Autor Wątek: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.  (Przeczytany 10814 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« dnia: Grudnia 21, 2009, 19:45:08 pm »
PUDER - Przejdziem Ural Dla Efektownej Recki



Jest nowym, autorskim i amatroskim podcastem o tematyce growej, wlasnie opublikowalismy w sieci pierwszy - dziewiczy odcinek, czekamy na wasze opinie, co poprawic(pamietajcie AMATORSKI ;) ), czego nie zmieniac, jaki temat poruszyc ?! Co myslicie o o tym podcast'ie ?

Plan podcastu:
Odcinek I

Podsumowanie VGA 2009 (od 00:00)
Topy i Wtopy 2009 naszym zdaniem (od 28:00)
Natal i Motion Controller naszym zdaniem (od 34:10)
Wprowadzenie PS3 Slim na rynek (od 49:31)
PSP Go – sukces czy klapa? (od 52:40)
Premiery w roku 2010, cz. 1 (od 56:56)


Odcinek 2:
Tuturuttum! (od 00:00)
Premiery 2010: Fable 3 (od 02:35)
Premiery 2010: Prince of Persia The Forgotten Sands (od 14:56)
Premiery 2010: Max Payne 3 (od 24:03)
Premiery 2010: Gran Turismo 5 (od 31:45)
Hardkor vs Casual (od 43:00)

Do pobrania:

Odcinek 1

Odcinek 2
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2009, 18:47:39 pm wysłana przez LoNdEk »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 21, 2009, 20:17:50 pm »
Niewiele osób kupiło U2? ponad 2 mln i ciagle sie sprzedaje to mało? I co to za koleś który sie wypowiada na temat gry w którą nie grał. Ogólnie gitara tylko jakość głosów jest słaba, nie wiem czyja to wina ale pewnie mikrofonów.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2009, 20:22:34 pm wysłana przez Tomasz »

norberdo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-09-2009
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • www.norberdo.pl
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 21, 2009, 20:27:07 pm »
Z góry dzięki za wszelkie sugestie pomocne w ulepszaniu podcastu :) Zdajemy sobie sprawę, że wieje nieco nudą, ale jak to się mówi: pierwsze koty za płoty. Lista niedociągnięć i sposobów ich poprawienia jest już zrobiona i z pewnością postaramy się jej pilnować. Co do jakości mikrofonów: postaraliśmy się, żeby była ona jednak lepsza niż w innych podcastach: Polygadce, Konsolidacji czy Epic Fail i mimo, że nie jest najlepsza, to da się tego słuchać ;)
www.norberdo.pl - zapraszam...

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 21, 2009, 20:49:11 pm »
Jestem w połowie i zaraz będę was ochrzaniać  :angel:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 21, 2009, 20:51:56 pm »
ja tylko dodam, ze jutro nagrywamy kolejna czesc i postramy sie juz to zrobic troche lepiej :)

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 21, 2009, 20:53:30 pm »
Duże tytuły na PC :
Diablo 3
Starcraft 2

Tu macie Faila bo zapomnieliście o dwóch wielkich hitach, co do MW2 zgadzam się w stu procentach bo gra jest zwalona jak lato z radiem.

Ojojoj rozmawiacie o bijatykach i zapominacie o absolutnym numerze 1 czyli BlazBlue. Street Fighter wam się nie podoba, o gustach się nie dyskutuje, ale mogliście uzasadnić dlaczego  :angel:

norberdo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-09-2009
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • www.norberdo.pl
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 21, 2009, 21:04:46 pm »
@Patosław
Tak, wiemy - bardzo wiele rzeczy mogliśmy uzasadnić i postaramy się uwzględnić Twoje sugestie. I dzięki, że wytrwałeś aż do połowy :D
Co do gier na PC - bardziej z nas konsolowi gracze aniżeli pecetowi, dlatego PC trochę po macoszemu traktujemy.. Z dużych tytułów PC na przyszły (acz nie wiadomo) rok dodałbym również Wiedźmina 2 :)
www.norberdo.pl - zapraszam...

