Autor Wątek: Studia  (Przeczytany 106293 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #160 dnia: Kwietnia 29, 2009, 11:24:29 am »
Wybiera się ktoś z forum na AWF do Katowic!? :)
: Kwiecień 29, 2009, 10:08:57 am
Plissken na którym ty jesteś teraz roku? Dajesz sobie rade, a tam u Ciebie jest ciężko ;)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Studia
« Odpowiedź #161 dnia: Kwietnia 29, 2009, 11:30:19 am »
2 rok zaocznych. :-P

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Studia
« Odpowiedź #162 dnia: Kwietnia 29, 2009, 11:34:39 am »
No ja pisze wlasnie polski i histe podstawowa :/ przez co moze byc slabo z dostaniem sie. Angielski to nie najgorzej, bo na probnych z rozszerzenia mialem wpierw 82, a pozniej 89.

Za to polski podst 50 :D:D
Z ang próbnego miałem 98% (bodajże), który mi i tak zwisa, bo dzięki 2 certyfikatom mam to na studiach z głowy. Z polaka miałem 52%. Akurat aby nie zdać pisemnego polskiego podstawowego trzeba być wybitnym głąbem. Test gimnazjalny był trudniejszy, bo tam trzeba było się wykazać znajomością aspektów technicznych języka. A na maturze 2 zadania na krzyż, w tym wypracowanie, które spokojnie można naskrobać bez znajomości lektury (mając jedynie fragment).
Bardziej się boję ustnej, bo na razie oprócz bibliografii nie zrobiłem nic :)

A studia? Chciałbym bardzo iść na polsko-japońską w Warszawie, bo tam można wybić się porządnie. Wysoki poziom wyposażenia (jak nie najwyższy w Polsce), wykładowcy z Polibudy i UW (chyba) i ogólnie dobra karma. Dlatego staram się zajebiście zdać matematykę, aby płacić jak najmniej (a tanio nie jest).
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2009, 11:37:45 am wysłana przez blach0r »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Studia
« Odpowiedź #163 dnia: Kwietnia 29, 2009, 11:40:43 am »
Miałeś już jakieś warunki? czy jedziesz cały czas na czysto!? :)
ps. poprawki to pewnikiem miałeś ;)
Mam z Prawa Rzymskiego warunek. :-P
W tym semestrze nie miałem na razie poprawek.
W zeszłym roku w I semestrze - 3 poprawki. W II - 1.

mateo

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #164 dnia: Kwietnia 29, 2009, 11:42:10 am »
Czyli jakoś sobie radzisz ;) szacun!

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Studia
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 29, 2009, 12:21:12 pm »
Ja mam tak samo ale wszystko na podstawie, więc nie mam pojęcia, gdzie iść, gdzie są realne szanse, że przyjmą.
Jak będziesz miał z przedmiotów na podstawowym dużo punktów, to nie będzie problemu z dostaniem się do większości uczelni.
W Krakowie chyba na żadne publiczne humanistyczne nie ma szans bez rozszerzeń. Jedynie ścisłe, ale na to z Wosem nie pójdzie raczej.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Studia
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 29, 2009, 15:43:47 pm »
Ja mam tak samo ale wszystko na podstawie, więc nie mam pojęcia, gdzie iść, gdzie są realne szanse, że przyjmą.
Idź na studia zaoczne. Przynajmniej pójdziesz na to co chcesz. Imo iść na byle co kompletnie mija się z celem. Jak byś studiował zaocznie musiałbyś sobie pewnie znaleźć jakąś robótkę, ale przynajmniej nie wiązałbyś końca z końcem jak to robi większość dziennych studentów i na wszystko im brakuje.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Studia
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 29, 2009, 16:01:51 pm »
Ja mam tak samo ale wszystko na podstawie, więc nie mam pojęcia, gdzie iść, gdzie są realne szanse, że przyjmą.
Idź na studia zaoczne. Przynajmniej pójdziesz na to co chcesz. Imo iść na byle co kompletnie mija się z celem. Jak byś studiował zaocznie musiałbyś sobie pewnie znaleźć jakąś robótkę, ale przynajmniej nie wiązałbyś końca z końcem jak to robi większość dziennych studentów i na wszystko im brakuje.

