Autor Wątek: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.  (Przeczytany 11848 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
(Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« dnia: Listopada 25, 2009, 17:20:41 pm »
NfS: Shift, absolutnie zachwycił, pod każdym względem, wznosząc na szczyty binarnej przyjemności obcowanie z tym tytułem. A wiadomo jak jeszcze było z ową serią do niedawna.

Wszystko wskazuje na to, iż .... będzie jeszcze lepiej w przyszłym roku, bowiem jak wieść niesie, chłopaki mają odpowiednią ilość $ (na ów fakt zrzucano przeciętność ostatnich pozycji), jak i będą grę tworzyć razem z czarodziejami z Criterion Studios (jak ktoś się nie orientuje w tej materii, to ekipa od kapitalnego Burnout m. in.).

Wyobraźcie sobie tylko dziecko Burnouta i Shifta.

ReD, Mrocz i ja już nie możemy się doczekać.
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2009, 17:26:15 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 25, 2009, 18:12:36 pm »
Zachwycił zależy kogo. Mnie napewno nie. Po pierwsze, gra nie ma nic wspólnego z serią. W ogóle to nie jest NFS tylko jakieś nowe wyśici. Po drugie sama gra IMO jest przeciętna i mam nadzieję, że z kolejną częścią znowu zaeksperymentują serwując coś zupełnie innego i może tym razem im się uda.

Poza tym łączenie najsłabszej części Burnouta czyli Paradise (który również już nie jest Burnoutem, tylko inną grą) z jedną z najsłabszych części NFS-a nie wróżyło by dobrze.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 25, 2009, 18:55:06 pm »
Załóż jeszcze nowe wątki o Fifach do roku 2034.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 25, 2009, 23:23:19 pm »
Piter_neo, Burnout Paradise, również wiele wspólnego z poprzednikami nie ma i źle na tym nie wyszedł. Od lat marudziło się na NfS. Jasne, nie każdemu Shift do gustu przypadł, jednak gdzie byś nie czytał wszelakich relacji, to każdy chwali ową produkcję i (co istotne) , każdy zaznacza, iż najnowsza odsłona podniosła serię z kolan.

Shift , tuż obok właśnie BP i Dirt 2 jest moją ulubioną grą tego segmentu na obecnej generacji, stąd mnie ta fuzja cieszy. Zresztą, to będzie ciekawa odskocznia od nadchodzącego króla w postaci GT5.

Mrocz, ReD, piszecie się na nowego NfS w tej konwencji....

p.s.
Jurass, nie masz nic ciekawego do dodania, idź powycinaj choinki z papieru kolorowego. Pojawia się nowa gra niebawem i o niej się tu pisze. Złośliwości twe chętnie poczytam na PM, nie zaśmiecaj nimi tematu.

Mrocz

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 26, 2009, 18:16:59 pm »
Po pierwsze, gra nie ma nic wspólnego z serią.

Huh Sorry... Ale ostatni NFS co miał coś wspólnego z Serią to NFS Porsche... :P Bo te wszystkie dziwadła od Underground'a 1 to nie NFS tylko Fast And Furious the game... Dlatego, wole Shift'a niż te wszystkie Underkałery i KARBONY :P

Po drugie sama gra IMO jest przeciętna i mam nadzieję, że z kolejną częścią znowu zaeksperymentują serwując coś zupełnie innego i może tym razem im się uda.

Przeciętne to były poprzednie części IMHO. Shift jest na dobrej drodze nazwałbym go co najmniej dobrym :) Ale każdy ma swoje zdanie

Poza tym łączenie najsłabszej części Burnouta czyli Paradise (który również już nie jest Burnoutem, tylko inną grą) z jedną z najsłabszych części NFS-a nie wróżyło by dobrze.

Paradise słaby? No nie wiem, IMHO gra jest bardzo udana. A i tak wątpię by NFS od Criterion byłby połączeniem Shifta z Paradisem... Na pewno nie będzie to coś takiego. Jestem niemalże pewny natomiast, że NFS od Critetrion będzie bardziej przypominał Most Wanted... Czyli otwarte miasto, dużo licencjonowanych samochodów i pewnie policja... Choć bardzo bym chciał by powrócili do prawdziwych korzenii serii czyli, klimaty Hot Pursuit 1... Policja, piękne trasy i same egzotyczne super samochody... :) A nie jakieś golfiki czy fiaty -__-'

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 26, 2009, 22:53:06 pm »
Bardzo dobrze napisane (choć zapewne wg kolegi Jurasa to objaw .... , no tak).
Też osobiście twierdzę, że zarówno BP, jak i Shift, to klasa sama w sobie. Czyli z Mroczem juz jesteśmy w większości (North, jakby był na forum częściej niż Gulash, z pewnością by nas poparł). ReD na pewno to zrobi.