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 21, 2009, 21:13:33 pm »
Słucha się całkiem miło  :)

Największy fail jaki odnotowałem to właśnie te nieszczęsne bijatyki, nie ma się co oszukiwać nie gracie w mordoklepki i to raczej widać, dlatego proponuje wam lekko pominąć ten temat  :)

Co do najlepszych gier tego roku wywaliłbym w cholerę tego Wolverina, bo nie oszukujmy się to gra max na siedem, jeżeli lubisz slashery to można było spokojnie na to miejsce wpakować Bayonette, która swoją premierę w Japonii już zaliczyła.

Wielki plus za zaliczenie ODST jako zawód, jak uwielbiam serię Halo to ODST to gierka na 6+  ;)

norberdo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-09-2009
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • www.norberdo.pl
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 21, 2009, 23:16:25 pm »
Spokojnie Bayonette bym zaliczył do dobrych (imho) slasherów, gdyby nie to, że jest chamsko japońska, a do mnie niestety nie trafia kompletnie ten klimat. Tak więc, "hamburgerski" Wolverine bardziej do mnie przemówił :)
www.norberdo.pl - zapraszam...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 22, 2009, 13:54:02 pm »
Większość podcastu mam już za sobą (wróciłem do domu, a co za tym idzie, skończyłem słuchać, gdy gadaliście o Heavy Rain, czyli już końcówka). Ogólnie fajnie się tego słucha, chociaż nie zawsze się zgadzam z opiniami :P.

Mój główny zarzut to muzyka w tle. Sama melodyjka jest przyjemna, jednak po dłuższym czasie zaczyna być strasznie monotonna i wkurza (przynajmniej mnie), szczególnie, że były momenty, gdy przebijała się przez Wasze głosy i była na pierwszym planie. Poza tym, sama melodia kompletnie nie pasuje do rozmowy, tematyki rozmów, oraz wstawek muzycznych pomiędzy kolejnymi częściami podcastu - często miałem wrażenie, jakbym słuchał dwóch kompletnie różnych audycji nachodzących na siebie.

Jeżeli chodzi o stronę merytoryczną - przez nagrody VGA trochę za szybko przelecieliście. Na początku jeszcze każdej z nagród poświęcaliście chwilę czasu, ale potem to było tylko: kategoria - kto wygrał - dwa zdania - dalej. (Przy okazji, Best Score to nie "Najlepsza Ocena", ale ogólnie muzyka pisana na potrzeby filmu czy gry; tym się to różni od Best Soundtrack, że w tej drugiej kategorii brały udział też gry muzyczne, które po prostu korzystają z już gotowych utworów. To tak gwoli ścisłości ;)). To samo z topami i wtopami - było to aż za bardzo robione na żywo do tego stopnia, że część z Was nie miała wręcz przygotowanych tych topów i wtopów ;P.

Dalej, gdy była mowa już o Dildo i Natalu (propsy dla tego, kto wspomniał o teście Turinga ;), chociaż niestety ta osoba bardzo mało się wypowiadała w całym podcaście ), PSP Go oraz grach na przyszły roku (chociaż tutaj na razie przerwałem), było już dużo lepiej. Tu było widać taką swobodną dyskusję, która nie była podyktowana żadną konkretną listą, którą trzeba omówić punkt po punkcie, i to było właśnie fajne.

No nic, dzisiaj jeszcze będę jechał do Gdańska, więc dokończę słuchać podcastu. Jak na razie jestem zainteresowany i na pewno po następny odcinek sięgnę.