Ja sam nie wiem co mam robić bo z jednej strony jestem ja, chce iść do jakiegoś innego miasta, oderwać się od tego, nabrać trochę samodzielności, z drugiej jest matura i jej wyniki, nie boje się, że nie zdam, boje się, że słabo, a z trzeciej rodzice którzy mówią, że lepiej próbować na dzienne, bo z dziennych na zaoczne zawsze można się przenieść, a na odwrót może być ciężko.
: Kwiecień 29, 2009, 15:00:45 pm
Chciałbym iść na jakiś informatyczny, ale tam jest lipa z matmą, więc raczej odpada, a na humanistyczne to nie wiem na jakie, z tym wosem to najsensowniejszy wydaje się kierunek Stosunki międzynarodowe.

Diuk

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 29, 2009, 16:56:00 pm »
Cytuj
z tym wosem to najsensowniejszy wydaje się kierunek Stosunki międzynarodowe.

Wiesz, to już lepiej idź na bibliotekoznawstwo  :lol:

Co do studiów zaocznych. To fakt, znajdziesz sobie jakiegoś dżoba i problemu z sianem raczej nie ma, ale musisz się (w sumie zależy też po części od kierunków studiów...) przygotować na masę wyrzeczeń na weekendy (jeśli jesteś typem imprezowicza to masz naprawdę przejebane) bo zjazdy, przynajmniej przy pierwszych 2 latach są bardzo często, czasem nawet w piątki (co też oczywiście zależy od uczelni) No, ale ogólnie przy takiej opcji przygotuj się na dosłowny brak czasu na cokolwiek. Pokój z tobą bracie.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Studia
« Odpowiedź #169 dnia: Kwietnia 29, 2009, 17:50:38 pm »
Z Wosem chętnie cię wezmą na filozofię. Ale ty równie chętnie stamtąd odejdziesz po 2-3miesiącach, gdy skapniesz się co to za kierunek.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Studia
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 29, 2009, 17:51:25 pm »
Dostaliśmy jakieś karteczki do zalogowania na stronce CKE lub OKE i nie wiem gdzie to i co wpisać :?, a chce zobaczyć o której godzinie mam matury!
Yeahh, me and hate that's an odd couple

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Studia
« Odpowiedź #171 dnia: Kwietnia 29, 2009, 19:58:10 pm »
Cytuj
trzeciej rodzice którzy mówią, że lepiej próbować na dzienne, bo z dziennych na zaoczne zawsze można się przenieść, a na odwrót może być ciężko
gadanie, lepiej podjąć jedną decyzję i się jej trzymać

Cytuj
Chciałbym iść na jakiś informatyczny, ale tam jest lipa z matmą, więc raczej odpada, a na humanistyczne to nie wiem na jakie, z tym wosem to najsensowniejszy wydaje się kierunek Stosunki międzynarodowe.
Idź na to co Cię najbardziej interesuje i do czego jesteś najbardziej przekonany. Kierunków jest tyle, że na pewno coś wybierzesz :) A to, że zdawałeś wos, to o niczym nie świadczy. Ja zdawałem chemię, a jestem na kierunku humanistycznym (obydwa z własnego wyboru).

Z Wosem chętnie cię wezmą na filozofię. Ale ty równie chętnie stamtąd odejdziesz po 2-3miesiącach, gdy skapniesz się co to za kierunek.
Wątpię aby dostał się na UAM. Inna sprawa, że niekoniecznie musiałby się zrazić do filozofii (bardziej do niektórych przedmiotów i wykładowców).

Z rozmaitych kierunków za ciekawy uważam kognitywistykę, tyle, że jest to raczej kierunek z kategorii "bardzo trudne".

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Studia
« Odpowiedź #172 dnia: Kwietnia 29, 2009, 21:35:32 pm »
Mama namawia mnie na AWF  :mad:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #173 dnia: Kwietnia 29, 2009, 21:37:00 pm »
A wiesz, że trzeba zdać Biologię? ^^

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Studia
« Odpowiedź #174 dnia: Kwietnia 29, 2009, 21:38:45 pm »
Mama namawia mnie na AWF  :mad:
Jak lubisz wychowanie fizyczne to idź tylko weź pod uwagę że aby dostać "papierek" to się dłużej nachodzisz niż na normalne studia.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2009, 21:42:48 pm wysłana przez ubol »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Studia
« Odpowiedź #175 dnia: Kwietnia 29, 2009, 21:42:13 pm »
A wiesz, że trzeba zdać Biologię? ^^

