Ankieta

Która skradanka jest lepsza?

Metal Gear Solid 3: Snake Eater
5 (83.3%)
splinter cell: chaos terrory
1 (16.7%)

Głosów w sumie: 5

Głosowanie skończone: Maja 03, 2005, 17:14:21 pm

Autor Wątek: MGS3 vs. splinter cell: ct.  (Przeczytany 4963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
MGS3 vs. splinter cell: ct.
« dnia: Maja 03, 2005, 17:14:21 pm »
Kt.óra z tych 2 gier jest wg. Ciebie lepsza? I dlaczego właśnie ta?

<temat zalozylem poniewaz w innym temacie byly dyskusje na ten temat (a nie powinno ich tam byc)>


Wg. mnie lepsza skradanka jest MGS3, poniewaz przebija SC o glowe w wielu wzgledach- ciekawie umiejscowiona akcja (dżungla, a nie tam jakies miasta czy budynki), masa smaczkow i ciekawych patentow, oraz FABUŁA!! Tego brakuje SC- rozwinietej i ciekawie przedtsawionej fabuly. W MGS3 (zreszta w kazdej czesci z seri MGS rowniez tak jest) fabula jest rozbudowana i odpowiada cala HISTORIE. Natomiast w SC fabula ogranicza sie do: ktos chce zabic/porwac albo zniszczyc swiat.

Tak wiec: Metal Gear Solid 3

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
MGS3 vs. splinter cell: ct.
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 03, 2005, 17:16:34 pm »
Słuchaj stary ostatni dalem taki sam temat i nie wiem dlaczego,ale zainteresowanie bylo nie duze.Ja osobiscie wole MGS za fabule,przekaz i glebie.SC tez jest dobre,ale tylko na jeden raz

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
MGS3 vs. splinter cell: ct.
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 03, 2005, 17:21:08 pm »
Cytat: "Duch"
Słuchaj stary ostatni dalem taki sam temat i nie wiem dlaczego,ale zainteresowanie bylo nie duze.Ja osobiscie wole MGS za fabule,przekaz i glebie.SC tez jest dobre,ale tylko na jeden raz

Nie znalazlem takowego.

Player01

  • Gość
MGS3 vs. splinter cell: ct.
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 03, 2005, 17:22:49 pm »
Hubi- chyba nie bardzo grales w nowego SC, bo jest tam duzo wiecej srodowisk.
Pytanie jest o najlepsza skradanke, a nie ma lepszego gracza w chowanego niz Sam Rybak, wszystkie akcje ktore robi dzieki ktorym moze sie SKRADAC i wykanczac przeciwnikow sa po prostu idealnie wpasowane i idealnie odwzorowuja to co powinien robic prawdziwy komandos (co z tego ze Snake jest swietna postacia osadzona w swietnych realiach- skoro nie potrafi sie tak dobrze SKRADAC?). Nie widze sensu tej dyskusji, jedni napisza ze najlepszy jest MGS3 bo cos tam slyszeli, inni napisza ze jest najlepszy bo nie grali w nowego SC, a jeszcze inni napisza ze jest najlepszy bo nie odrozniaja lepszej gry od lepszej skradanki, tyle.

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
MGS3 vs. splinter cell: ct.
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 03, 2005, 17:24:27 pm »
Dokladnie 3 dni temu mialem taki sam temat i wygral MGS!Mam nadzieje,ze Twoj(temat) bedzie sie cieszyl wiekszym zainteresowaniem!

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
MGS3 vs. splinter cell: ct.
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 03, 2005, 17:28:54 pm »
Player 1 widocznie nie grales w nowego metala!Czy w SP znajdziesz takie swietne patenty jak;kamuflaz i leczenie odniesionych ran!Powiem ci jedno nie wszystkich rajcuje szpagat nad glowa jakiegos typa czy wkladanie kamery pod drzwi

Tarniak

  • Gość
MGS3 vs. splinter cell: ct.
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 03, 2005, 17:31:39 pm »
Ej dobra, koniec tego: http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=354 ten topic jest równie dobry do tych batalii. Koniec. A w ogóle to nie pisz tytułu gry jeśli tego nie potrafisz zrobić dobrze. Masz nawet poprawnie na głównej stronie GameOnly.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
MGS3 vs. splinter cell: ct.
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 03, 2005, 18:47:30 pm »
MGS za fabułę i postać Snake'a. 1000 różnych ruchów Sama mnie nie przekonuje.