Oczywiście, nie każdemu, jak już wspominałem Paradise i aktualnie panujący NfS się podoba, ale przecież są i tacy co na U2, czy Kz2 marudzą.
Ja z niekłamaną przyjemnością wydam na najnowszego NfS te 196 zł o ile będzie tej klasy co Shift. A Criterion już o to zadba.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 27, 2009, 15:53:57 pm »
Jesli chodzi o mnie to sprawa wyglada tak. Jesli seria pojdzie w kierunku jaki obrala w Shift to jestem jak najbardziej za. Wystarczy poprawic fizyke, podreperowac troche model jazdy, dodac nowe trasy, wiecej autek i bedzie dobrze. Moze nawet lepsze zniszczenia mozna by dostac, kto wie. Jesli nowa czesc mialaby kierowac sie w strone Undergroundow,Carbonow, ProStreetow, Undercoverow czy innego badziewia jakim ostatnio nas uraczala ta seria to ja podziekuje, bo moim zdaniem te czesci to najmniej z seria NFS mialy wspolnego. Ja juz wczesniej o tym pisalem, ale powtorze jeszcze raz. Shift calkowicie powinien odciac sie od marki NFS i powinni zrobic z tego druga serie, a sam NFS powinien wrocic do czasow Hot Pursuit, gdzie mielismy ladne i malownicze trasy i same wypasione autka.

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 28, 2009, 17:27:26 pm »
Ni i kwestai Burnouta jest otwarta. Ale chyba jak Criterki sie wezma za need 4 speed to o kraksy nie ma sie co martwic ja mysle  :cool:

Mrocz

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 28, 2009, 18:08:57 pm »
Ni i kwestai Burnouta jest otwarta. Ale chyba jak Criterki sie wezma za need 4 speed to o kraksy nie ma sie co martwic ja mysle  :cool:

Jest pewna różnica między kraksami samochodów fikcyjnych a tych opartych na licencji... Wątpię byśmy dostali model uszkodzeń jak w Burnout...

Trochę szkoda w sumie, pościgi policyjne byłyby niezłym hardcorem :D

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 28, 2009, 23:14:05 pm »
Ale przecież te w Shift niszczą się wybornie. Sam po wyścigu wytrzymałościowym (arena w kształcie ósemki, kilkadziesiąt okrążeń), miałem tak Corvette zniszczoną, jak nigdy żadne auto w BP (no, nie licząc "harmonijki"). Na fizykę i model jazdy też nie narzekam. By tylko nie zrobiono zeń, takiego hardcoru, jak z Ferrari Challange.

Mrocz

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 28, 2009, 23:48:41 pm »
Do GRID'a i Burnouta to daleka droga jeszcze... Shift mnie nieco zawiódł modelem uszkodzeń jakby nie patrzeć... Choć co ciekawe widać po wersji PC'towej że wystarczy parę wpisów w pewnym pliku pozmieniać, i mamy uszkodzenia na poziomie super symulatora, z możliwą całkowitą kasacją łącznie.





A tu ciekawostka jak można poprawić realizm gry:
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2009, 23:53:13 pm wysłana przez Mrocz »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 29, 2009, 13:03:50 pm »
Mrocz, z całym szacunkiem, ale kiedy ostatni raz grałeś w Shifta? Bo widzisz drogi kolego (dajesz Jurek=), właśnie tak wyglądają uszkodzenia w NfS:S.
Chyba, że tak perfekcyjnie jeździsz ^^' Ja również staram się nie całować z poboczem, ale nie raz, nie dwa miałem dokładnie tak uszkodzone pojazdy (mowa o PS3 wer.).
Mało tego, po wyścigu wytrzymałościowym na ósemce, moja Corvetta, po kilkudziesięciu okrążeniach wyglądała jeszcze gorzej, niż w filmikach z owych linków.

W kolejnej odsłonie, mogą dać "harmonijkę", co najwyżej - to wtedy , gdy auto osiąga jakieś 1.6 m długości.
Na prawdę, włącz grę i spróbuj się roztrzaskać na Zientarskiego.