[PC nerd mode]
BTW. Odnośnie sytuacji na rynku PC, że jest słaba bo nagrodę za grę roku na PC wygrał DA:O, czyli gra multiplatformowa - Dragon Age to głównie gra na PC, pisana z myślą o PC i tylko na tej platformie jest to klasyczny RPG, czyli to, czym ta gra powinna być. Dlatego nie dziwię się, że to właśnie na tej platformie ta gra została najbardziej doceniona.
Poza tym, Left for Dead 2 - gra roku na X0 - to również gra multiplatformowa (PC + X0), więc... :P
[/PC nerd mode]
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

norberdo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-09-2009
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • www.norberdo.pl
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 22, 2009, 14:38:12 pm »
@Mr_Zombie
Dzięki za wszelkie sugestie i propozycje ulepszenia podcastu ;) Nie chcieliśmy poświęcać więcej czasu na VGA, bo nasze wewnętrzne "ja" mówiło już nam, że zaczynamy nudzić i lepiej będzie przejść do następnych tematów :P W przeciwnym wypadku podcast potrwałby pewnie z dobre 2,5 godziny. Ale w następnym pomówimy o najważniejszych konsolowych premierach :)
www.norberdo.pl - zapraszam...

thaven

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-12-2009
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 22, 2009, 16:08:46 pm »
@Mr_Zombie
Dzięki za wszelkie sugestie i propozycje ulepszenia podcastu om nom nom nom
Norberdo jak zwykle przynudza. Nie dziękuj tak wszystkich chłopie, bo się zmęczysz, a podziękowanie wpadnie w inflacje taką że straci na wartości i nie będzie już po co dziękować, bo dziękując wszystkim daje taki sam efekt jak nie dziękowanie nikomu :P.

Cytuj
propsy dla tego, kto wspomniał o teście Turinga , chociaż niestety ta osoba bardzo mało się wypowiadała w całym podcaście
mwahahaha... Dzięki za propsy, zjem na kolacje :). A co do małej częstotliwości mojego wypowiadania się - W porównaniu do dwóch pozostałych uczesników podcasu faktycznie mało mówię i raczej tak zostanie - lubię gry, interesuje się nimi, ale z braku czasu nie jestem tak "ograny" jak dwaj pozostali uczestnicy.
A PC nie będzie wcale tak pomijany - jestem sporym zwolennikiem piecy, uważam że nie ma lepszego kontrolera niż mycha. w obronie DA nie stanąłem, bo mi się nie chciało. I nie grałem w ten tytuł jeszcze, a wole nie mówić o tytułach, w które nie grałem :)

Ale postaram się trochę więcej udzielać. Prawdopodobnie moją rolą będzie rozwalanie klimatu, wtrącanie absurdalnych komentarzy nijak nie mających się do sytuacji i temu podobne. Ale pewnie o grach też coś powiem ;)

norberdo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-09-2009
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • www.norberdo.pl
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 24, 2009, 01:14:39 am »
Odcinek II został już nagrany, ale chcemy go dopieścić do granic możliwości, dlatego premierę przewidujemy na niedzielę :) Informacja pojawi się z pewnością w tym temacie ;)

W podcascie nr 2 dyskutujemy o: Max Payne 3, Fable 3, Gran Turismo 5, Prince of Persia: The Forgotten Sands (+film) oraz na temat "Hardkor versus Każual - nie do końca jasny podział". Do usłyszenia w niedzielę :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 24, 2009, 01:17:06 am wysłana przez norberdo »
www.norberdo.pl - zapraszam...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 26, 2009, 18:41:42 pm »
Wspomniany przez norberdo odcinek 2 naszego podcast'u do pobrania tu:

Odcinek 2:

Tuturuttum! (od 00:00)
Premiery 2010: Fable 3 (od 02:35)
Premiery 2010: Prince of Persia The Forgotten Sands (od 14:56)
Premiery 2010: Max Payne 3 (od 24:03)
Premiery 2010: Gran Turismo 5 (od 31:45)
Hardkor vs Casual (od 43:00)


LINK
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2009, 18:47:58 pm wysłana przez LoNdEk »

