Autor Wątek: Killzone 3  (Przeczytany 588581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2920 dnia: Marca 12, 2012, 21:21:02 pm »
Ładnie wygląda, fakt, ale search&destroy i catch&hold w Warzone doprowadza do szewskiej pasji (przypomina zamykanie w respie w multi K2), tak samo klasa Infiltratora (w rezultacie często sieję po swoich na wszelki wypadek) i chłopy z obrzynami. Za to klasa snajpera to chyba najbardziej klimatyczna odsłona eliminowania przeciwników z oddali (co z tego, że przekoloryzowana), z jaką się spotkałem.
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2012, 21:29:48 pm wysłana przez Kert »

Ogur

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2921 dnia: Marca 12, 2012, 21:45:36 pm »
Szczerze mówiąc to grałem tylko TDM i właśnie infiltratorem. ;p Nie ma to jak poczwórny melee killstreak bez demaskowania się.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2922 dnia: Marca 12, 2012, 21:50:23 pm »
Zawsze ta klasa mnie wqriwała. Swoi odruchowo strzelali do swoich, by sprawdzić, czy to nie wróg.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2923 dnia: Marca 12, 2012, 22:08:34 pm »
No to kupiłem osobno multi za 27 zł, taniej wyszło niż same mapki, a i płyty już wrzucać nie trzeba. Nowe mapy spoko, super zrobiony jest Radec, no i cieszy fakt, że ludzie w nie grają. Gra się nawet fajnie, dwójka IMO i tak lepsza, ale nie jest źle, fajnie się mechami biega  :)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2924 dnia: Marca 12, 2012, 22:15:24 pm »
Platynka w tym "multi" to chyba jedna z najbardziej "kałrzalowych" jakie spotkałem, wpadła jak się za przeproszeniem poszedłem wysrać, lol.
Co do samej gry, w czym dwójka lepsza? Komuś brakuje lag fiesty z bazookowcami na speedzie?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2925 dnia: Marca 12, 2012, 22:21:26 pm »
Szczerze mówiąc to grałem tylko TDM i właśnie infiltratorem. ;p Nie ma to jak poczwórny melee killstreak bez demaskowania się.
To widzę, że szybko nabijasz poziomy i skupiasz się na tej klasie. Aby zmontować na raz tylu bez zdejmowania "camo", trzeba mieć już min. 5 skill points;).

Zawsze ta klasa mnie wqriwała. Swoi odruchowo strzelali do swoich, by sprawdzić, czy to nie wróg.
W sumie niezłym pomysłem jest kontra w postaci gry Taktykiem, którego "Recon" oznacza każdego przeciwnika (nawet w przebraniu) na mapie w promieniu 30m. Wiadomo, że jak się zagapisz i przeciwnika masz na krótki dystans, to raczej po zawodach, ale na odległość kilku metrów można spokojnie ustrzelić dziada, co swoją drogą w TDM raczej się nie uda, bo zawodzą wszelakie strategie i w rezultacie siejesz wszędzie, gdzie się da. Szczególnie na mapie Bilgarsk Boulevard, gdzie większość akcji skupia się w alejkach.
Do mnie jednak klasa Taktyka nie przemawia (choć jego znaczenie jest niebagatelne, bo łapanie nowych respów mocno pomaga), zawsze wolałem Medyka, Snajpera (tutaj nieco osłabionego w stosunku do K2, głównie o w/w zdolność obecnego Taktyka) lub właśnie przesadzonego Infiltratora, który świetnie się sprawdza w trybie Warzone, dzięki zdolności Survivalist++ (zapier**la, jak mały motorek i szybciej zdobywa pozycje).

No to kupiłem osobno multi za 27 zł, taniej wyszło niż same mapki, a i płyty już wrzucać nie trzeba. Nowe mapy spoko, super zrobiony jest Radec, no i cieszy fakt, że ludzie w nie grają. Gra się nawet fajnie, dwójka IMO i tak lepsza, ale nie jest źle, fajnie się mechami biega  :)
Z podstawki strasznie nie lubię Kaznan Jungle - prawdziwy chaos i kontrastujące kolory. Za to świetne są w mojej opinii (w sensie klimatu) "turbinka" i Corinth Highway (idealny na przyczajkę ze snajperką).

Ogur

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2926 dnia: Marca 12, 2012, 22:29:12 pm »
Szczerze mówiąc to grałem tylko TDM i właśnie infiltratorem. ;p Nie ma to jak poczwórny melee killstreak bez demaskowania się.
To widzę, że szybko nabijasz poziomy i skupiasz się na tej klasie. Aby zmontować na raz tylu bez zdejmowania "camo", trzeba mieć już min. 5 skill points;).

Po czterech meczach chyba mogłem z tym już biegać. A w KZ2 po wieeeelu grach mam tylko inżyniera.