Mrocz

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 29, 2009, 16:05:43 pm »
Mrocz, z całym szacunkiem, ale kiedy ostatni raz grałeś w Shifta? Bo widzisz drogi kolego (dajesz Jurek=), właśnie tak wyglądają uszkodzenia w NfS:S.
Chyba, że tak perfekcyjnie jeździsz ^^' Ja również staram się nie całować z poboczem, ale nie raz, nie dwa miałem dokładnie tak uszkodzone pojazdy (mowa o PS3 wer.).
Mało tego, po wyścigu wytrzymałościowym na ósemce, moja Corvetta, po kilkudziesięciu okrążeniach wyglądała jeszcze gorzej, niż w filmikach z owych linków.

W kolejnej odsłonie, mogą dać "harmonijkę", co najwyżej - to wtedy , gdy auto osiąga jakieś 1.6 m długości.
Na prawdę, włącz grę i spróbuj się roztrzaskać na Zientarskiego.

Obczaj drugi filmik... Zobaczysz, że w pewnym momencie skrzynia biegów nawala, a filmik kończy się śmiercią silnika :) Katowałem nie jeden samochód w Shifcie by go jak najbardziej rozwalić, i co najwyżej udało mi się "popsuć" to nieco układ kierowniczy że samochód zjeżdżał mi na jedną stronę. Skrzynia biegów działała perfekt silnik też... A wierz mi umiem "niszczyć" samochody :D

Koła również nie urwiesz a tu:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Link do pozostałych fotek z urwanymi kołami itp: http://www.virtualr.net/need-for-speed-shift-damage-mod-released/

Bardzo proszę, takich uszkodzeń NIE ma w Shifcie bez modyfikacji :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2009, 16:07:27 pm wysłana przez Mrocz »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 29, 2009, 18:16:14 pm »
No, koła to jeszcze nie urwałem, ale zniszczenia specjalnie od tego co jest pokazane tu, nie odbiegają. Mowa o wizualnych, bowiem faktycznie, reszty to nie sprawdzałem - to o czym Mrocz pisałeś - skrzynia, silnik, et cetera.

Jak patrzę na listę obecności w FM3, to chciałbym choć 1/4 tej ilości w nowym NfS. Z drugiej strony mogli by coś z garażem w kolejnej odsłonie zmienić. Aktualnie mam kilkanaście mln. $ i żadnego wolnego miejsca w Shifcie. Szkoda mi sprzedawać pojazdy, z którymi tyle przeszedłem, a chętnie bym kupił kilka nowych.

Spyro

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 14-12-2008
  • Wiadomości: 490
  • Reputacja: 3
  • PS3 ID---->Sqero
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 23, 2009, 17:16:23 pm »
Chciałbym by EA wskrzesiło NfS;underground 3....ach klimat szybkich i wściekłych,nocne wyścigi i dziewczyny.Poświęcił bym nawet Gt5.

Mrocz

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 23, 2009, 18:02:34 pm »
Chciałbym by EA wskrzesiło NfS;underground 3....ach klimat szybkich i wściekłych,nocne wyścigi i dziewczyny.Poświęcił bym nawet Gt5.


Tu się różnimy... Ja wręcz przeciwnie, chciałbym by to była ostatnia rzecz do jakiej seria powróci :P Dość już było tych klimatów, moim zdaniem najlepiej by było, jakby rozwinęli i dopracowali ideę z Shifta... a w ogóle BOSKO by było jakby powrócili do prawdziwych korzeni serii... Policja, Super Samochody (Ferrari, Lamborghini, Porsche itd.) oraz drogi ze wspaniałymi krajobrazami...

W sumie... Fajnie by było, jakby powstał Shift 2, z torami wyścigowymi do wyboru, jak i drogami miejskimi policją i ruchem miejskim... :D Ucieczki przed glinami jadąc jakąś Zondą z tym widokiem z kokpitu byłyby super emocjonujące...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 24, 2009, 11:51:21 am »
Wpis. Ja przy Shift spędziłem ponad 40 godz. i jestem zachwycony. Dodali by nieco aut (nieco....tak co najmniej 4x więcej), powiększyli by garaż do 69 miejsc, usprawnili by drift i byłoby wspaniale.

Mrocz

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 11, 2010, 12:15:21 pm »
Nowy Need For Speed od Criterion będzie nosić nazwę Out Of The Law? (IMHO beznadziejna nazwa, mało chwytliwa) i będzie zawierać... ... Motory? O__O

http://www.gram.pl//news_8gTrHey3_Need_for_Speed_Out_of_the_Law_nieoficjalne_informacje_o_NFS_ie_Criterionu.html

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

lupinator

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 11, 2010, 12:19:41 pm »
Po sukcesie ostatniej części byłoby to wybitnie nietrafnym posunięciem.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 11, 2010, 12:21:46 pm »
Po sukcesie ostatniej części byłoby to wybitnie nietrafnym posunięciem.
Dokładnie, niech oleją NFSa i skupią się na nowym SSX :angel:

Mrocz

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 11, 2010, 12:23:37 pm »
Po sukcesie ostatniej części byłoby to wybitnie nietrafnym posunięciem.