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 26, 2009, 19:15:09 pm »
Pierwszy odcinek wieje nudą. Sposób przekazywania informacji jakiś taki flegmatyczny i niezachęcający. Drugi odcinek już ciekawszy, lepiej nagrany. Jednak widać że panom brakuje podstawowej wiedzy o grach na temat, których się wypowiadają. Mówię tu szczególnie o stwierdzeniu przez jednego z nich (bodajże Marek) gdzie mówi że wątpi iż w pełnej wersji GT5 coś się zmieni pod względem modelu jazdy i gra nadal będzie niegrywalna na padzie. Gdyby ten pan grał chociażby w GT5:Prologue to widziałby, że w tym celu istnieje tryb standard, który jest typowo skalibrowany pod pad. Przed każdym wyścigiem można wybrać fizykę professional lub standard. Jeżeli ktoś używa kierownicy, a więc szuka symulacji to bierze pro. Ktoś kto chce po prostu pograć w GT jako zwykłą ścigałkę, dostępną dla każdego gracza, wybiera standard. Trochę smutno że panowie nie posiadają takiej wiedzy i wypowiadają się o danej grze. Aczkolwiek mam na uwadze fakt iż to czysta amatorszczyzna, więc wybaczam.

deepthroat

  • Gość
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 26, 2009, 19:26:04 pm »
"MOLIERUKS"? "Pominełem"? :roll: "Fable" nie odmienia się w polskim języku. Nie "w fejblu", a "w Fable". Mikropłatności i DLC to nie to samo - problem już na poziomie definicji. Londek teraz był "ŁARKRAFT", jest progres, niedługo wyjdzie Ci już "uor".

Błędy merytoryczne (DLC, zdura o fabule PoP), językowe ("bardziej powszechniejsze" :|), zupełny brak przygotowania (poszukiwanie newsów w trakcie trwania podcastu...), irytujące błędy w wymowie. Spostrzeżenia są ok, tematyka również, ale powyższe kwestie jak dla mnie dyskwalifikują program.

Spekulujecie na temat fabuły filmu, że będzie czerpał z każdej części, że w ogóle nie będzie nawiązywał, a ja wpisałem Price Of Persia Movie w Google trafiając na IMDB:

Cytuj
Set in medieval Persia, the story of an adventurous prince who teams up with a rival princess to stop an angry ruler from unleashing a sandstorm that could destroy the world. Which is why after the prince was tricked by a dying Vizier to unleash the Sands of Time that turns out to destroy a kingdom and transforms its populace into ferocious demons. In his effort to save his own kingdom and redeem his fatal mistake, it's up to the prince and the princess to return the sands to the hourglass by using the Dagger of Time, which also gives him a limited control over the flow of time

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 26, 2009, 19:34:01 pm »
deepthroat bo to jest spontan wszystko... nie lecimy z puntku a do punktu b... ale staramy sie coraz lepiej to wszystko organizowac, oczywiscie bierzemy wszystkie opinie pod uwage. Jedyne co mozemy obiecac to to ze z kazdym nast. odcinkiem bedzie lepiej.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2009, 19:39:26 pm wysłana przez LoNdEk »

