladnie czy kable sa dokladnie dopiete do gniazdek,przedmuchaj pare razy kazdy slot...odlacz modem od kompa podepnij go jeszcze raz,odczekaj z 5 minut i czekaj...jak nie pomoze to juz masz pecha
bajlando trwa!