Autor Wątek: Sacred 2  (Przeczytany 13686 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Coiler

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-05-2004
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 0
Odp: Sacred 2
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 16, 2009, 21:32:49 pm »
napiszcie coś na temat wersji konsolowej, w wersje na pc grałem około 40h i miałem już dosyć . Te durne komentarze postaci, questy bez płciowe, ogólnie nie zachwyciła mnie. Wolałem sobie odświeżyć Diablo1...
I can see what you see not visions milky then eyes rot. When you turn they will be gone,wisphering their hidden song. Then you see what can not be shadows move where light should be. Out of darknees out of mind cast down into the Halls of The Blind!

Tango

  • Gość
Odp: Sacred 2
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 19, 2009, 08:54:56 am »
jest coop na splicie?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Sacred 2
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 19, 2009, 11:44:35 am »
jest coop na splicie?

Jest co-op dwóch graczy na jednej konsoli. Nie wiem jak to wygląda, ale jest :).

Prawdopodobnie bez żadnego splita, ale słyszałem, że każdy może obracać kamerą, więc mały chaos gwarantowany :D.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2009, 12:10:49 pm wysłana przez Chris »

Tango

  • Gość
Odp: Sacred 2
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 19, 2009, 20:34:07 pm »
jest coop na splicie?

Jest co-op dwóch graczy na jednej konsoli. Nie wiem jak to wygląda, ale jest :).

Prawdopodobnie bez żadnego splita, ale słyszałem, że każdy może obracać kamerą, więc mały chaos gwarantowany :D.

Z bratem bym pogral, ale musze gdzies poszukac filmiki jak sie to sprawuje...

Tango

  • Gość
Odp: Sacred 2
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 22, 2009, 10:50:07 am »
jest coop na splicie?

Jest co-op dwóch graczy na jednej konsoli. Nie wiem jak to wygląda, ale jest :).

Prawdopodobnie bez żadnego splita, ale słyszałem, że każdy może obracać kamerą, więc mały chaos gwarantowany :D.


Z bratem bym pogral, ale musze gdzies poszukac filmiki jak sie to sprawuje...



 :D  +
: Lipiec 20, 2009, 08:38:50 am
Zakupilem gierke  8-) Jestem niesamowicie zadowolony. Klon Diablo w wysokim wykonaniu. Siadlem dzis 5h zlecialo jak z bata strzelil, 10lvl cisniemy z bracholem coopa. Handel jest zajebisty z moim bratem :lol:

-Ile chcesz za ten miecz
-O to drogie rzeczy sa.
-Ale po ch** Ci to jak to nie dla Twojej postaci

itd...

Gre zrzucilem na dysk (XO) smiga calkiem przyjemnie.

Swiat ogromny, 5h grania i 2% odkryte  :lol:

Dla mnie jedna z lepszych gier tej generacji. Dla fanow Diablo must have  :grin:

Teraz 4 rano trzeba isc spac, ale ciezko sie oderwac od tej gry  :-D

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Sacred 2
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 22, 2009, 17:07:36 pm »
Cytuj
Dla mnie jedna z lepszych gier tej generacji. Dla fanow Diablo must have
LOL, wiele rzeczy mnie osobiscie wkurza w Diablo 2, ale Sacred nie dorasta mu nawet do piet. Ja osobiscie gre mialem na dysku cale 30 minut, wiecej wszystkie patche sciagalem niz gralem. Gra jest nudna, zbuggowana i ma tragiczny interfejs oraz kamere. Design tez nie jest zbyt wysokich lotow. Wiem, ze krotko gralem i nie powinienem wydawac takiej opinii, ale osobiscie nic mi sie w niej nie podobalo.

Tango

  • Gość
Odp: Sacred 2
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 23, 2009, 20:47:59 pm »
Cytuj
Dla mnie jedna z lepszych gier tej generacji. Dla fanow Diablo must have
LOL, wiele rzeczy mnie osobiscie wkurza w Diablo 2, ale Sacred nie dorasta mu nawet do piet.
Czemu? Klimat może nie ten ale system rozwoju postaci, ogrom świata a co się z tym wiąże ilość poukrywanych lokacji oraz dodatkowych bossów przerasta obydwie części Diablo razem wzięte.
Poza tym wersje konsolowe mimo, że nadal mają bugi, to jest niebo a ziemia w stosunku do wersji PC po premierze i w okolicach.