Doszło do mnie, że na konsoli nie ma co się spinać przy graniu w FPS-y bo gracze w losowo przydzielanych meczach i tak mają w dupie i chcą się dobrze bawić.

EDIT: egzoszkielet pomógł nabić dużo punktów, w jednym meczu miałem KD ratio 10.0 przy 30-tu fragach. ;p
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2012, 22:32:20 pm wysłana przez Ogur »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2927 dnia: Marca 12, 2012, 22:58:32 pm »
Platynka w tym "multi" to chyba jedna z najbardziej "kałrzalowych" jakie spotkałem, wpadła jak się za przeproszeniem poszedłem wysrać, lol.
Co do samej gry, w czym dwójka lepsza? Komuś brakuje lag fiesty z bazookowcami na speedzie?

Możliwość dowolnej konfiguracji, co chciałeś, mogłeś wyłączyć i to mi się podobało.

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2928 dnia: Marca 12, 2012, 23:04:58 pm »
a mi się świetnie gra po takim czasie w multi K3. Jednak tylko i wyłącznie jako for fun i w TDM. Nie ma praktycznie lagów(chyba, że jacyś japończycy wbiją na serwer), wszystko chodzi super płynnie i gra się bardzo przyjemnie. Warzone w tej części jest mega skopany głównie za sprawą bezsensownych zasad narzuconych przed GG - przymusowe 24 graczy to jak dla mnie za duży chaos, respawny z dupy, umiejętności klas itp. Do tego beznadziejne wsparcie klanowe i community, które skutecznie odrzuca od grania bardziej pro, szczególnie mając w pamięci jak to rewelacyjnie było rozwiązane w K2.

jednakże dla mnie, osoby która ostatnimi czasy z cudem wygospodaruje raz na kilka dni godzinkę by odpalić PS3, szybki TDM na kilku mapkach w pełni satysfakcjonuje. Pozabijam noobków, ponapawam się oprawą A/V i z uśmiechem wyłączam konsolę :) W takim K2 jednak trzeba było grać regularnie by nie wyjść z wprawy w specyficznym sterowaniu, a w BF3 trzeba też grać często i długo by poodblokowywać rzeczy potrzebne do tego by nie umierać co 5 sekund. K3 jest właśnie bardziej hmm....ciut casual friendly, co w połączeniu z obecnym trybem życia czyni go dla mnie najlepszym fps online do TDM na PS3

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2929 dnia: Listopada 02, 2012, 23:15:29 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/Vp9SQduS_r0?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2930 dnia: Lutego 03, 2013, 16:08:04 pm »
Pozyczylem od kumpla Killzone 3, i mam problem. Podczas zalaczania gry wyskakuje mi komunikat o sciagnieciu aktualizacji, ktora jak sciagnie, to konsola za kazdym razem zalicza mi zwieche, zanim pojawi sie menu gry. Wywalilem z dysku ta aktualizacje, gra sie normalnie zalacza tylko musze byc w trybie offline, wiec online nie pogram... Probowalem tez tak, jak mialem aktualizace na dysku, zalaczyc gre jak nie jestem wpisany, by potem w trakcie gry sie wpisac. Niestety tak tez gra mi sie wiesza. Mial ktos podobnie, czy moze jest to jakis blad w aktualizacji, i na chwile obecna online w Killzone 3 nie da sie grac?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2932 dnia: Lutego 27, 2014, 16:58:56 pm »
Jak to ostatnio mam w zwyczaju..odkopuję bo przeszedłem.
Jak oni mogli tak spier*olić grę  :mad: to już nie jest mroczny, ciężki Killzone, tylko Call of Duty "wannabe" z postacią która wolniej się porusza.
Przez całą grę miałem wrażenie że gram w tytuł z przed kilku lat. Jest pełno niedorzeczności np kto trzyma wybuchające "pająki" na statku kosmicznym? albo czemu mały szturmowy statek kosmiczny ma bombkę atomową na pokładzie i gracz się dowiaduje tego dosłownie w chwili jej użycia? Wszelkie wstawki które miały być "widowiskowe" są po prostu głupie i tanie. To nie Call of Duty gdzie coś jest widowiskowe ale w miarę sensowne. Napiszę w prost o co chodzi, bo fabułą jest durna więc je**ć wrzucanie w spoiler: rozdział bodajże 7, filmik na którym Jammer ratuje nas autkiem przed zgnieceniem..no toż to akcja jak z kreskówki. No i oczywiście wszelakie ucieczki w ostatniej chwili  :-? A już szczytem jest rozwalenie czy tam skażenie całej planety 1..słownie jedną wyżej wspomnianą atomówką.
No i prolog... coś na wzór U2--po pewnym czasie wracamy w to samo miejsce, ale w przeciwieństwie do U2 akcja dzieje się trochę inaczej...NO ABSURD.
Każdy przeciwnik to snajper, bo potrafi cię ustrzelić przez najmniejszą szczelinę, tak jakby jego broń w ogóle nie maiła rozrzutu...co innego twoja. Nie raz miałem akcję że celownik ewidentnie miałem na święcącej na czerwono główce Hleghasta a kula albo nie trafiała, albo "nie dolatywała"
Do tego za dużo strzelania na szynach...no normalnie jak gra z początku tego wieku.
Grafika ładna, ale często spotykałem się z błędami kiedy wychylałem się zza osłony (znikały elementy otoczenia), w grze która miała uchodzić za szczyt technikaliów na PS3 to po prostu razi.
Ogólnie jestem strasznie zawiedziony. Lubiłem tą serię  :( w K1 grałem po kilka razy na PS2, K2 też bardzo przyjemnie. W 3 uleciał cały klimat, Helghaści też jakoś już tak efektownie nie obrywają kulami jak w K2. I nie podoba mi się że wprowadzają coraz więcej broni które nie strzelają ołowiem, już w K2 trochę te strzelające prądem coś mi przeszkadzało, ale to był mały epizodzik z tą bronią więc przymknąłem oko.
Aż się boję jakie jest K:Shadow Fall na PS4...
takie 7+/10