A wiesz że tu u mnie w mieście przyjeli gościa na Budowe maszyn z biologią ? Tutaj jest wszystko możliwe, chyba, że miałbym iść na AWF gdzieś do większego miasta. U siebie powinni mnie przyjąć, nie jest to głupie, ale tak jakoś słabo się widze w tym :/
: Kwiecień 29, 2009, 20:41:32 pm
Ja lubie grać w piłkę nożną na WF ;)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Studia
« Odpowiedź #176 dnia: Kwietnia 29, 2009, 21:43:13 pm »
Zdać to zdać. Tam będziesz miał biologię, jakiej nawet w koszmarach sennych nie miałeś ^^.
Kumpel studiuje na AWF i jak widzę to, co on tam ma -- wszystkie szczególiki na temat anatomii człowieka, pracy mięśni, co na co wpływa...
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #177 dnia: Kwietnia 29, 2009, 21:44:00 pm »
W sumie dobra fucha. "Uczysz" gimnazjalistów. W znaczeniu- zbiórka, rzucenie piłki i grajcie sobie. :smile:

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Studia
« Odpowiedź #178 dnia: Kwietnia 29, 2009, 21:47:03 pm »
Zombie, nie przesadzaj. Jeśli na AWF jest wkuwanie, to na jakich studiach tego nie ma? :) Kuzyn już skończył, a leń co nie miara. Może i sensowne studia, szczególnie jak dołożysz jakieś masaże czy coś związanego z rehabilitacją, a i plusem jest też to, że firmy farmaceutyczne dosyć często przyjmują ludzi po AWF.

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Studia
« Odpowiedź #179 dnia: Kwietnia 29, 2009, 21:47:37 pm »
W sumie dobra fucha. "Uczysz" gimnazjalistów.
Tylko trzeba mieć nerwy na wodze, aby jakiemuś smarkowi nie pociągnąć z dyńki jak będzie fikać :P

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Studia
« Odpowiedź #180 dnia: Kwietnia 29, 2009, 21:48:11 pm »
Zdać to zdać. Tam będziesz miał biologię, jakiej nawet w koszmarach sennych nie miałeś ^^.
Kumpel studiuje na AWF i jak widzę to, co on tam ma -- wszystkie szczególiki na temat anatomii człowieka, pracy mięśni, co na co wpływa...
no cała anatomia , czego Ty oczekiwałeś od AWFu ? fizyki kwantowej ?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #181 dnia: Kwietnia 29, 2009, 23:32:34 pm »
Cytuj
Mama namawia mnie na AWF

I chcesz byc nauczycielem wf-u? Cholernie przerąbana dziedzina, ja bym się na to nie pisał.

No i przygotuj się na perfekcyjne obcykanie anatomii. Swoją drogą to nie jest takie złe- całośc jest logicznie powiązana, więc jeśli ktoś się na bierząco tego uczy, to da radę.
Ja miałem samą głowę, mnóstwo tego, ale po pewnym czasie niektóre rzeczy wydawały się oczywiste zanim o nich usłyszałem. Fajna sprawa.




Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Studia
« Odpowiedź #182 dnia: Kwietnia 29, 2009, 23:35:51 pm »
Powiedziałem sobie, że nigdy na nauczyciela nie pójde, ale przecież od bycie nauczycielem od WF złą fuchą nie jest. Obecność, Jasiu zrób rozgrzewke, dobrze masz 4, a teraz macie pograjcie w piłkę :D

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Studia
« Odpowiedź #183 dnia: Kwietnia 29, 2009, 23:39:41 pm »
Powiedziałem sobie, że nigdy na nauczyciela nie pójde, ale przecież od bycie nauczycielem od WF złą fuchą nie jest. Obecność, Jasiu zrób rozgrzewke, dobrze masz 4, a teraz macie pograjcie w piłkę :D

a oto pańskie tysiąc złotych panie nauczycielu od wf-u

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #184 dnia: Kwietnia 29, 2009, 23:39:48 pm »
Tiaaa...
Poskręcają sobie nóżki i zgadnij kto za to odpowiada.