Na PC jak wyszlo, grac sie nie dalo, tak zbugowany gniot, jak pisze Juras wersje z konsol duzo lepsze niz wersja startowa z PC. Jesli chodzi o rozbudowanie Juras tez ma racje. Klimatycznie do Diablo daleko, ale ilez mozna grac w dwojeczke, a do trojeczki tez daleka dorga. Na konsolach posucha, a Sacred 2 ma do tego coop i nawet ekran sie nie dzieli, gra sie swietnie !

15lvl i moj ogier za 22k i jest wypas  :grin:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Sacred 2
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 27, 2009, 20:27:06 pm »
Mam, gram i łosz kur** mać, ile tego wszystkiego tam jest  :lol:

Trzeba będzie powolutku obcykać co i jak :D.

Tango

  • Gość
Odp: Sacred 2
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 27, 2009, 20:32:56 pm »
Ja 24 level i gra wciaga dalej jak ruchome piaski :) Narazie tylko jedna zwiecha. Gosciu przykleil sie do podloza  :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Sacred 2
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 27, 2009, 20:37:33 pm »
Ja póki co pogram tak żeby zobaczyć co i jak, a dopiero potem zacznę normalnie grać, bo nawet nie wiem co brać przy awansowaniu postaci  :lol:

PS. Można puszczać własna muzykę :D. Dla niewtajemniczonych: PS Button -> Odpalamy muzykę -> Wracamy do gry :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2009, 20:40:19 pm wysłana przez Chris »

Tango

  • Gość
Odp: Sacred 2
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 28, 2009, 02:04:44 am »
Wlasnie gra pekla, zawiedziony jestem ostatnim bosem i czasem gry. 22h i 30lvl gra pekla. Ogolnie cala koncowka przekombinowana. Misji pobocznych za wiele nie robilem, tylko te wazniejsze jak zdobywanie zwierzatek do jezdzenia itd. Jak sie wybierze odpowiedniego "Boga" to gra jest duzo latwiejsza.

Moj zachyt nad gra zmalal przez koncowke  :(


lupinator

  • Gość
Odp: Sacred 2
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 28, 2009, 15:08:03 pm »
Misji pobocznych za wiele nie robilem, tylko te wazniejsze jak zdobywanie zwierzatek do jezdzenia itd.

W moim odczuciu cała gra właśnie zadaniami pobocznymi i gromadzeniem ekwipunku stoi. Mam coś ok 25 godzin i jestem dopiero przy pierwszym bossie (ten olbrzym w dole, nie pamiętam nazwy). Co prawda zrobiłem sobie przerwe od grania, ale pozycja przednia i nie polecam przechodzić jej zaliczając tylko main questa.

Tango

  • Gość
Odp: Sacred 2
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 28, 2009, 20:16:25 pm »
Misji pobocznych za wiele nie robilem, tylko te wazniejsze jak zdobywanie zwierzatek do jezdzenia itd.

W moim odczuciu cała gra właśnie zadaniami pobocznymi i gromadzeniem ekwipunku stoi. Mam coś ok 25 godzin i jestem dopiero przy pierwszym bossie (ten olbrzym w dole, nie pamiętam nazwy). Co prawda zrobiłem sobie przerwe od grania, ale pozycja przednia i nie polecam przechodzić jej zaliczając tylko main questa.

Ja tam bede przechodzil jeszcze raz, jak masz 25h i pierwszy boss, to on na strzala padnie, o to chodzi, ze bossowie to zadne wyzwanie dla mnie. Nie chcialem za mocno levelowac postaci i tak nigdy nie ginelem na zadnym bosie, a szlem po main questach jak po sznurku. Szukalem wyzwania i nie znalazlem przez cala gre. Teraz bede gral na GOLD, zobaczymy....

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Sacred 2
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 28, 2009, 20:46:15 pm »
Zacząłem grać jako Strażnik Świątyni i mam 5 lvl  :lol:

Jakieś doświadczenia z gry tym gościem? :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Sacred 2
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 07, 2010, 12:46:57 pm »
Małe górnictwo, ale Sacred 2 na PS3 po polsku będzie kosztował 69,99. :P
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52401

Cytuj
Z niezbyt ciekawej sytuacji sprawę zdają sobie znakomicie przedstawiciele polskiego dystrybutora, czyli firmy Cenega Poland. „Zdajemy sobie sprawę iż fani świata Sacred 2 czekali za długo na polską edycję gry na PlayStation 3. Bardzo serdecznie za to opóźnienie przepraszamy, było one wynikiem wielu czynników, głownie po stronie firmy Cenega. Aby zrekompensować ten przykry fakt, postanowiliśmy wydać grę w bardzo niskiej sugerowanej cenie detalicznej, czyli 69,99 złotych” – powiedział Marek Chyrzyński, dyrektor generalny firmy.