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2933 dnia: Lutego 27, 2014, 17:37:25 pm »
Ogólnie jestem strasznie zawiedziony.
takie 7+/10


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2934 dnia: Lutego 27, 2014, 18:00:44 pm »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2935 dnia: Lutego 27, 2014, 18:21:27 pm »
Cytuj
Przez całą grę miałem wrażenie że gram w tytuł z przed kilku lat.
:angel:

Cytuj
Aż się boję jakie jest K:Shadow Fall na PS4...
Niema ma siego bać, jest znacznie gorzej.

Ogólnie jestem strasznie zawiedziony.
takie 7+/10


?
Prędzej zrozumiesz o co chodziło twórcom K3 i K4 razem wziętych niż tego użytkownika. Tak sie robi z łową jak 50h spędza sie farmiąc szkielety bez mieczy aby w końcu zaciukać jednego z maczugą.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2936 dnia: Lutego 27, 2014, 20:31:06 pm »
Prędzej zrozumiesz o co chodziło twórcom K3 i K4 razem wziętych niż tego użytkownika. Tak sie robi z łową jak 50h spędza sie farmiąc szkielety bez mieczy aby w końcu zaciukać jednego z maczugą.
Co Ci łowią? Rydza w lesie?

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2937 dnia: Marca 15, 2016, 17:20:25 pm »
Odkopuje. Ma ochote pograc ktos w multi? Chchialbym zrobic platyne a za bardzo nie mam z kim.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2938 dnia: Marca 15, 2016, 20:44:43 pm »
Jakbyś w dwójkę grał, to można by było pograć. Trójkę ostatnio widziałem za 25 zł i się zastanawiałem czy nie wziąć.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2939 dnia: Marca 15, 2016, 20:48:57 pm »
No ja wlasnie kupilem ostatnio w sobote za 29zl, przeszedlem w sumie w jeden wieczor i nawet wciagnalem sie lekko w multi bo jest dosc ok.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2940 dnia: Marca 15, 2016, 21:09:47 pm »
Jeśli kupie to może kiedy też pogram. Świetna sprawa, że multi w tych gierkach nadal działa. Ten z dwójki to w ogóle miód, input lag robi swoje :D

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2941 dnia: Marca 15, 2016, 21:12:31 pm »
No wlasnie poruszanie sie postacia troche skopali w trojce. Bardzo mi sie podobalo to, ze czuc bylo prowadzona postac. Moze nie jest to CoD tutaj ale i tak czuc roznice.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2942 dnia: Marca 15, 2016, 21:30:11 pm »
Świetna sprawa, że multi w tych gierkach nadal działa. Ten z dwójki to w ogóle miód, input lag robi swoje :D
Widziałem właśnie, że grałeś w dwójkę. Dużo osób gra? W sumie może też bym tam wrócił do multi i pokusił się o platynę. Jest szansa na tym etapie?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2943 dnia: Marca 15, 2016, 21:40:39 pm »
Kilka gier nadal stoi. Jeden serwer chyba ze wszystkimi mapami, każda klasa, każde zadanie po 30 minut, full. Ludzie grają. Kilka innych serwerów też jest, tylko tam ludzi jest już mniej, jak wczoraj grałem, to inny był 20/32 graczy.

alicja131

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-07-2016
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2944 dnia: Lipca 12, 2016, 13:03:28 pm »
 :evil: :evil: :evil: