Ankieta

Najlepsze jest:

Jestem hardkorem!
14 (17.3%)
Aleee URWAŁ!
31 (38.3%)
Daj kamjienia!
7 (8.6%)
Nie ma takiego bicia!
25 (30.9%)
Pani Basia
4 (4.9%)

Głosów w sumie: 72

Autor Wątek: Wiór 9: Atak sucharów oraz everlasting dziobak  (Przeczytany 2513124 razy)

0 użytkowników i 64 Gości przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15400 dnia: Czerwca 24, 2011, 10:59:47 am »
Ale czemu to tu wklejasz, razem z nazwiskiem typa?  8)

svonston

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15401 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:00:50 am »
A ja zarobiony, jutro zreszta tez. :mad:

Skontaktowac sie z serwisem Asusa, to jest jakas magia chyba. Chat z konsultantem nie dziala (czekam juz ze 2 dni :lol:), a mnie nurtuje tylko jedno male pytanko: komputer sie sam z siebie wylaczyl i teraz sie nie wlacza (mryga jedynie dioda, nic nie sluchac, na monitorze nic sie nie pojawia). Dysk jest sprawdzony, smiga elegancko kazda partycja, zreszta to nie wina dysku HDD, bo bylby pewno problem z bootowaniem. Nooooooo i - mozna wysylac lapka bez dysku na serwis?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15402 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:01:31 am »
Nie wiem do jakiej zakładki mam to dać więc daje tu.. o_O





Nie ma szans, że ten Xbox działa. Tak zabudowany zapewne zjarał się przy pierwszym uruchomieniu. :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2011, 11:03:50 am wysłana przez BoBaN »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15403 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:03:28 am »
Ale czemu to tu wklejasz, razem z nazwiskiem typa?  8)
Może ktoś skorzysta 8)

el becetol

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15404 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:06:45 am »

svonston

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15405 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:13:04 am »
A ja zarobiony, jutro zreszta tez. :mad:

Skontaktowac sie z serwisem Asusa, to jest jakas magia chyba. Chat z konsultantem nie dziala (czekam juz ze 2 dni :lol:), a mnie nurtuje tylko jedno male pytanko: komputer sie sam z siebie wylaczyl i teraz sie nie wlacza (mryga jedynie dioda, nic nie sluchac, na monitorze nic sie nie pojawia). Dysk jest sprawdzony, smiga elegancko kazda partycja, zreszta to nie wina dysku HDD, bo bylby pewno problem z bootowaniem. Nooooooo i - mozna wysylac lapka bez dysku na serwis?

ODPOWIEDZCIE CHOCIAZ WY

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15406 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:14:32 am »
Wy to macie problemy..ja tam mam problem ze spaniem I zazwyczaj na nogach jestem o 6 rank a do pracy mam jak never 5 minut I na 9ta
http://www.eioba.pl/a/2o0e/nowy-jezyk-polakow-w-wielkiej-brytanii Londek :lol:

Przeczytalem to I sie nie spotkalem z takimi zwrotami ale to moze dlatego ze unikam rodakow :)... Jesli chodzi ci natomiast o to ze wrzucam jakies z dupy angielskie slowka to wiedz ze robie to nieswiadomie ...je##ny T9 w telefonie I autokorekta

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15407 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:19:51 am »
A ja zarobiony, jutro zreszta tez. :mad:

Skontaktowac sie z serwisem Asusa, to jest jakas magia chyba. Chat z konsultantem nie dziala (czekam juz ze 2 dni :lol:), a mnie nurtuje tylko jedno male pytanko: komputer sie sam z siebie wylaczyl i teraz sie nie wlacza (mryga jedynie dioda, nic nie sluchac, na monitorze nic sie nie pojawia). Dysk jest sprawdzony, smiga elegancko kazda partycja, zreszta to nie wina dysku HDD, bo bylby pewno problem z bootowaniem. Nooooooo i - mozna wysylac lapka bez dysku na serwis?

ODPOWIEDZCIE CHOCIAZ WY

Panie Ty nie jesteś serwisem, więc nie możesz sobie ot tak stwierdzić, że to nie wina dysku. To musi serwis ocenić, więc wyślij to s dyskiem. Zapewne zrobią format i wszystko pójdzie się je**ć.

PS. Podepnij sobie inny dysk z systemem i zobacz co się wtedy czy odpali.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15408 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:22:35 am »
http://kryminalne.trojmiasto.pl/Kac-Vegas-po-polsku-n49170.html

Ah te studenty.