Czy ja wiem... Może będzie z tego coś jak Call Of Duty... Co 2 lata nowy Shift co 2 lata tuningowy NFS...

Jeżeli zabiera się za to Criterion, to może wyjść naprawdę spoko gra... Może, uda im się przemycić choć trochę efektownych kraks jak w przypadku Burnouta... (może dlatego nie będzie drogich super-samochodów bo licencja nie pozwoliła?) Jeśli dobrze, to zrobią jako mniej przegiętego Burnouta z licencją i policją bez dalszych większych "bez sensownych zmian" (jak fabuła w Undercover) to dostaniemy solidną samochodówkę?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 11, 2010, 12:35:47 pm »
Criterion powinien robić nowego Burnouta(ewentualnie SSX) - totalnie bez sensu jest, by NFS został upodobniony do Burnouta. To mają być dwa, oddzielne IP...

Mrocz

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 11, 2010, 12:42:30 pm »
Criterion powinien robić nowego Burnouta(ewentualnie SSX) - totalnie bez sensu jest, by NFS został upodobniony do Burnouta. To mają być dwa, oddzielne IP...

To, że Criterion robi nowego NFS'a jest pewne, było oficjalnie potwierdzone, nie wiadomo tylko, jak on będzie wyglądać... Bo to nie są oficjalne informacje...

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 12, 2010, 13:51:47 pm »
Po znośnym szifcie szykuje się EPIC FAIL  :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 12, 2010, 14:15:03 pm »
Po znośnym szifcie szykuje się EPIC FAIL  :lol:

Od razu FAIL... :P Nie zapominajmy, że twórcy Burnouta odpowiadają za NFS'a możemy dostać nareszcie porządnie zrobioną zręcznościówkę, a nie tragedię jak twórczość EA Black Box :P

Choć również wolę poczekać, aż okaże się coś więcej, zanim ocenie ten tytuł xD

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 12, 2010, 14:16:09 pm »
Criterion nie robi nowego NFS'a.

Mrocz

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 12, 2010, 14:24:13 pm »
Criterion nie robi nowego NFS'a.

robi...

tu też...

i tu...

Nawet na Twitterze Criterion Games wspomniał coś ciekawego 2010 will satisfy our increasing desire for travelling at a rate of high velocity....or words to that effect... <= gra słowna... jak prościej powiedzieć to co zostało napisane? "Need For Speed" a jak? :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2010, 14:28:54 pm wysłana przez Mrocz »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 12, 2010, 14:31:29 pm »
Criterion nie robi nowego NFS'a.

robi...

tu też...

i tu...

Nawet na Twitterze Criterion Games wspomniał coś ciekawego 2010 will satisfy our increasing desire for travelling at a rate of high velocity....or words to that effect... <= gra słowna... jak prościej powiedzieć to co zostało napisane? "Need For Speed" a jak? :P
Nope, masz stare info :P
http://www.eurogamer.net/articles/criterion-rubbishes-nfs-leaks

Mrocz

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 12, 2010, 14:36:14 pm »
Nope, masz stare info :P
http://www.eurogamer.net/articles/criterion-rubbishes-nfs-leaks

Hmmm... Tam nie jest napisane, że NIE robią Need For Speed'a tylko całe to info o nowym NFS jest fake'iem

więc można spać spokojnie nowy NFS nie będzie nazywać się Out Of The Law...

Niżej masz nawet napisane:
Cytuj
EA confirmed last November that Criterion is making the next instalment of Need for Speed, but so far that's all we know.

Więc Criterion Games robi nowego NFS'a ale nie jest to to co podałem... W sumie to dobrze, po za motorami byłoby to znowu to samo :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 12, 2010, 14:44:29 pm »
Odpowiedź jest jedna.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

 :dance:

deepthroat

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 12, 2010, 14:56:14 pm »
Criterion nie robi nowego NFS'a.
(...)

http://www.eurogamer.net/articles/criterion-rubbishes-nfs-leaks

EA confirmed last November that Criterion is making the next instalment of Need for Speed, but so far that's ll we know. (za wczorajszym EG).

Zdementowano wyłącznie przecieki odnośnie podtytułu i szczegółów gameplayu. Mrocz ma rację, yo.


