Autor Wątek: Problem z głośnikami  (Przeczytany 3113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Problem z głośnikami
« dnia: Marca 24, 2009, 17:00:16 pm »
Mam problem z Głośnikami Logitecha Z-5500 Digital, chodzi o to że ostatnio podłączyłem je do prądu bo z reguły mam je wyłączone i włączam na zmianę ze słuchawkami i podczas włączania migła mi tylko lampka na panelu sterowania i było po wszystkim.Od tej pory po włączeniu do prądu nie ma żadnej reakcji, nic nie działa.Nie mam zielonego pojęcia co się stało, czy może jakiś bezpiecznik się przepalił czy coś, co myślicie.Gwarancji niestety już nie mam.Gdzie takie rzeczy można naprawić?

Jack

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-09-2004
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z głośnikami
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 24, 2009, 17:38:57 pm »
Zobacz z tyłu suba bezpiecznik.

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Problem z głośnikami
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 24, 2009, 18:19:00 pm »
Mam problem z Głośnikami Logitecha Z-5500 Digital, chodzi o to że ostatnio podłączyłem je do prądu bo z reguły mam je wyłączone i włączam na zmianę ze słuchawkami i podczas włączania migła mi tylko lampka na panelu sterowania i było po wszystkim.Od tej pory po włączeniu do prądu nie ma żadnej reakcji, nic nie działa.Nie mam zielonego pojęcia co się stało, czy może jakiś bezpiecznik się przepalił czy coś, co myślicie.Gwarancji niestety już nie mam.Gdzie takie rzeczy można naprawić?
O ile cię dobrze zrozumiałem, to głośniki wyciągałeś i wkładałeś do gniazdka, miałem podobną sytuację z moimi głośnikami z Creativa 2.1. Przez takie wkładanie i wyciąganie coś mi się w nich spieprzyło czyli z ni z tego ni z owego przestały działać, poszedłem z nimi do kumpla aby je sprawdził bo się na tym zna. Dowiedziałem się że wszystko szlag trafiło... Oczywiście u ciebie może być co innego.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Problem z głośnikami
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 24, 2009, 19:30:10 pm »
Pocieszyłeś mnie strasznie Ubol :cry: I to zdanie na końcu "Oczywiście u Ciebie może być co innego" :lol:

@Jack
Jak ten bezpiecznik wygląda, patrzyłem z tyłu ale tam nic nie ma, same wtyczki i kable
: Marzec 24, 2009, 19:19:21 pm
Znalazłem ten bezpiecznik, nie wiem czy się spalił czy co.Jutro jak znajde gdzieś w sklepie to kupie nowy.Oby pomogło :sad:

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Problem z głośnikami
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 24, 2009, 19:39:18 pm »
Jak ten bezpiecznik wygląda, patrzyłem z tyłu ale tam nic nie ma, same wtyczki i kable
Jak się dobrze orientuje to on jest chyba w środku subwoofera...