A poskręcają (jeśli nie gorzej), bo teraz młodzież gimnazjalna i licealna to takie połamańce, że włosy dęba stają. Osłuchałem się niesamowitych rzeczy od wf'istek w szkole gdzie byłem, najlepsza była uczennica która połamała sobie wszystkie cztery kończyny, podczas biegu tyłem.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Studia
« Odpowiedź #185 dnia: Kwietnia 29, 2009, 23:41:50 pm »
Tiaaa...
Poskręcają sobie nóżki i zgadnij kto za to odpowiada.

A poskręcają (jeśli nie gorzej), bo teraz młodzież gimnazjalna i licealna to takie połamańce, że włosy dęba stają. Osłuchałem się niesamowitych rzeczy od wf'istek w szkole gdzie byłem, najlepsza była uczennica która połamała sobie wszystkie cztery kończyny, podczas biegu tyłem.

 :lol: :lol:

Dobra AWF odpada hahaha :D

A co do Miazgi, no niestety, ale rzeczywiście tak jest, dlatego nie bardzo jestem za tym AWF-em.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #186 dnia: Kwietnia 29, 2009, 23:58:46 pm »
Imo awf nie jest dobrą decyzją (o ile ktoś tego naprawde nie kocha i po prostu chce to robic mimo wszystko), jako nauczyciel to za duża odpowiedzialnośc i mała pensja, jako rehabilitant mała pensja i wbrew pozorom nie jest łatwo o pracę.

Siostra jest po awf'ie, nie przepracowała ani jednego dnia w zawodzie.



Czytając nawet jakieś wytyczne z wyborczej (czy z newsweeka? Nie pamiętam) na temat przyszłego rynku pracy z jednego dodatku, potwierdzają to co piszą i na aol'u, który staram się stale monitorowac. Perspektywa na najbliższe 10-15 lat.

A mianowicie o zatrudnienie nie powinni martwic się inżynierowie technicznych kierunków typu informatyka, it, sieci komputerowe, telekomunikacja. 
Dalej, ochrona środowiska- specjaliści od ekologicznych produkcji energii, od różnych elektrowni (w tym i atomowych).
Genetyka i biotechnologie- specjaliści od żywności modyfikowanej, szeroko pojęta genetyka.
Medycyna- zawsze na topie, ludzie zawsze będą potrzebowali, społeczeństwo się starzeje więc więcej "klientów" chcąc nie chcąc.
Prawo- szeroko pojęte, łączące się idealnie ze wszystkimi powyższymi zawodami i dziedzinami.
: Kwiecień 29, 2009, 22:57:14 pm
Albo olac studia i iśc w kierunku biznesu.

Wybudujesz dom spokojnej starości, zatrudnisz personel, powinieneś dośc szybko wyjśc na swoje.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Studia
« Odpowiedź #187 dnia: Kwietnia 30, 2009, 00:00:47 am »
Ja bym sobie poszedł na specjalizacje Grafika i Multimedia, choć są jeszcze takie Zintegrowane systemy informatczyne, Biznes elektroniczny i Internetowe technologie programistyczne i ch** wie co tu jest najlepsze :D

Tarniak

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #188 dnia: Kwietnia 30, 2009, 09:16:34 am »
Od kiedy to AWF daje Ci tylko możliwość bycia nauczycielem W-F? Znajoma studiuje tam fizjoterapie i jakoś nie wydaje mi się by zamierzała zostać wuefistką. :lol:

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Studia
« Odpowiedź #189 dnia: Kwietnia 30, 2009, 10:11:26 am »
Pięknie z wami. Jestem ciekaw ilu z was za pare lat modliłoby się o pracę wuefisty. To, że w czasie studiów masz możliwość robienia kursów instruktorskich i trenerskich z praktycznie każdego sportu jest oczywiście gówno warte. Kończysz awf łapiesz się na jakiś etat w szkole, nie przepracowujesz się zbytnio, otwierasz sobie szkółke np pływacką(złoty interes jak sobie to ktoś dobrze zakręci i dobrze wbije w rynek), robisz zajęcia 3-4 razy w tygodniu po godzine, dwie i wyciągasz drugą pensje. Możliwości załapania się do jakiegoś dobrego klubu, jeśli przy okazji trafi Ci się uzdolniony zawodnik możesz wylądować jako szkoleniowiec kadry narodowej.