norberdo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-09-2009
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • www.norberdo.pl
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 26, 2009, 19:37:26 pm »
Wszystkie opinie bierzemy pod uwagę i dzięki za nie ;) Tak czy inaczej podcast jest, jak by to ująć, "garażowy", aczkolwiek z odcinka na odcinek staramy się wszystko bardziej dopinać ;)
www.norberdo.pl - zapraszam...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 26, 2009, 19:43:26 pm »
Pierwszy odcinek wieje nudą. Sposób przekazywania informacji jakiś taki flegmatyczny i niezachęcający. Drugi odcinek już ciekawszy, lepiej nagrany. Jednak widać że panom brakuje podstawowej wiedzy o grach na temat, których się wypowiadają. Mówię tu szczególnie o stwierdzeniu przez jednego z nich (bodajże Marek) gdzie mówi że wątpi iż w pełnej wersji GT5 coś się zmieni pod względem modelu jazdy i gra nadal będzie niegrywalna na padzie. Gdyby ten pan grał chociażby w GT5:Prologue to widziałby, że w tym celu istnieje tryb standard, który jest typowo skalibrowany pod pad. Przed każdym wyścigiem można wybrać fizykę professional lub standard. Jeżeli ktoś używa kierownicy, a więc szuka symulacji to bierze pro. Ktoś kto chce po prostu pograć w GT jako zwykłą ścigałkę, dostępną dla każdego gracza, wybiera standard. Trochę smutno że panowie nie posiadają takiej wiedzy i wypowiadają się o danej grze. Aczkolwiek mam na uwadze fakt iż to czysta amatorszczyzna, więc wybaczam.

Nomp wiemy o tym, ale wypowiadalismy sie pod katem GT5 Academy, gdzie PD dalo demo gry gdzie wielu ludzi to odrzucilo...nie wszyscy wiedza, ze w "to" nalezy grac na kierownicy.

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 26, 2009, 19:45:32 pm »
Niby tak, ale wyraźnie Marek podkreślił że zapewne do czasu GT5 niewiele się zmieni i gra będzie niegrywalna na padzie. A to jest nieprawda.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 26, 2009, 19:50:56 pm »
Niby tak, ale wyraźnie Marek podkreślił że zapewne do czasu GT5 niewiele się zmieni i gra będzie niegrywalna na padzie. A to jest nieprawda.

Tak zeby wyjasnic, Marek to Ja :) a co do tego ze sie nie wiele zmieni chodzilo mi o to, ze fani symulacji, ktorych nie stac na jakas uber kierownice, moga czuc sie "oszukani" bo ze mozna zrobic odpowiedni, tryb sim tak aby dawal fun i na padzie i na kierownicy, wiemy wszyscy...wiadomo, ze lepiej grac na kierownicy, ale jednak jest to zaskakujace rozwiazanie.

deepthroat

  • Gość
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 26, 2009, 19:52:41 pm »
deepthroat bo to jest spontan wszystko... nie lecimy z puntku a do punktu b... ale staramy sie coraz lepiej to wszystko organizowac, oczywiscie bierzemy wszystkie opinie pod uwage. Jedyne co mozemy obiecac to to ze z kazdym nast. odcinkiem bedzie lepiej.
Czy spontaniczność to odpowiedź na nieprzygotowanie merytoryczne, bzdury i błędy typu "MOLIERUKS"? Jeśli tak, to przepraszam, że śmiałem cokolwiek powiedzieć.

norberdo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-09-2009
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • www.norberdo.pl
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 26, 2009, 20:03:56 pm »
Zapewne nie, aczkolwiek jeszcze raz mówimy, że jest to inicjatywa amatorska i potrzeba trochę czasu, aby dojść do akceptowalnego poziomu ;) Tak więc prosimy o cierpliwość.
www.norberdo.pl - zapraszam...

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 26, 2009, 20:16:25 pm »
Niby tak, ale wyraźnie Marek podkreślił że zapewne do czasu GT5 niewiele się zmieni i gra będzie niegrywalna na padzie. A to jest nieprawda.

Tak zeby wyjasnic, Marek to Ja :) a co do tego ze sie nie wiele zmieni chodzilo mi o to, ze fani symulacji, ktorych nie stac na jakas uber kierownice, moga czuc sie "oszukani" bo ze mozna zrobic odpowiedni, tryb sim tak aby dawal fun i na padzie i na kierownicy, wiemy wszyscy...wiadomo, ze lepiej grac na kierownicy, ale jednak jest to zaskakujace rozwiazanie.