+1 dla niego, za party hard. W przyszłości będzie miał co opowiadać przynajmniej. ;]

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15409 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:33:25 am »
Tak, będzie miał co opowiadać, jak żadnej pracy nie dostanie, bo będzie w krajowym rejestrze karnym.

svonston

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15410 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:39:14 am »
Panie Ty nie jesteś serwisem, więc nie możesz sobie ot tak stwierdzić, że to nie wina dysku. To musi serwis ocenić, więc wyślij to s dyskiem. Zapewne zrobią format i wszystko pójdzie się je**ć.

PS. Podepnij sobie inny dysk z systemem i zobacz co się wtedy czy odpali.
:roll:

Czekam na odpowiedz kogos innego jednak.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15411 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:39:37 am »
Tak, będzie miał co opowiadać, jak żadnej pracy nie dostanie, bo będzie w krajowym rejestrze karnym.

Cytuj
Tyle tylko, że bojąc się konsekwencji upojnej nocy, w tym też reakcji rodziców, zamiast szukać zgubionych przedmiotów, udał się na policję i zgłosił rozbój. Stwierdził, że napadło go kilku mężczyzn, którzy uderzyli go w głowę, rozebrali i okradli.

Policjanci szukali przez blisko dwa tygodnie sprawców napadu. - Z każdym kolejnym dniem coraz bardziej upewniali się, że mają do czynienia z fikcyjnym napadem. Badając sprawę zebrali dowody na to, że historia przedstawiona przez 23-letniego studenta nie była prawdziwa - mówi st. sierż. Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Ustalili za to, że mężczyzna wypił w noc przed zgłoszeniem sporo alkoholu i - najprawdopodobniej - zwyczajnie zgubił przedmioty, które - jak twierdził - zrabowano mu. Teraz, za składanie fałszywych zeznań i zawiadomienie o przestępstwie, którego nie popełniono, grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Kryminalista jak sam ch**, na 100% będzie miał przejebane przez tą akcję.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15412 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:41:52 am »
Często do roboty jest potrzebne zaświadczenie o niekaralności, pracodawce mało obchodzi to co przeskrobałeś, masz być niekarany, albo możesz się w dupę pocałować

svonston

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15413 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:42:14 am »
No burdel na pewno bedzie mial - skladanie falszywych zeznan to jakby nie bylo nie jest mandat za sikanie w parku.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15414 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:45:09 am »
Często do roboty jest potrzebne zaświadczenie o niekaralności, pracodawce mało obchodzi to co przeskrobałeś, masz być nie karany, albo możesz się w dupę pocałować

Tylko, że za taką akcję to pewnie dają grzywnę(bo gnojek, bo niekarany, bo pijany, bo bał się rodziców, bo młody i głupi) a grzywnę można właściwie dostać za byle gówno. Wiesz co by było jakby ludzi z grzywną do pracy nie przyjmowali? ;)

No burdel na pewno bedzie mial - skladanie falszywych zeznan to jakby nie bylo nie jest mandat za sikanie w parku.

Przeca sędziowie to też ludzie i jak zobaczą, że to chłystek to mu nie pierdolną zawiasów albo tym bardziej odsiadki.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15415 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:46:11 am »
Wiesz zawsze może być tak, że te nieszczęsne zawiasy dostanie :P Różnie to bywa

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15416 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:47:33 am »
Często do roboty jest potrzebne zaświadczenie o niekaralności, pracodawce mało obchodzi to co przeskrobałeś, masz być niekarany, albo możesz się w dupę pocałować

Dokładnie, pracodawca ma w dupie historyjki, które może opowiadać studencik. On dostanie tylko kartę, że był karany za składanie fałszywych zeznań. Co jak co, ale ja bym nie chciał mieć kłamcy i partacza w firmie. Gość ma zjebany start w życiu i tyle. Zresztą co za kretyn by zgłaszać że został napadnięty, zamiast powiedzieć, że zgubił i być może ktoś go okradł jak spał w rowie.