Faktycznie ch**owa robota. Tym bardziej, że na awuefach są generalnie spoko ludzie i idzie się dobrze bawić na takich studiach.

Cytuj
A mianowicie o zatrudnienie nie powinni martwic się inżynierowie technicznych kierunków typu informatyka, it, sieci komputerowe, telekomunikacja.

Bingo :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #190 dnia: Kwietnia 30, 2009, 10:13:42 am »
Fajne kobity, ale z moich danych wynika, że synki są tak przewrażliwione na punkcie własnego fizys, że głowa mała. :lol:

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Studia
« Odpowiedź #191 dnia: Kwietnia 30, 2009, 10:16:54 am »
Czy ja wiem. Znam paru spaślaków, znam paru chudzielców po awuefach. Koleją rzeczy, że więcej "kulturystów" będzie na takiej uczelni niż na chujocie.

Tarniak

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #192 dnia: Kwietnia 30, 2009, 10:17:58 am »
Mówię o metrosach. Ale spoko, przynajmniej tam nikt Dorotki nie wyrywa. :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #193 dnia: Kwietnia 30, 2009, 10:42:07 am »
Od kiedy to AWF daje Ci tylko możliwość bycia nauczycielem W-F? Znajoma studiuje tam fizjoterapie i jakoś nie wydaje mi się by zamierzała zostać wuefistką. :lol:

A kto tu twierdzi że po tym można byc tylko nauczycielem wf'u?


Tarniak

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #194 dnia: Kwietnia 30, 2009, 10:43:17 am »
Cytuj
Mama namawia mnie na AWF
I chcesz byc nauczycielem wf-u? Cholernie przerąbana dziedzina, ja bym się na to nie pisał.

Skoro Twoje pierwsze skojarzenie z AWFem to nauczyciel W-Fu, to coś jest na rzeczy.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #195 dnia: Kwietnia 30, 2009, 10:49:25 am »
No bo to jest pierwsze skojarzenie.
Drugim są przeróżne specjalności typu rehabilitacja, masaż itp, o którym zresztą wspomniałem.
Dalej ewentualnie trenerzy.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Studia
« Odpowiedź #196 dnia: Kwietnia 30, 2009, 10:52:17 am »
Akurat z tego co wiem to w tej chwili większość osób idzie właśnie na rehabilitacje(to jest kierunek a nie "jakieś specjalności").

Poza tym większość awfów prowadzi studia na kierunku turystyka i rekreacja(taki marketing i zarządzanie nastawione na turystyke) i też na tym jest sporo ludzi.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #197 dnia: Kwietnia 30, 2009, 10:57:05 am »
Cytuj
Akurat z tego co wiem to w tej chwili większość osób idzie właśnie na rehabilitacje(to jest kierunek a nie "jakieś specjalności").

To spoko.

Cytuj
Poza tym większość awfów prowadzi studia na kierunku turystyka i rekreacja(taki marketing i zarządzanie nastawione na turystyke) i też na tym jest sporo ludzi.

Jakoś nie widzę boomu na rynku na takich ludzi.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Studia
« Odpowiedź #198 dnia: Kwietnia 30, 2009, 11:02:21 am »
Zarządzanie obiektami sportowymi typu hale, korty, baseny. Tak samo hotele, campingi i cała branża turystyczna. Na upertego może to robić ktoś po zwykłym zarządzaniu, a tak po prawdzie to i człowiek bez matury. Ale jak wiemy papier to papier i mimo wszystko na ludzi z takim papierem jest zapotrzebowanie. Zresztą jako student anglistyki(jeśli się nie mylę) jak Ty możesz mówić o boomie :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #199 dnia: Kwietnia 30, 2009, 11:07:06 am »
A żebyś wiedział, popatrz sobie na ogłoszenia jeśli chodzi o zatrudnienie nauczycieli (na stronach miast to chyba jest ogłaszane, nie w normalnych gazetach i ogłoszeniach. Już nie pamiętam dokładnie). Ogólnie nie ma tego dużo z jednym wyjątkiem- właśnie jeśli chodzi o nauczycieli anglika.
Związane jest to z tym że rotacja w tej specjalizacji jest najwieksza, ogrom osób jest wchłanianych przez inne instytucje, nie tylko nie miałem problemu z pracą, ale przebierałem w ofertach można powiedziec. To było budujące.