Chyba mnie nie zrozumiałeś. W GT5, podobnie jak w GT5:P będą dwa tryby do wyboru. Professional i standard, a więc zarówno maniak, który posiada kierownicę i casualowiec, który chce grać padem, mają wybór i gra dostosuje się bezpośrednio do ich potrzeb.
W GT Academy faktycznie nie da się grać padem. Jednak w GT5:P w trybie std gra padem daje namiastkę symulacji i spokojnie można ją ograną za pomocą kontrolera.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 26, 2009, 21:12:23 pm »
Kaszkietowy

spox ale my wypowiadalismy sie patrzac przez pryzmat GT5 Academy, tego ostatniego demka od PD

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 26, 2009, 21:26:09 pm »
Nie wiem czy to co napisałem jest tak bardzo niezrozumiałe? Naprawdę chyba nie doczytałeś dobrze mojej wypowiedzi. Gdyby patrzeć przez pryzmat GT Academy, pomijając całkowicie GT5:P, można dojść do tak głupich wniosków, jak np. to że w GT5 będą tylko same Nissany, jedna trasa i brak trybu kariery. Nierzetelnością jest całkowicie pominąć GT5:P kiedy wypowiada się o nadchodzącym GT5. Tyle z mojej strony.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 26, 2009, 21:49:13 pm »
Ale skończcie może heroiczny bój o dobre imię gt5 i zacznijcie cos konstruktywnego pisać tak aby panowie mogli rzeczywiście rozwijać swoje audycje. :angel:

Wiadomość scalona: Grudnia 26, 2009, 21:50:16 pm
Właściwie nie wiem czemu użyłem liczby mnogiej...  :evil:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 26, 2009, 22:03:33 pm »
Ale skończcie może heroiczny bój o dobre imię gt5 i zacznijcie cos konstruktywnego pisać tak aby panowie mogli rzeczywiście rozwijać swoje audycje. :angel:

Wiadomość scalona: [time]Grudzień 26, 2009, 22:50:16 pm[/time]
Właściwie nie wiem czemu użyłem liczby mnogiej...  :evil:

dzieki windomearl

ale fakt faktem... sa gry na ktorych temat nie mozna powiedzec nic negatywnego ;)

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 27, 2009, 11:29:48 am »
Trzeba jeszcze umieć rozróżnić negatywne mówienie od mijania się z prawdą. W 2 odcinku tego podcastu, autor wypowiedzi, po prostu powiedział nieprawdę.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 01, 2010, 19:50:58 pm »
Co się stało z podcastem? Drugi podcast wyszedł szybko po pierwszym (zaledwie 4 dni), a teraz minął już miesiąc i trzeciego nawet nie widać. :(
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

deepthroat

  • Gość
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 01, 2010, 19:57:53 pm »
Co się stało z podcastem? Drugi podcast wyszedł szybko po pierwszym (zaledwie 4 dni), a teraz minął już miesiąc i trzeciego nawet nie widać. :(
Londek ćwiczy wymowę słówka "war".

thaven

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-12-2009
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 17, 2015, 15:24:47 pm »
Co się stało z podcastem? Drugi podcast wyszedł szybko po pierwszym (zaledwie 4 dni), a teraz minął już miesiąc i trzeciego nawet nie widać. :(

Od tamtego czasu cały czas nagrywamy trzeci odcinek ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 17, 2015, 15:26:32 pm »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 17, 2015, 15:31:31 pm »
Ten forumek nie przestaje mnie zaskakiwać. :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 17, 2015, 15:32:28 pm »



windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 17, 2015, 15:32:53 pm »
 :lol:

Jacek84

  • Gość
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 17, 2015, 18:00:52 pm »
Ale ja byłem kur** hejterem.

svonston

  • Gość
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 17, 2015, 18:19:11 pm »
A oni od pięciu lat nagrywają odcinek!

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: P.U.D.E.R. – czyli podcast o tematyce growej.
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 17, 2015, 18:22:28 pm »
Londek chce jak najlepiej wymowic slowo "war" stad ten drobny poslizg.