Wiadomość scalona: Czerwca 24, 2011, 11:48:46 am
Tylko, że za taką akcję to pewnie dają grzywnę

Dają grzywnę, ale grzywna też figuruje w KRK. Grzywna = karany. 5 lat będzie czekać aż to usuną z rejestru.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15417 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:48:56 am »
Wg mnie rodzice odegrali w tej sprawie ważną rolę.  :whistle:

Wiadomość scalona: Czerwca 24, 2011, 11:52:11 am
Cytuj
Grzywna lub ograniczenie wolności ulega zatarciu z mocy prawa po 5 latach, a na wniosek może to być po 3 latach. Kara w zawieszeniu - po pół roku od zakończenia okresu jej zawieszenia.

Czyli z tego co czytam to w praktyce równiutko po 3 latach(nawet jakby dostał tą grzywnę*) by już go w rejestrze nie było.

Ale moze też być tak, że dojebią mu jakiś środek karny i na tym się skończy np. nawiązkę na rzecz jakiejś fundacji walczącej z alkoholem.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2011, 11:52:11 am wysłana przez Ciapkas »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15418 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:52:12 am »
Może bał się pajac, że mama mu dupe spierze  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15419 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:52:29 am »
Starzy muszą być z niego dumni.

Wiadomość scalona: Czerwca 24, 2011, 11:53:22 am
Dobrze przynajmniej, żę żadnej beczki z piwem nie zapierdolił z jakiegoś baru. Wtedy to dopiero przesrane by miał.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15420 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:54:32 am »
Może bał się pajac, że mama mu dupe spierze  :lol:

Mogło byc tak, że gośc napruty bez niczego przyszedł do domu. I co miał powiedzieć rodzicom? 'A mamo, no wiesz tak sie najebaem, że własciwie nic nie pamiętam, zgubiłem wszystko, już więcej sie to nie powtórzy'? Czy może: 'Mamo, wypiłem wczoraj trochę alkoholu a ktoś mnie napadł! Nie mam nic, zabrali wszystko!'? ;]

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15421 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:55:49 am »
Dobrze przynajmniej, żę żadnej beczki z piwem nie zapierdolił z jakiegoś baru. Wtedy to dopiero przesrane by miał.
Powiedział by przecież, że właśnie chciał ją oddać  :troll:

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15422 dnia: Czerwca 24, 2011, 11:56:59 am »
Zacytuję klasyka

Cytuj
Bo alkohol to jest dla mądrych ludzi, a nie dla baranów, barany to wodę z koryta powinny pić

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15423 dnia: Czerwca 24, 2011, 12:14:20 pm »
Wziąłem się w końcu za ćwiczenia, co by zrzucić swoją nadwagę i wrócić do dawnej formy. :evil:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15424 dnia: Czerwca 24, 2011, 12:14:59 pm »
Panie Ty nie jesteś serwisem, więc nie możesz sobie ot tak stwierdzić, że to nie wina dysku. To musi serwis ocenić, więc wyślij to s dyskiem. Zapewne zrobią format i wszystko pójdzie się je**ć.

PS. Podepnij sobie inny dysk z systemem i zobacz co się wtedy czy odpali.
:roll:

Czekam na odpowiedz kogos innego jednak.

To mu kur** napisz PW. :mad:

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15425 dnia: Czerwca 24, 2011, 12:18:52 pm »
Ej, Master, to chyba nie jest tak. Skoro zawiasy wymazują po pół roku od okresu próby, to karę pieniężną po 3 latach? Przecież to teroetycznie niższy wymiar kary.

Swoją drogą- z zawiasami można mieć własną działalność gospodarczą?

Mario, spróbuj wyjąc baterię i włączyć laptopa na samej ładowarce.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15426 dnia: Czerwca 24, 2011, 12:27:54 pm »
Z rejestru skazanych wcale się nie jest "wymazanym" po pół roku przy zawiasach. Chyba komuś coś się pomyliło.

Grzywna, zawiasy - po upływie 5 lat ulegają zatarciu (możliwe po 3 latach na wniosek skazanego - jednak sąd musi się zgodzić). Pozbawienie wolności - 10 lat trwa zatarcie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zatarcie_skazania

Cytuj
Przesłanki zatarcia skazania[edytuj]

Zatarcie skazania w przypadku skazania na karę pozbawienia wolności lub na karę 25 lat pozbawienia wolności następuje z mocy prawa z upływem 10 lat od wykonania lub darowania kary albo od przedawnienia jej wykonania (art.107 par.5 i 6 k.k.).

W przypadku kary pozbawienia wolności, jeżeli nie przekracza 3 lat, sąd może na wniosek skazanego zarządzić zatarcie już po upływie 5 lat od wykonania, darowania lub przedawnienia jej wykonania (art. 107 par. 2 k.k.). Warunkiem bezwzględnym jest jednak to, aby w tym okresie skazany przestrzegał porządku prawnego.

