Autor Wątek: FPP  (Przeczytany 3292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
FPP
« dnia: Listopada 12, 2006, 22:26:56 pm »
czyli jedna z glownych broni blacharzy przeciwko konsolowcom, ale czy w dobie wylewu fpp na konsole ma to jeszcze znaczenie??? no coz tutaj mozna dyskutowac o FPP ale tych pecetowych wlasnie :D

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
FPP
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 13, 2006, 10:19:10 am »
kiedys dawno juz grałem w Unreala sieciówke .Zabawa była przednia , mimo że grafa jak na dzisiejsze czasy jest dość prymitywna . Rok Temu dośc sporawo pocinało się w Painkillera ale zaciąłem się w jednym miejscu i giere odinstalowałem . Tyle doświadczenia  :lol:  .Obecnie jestem na poszukiwanianch dobrego RTS a'la Warcraft # Może Walker poradzisz koledze w potrzebie ? :wink:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
FPP
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 13, 2006, 15:29:26 pm »
Wolfenstein 3D Jedna z pierwszych gierek na PC jakie w życiu grałem (wcześniej był chyba Paperboy...). Zaliczona pare razy podczas ,,lekcji informatyki''.
 Doom - klasyk, gierka przy której jako growy noob zagrywałem sie po nocach.
 Quake II - Nie dane mi było jej skonczyć, nie wciagneła mnie, i raczej juz nie wciagnie
 Unreal skończona kilkakrotnie, jeden z pierwszych oryginałów na mojego PC, światna muza, grafa, klimat. Nawet w dzisiejszych czasach czasem lubie sobie odpalic ten tytuł.
 Unreal Tournament, gierka którą rozbrajałem prze ponad 2 lata. Dziesiadki godzin spędzonych w kafe na starciach z kumplami. Głównie  Quake ]I[, tytuł przeszedł u mnie bez większego echa, troszeczke pograłem ze znajomymi i wróciliśmy do UT.
Deus Ex- gierka która najbardziej odbiła mi sie na psychice:] światna fabuła, , grafa klimat.

To bedzie wszystko....chyba...
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Anonymous

  • Gość
FPP
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 13, 2006, 15:34:04 pm »
Ja osobiście uwielbiam gry FPP .Halo. Half Life ,Far Cry mnie cieszy to ,że gra Gears Of War nie jest FPP .Wczasach Psx nielubiałem tego typu gier ale przesiadka na nowszą generacje Ps2 Xbox czy Gc ukazała ,że gry tego typu są wspaniałe .

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
FPP
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 13, 2006, 15:40:40 pm »
Jedyne PFF na PC jakie mnie wciągnęło- AVP (obie części), oraz Quake 1 i 2- fajniutkie.

No i Jedi Knight (wszystkie części).

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
FPP
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 10, 2007, 13:20:42 pm »
Świetnym fpp, jednym z najlepszych, jest Shogo, ma także genialną muzykę... :D

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
FPP
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 11, 2007, 05:56:10 am »
Wolfenstein Enemy Territory  darmowy FPS on-line :twisted:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: FPP
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 10, 2009, 11:57:35 am »
Ogólnie w tym segmencie PC ma się zdecydowanie lepiej niż konkurencja. Fakt, PS3 ma swego Killzone2 , x360 Halo, jednak całą reszta Bractwa Zakonu Head Shotów ukazuje się jako tytuły wieloplatformowe (PS3, x360 i PC właśnie). Z tym, że owe gry FPP jak słynne CoD4: MW na komputerze są dużo tańsze i ładniejsze wizualnie. A i PC ma kilka swoich mocnych tytułów na wyłączność jeśli chodzi o tenn gatunek - wystarczy wspomnieć o Crysis, czy STALKER.