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 12, 2010, 15:44:00 pm »
Nie będzie tego fenomenalnego widoku z kokpitu z Shift, nawet nie kupię.

Mrocz

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 12, 2010, 17:29:44 pm »
Nie będzie tego fenomenalnego widoku z kokpitu z Shift, nawet nie kupię.

Teraz w ogóle nie wiemy CO będzie... Choć ja tam mam pewną wiarę w Criterion... Umieją zrobić genialną zręcznościówkę... To i z NFS'a powinno wyjść coś porządnego...

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 12, 2010, 20:30:47 pm »
Może nfs będzie nowym burnoutem  :lol: Tylko wtedy może być fajny. Jak to będą zwykłe wyścigi realnymi samochodami ogromne prędkości i drifty w każdym zakręcie to ja dziękuje. Zresztą już dawno podziękowałem tej serii  :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 12, 2010, 20:34:47 pm »
Może nfs będzie nowym burnoutem  :lol: Tylko wtedy może być fajny. Jak to będą zwykłe wyścigi realnymi samochodami ogromne prędkości i drifty w każdym zakręcie to ja dziękuje. Zresztą już dawno podziękowałem tej serii  :lol:

Need For Speed: Burnout :lol: :lol:

Ej no gdyby tak wziąć Burnout Paradise i wszystkie tam samochody zastąpić licencjonowanymi oraz dodać policję, to będzie pozytywnie xD

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 12, 2010, 20:46:37 pm »
Cytuj
Ej no gdyby tak wziąć Burnout Paradise i wszystkie tam samochody zastąpić licencjonowanymi oraz dodać policję, to będzie pozytywnie
- Paradise nie ale revange  :) I crashe w policyjny parking.  :hihi:

Mrocz

  • Gość
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 12, 2010, 20:50:44 pm »
Cytuj
Ej no gdyby tak wziąć Burnout Paradise i wszystkie tam samochody zastąpić licencjonowanymi oraz dodać policję, to będzie pozytywnie
- Paradise nie ale revange  :) I crashe w policyjny parking.  :hihi:

Moim zdaniem nie ma co liczyć na BRAK Open World... Trochę szkoda, bo też jestem zdania, że ten "ficzer" zniszczył serie Need For Speed...

W Wywiadach Criterion za bardzo zachwyca się tym Open World w Paradise...

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 12, 2010, 20:54:35 pm »
Święte słowa :!: Jestem takiego samego zdania.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 14, 2010, 00:43:40 am »
Może nfs będzie nowym burnoutem  :lol: Tylko wtedy może być fajny. Jak to będą zwykłe wyścigi realnymi samochodami ogromne prędkości i drifty w każdym zakręcie to ja dziękuje. Zresztą już dawno podziękowałem tej serii  :lol:

Need For Speed: Burnout :lol: :lol:

Ej no gdyby tak wziąć Burnout Paradise i wszystkie tam samochody zastąpić licencjonowanymi oraz dodać policję, to będzie pozytywnie xD
Policja była. W DLC.

Mnie się tam Shift niesamowicie podobał. Drift mi nie spasował i mała ilość samochodów - i tragicznie skromna pojemność naszego garażu. Fantastyczna gra. I ten kokpit ....
Burnout Paradise, natomiast .... istna rewelacja. Uwielbiam. Scalenie ich może przynieść binarną euforię. Tylko chyba wołałbym osobno nowego Burout i Shift II jednak.
Raz , zawsze to wybór jakiś (choć , ja z miejsca obie biorę), dwa, dostaniemy dwie, świetne gry, a nie jedną.
A to też plus.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: (Nowy) Need 4 Speed : coś tam, coś tam.
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 28, 2010, 13:19:03 pm »
Nowe info o NFS

Cytuj
As expected, developers of Burnout Paradise Criterion will show the next installment in the Need For Speed series in a meeting with EA today.

However, the game has been shown a bit earlier than expected thanks to some leaked concept art screenshots…

Rumoured to be named “Need For Speed: Out Of The Law“, the racer’s concept art has been leaked. Check out the shots found on Neogaf below:

The developers recently tweeted:

NFS will be shown for the first time today at internal Electronic Arts meeting! Let’s put the pedal to the metal and hit it!

What turned out to be a rumor a while back is now a reality, Criterion had confirmed that they are working on a new Need For Speed title for EA, and these screenshots showcase just that. Stay tuned to PlayStation LifeStyle for any news regarding the racer.

http://playstationlifestyle.net/2010/01/27/criterions-need-for-speed-out-of-the-law-screens-leaked/