W razie skazania na karę dożywotniego pozbawienia wolności zatarcie następuje z mocy prawa z upływem 10 lat wykonania lub darowania kary albo od przedawnienia jej wykonania. Jeżeli sprawca czynu zabronionego przez ustawę karną był skazany na grzywnę albo karę ograniczenia wolności, zatarcie skazania następuje z mocy prawa z upływem 5 lat od wykonania lub darowania kary albo przedawnienia jej wykonania. Skazany może zgłosić do sądu wniosek o zatarcie skazania po upływie 3 lat od wykonania, darowania albo przedawnienia wykonania kary (art. 107 par. 4 k.k. ).

Sąd może nie uwzględnić wniosku skazanego o zatarcie skazania bądź to z przyczyn formalnych (np. nie upłynął jeszcze termin do zatarcia skazania), bądź też z przyczyn merytorycznych, a więc w razie stwierdzenia, że skazany w okresie wymaganym do zatarcia skazania nie przestrzegał porządku prawnego. Skoro pozytywne załatwienie wniosku skazanego uzależnione jest od przestrzegania przez niego porządku prawnego, sąd zobowiązany będzie do dokonania w tym przedmiocie ustaleń.

W przypadku odstąpienia od wymierzenia kary zatarcie skazania następuje z mocy prawa z upływem roku od wydania prawomocnego orzeczenia. Jeżeli orzeczono środek karny, zatarcie skazania nie może nastąpić przed jego wykonaniem, darowaniem albo przedawnieniem wykonania. W przypadku gdy na sprawcy ciążą dwa lub więcej skazań nie pozostających w zbiegu przestępstw, jak również jeśli skazany po rozpoczęciu lecz po upływie okresu wymagającego do zatarcia skazania ponownie popełnił przestępstwo, dopuszczalne jest tylko zatarcie wszystkich skazań. Zatarcie skazania musi doprowadzić do pełnego wykreślenia przestępstwa z karty karnej skazanego. Nie jest dopuszczalne wykreślanie skazań na raty tylko w stosunku do niektórych zamieszczonych w karcie karnej czynów. Nie może być sytuacji, gdy zaciera się jedno skazanie, a inne pozostają; zasada ta dotyczy zarówno zatarć i skazania z mocy prawa jak i tych dokonywanych na wniosek skazanego. Zatarcie skazania może nastąpić także wskutek zmiany ustawodawstwa, gdy według nowej ustawy czyn nie jest już zabroniony pod groźbą kary (art. 4 par. 4 k.k.), oraz w wypadku pomyślnego upływu okresu próby, na którą warunkowo zawieszono karę pozbawienia wolności, oraz dodatkowo 6 miesięcy (art. 76 par. 1 k.k.).

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15427 dnia: Czerwca 24, 2011, 12:31:17 pm »
Cytuj
Zatarcie skazania[edytuj]

Skazanie ulega zatarciu z mocy prawa z upływem 6 miesięcy od zakończenia próby. Jeżeli wobec skazanego orzeczono grzywnę lub środek karny, zatarcie skazania nie może nastąpić przed ich wykonaniem, darowaniem albo przedawnieniem ich wykonania; nie dotyczy to środka karnego w postaci obowiązku naprawienia szkody.

Również z wiki.

Wiadomość scalona: Czerwca 24, 2011, 12:35:56 pm
Cytuj
oraz w wypadku pomyślnego upływu okresu próby, na którą warunkowo zawieszono karę pozbawienia wolności, oraz dodatkowo 6 miesięcy (art. 76 par. 1 k.k.).

Mylę coś? To od Ciebie z fragmentu.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2011, 12:35:56 pm wysłana przez LesiuGR »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15428 dnia: Czerwca 24, 2011, 12:39:41 pm »
Tylko nie jasne jest dla mnie kiedy jest ta próba, i co ona oznacza. Na stronie znalazłem to:

Cytuj
W przypadku, gdy orzeczono karę, której wykonanie warunkowo zawieszono, zatarcie skazania z mocy prawa następuje po upływie 6 miesięcy od zakończenia okresu próby, ale zawsze dopiero po wykonaniu, darowaniu lub przedawnieniu wykonania grzywny lub środka karnego. Jednak zasada ta nie obowiązuje, gdy nałożony został obowiązek naprawienia szkody.

http://kodeks-karny.wieszjak.pl/poddanie-sprawcy-probie/216062,Zatarcie-skazania-z-mocy-prawa-art-76.html

"Wykonianie warunkowo zawieszono" - w sumie nie wiem co to oznacza, bo prawnikiem nie jestem, ale chyba to jest jakaś 'opcja specjalna'.

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 831
  • Reputacja: 111
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15429 dnia: Czerwca 24, 2011, 12:43:12 pm »
Panie Ty nie jesteś serwisem, więc nie możesz sobie ot tak stwierdzić, że to nie wina dysku. To musi serwis ocenić, więc wyślij to s dyskiem. Zapewne zrobią format i wszystko pójdzie się je**ć.

PS. Podepnij sobie inny dysk z systemem i zobacz co się wtedy czy odpali.
:roll:

Czekam na odpowiedz kogos innego jednak.
To nie lepiej zadzwonić na infolinie, gdy czat z konsultantem nie działa?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15430 dnia: Czerwca 24, 2011, 12:50:22 pm »
Ale mi sie fajnie spało, dopiero co wstałem
phiii.. dopiero co sie obudziłem :-?

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 831
  • Reputacja: 111
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15431 dnia: Czerwca 24, 2011, 12:53:53 pm »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15432 dnia: Czerwca 24, 2011, 12:54:14 pm »
Wstawać lenie  :mad:

cześć, właśnie wstałem.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15433 dnia: Czerwca 24, 2011, 12:55:25 pm »
Cytuj
"Wykonianie warunkowo zawieszono" - w sumie nie wiem co to oznacza, bo prawnikiem nie jestem, ale chyba to jest jakaś 'opcja specjalna'.

Z tego co widzę to chodzi to o zwyczajne zawiaski - a do tego nie trzeba być prawnikiem. Po prostu jak skażą Cię na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat to masz 5 lat próby. Jak nie popełnisz przestępstawa/występku przez te 5 lat to masz luz, jak popełnisz to jesteś automatycznie skazany na 2 lata bezwzględnego pozbawiania wolnosci.

Wiadomość scalona: [time]Czerwiec 24, 2011, 13:00:51 pm[/time]
Btw MSG fajnie teraz wygląda  8)
http://msgtransformation.com/Transformation.aspx

W końcu pozbywają sie jebanego azbestu.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2011, 13:02:46 pm wysłana przez Ciapkas »

svonston

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15434 dnia: Czerwca 24, 2011, 13:23:00 pm »
Panie Ty nie jesteś serwisem, więc nie możesz sobie ot tak stwierdzić, że to nie wina dysku. To musi serwis ocenić, więc wyślij to s dyskiem. Zapewne zrobią format i wszystko pójdzie się je**ć.

PS. Podepnij sobie inny dysk z systemem i zobacz co się wtedy czy odpali.
:roll:

Czekam na odpowiedz kogos innego jednak.
To nie lepiej zadzwonić na infolinie, gdy czat z konsultantem nie działa?
Ziomku dzwonilem i wisialem dobre 20 minut i cisza. Dopiero niedawno sie dostalem (tez po takim czasie) i juz wszystko wiem.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15435 dnia: Czerwca 24, 2011, 13:28:45 pm »
Trochę głupi zakład poszedł, tak to jest jak sie na ławce z kolegami nudzi a browary się kończą.
Na fejsie zamieściłem taki post
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Jak nie będzie chętnej wygrywam 0,7 sobieskiego. :angel:
Wszystko od nowa, od początku...

svonston

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15436 dnia: Czerwca 24, 2011, 13:31:07 pm »
Wszystko zalezy od Twojego wygladu. :)

Ciapkas

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15437 dnia: Czerwca 24, 2011, 13:32:07 pm »
Wszystko zalezy od Twojego wygladu. :)

Miałem to samo pisać.  :oops:

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15438 dnia: Czerwca 24, 2011, 13:33:00 pm »
Własna kuzynka mnie pojechała.
"Pod Monopolowym stoją tacy co by chcieli z tobą iść !\"
Wszystko od nowa, od początku...

el becetol

  • Gość
Odp: Zastepczy Wor
« Odpowiedź #15439 dnia: Czerwca 24, 2011, 13:33:53 pm »
Wszystko zalezy od Twojego wygladu. :)

No właśnie, do tego żadnej nie zachęci chyba opis "mały pinky".